Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2365. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satıyor musun 10-15 tuzlugu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Kampanya derken hani işte 30 tl lik piliç alımına 10 money gibi işte o anda money ve çek kullansam alışveriş yapsam yine de money yatar mı bana

Hocam 30 tl ye 10 money kampanyasına katılıyorsanız 30 tl nakit ödemelisiniz. çek de nakit gibi değerlendirilir. 30 tl üzerini money puanla ödeyebilisiniz. ama kampanyaları birleştiriyorsanız, çok acil değilse moneyi karıştırmayınü bazen aksaklık oluyor.

Daha önce yazılmıştı ama bulamadım,Money kazandıran kampanyalarda ödemenin tamamı HOPİ ile yapıldığında money kazanılıyor mu ?
  • Ben sanalmarketten bkm kampanyasiyla yaptigim alisveristen bir urunu magazada baska urunle degistirdim. Hatta once iade yapip sona ayri fiste diger urunun satisini yapti kasiyer. Bi sıkıntı olmadi

• Valla bende 100/20 money kampanyasından faydalanmış olucam iade yaparsam alışveriş 100ün altına düşecek money yalan olmasın

• Hediyemkarta yükleme yaptıktan sonra artık fişte 'nakit avans olarak aldım.' yazısı çıkıyor. Birkaç aydır böyle, kimse yazmamış. Bu durumun olumsuz bir yanı var mı, ay sonunda ekstreye günlük faiz işletiliyor mu?
  • muvakkit kullanıcısına yanıt
    Sosluğu tuzluk olarak algılamak
    o kadar olsaydı ve almış olsaydım tabiki de tanesini yaklaşık %850 kar ile komşulara satardım,yapmadığımız iş değil..

• money bonus kartla, hediyem karta 100 tl. yuklemeyle 20 money 4-5-6 migros m.bonustan ve 10 tl de ramazan kamp. geldi beyler.bilginize.

• Arkadaşlar bilen varsa lütfen cevaplayablir mi
    Migrosun 30 tl baklyat et şarküteri gibi alımına 10 tl kapmanyası var biliyorsunuz şimdi baktığımda sepette 15 üründen fazla olmaması gerektiği yazıyor 11 çeşit ürün aldm ancak bazıları 2 adet olduğu için fişte ürün sayısı 18 görünüyor bu şekilde money yatar mı 40 tl yatması gerekiyor. Olumsuzsa çözüm yolu var mıdır ?

• ozgun_izmirli35 O kullanıcısına yanıt
    15 tane dediği mesala 15 adet sucuk almak ya da 15 adrt pirinç almak gibi ayrı ayrı 15i geçebilir sorun yok

• hafiz83 kullanıcısına yanıt
    Hafiz ceyizi tamamliyor
    Saka bir yana emegine saglik. Caydan buralarda varsa bakayim.

• Bu şekildeyse iyi bari sağolasın..ama Aynı fişte 15 adet ürün diyor anlam bozukluğu var o zaman 15 adet aynı ürün demesi gerekirdi. Ayrıca gelen kağıtta money olarak 1 money kazanmışm sadece anlamadım gitti.

• DemirAbi D kullanıcısına yanıt
    Evlilik bize ters hocam :))
    Rica ederim,faydamız oluyorsa ne mutlu..
    Karali Premium ve bu Beta Teneke Kutulular için bi stok çalışması yapabilirsek bilgilendiririz ahaliyi buradan da

• quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

Hediyemkarta yükleme yaptıktan sonra artık fişte 'nakit avans olarak aldım.' yazısı çıkıyor. Birkaç aydır böyle, kimse yazmamış. Bu durumun olumsuz bir yanı var mı, ay sonunda ekstreye günlük faiz işletiliyor mu?

Hocam ilk çıktığında çok tartısıldı, ama henüz bir yansıması olmadı ekstrelere.
    Hediyem yüklemesini nakit avans sayamaz çünkü hefiyem kartı migros haricinde kullanma inkanınız da yok, nakit olarak çekme imkanınız da...

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Migros sanal marketten alışveriş yapmıştım ama aldığım bazı ürünleri göndermemişler ama parasını ödedim. Ücreti kredi kartına iade ediyorlar mı? Ses seda çıkmadı. BKM ile ödeme yapmıştım.

Zaten size getirdikleri fiste gerçek alışveriş tutarı ve karttan çektikleri miktar yazar. Daha önce ödeme yaptığınız tutar provizyon olarak bekliyordu.

Hocam bkm ekspress'te tutar çekilmiş olarak görünüyor. Almadığım ürünü ödemiş gibi görünüyor yani o yüzden.
  • Daha önce yazılmıştı ama bulamadım,Money kazandıran kampanyalarda ödemenin tamamı HOPİ ile yapıldığında money kazanılıyor mu ?
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Bana öyle bir uyarı gelmedi money mevcut 30 Tl ramazan kampanyasından yüklendi. Sepet oluşturdum fakat ödeme aşamasında money kullanabileceğim bir yer mevcut değil.
    Sanal markette money kullanamıyorum yada nerede kullanabileceğim. Fiziki mağaza uzak Money de sanal kartıma tanımlı.
    Fiziki mağazaya gitsem nasıl kullacağım.
    Not money kart sitesine sms ile girebiliyorum money de gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ramazan migros yine iyi geldi gdiler tbgler katalog moneyleri derken baya karli bir katalog donemi gecirdik 50 moneyin hepsini de aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Bu ramazan migros yine iyi geldi gdiler tbgler katalog moneyleri derken baya karli bir katalog donemi gecirdik 50 moneyin hepsini de aldık

Bkm 40TL indirimi de unutmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Bu ramazan migros yine iyi geldi gdiler tbgler katalog moneyleri derken baya karli bir katalog donemi gecirdik 50 moneyin hepsini de aldık

Bkm 40TL indirimi de unutmayalım.

Benim bolgemde sanalmarket yok da onu yazamadim maalesef ama sanalmarket bolgesinde olanlar icin 40 tl daha var tabi ki

• http://www.sondakikaindirimi.com/migros-26-mayis-8-haziran-kampanyalar/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.