Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jrsmith&5

şimdi de sanalmarket te aytaç sucuğun kilosu 16.74 görünüyo, benim pek tercih ettiğim sucuk değil ama
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web//showProductDetail.do?psi=4076207&shopCategoryId=9967

Mersin-Mezitli stokta var görünüyor. Karışık falan değil herhalde.
    Yarın alsam mı ne yapsam bilemedim.

Diğerlerini bilmiyorum ama aytaç çerkeş çok iyi/kaliteli bir sucuktur.

Yarın akşama kadar dayanırsa alabilirim.
    Duymuştum daha önce. Baya övenler vardı.

Sanal markete özgü kampanyalar değil değil mi bunlar? Yani burada indirimli ne varsa migroslardan da aynı fiyata bulabiliriz değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi de sanalmarket te aytaç sucuğun kilosu 16.74 görünüyo, benim pek tercih ettiğim sucuk değil ama
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web//showProductDetail.do?psi=4076207&shopCategoryId=9967

Sanal markete özgü kampanyalar değil değil mi bunlar? Yani burada indirimli ne varsa migroslardan da aynı fiyata bulabiliriz değil mi?

Büyük bir ihtimal evet, mağazalarda da bulabiliriz. Bizim burada 3-4 farklı Migros var. Hepsi en fazla 3 km mesafede. En yakını M olmayan Migroslardan. Orada varsa yarın alabilirim. Yoksa diğerlerine gitmek zorunda kalacağız.
    Belki sanal marketten alırım diyeceğim ama 40 TL'yi falan gözden çıkartmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 12 Mart 2012; 22:45:57 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Büyük bir ihtimal evet, mağazalarda da bulabiliriz. Bizim burada 3-4 farklı Migros var. Hepsi en fazla 3 km mesafede. En yakını M olmayan Migroslardan. Orada varsa yarın alabilirim. Yoksa diğerlerine gitmek zorunda kalacağız.
    Belki sanal marketten alırım diyeceğim ama 40 TL'yi falan gözden çıkartmam lazım.

Bazen sanal market fiyatlarıyla, mağaza fiyatları farklı olabiliyor. Sanal marketten alıveriş yapmayı tercih etmiyorum ancak fiyatları mağazalara göre çok indirimli olduğunda alışveriş yapıyorum.
  • bu sanal marketi ben yeni keşfettim money clubın visa kartını alırsam eger örneğin yanında +4 money para yazan bi üründe hem normal money karta 4 lira hemde money visaya 4 lira olarak 8 liramı geliyor ona göre money visa kart almayı düşünüyorumda cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

dün shell den benzin alırken money card ı verdin. adam abi haberin olsun 1 haftaya kadar money le shell in bağlantrısı bitiyor dedi. artık sadece shell smart club olacak dedi. ne kadar doğrudur bilmem

bunu kötü dedin yoldaş 1 yıldır moneylerle benzin alıyordum biterse sadece migrosa kalırız ,daha 180 tl money var kartlarda

yoldaş sen bidonla git depon dolu ise...

sonra bidondan depoya aktarırsın..

1 hafta sonra kampanya biterse iyi fikir
  • benim money e 55 tl kart ücreti yansıtılmış..

arayıp resti çekelim bakalım..
  • quote:

benim money e 55 tl kart ücreti yansıtılmış..

sonuçtan bizide haberdar edebilir misin?
  • quote:

kartı ne zaman almıştınız acaba?
  • kartı aralık ayında aldım..

şunlara kat ücreti vermek çok canımı sıkıyor..

ama bir yandan da moneyler var..
  • arkadaşlar kartı ilk aldığımıza hani 100 tl alışveriş üstüne % 20 indirim vardı ya..

bunun şartı şurtu varmıydı..

yani 1 sene ... kapatmama şartı gibi..
  • quote:

arkadaşlar kartı ilk aldığımıza hani 100 tl alışveriş üstüne % 20 indirim vardı ya..

bunun şartı şurtu varmıydı..

yani 1 sene ... kapatmama şartı gibi..

O indirim bana yansımadı ama zannetmiyorum 1 yıllık taahhüt karşılığı verilsin.

Ödemelerin düzenliyse kart ücretini iade ederler diye düşünüyorum.

