- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
MİGROS ve MONEY Kampanyaları 5 Ekim 2014
20875 Cevap1311267 Görüntüleme400 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1051 Mesaj
25 Nisan 2011; 14:14:43 

Facebook sayfası; http://www.facebook.com/MoneyClubKart

Yeni Sanalmarket Sitesi; http://www.sanalmarket....ShopCatalog.do?shopId=1

Güncel MİGROSKOP 25 Eylül - 8 Ekim : http://www.migros.com.t...es/migroskopinsert.aspx

25 Eylül - 8 Ekim Migroskop PDF olarak; http://www.migros.com.t...s/insert/607/insert.pdf

-------------------------------------------------------------------------

4 - 5 - 6 Ekim Haftasonu Kampanyalı Ürünleri

http://www.sanalmarket....do?shopCategoryId=21178

--------------------------------------------------------------------------

Bebemoney link: http://www.moneyclubkar...neyHediyeKatalogu2.aspx

-------------------------------------------------------------------------------------------------

ALIŞ-VERİŞTEN ÖNCE MUTLAKA BU LİNKTEKİ KAMPANYALARA BAKIN!!!!

GÜNCEL KAMPANYALAR
; http://www.sanalmarket....kweb/campaignsMigros.do

------------------------------------------------------------------------------

Migros Club Kart Özel indirimli ürünler; http://www.sanalmarket....iscountList.do?shopId=1

Migroskop Extra Ürünleri; http://www.sanalmarket....roductsList.do?shopId=1

Hediyeli Ürünler Kampanyası; http://www.sanalmarket....iscountList.do?shopId=1

Çoklu İndirim Kampanyası; http://www.sanalmarket....omotionList.do?shopId=1

SanalMarket'e Özel İndirimler; http://www.sanalmarket....do?shopCategoryId=33363

---------------------------------------------------------------------

SANAL MARKET;

http://www.sanalmarket....do?shopCategoryId=21380

Migros Sanal Market'te minimum sipariş tutarı 50 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir :

50 TL – 75 TL arası 4.90 TL (KDV Dahil)
75 TL – 250 TL arası 2.90 TL (KDV Dahil)
250 TL ve üzeri ücretsiz

---------------------------------------------------------------------

SORULAR ve CEVAPLAR

1-) Money Visa kartımı nasıl kayıt ettiririm?
www.moneyclubkart.com sitesini aktif kullanmak, moneyleri görmek ve kampanyaları takip etmek için kartınızı öncelikle kayt ettirmelisiniz. İlk kayıt işlemi için mutlaka Müşteri Hizmetlerini aramalısınız. Başka türlü kayıt işlemi yapılamıyor.

2-) Money Visa yıllık kart ücreti ne kadar?
Money Visa 49,00 TL Ek Kart 27,00TL
Money Visa Gold Card 55,00 TL Ek Money Visa Gold Card 30,00 TL
Money Visa Platinum Kart 65,00 TL Ek Money Visa Platinum Card 35,00 TL

3-) Bir Migroskop döneminde en fazla ne kadar MONEY kazanabilirim?
Money visa ile bir migroskoptan en fazla 200 money kazanılabilir. Bunun yarısını yani 100 moneyi Migros money olarak, diğer 100 moneyi Garanti Bankası money olarak (bonus değil) yükler. Money club kart için ise en fazla 100 money kazanılabilir.

4-) Moneylerimi nereden görebilirim?
Migros moneyleri www.moneyclubkart.com sitesinden, Kiosklardan veya 444 10 44' den, Garanti moneyleri ise internet bankacılığı -money kısmından (bonus değil!) ya da Garanti ATM lerinden görülebilir.

5-) Alış-verişten kazandığım moneyler ne zaman yatar?
Kazanılan moneylerin migros tarafı (yarısı) alış-verişi takip eden en geç 2 iş günü içinde, garanti tarafı ise en geç bir hafta içinde yatar. (garanti tarafında genellikle sorun yaşanır, fişlerinizi saklayın ve moneylerinizi iyi not edin :) )

6-) Kazanılan moneylerin son kullanma tarihi nedir?
Mevcut migroskop dönemini takip eden ayın son gününe kadar kullanılabilir. Örneğin 1-15 şubat migroskobundan kazanılan moneyler 31 Mart tarihine kadar harcanmalıdır.

