Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23512352235323542355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siyah inci sert,earl grey yumusak icimlidir
    Damak tadiniza gore karar verebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alex23644

Arkadaşlar Earl Grey mi yoksa Siyah İnci mi? GDI olarak hangisini seçeceğime karar veremedim ve lipton çayda daha önce hiç kullanmadım.

Earl grey çok tomurcuklu. Siyah incinin lezzeti de yüksek değil. Keşke ilk hasat olsaydı. Efsanedir kendileri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/12010-money-club-kart-ile-tek-seferde-her-25tl-ve-uzeri-papia-alimina-mercedes-benz-a180-kazanma-sansi

Arkadaşlar belo3 reisin sorusudur.Bu kampanyanin sonuçlarını görebilecek yer var mıdır?
    Mercedes çıkarsa daha foruma ugramayacakmis

http://kimkazandi.com/cekilissonucu/papia-mercedes-benz-a180-cekilisi

umarım forumdan biridir :))

• ygunen Y kullanıcısına yanıt
    Sertten kastınız acımsı bir tadı mı vardır? Yoksa koyuluğu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex23644 -- 1 Haziran 2016; 15:06:32 >
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Acimsi pek sayilmaz.Biraz koyu diyelim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylikdüzü migrosta hala çok sayıda sınav paketi var. Ben 2 ad. aldım.

Ama gdi kotasına dahil değil diyor bilginize.

• puan kazanabileceğimiz banka kampanyası var mı? Gıda marketi kampanyası başlatan kredi kartı bulamadım :)
  • Slm şimdi sipariş vericem fakat en yakın teslimat yarın gözüküyor. Gdi ürünü olarak çay ve köfte ekledim. Yarın teslimat yapılacağı için Gdi ürünleri 5tl olarak geçer mi?

• Arkadaşlar merhabalar öncelikle migros olayında çok yeniyim bana yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım.Sanal market ve migros uygulamaları telefonumda yüklü.Bkm de tanımlı kartım da var.
    Şimdi 150 TL lik bir sipariş hazırlamak istiyorum.10 money kampanyalarından (30 TL lik çay-şeker,kahvaltılık reçel ve diğerleri)5 tane ayrı ayrı oluşturup aynı sepette kullanabiliyor muyum yoksa çok mu ütopik oldu yazdığım şey her sepette sadece bir grup mu seçmem lazım yoksa? yardımcı olabilecek bilgili ve kıymetli arkadaşlara teşekkür ederim saygılar sunarım
  • siparişte dondurulmuş ürün olsa,
    teslimata kadar nasıl muhafaza ediyorlar?
    bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

siparişte dondurulmuş ürün olsa,
    teslimata kadar nasıl muhafaza ediyorlar?
    bilgisi olan var mı?

Buzlukdan o gün alıp getiriyorlar

• Fiziki mağazadan 2 ayrı 60 tl aldık bakalım bekliyoruz 21 çay artı gdi çay 19 çay artı gdi çay bakalım 10 10 iki ayrı karta gelecekmi money

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0635

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/56616267-30105-aytac-sucuk-gurme-220-g
    Sucuğu deneyen var mı? 4x220gr 25 TL ye geliyor.

Olumsuz diyorum ısıl işlem yemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: m.er35

Slm şimdi sipariş vericem fakat en yakın teslimat yarın gözüküyor. Gdi ürünü olarak çay ve köfte ekledim. Yarın teslimat yapılacağı için Gdi ürünleri 5tl olarak geçer mi?

5 tl ama online ödersen kapıda olmaz

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Paketin üzerinde fermente yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan0635 -- 1 Haziran 2016; 16:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0635

Fermente yazıyor paketin üzerinde!

Afiyet olsun vakumlu fermante sucuğun ne diyeyim

• travegostar kullanıcısına yanıt
    Bildiğiniz birşey varsa ürünle ilgili açıklayıcı olursanız sevinirim. Fermente ve vakumlu olması alınmaması gerektiğini mi gösteriyor? Yoksa lezzetli mi değil?
  • arkadaşlar alışverişi oluştururken hopi kimliği girmedim sadece hopi üzerinden money club kartımı eklemiştim hopi ye sizce kişiye özel hopi kampanyasından paracık kazanır mıyım bu şekilde ? dün teslim edildi alışveriş kazandığım money ler yansıdı fakat hopi de bir hareketlilik yok.
  • Yok mu bir hayırsever yardımcı olacak bana?sipariş oluşturmam lazım akşama yetişmesi için
  • 
Sayfa: önceki 23512352235323542355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.