Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sanaldan aldım ücretsiz ekledi siparişime saat 10:00 da sipariş vermiştim
    Saat 15 de geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Tost makinesini aldim zaten alisverim vardi. Fakat prize taktim isiniyor fakat isigi yanmiyor dandik.

Alip deneyen oldu mu baska isinirken isiklari yaniyor mu?

çok kısa ısınıyor mu diye çalıştırdım.. mavi olan ışık yanıyordu.. tamamen ısındığında da kırmızı yanar heralde diye düşünüyorum..

yanlış yazmışım tam tersi kırmızı ışık yanıyordu ısınma aşamasında..
  • Bugün migrostaydım tost makinesine baktım çok dandikti travegostar ın yorumunu abartılı bulmuştum ama dediği kadar var. 60tl lık alışverişim olmadı ama olsaydı bunu almak için 1 tl bile vermezdim eve sokulacak ürün değil bence bunun kaplaması filan sağlığa zararlıdır.

• Makine kaplaması biraz dandik geldi gözüme, almadım, sanki yağlı boya ;)

• pzteesi ve salının gdisi nedir ..daha dogrusu toplu gdi listesi çıktı mı bir arkadşa sağolsun paylasiyordu ona göre alısveris yapicam da ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

pzteesi ve salının gdisi nedir ..daha dogrusu toplu gdi listesi çıktı mı bir arkadşa sağolsun paylasiyordu ona göre alısveris yapicam da ..

https://store.donanimhaber.com/ef/d7/dc/efd7dc59ef0c38e25be9272aa5f68240.jpg
  • Dün gece oluşturduğum bugün öğlen teslim sanalmarket alışverişime birine hediye ederim diyerek tost makinesi de eklemiştim, şimdi farkettim ki galiba ürün bedavaya gelmiş:

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • Tost makinesini bedavadan verdi

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Evet farkinda olmadan bedavaya aldik

Bu mesaja eklenen görseller:

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: gmazici

130 tl lik alışveriş yapmama rağmen 2 adet tost makinası gdi alamadım. Kasa izin vermiyor. Tost makinası Hem küçük ev aletleri %30 Hem gdi 'ye girdiği için sistem kafayı yemiş... müşteri hizmetlerini arasam mı ki

Millet çatır çatır alıyordu bizim burda hatta ben almadım kasiyer dedi alacakmısın saat kaç gibi gittin ben sabah 10:20 gibi gittim

Her tost makinası için extra 60 liranın üzerine, 13.5 lira daha alışveriş yapmam lazımmış. Çünkü tost makinasının 13.5 lira tutarında %30 indirimi varmış. Yani iki tost makinası için (60+13.5)+(60+13.5) =147 liralık alışveriş olması gerekiyormuş. Hesapları doğru ama hiç bir yerde ön bilgilendirme olmadığı için sıkıntı oldu... kasiyer yinede deneyeyim dedi ekranda olmaz gibisinde bir şeyler çıktı. Ürün zaten çok işe yarar birşey olmadığı için ısrar etmedim... sabah 10:40 da oldu...

• Tost makinesi sanalda kaldırılmış, ben mağazadan aldım 2 tane. Önce parafly ile 109 TL hediye kart yüklememi yaptım.
    Sonra , geçen kampanyada kazandığım 13 Mayıs SKT Money Bonus 45 TL ve hediyem kart kullanımıyla alışverişi tamamladım.
  • -
    Hocam forum ve bizlerde bunun için varız, takılmayalım böyle şeylere... şimdiye kadar ve bundan sonrakiler için adıma teşekkürler... İşlerinizde kolaylıklar herkese...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Termosu bekliyorum, insallah tost makinesinin kalitesinde degildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

pzteesi ve salının gdisi nedir ..daha dogrusu toplu gdi listesi çıktı mı bir arkadşa sağolsun paylasiyordu ona göre alısveris yapicam da ..

https://store.donanimhaber.com/ef/d7/dc/efd7dc59ef0c38e25be9272aa5f68240.jpg

İş gören bi 21-22si var kiloluk kirlangic sizmayla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAbi

Termosu bekliyorum, insallah tost makinesinin kalitesinde degildir.

Kullanan arkadaslardan yorum bekliyoruz, isgormucek gibiyse vakumlu kangal sucuk zamani yapalim alisverisimizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam termos aldım geri iade ettim 1 saatte soğutuyor içi cam indirim de 20 tl ye almıştım ama kahvaltının sonuna çay soğuk oluyordu

• erryan45 kullanıcısına yanıt
    Sagolasin. 9 liramiz cebimizde kalsin o zaman.

• Demek bugün tahmin ettiğim gibi olmuş..GDİ deki Touch Me tost makinesi %40 Touch Me genel indirimiyle çakışmiş ve ortalık karışmış :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: erryan45

quote:

Hocam termos aldım geri iade ettim 1 saatte soğutuyor içi cam indirim de 20 tl ye almıştım ama kahvaltının sonuna çay soğuk oluyordu

Sizinkinde bir problem var o zaman. Biz içime çayı koyup pikniğe, mangala gidiyoruz bişey olmuyor

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Belkide hocam ama diğer termoslarla karşılaştırdım bir farklılık göremedim o yüzden iade ettim 0.8 litre olan çelik termosunuda aldım oda kapağından sızdırıyordu çay doldururken halıya damlatıyordu oda iade oldu :)

• 
Sayfa: önceki 22732274227522762277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.