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL' lik alış-verişin 90TL' sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.

8-) Money visa' ya başvurdum, kartım ne zaman gelir?
İstanbul içi üç iş günü içinde size ulaşacaktır. Ancak istanbul dışı 3 haftayı bulduğu oluyor.

9-) GDİ (Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın) Kampanyası nedir?
Özel günlerde, 50TL üzeri alış-verişlerinizde kampanyaya özel belirlenen ürünleri normal fiyatından çok daha ucuza alırsınız. Örneğin 12'li kutu kola normalde 10TL diyelim, GDİ gününde migrostan 50TL alış-veriş yaptığınızda kolayı 5TL' ye alırsınız.

10-) SHELL - Migros İlişkisi
Migrostan kazanılan Money puanlarla Shell'den 10 TL ve katları benzin alınabiliyor. Money card smart POS cihazından okutuluyor. Sadece migrosun yüklediği 1.kat money puanlar kullanılarak Shell'den yakıt alınabiliyor. Garanti money puanlar yakıt alımında kullanılamıyor. Money ile alınabilecek benzin arasında bir oran var. şu anda sanırım 1money = 1TL benzin şeklinde. Ancak geçen sene bir ara 1money = 0,75TL benzin uygulanmıştı. Gitmeden kontrol etmekte fayda var. Burada önemli olan money visa kartı shell club kart gibi kullanmak, kredi kartı gibi kullanmak değil.

Shell' den migros moneyler ile nasıl benzin alınır?

quote:

Kampanyacı
Maalesef çoğu benzinci bu işlemi bilmiyor,ben tarif ediyorum.
Genelde kredi kartını görür görmez hemen Garanti POS cihazına takmaya kalkıyor ama o cihaz sadece mevcut bonusları gösteriyor
veya normal harcama yapılabiliyor. Migros money puanları kullanabilmek için yapılması gereken,Money Visa kredi kartının ,
normalde Shell benzincide yakıt aldıktan sonra puan işletilebilmesi ve mevcut Shell puanlarının kullanılabilmesi için
Club Smart kartların takıldığı POS cihazına takılması gerekiyor. Başka POS cihazları Migros money puanları göstermiyor ve puan
görünmeyince tabii ki kullanılamıyor. Money Visa kredi kartını Club Smart POS cihazına takıyor ve Money Topla Kazan kampanyalarından
kazanılan puanların yalnızca 1.katını ve alışveriş oranında kazanılan ufak tefek money puanları yakıt alımında kullanabiliyoruz.
Aylık rakam sınırını bana geçen ay aldığım Shell benzinci söyledi. 1 kart 1 ayda 70 TL hediye yakıt alabilir demişti.
Daha önce çok fazla money puan birikmediği için bu durum sorun olmamıştı. Benim yakıt alımlarım farklı aylarda ve 60'ar TL şeklinde oldu.
Forumdaşlardan bazısı 70 TL üstü puan kullanarak yakıt aldığını söylüyor, eğer öyleyse daha iyi.

quote:

srkncal

Shell de işlem yaparken görevli bilmiyorsa O na şunu söyleyin:
"garantinin posuna değil shell smart posuna kartı takıyorsun ve 10101 kampanya kodunu giriyorsun ve 5 lira ve katları olacak şekilde 1. kat Moneyleri kullanabiliyorsun.Örnek 5x10 şeklide posta işlem yapıp 50 liralık benzin alabiliyorsun"
[simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage][simage][/simage]

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 4 Ekim 2014; 23:37:04 >

TRIDONIC - Balast Uzmanı

2214 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:00:17 

bebek ten bende bi prima premium kazandım. ama stokta 5 numara bulamadığım için hala alamadım
üsttekilere bir de cips ve kuruyemişlerdeki %20 yi de ekleyebiliriz

1627 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:23:01 

Wal-Mart'ın geleceğini sanmıyorum...
Çünkü yakın zamanda şirket (Migros) yönetimi elinde toplu halde duran hisse senetlerinden bir kısmını piyasaya sattı...
Hatta satmaya devam ediyorlar...Eğer Wal-Mart gibi bir şirkete satılacak olsaydı hisseleri piyasaya satılmazdı...
Ama belli de olmaz tabii...