Ayrıca konu dışı bir sorum var. Sanal marketten hafta sonu Garanti Moneylerimle alışveriş yapmıştım. İptal etmiştim aynı gün.

Garanti moneyler ne zaman iade edilir Bilgisi olan varmı? 2 iş günü diye biliyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 13 Mart 2012; 11:33:07 >
  • teslimat olmadığı sürece, yani iptal edilebildiği sürece işelm provizyon safhasında olur. yani moneyler hemen düşmez. iptal etti iseniz provizyon iptal olur..

yani moneylerin düşmemiş olması gerekir..

bende sizin gibi yaptım. ürünler ellerinde olmadığı için iptal ettiler. ama moneyler aynen duruyor..
  • quote:

teslimat olmadığı sürece, yani iptal edilebildiği sürece işelm provizyon safhasında olur. yani moneyler hemen düşmez. iptal etti iseniz provizyon iptal olur..

bende sizin gibi yaptım. ürünler ellerinde olmadığı için iptal ettiler. ama moneyler aynen duruyor..

Ürünler yok denildiği için ben siparişi sanalmarketten kendim iptal etmiştim.

Cumartesi den beri halen geri yatmadı Garanti'nin yatırdığı x2 katlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

teslimat olmadığı sürece, yani iptal edilebildiği sürece işelm provizyon safhasında olur. yani moneyler hemen düşmez. iptal etti iseniz provizyon iptal olur..

benim sipariş iptal olduğundan moneyler düşmemişti ki..

daha fatura bile kesilmeden sizin moneyler nasıl hemen düştü..
  • quote:

quote:

quote:

benim sipariş iptal olduğundan moneyler düşmemişti ki..

daha fatura bile kesilmeden sizin moneyler nasıl hemen düştü..

Ben kapıda ödemeyi seçmedim. Alışveriş sonunda online olarak Money Visa daki 100 Tl moneyi alışveriş tutarımdan ödedim kalanıda Money Visa kredi kartı ile ödedim.

Sonrada ürünlerin çoğu elimizde yok denilince kendim sanalmarket üzerinden siparişi iptal etmek zorunda kaldım.
  • quote:

Ben kapıda ödemeyi seçmedim. Alışveriş sonunda online olarak Money Visa daki 100 Tl moneyi alışveriş tutarımdan ödedim kalanıda Money Visa kredi kartı ile ödedim.

Sonrada ürünlerin çoğu elimizde yok denilince kendim sanalmarket üzerinden siparişi iptal etmek zorunda kaldım.

bende kapıda ödemeyi seçmedim.. normal kredi kartında bulunan moneylerden ödedim.
  • quote:

iptal resti çek ,55 tl money yüklüyorlar, ben 2. defa yaptım geçen ay yine iptal etmeyin 55 money yatıralım dediler , zaten blöf yapmıştım iyi poker oynarım , yatmasada iptal etmezdim bu güne kadar 5000 money kazandıran kartlar iptal edilirmi hiç
  • quote:

quote:

iptal resti çek ,55 tl money yüklüyorlar, ben 2. defa yaptım geçen ay yine iptal etmeyin 55 money yatıralım dediler , zaten blöf yapmıştım iyi poker oynarım , yatmasada iptal etmezdim bu güne kadar 5000 money kazandıran kartlar iptal edilirmi hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6582 -- 13 Mart 2012; 13:49:08 >
  • quote:

quote:

tabii ki iptal edilmez...
  • Bende Garanti bankasına bağlı bir ajansta çalışıyorum. Kampanya görseleri falan dağıtıyoruz. Biz hemde normal bir ajansız Migros ile bir kaç aktivitemiz olmuştur. Bu money VİSA reklamını çok yapmak istiyorlar ve böyle dağatmaya devam edecekler bende Money visa aldım 3 hafta önce benim aldığım zamanda insertte Danone süt vardı 2.35TL idi +1 normal money +1money visa veriyordu 25 tane süt aldım kartımdan 58,75TL alındı sonradan 25 money 25 visa money kazandım onlada gidip başka birşey aldım çok karlı bir iş bence ben hatta money visa fırsatlarını iple çekiyorum :)

NOT: Birde money Visa kullananlar internetten veya kioslardan money puanını göre biliyor ama money VİSA puanlarını telefondan yada sadece kasadan öğrene biliyor. Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.