110 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:27:42 

Promosyon Adı : Thomas Pyrex %70 indirim devam
Açıklama : Thomas tencere ve pyrex ürünlerinde Money cardla %70 indirim

bu güzel bir indirime benziyor.. tarihi ne zamana kadar acaba ?

2305 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:28:06 

Cips ve kuruyemişlerdeki %20 indirim ne zamana kadar geçerli arkadaşlar,bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZarakiKenpachi -- 25 Nisan 2011; 15:28:46 >

PSN: MuzuYiyeJacks0n

1130 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:53:44 

sanalmarkette konserveler bir alana bir bedava olmuyor

ElectroTech

1051 Mesaj
25 Nisan 2011; 15:59:35 

quote:

Orijinalden alıntı: ZarakiKenpachi

Cips ve kuruyemişlerdeki %20 indirim ne zamana kadar geçerli arkadaşlar,bilen var mı ?

muhtemelen bugün sondur. hiçbir yerde tarih yazmıyor..

@instructor12345, açıkcası o indirimin ayrıntısını bilmiyorum. sanalmarkette thomas adında bir ürün de bulamadım. bu kampanyanın tansaşa özel ve alış-verişlerden sticker toplayarak alınan bir indirim olduğunu tahmin ediyorum..

@yedikeresekiz, ekleyeyim hocam. ama sanırım bugün son ve gün bitiyor..:)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1627 Mesaj
25 Nisan 2011; 16:02:28 

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

muhtemelen bugün sondur. hiçbir yerde tarih yazmıyor..

@instructor12345, açıkcası o indirimin ayrıntısını bilmiyorum. sanalmarkette thomas adında bir ürün de bulamadım. bu kampanyanın tansaşa özel ve alış-verişlerden sticker toplayarak alınan bir indirim olduğunu tahmin ediyorum..

@yedikeresekiz, ekleyeyim hocam. ama sanırım bugün son ve gün bitiyor..:)

Haklısınız...Bu Thomas ürünleri Tansaş zamanında sticker toplanarak ücretsiz verilen ürünler...
Elde kalanları da bu şekilde satmaya çalışıyorlar...Zaten dikkat edilirse bu ürünler genellikle eskiden Tansaş olan marketlerde bulunuyor...

1051 Mesaj
25 Nisan 2011; 16:06:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

sanalmarkette konserveler bir alana bir bedava olmuyor

oluyor, verdiğim linki kullanın ve ödeme sayfasında "dip indirim" olarak kontrol edin...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

2743 Mesaj
25 Nisan 2011; 18:28:43 

ümraniyedeki tansaş 30 unda kapanacak,tamamen kapanacak yani,migros olmayacak,
nerdeyse her üründe indirim var,salam sosis manav reyonu zeytin beyaz peynir,extra diğer kampanlarda var,gidip görmede fayda var bence

304 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:20:58 

Bana mı özel bilmiyorum,100 tl üzeri alışverişe 10 tl anında indirim çeki verdi bugun
edit:Kontrol ettim herkese var .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 25 Nisan 2011; 20:39:12 >

1092 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:21:52 

DH daki daha önce açılan bir konuda da salata sosları indirimli denmişti, cumartesi günü salata malzemelerine baktım, herhangi bir indirim yoktu, belki de pazar günü itibariyle kampanya başlamıştır.

quote:

Migros son zamanlarda çok agresif. Wall-Mart' a mı satılacak nedir bilmiyorum ama Genel bir konuyu hakediyor diye düşünüyorum.

İçinize doğmuş galiba, ana hisse sahibi migrostan çıkıyor, wall mart benzeri bir zincire ya da girişim sermayesine satılacak kısa zamanda

www.frivonline.com

3D ve Flash Friv Oyun Sitesi!

1627 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:04:50 

Salata sosları,sirkeler,nar ekşileri v.b. 25-29 Nisan arası % 50 indirimli...

214 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:09:01 

quote:

oluyor, verdiğim linki kullanın ve ödeme sayfasında "dip indirim" olarak kontrol edin...

Bahsettiğiniz ürünler sadece konserve grubundakiler mi? Deniz ürünleri konserveleri grubu da kampanyaya dahil mi?

241 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:19:29 

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

Bana mı özel bilmiyorum,100 tl üzeri alışverişe 10 tl anında indirim çeki verdi bugun
edit:Kontrol ettim herkese var .....

bana vermedi. 126-TL alışveriş yaptım bugün.çeki sms ile mi gönderdi?

365 Mesaj
26 Nisan 2011; 0:03:05 

wallmart bile olmasa bir durum var migrosta arkadaş haklı bence migros böyle değildi son 6ayda şu puan verme muhabbettinden sonra uçtu adamlar tansaşlar da migros oluyor bir şeyler olduğu kesin yakında çıkar kokusu

117 Mesaj
26 Nisan 2011; 0:22:36 

quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

Arkadaşlar money visa kredi kartı ile yaptığımız alışverişlerden %1 oranında money kazanılıyordu. Kredi kartı slibinde bunları görüyorduk . Son bir kaç gündür yaptığım alışverişlerde bu puanları göremiyorum. Sadece şukadar bonus kazandınız diyor. Hatta kredi kartında 24 tl money var onuda kullanamıyorum. Sizlerde de böylemi?

evet malesef bende de öyle
3 gün öncesine kadar "Tebrikler %1 MONEY KAZANDINIZ" yazardı Migros alışveriş siliplerimizde.Küçük küçük kuruş kuruş "Moneyin güccüğünü" kazanırdık
Yüzde bir olunca bile yine de birikiyordu damlaya damlaya göl oluyordu zira verdikleri bonus %0,5 bonus pek birikmiyordu çünkü yüzde yarımdı
şimdi bu güccük Moneylerden de olduk artık silipte görünmüyorlar,kasada alışverişte de görünmüyorlar
bende biriken güccük 3 Money vardı kasada kasiyer göremedi: "Yok görünmüyor" dedi ama garanti web şubesinde dün baktım görünüyordu ama moneylerin küçüğü harcanılamıyor artık

garanti Money kart yaptı yapacağını güccük moneylerimize de el koydu ya vermezse haram olsun!

1051 Mesaj
26 Nisan 2011; 13:48:18 

quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

Bahsettiğiniz ürünler sadece konserve grubundakiler mi? Deniz ürünleri konserveleri grubu da kampanyaya dahil mi?

Dostum verdigim linktekiler yuzde50 yani konserve grubu. Ama bu grupta bulunan dardanel ton posetlerine indirim vermiyor nedense. Bende ilk ona bakmistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

7542 Mesaj
26 Nisan 2011; 14:38:15 

Sanirim bu money ve puan lardan 1 tek ben kazaniyorum.

Gecen 22 tl verdi birde + 22 tl de hedef puan dan geldi buna EK olarak 8 tl de baska puanlar geldi. Hatta gecen 70 tl de shell puan kullandim ( 600 puan yerine 400 puan a 10tl akaryakit kampanyasi )

Eger katilimimda sorun yok, bankanin aciklamayi iyi yapmadigi bir kampanya yoksa iyi takip ve zamanlama ile ( migros 50 tl ye +5 tl ile verilen urun vb gibi. ) kazanmamaniz imkansiz.

Ben yetisemiyorum diye bir cok kampanya ya katilamiyorum bile:(( ( ykb play , ing vb gibi )

26 Mesaj
26 Nisan 2011; 15:19:19 

Migros 23 Nisan'da 320GB PS3'ü garanti money kartla 599TL'ye verdi. Peşin alımda birde birşeyler veriyormuş satın alan adam 550'ye geldi dedi. Bence iyi fiyat.

21 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:03:42 

quote:

Orijinalden alıntı: wayofway

5M deki afişte yazdığına göre konservelerde sınırlama var ve şu şekilde:
sebze konserve-garnitür, meyve konserve, haşlanmış konserve ve mantar konserve ürünlerinde.
yani maalesef balık grubunda yok

316 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:22:38 

0

Money Visa ile tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın!

26 Nisan-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market'te tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın.

Kampanya Detayı

•Kampanya 26 Nisan- 26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
•Kampanyadan yararlanmak için Yumoş Extra Doğanın Özü 720 Ml., Yumoş Extra Lav.Man. 720 Ml., Yumoş Extra Lilyum&Lotus Cic.720 Ml., Yumoş Extra Yabani Orkide&Yasemin 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Nilyas 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Sikmuge 720 Ml. ürünlerinden birini alışveriş sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
•Kampanyadan yararlanmak için yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması, yeni üye girişi sırasında ise üyelik bilgilerinize Money Visa MIN numaranızın eklenmesi gerekmektedir.
•Kampanyaya, operatör TL yükleme ürün satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, kurban satışları, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
•Kampanyadan, Money Visa sahibi en fazla 5 kere yararlanabilir.
•Kampanyada, Yumoş 5000 adet stokla sınırlıdır.

4500 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:24:52 

Yemek konservelerinde varmı acaba? Hazır yemek konservelerinde?

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

2 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:55:52 

Bugün İstanbul Fest'e özel Saat 21:00 sonrası Migros'larda 50 tl ve üzeri alışverişlerde %20 indirim varmış. Maltepe Sahil Migros saat 24:00'a kadar açıkmış. Tekel, kontör ve elektronik dahil değil. Kazanım için üst limit yokmuş.

1 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:46:33 

Bütün migroslardamı yoksa belirli migroslardamı %20 indirim var..

1051 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:48:06 

quote:

Orijinalden alıntı: yakuperd
Bugün İstanbul Fest'e özel Saat 21:00 sonrası Migros'larda 50 tl ve üzeri alışverişlerde %20 indirim varmış. Maltepe Sahil Migros saat 24:00'a kadar açıkmış. Tekel, kontör ve elektronik dahil değil. Kazanım için üst limit yokmuş.

Super haber, tesekkurler.

rasnolnikov dostum maalesef yok.

Neden kimse verdigim konserve linkini kullanmiyor :), sadece oradaki urunlerde var yuzde50

1051 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:55:55 

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

0

Money Visa ile tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın!

26 Nisan-26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Money Visa ile Migros Sanal Market'te tek seferde 100 TL ve üzeri harcayın, 1 TL ödeyerek Yumoş kazanın.

Kampanya Detayı

•Kampanya 26 Nisan- 26 Mayıs 2011 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
•Kampanyadan yararlanmak için Yumoş Extra Doğanın Özü 720 Ml., Yumoş Extra Lav.Man. 720 Ml., Yumoş Extra Lilyum&Lotus Cic.720 Ml., Yumoş Extra Yabani Orkide&Yasemin 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Nilyas 720 Ml., Yumoş Extra Fiesta Sikmuge 720 Ml. ürünlerinden birini alışveriş sepetinize eklemeniz gerekmektedir.
•Kampanyadan yararlanmak için yapacağınız alışverişlerde üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması, yeni üye girişi sırasında ise üyelik bilgilerinize Money Visa MIN numaranızın eklenmesi gerekmektedir.
•Kampanyaya, operatör TL yükleme ürün satışları, elektrikli ve elektronik ürünler, kurban satışları, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
•Kampanyadan, Money Visa sahibi en fazla 5 kere yararlanabilir.
•Kampanyada, Yumoş 5000 adet stokla sınırlıdır.

ben buna kampanya demem, siz ne dersiniz bilmiyorum ama ilk mesaja eklemeyeceğim.

ancak şu shopping fest kampanyası güzelmiş, onu ekleyeyim...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

7542 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:56:05 

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77
Yemek konservelerinde varmı acaba? Hazır yemek konservelerinde?

Ornegin;

Misir ve patlican kozlenmis KONSERVE de yok.

Bezelye, garnitur, nohut , kurufasulye vb de var.

Bugune ozel SEBZE urunlerinde ve ET reyonunda indirim var. Tavuk baget 4.99tl ayrica 50 TL lik et ve tavuk urunu alana ( hazir / islenmis dahil degil ! ) 10tl lik hazir piknik MANGAL bedava.

Bugun magaza ve stoga bagli 50tl ustu alis verise + 5 tl ye 2.5kg sezon PİRİNC veya 6 kg YUMUSATİCİ verilmekte.

2 Mesaj
26 Nisan 2011; 17:56:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Sanirim bu money ve puan lardan 1 tek ben ****.

Gecen 22 tl verdi birde + 22 tl de hedef puan dan geldi buna EK olarak 8 tl de baska puanlar geldi. Hatta gecen 70 tl de shell puan kullandim ( 600 puan yerine 400 puan a 10tl akaryakit kampanyasi )

Eger katilimimda sorun yok, bankanin aciklamayi iyi yapmadigi bir kampanya yoksa iyi takip ve zamanlama ile ( migros 50 tl ye +5 tl ile verilen urun vb gibi. ) kazanmamaniz imkansiz.

Ben yetisemiyorum diye bir cok kampanya ya katilamiyorum bile:(( ( ykb play , ing vb gibi )

takiple iyi kazanılıyor hocam..dün 6 kartıma 1200 tl money hesaba geçmiş..saolsun migros:)))

4500 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:40:59 

Hocam haklısın da bugun mağazaya ğradım tam yemek konservelerinin üstüne yapıştırmışlar konservelerde indirim diye.. sordum indirim varmı diye, var ama sistem görmüyor bugun dediler.. kendileri de bilmiyor galiba kampanyanın içeriğini..

quote:

Super haber, tesekkurler.

rasnolnikov dostum maalesef yok.

Neden kimse verdigim konserve linkini kullanmiyor :), sadece oradaki urunlerde var yuzde50

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

1051 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:50:57 

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Hocam haklısın da bugun mağazaya ğradım tam yemek konservelerinin üstüne yapıştırmışlar konservelerde indirim diye.. sordum indirim varmı diye, var ama sistem görmüyor bugun dediler.. kendileri de bilmiyor galiba kampanyanın içeriğini..

işte bu dediğin doğru olabilir ama olmayabilirde.

konservelerde indirim var diyor, eğer sanal markette konserve kısmına girersen orada hepsi 1+1 görnüyor. ama mantıken, konserve diyince buna barbunya pilaki, fasulye..vb gıdalarda girmeli. ama bunları sanal markette konserve kısmına almamışlar???

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1698 Mesaj
26 Nisan 2011; 20:54:31 

üniversitelerde migros indirimleri anabilim dalı kurulmalı.
hatta ilköğretimde zorunlu ders konulmalı.
nedir bu bilmece gibi kampanyalar.
kafamı bile yormuyorum.
insanı gereksiz tüketime zorluyor....

90 Mesaj
26 Nisan 2011; 21:11:50 

Bu %20 lik indirim online alışveriştede geçerlimi acaba?

396 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:25:39 

çok güzel derlenmiş. umarım devamı olur

7542 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas
üniversitelerde migros indirimleri anabilim dalı kurulmalı.
hatta ilköğretimde zorunlu ders konulmalı.
nedir bu bilmece gibi kampanyalar.
kafamı bile yormuyorum.
insanı gereksiz tüketime zorluyor....

Tamamen hatalisiniz. Nerden? Nasil? Neyle alis veris yapiyorsunuz bilemem ama!?

Kazancli cikmamaniz imkansiz, bakis aciniz ve yorumunuz gercekci olmamis.

2yildir migros ve tansas tan gida ve temizlik urunu aliyorum, gercekten cok fazla memnunum.

1350 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:38:39 

Çok faydalı bir konu, özellikle de yeni Money Visa kart almışken.. emeğinize sağlık..

Airbus 340-300, Airbus 330-300, Airbus 330-200, Airbus 330-200F, Airbus 321-200, Airbus 320-200, Airbus 319-132/100, Boeing 737-900ER, Boeing 737-800, Boeing 737-700, Boeing 737-400

1051 Mesaj
26 Nisan 2011; 23:39:32 

az önce geldim shopping fest %20 kampanyasından..

money kazandıran ürünler %20 kazandırıyor ama money kazandırmıyor bence. zira afişlerde karınca duası gibi yazmışlar.. ayrıca money kazandıran 5lt aymar aldım ama fişte görünmedi kazanılan money. umarım yine de money verir.

ancak konservelerde 1+1 devam ediyordu. üstüne birde %20 eklendi, balkaymak oldu..

tat meyva sularından depoladım. fiyatlar süperdi.

@Szolnok, merak etme devamlı buradayım, açtığım konular hep günceldir, yeterli kampanyaların devamı olsun:)

@Qantas, bende katılmıyorum sana. o kadar bilmece değil kampanyalar. benim gördüğüm tek sorun yüklenmeyen money, düşmeyen indirim gibi nadir olaylar. sen garanti bonuscard kampanyalarına hiç yaklaşma o zamanç zira 2-3 ay geçse bile adamların kampanyaları anlaşılamıyor :)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

316 Mesaj
27 Nisan 2011; 0:15:52 

27-28 NİSAN

Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın!

Alkollü içecekler,sigara ve tütün ürünleri,cep telefonu kontörü satışları,elektrikli ve elektronik ürünler hariç 50 TL ve üzeri alışverişinizde aşağıdaki ürünler 5TL!Toplam alışveriş tutarınızın her 50 TL'si için 1 adet indirimli ürün satın alabilirsiniz.Hakedilen indirimli ürün adetinden daha fazla eklenen ürünler için indirim uygulanamamaktadır.Money kullanılarak yapılan ödemelerde,Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

ÇAYKUR RİZE TURİST ÇAY 1000 GR
PINAR SÜT 6*1 LT.

117 Mesaj
27 Nisan 2011; 0:20:38 

quote:

Money kullanılarak yapılan ödemelerde,Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

önceden dahildi galiba,şimdi ne değişti
50 lira üstü alışverişlerimde biriken X2 Money ile ödemelerde gerek 1 TL ye gerek 5 TL.ye almıştık GDİ ürünlerden

1051 Mesaj
27 Nisan 2011; 0:22:16 

quote:

27-28 NİSAN

Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın!

Alkollü içecekler,sigara ve tütün ürünleri,cep telefonu kontörü satışları,elektrikli ve elektronik ürünler hariç 50 TL ve üzeri alışverişinizde aşağıdaki ürünler 5TL!Toplam alışveriş tutarınızın her 50 TL'si için 1 adet indirimli ürün satın alabilirsiniz.Hakedilen indirimli ürün adetinden daha fazla eklenen ürünler için indirim uygulanamamaktadır.Money kullanılarak yapılan ödemelerde,Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir.

ÇAYKUR RİZE TURİST ÇAY 1000 GR
PINAR SÜT 6*1 LT.

aynı anda yazmışız dostum :)

ilk mesaja ekledim..

TRIDONIC - Balast Uzmanı

42 Mesaj
27 Nisan 2011; 2:13:43 

arkadaşlar kasiyere sordum moneyler yine gelir problem olma dedi

316 Mesaj
27 Nisan 2011; 11:53:10 

Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

TEBRİKLER %1 MONEY KAZANDINIZ yazısı mevcuttu.

1051 Mesaj
27 Nisan 2011; 23:18:03 

quote:

Sanalmarketten alıp kapıda ödeme yaptım

TEBRİKLER %1 MONEY KAZANDINIZ yazısı mevcuttu.

%1 money nedir dostum? nereden geldi?

TRIDONIC - Balast Uzmanı

316 Mesaj
27 Nisan 2011; 23:52:53 

quote:

başka bir mesaja yanıt verecektim buraya düşmüş mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

evet malesef bende de öyle

3 gün öncesi Tebrikler %1 MONEY KAZANDINIZ yazardı Migros alışverişi siliplerde.Küçük küçük kuruş kuruş Moneyin güccüğünü kazanırdık
Yüzde bir olunca yine de birikiyor damlaya damlaya göl oluyordu zira verdikleri bonus %0,5 bonus paek birikmiyordu çünkü yüzde yarımdı

şimdi bu güccük Moneylerden de olduk artık silipte görünmüyorlar,kasada alışverişte de görünmüyorlar
bende biriken güccük 3 Money vardı kasada kasiyer göremedi Yok görünmüyor dedi ama garanti web şubesinde dün baktım görünüyordu ama harcanılamıyor artık

garanti Money kart yaptı yapacağını güccük moneylerimize de göz dikti haram olsun!

1474 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:03:07 

Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

http://www.kangurum.com...2BTON+FLETO+HED%C4%B0YE

1051 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:04:01 

olsun sen yine nasıl kazanıldığını söylesen..

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1051 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:08:26 

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Hocam bu money kartı nasıl temın edebılırız 2. soru ben bu urunu almak ıstıyorum 1 +1 kampanyasına dahıl olup olmadıgını nasıl anlayacam

money kart için garanti müşteri hizmetlerini arayabilirsin...

sorduğun ürün 1+1' e dahil değil, zaten internet stokta görünmüyor...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

396 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:24:13 

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

http://www.money.com.tr/ dan başvurabilirsin

316 Mesaj
28 Nisan 2011; 0:45:57 

quote:

olsun sen yine nasıl kazanıldığını söylesen..

Moneyvisa kullandığınızda migrosmoney dışında kartın moneyi var birde

Oranı %1 karta yükleniyor sliplerde görebiliyorsun sanırım en az 5 tl olduğunda kullanılabiliyor yine sadece migros şirket marketlerinde geçerli.

1051 Mesaj
28 Nisan 2011; 7:55:57 

quote:

Moneyvisa kullandığınızda migrosmoney dışında kartın moneyi var birde

Oranı %1 karta yükleniyor sliplerde görebiliyorsun sanırım en az 5 tl olduğunda kullanılabiliyor yine sadece migros şirket marketlerinde geçerli.

Tesekkurler dostum.

Yani kredi kartlarinin verdigi standart puan bu.

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1051 Mesaj
29 Nisan 2011; 0:34:31 

Güncel

29 Nisan - 9 Mayıs arası küçük ev aletlerinde %25 indirim! (Sanalmarkete yansımıştır)

Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 172
Açıklama : 29-30 Nisan Gördüğünüze İnanın kampanyası Money kart ile Migros,5M,Tansaş mağazalarda 50TL alışverişe ekici lokumlu beyaz peynir veya piliç fileto kilosu 3 TL

TRIDONIC - Balast Uzmanı

316 Mesaj
29 Nisan 2011; 1:26:10 

quote:

Tesekkurler dostum.

Yani kredi kartlarinin verdigi standart puan bu.

İşin güzelliğide burda kredi kartlarının verdiği standart puan değil

Moneyvisada 3 puan var
1) Money %1
2) Bonus %0,5
3) Migrosmoney (Migrospuan)

Bu arada yeni mesaj yazmayım Eryaman 5M'de ithal muz fiyatı 2,59 görünüyor (günlük indirim olabilir) bildiğiniz gibi ithal muzda +1 money var moneyvisa ile alınırsa 1 kg muz için sadece 0,59 TL ödeyeceğiz

Ayrıca 3 liraya 2 kg beyaz peynir yada piliç fileto almak super
Kanguru iyi zıplıyor bakalım inş bi yere çarpmaz

12611 Mesaj
29 Nisan 2011; 2:00:18 

Konserve mısırda kampanya yok. Nasıl iş bu? Sırf yukarıda yazıldı diye denedim, bir şey vermedi.

Konserveler 1+1 fakat kafalarına göre işte. Ona var, buna yok falan.

7542 Mesaj
29 Nisan 2011; 10:42:36 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Konserve mısırda kampanya yok. Nasıl iş bu? Sırf yukarıda yazıldı diye denedim, bir şey vermedi.

Konserveler 1+1 fakat kafalarına göre işte. Ona var, buna yok falan.

konserve MISIR ve közlenmiş PATLICAN da yoktu bunu belirttim özellikle. ben 3,4 tl verip 450gr DONDURULMUŞ olanından aldım. birde lazım olur diye BİM den 1 kutu ucuzundan 2TL ye aldım :))

885 Mesaj
29 Nisan 2011; 11:09:28 

sanalmarkette elektronin namına birşey göremedim,
bir mikser lazım çelik uçlu, 450w'lık falan, iyi birşey ama bulamadım.