Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şimdi de mağazayı arayabilirsiniy ama sanalcılar 18.00 da çıkar genelde..
    Yarın o 0850 li numaradan ararsanız soda gelir sıkıntı olmaz yani

özgüç arkadaşın da dediği gibı bu tarz ürünlerde müşteri lehine hareket eder arkadaşlar sağolsunlar..Ama bu tamamen sanalmarket yetkililerine kalmış,stokla sınırlı olan ürünlerde yok çekme hakkı var Migrosun.
    Yani dediğim gibi arayı sıcak tutmak her daim avantajımıza..Bunu en iyi uygulayanlardan biri de belo3 hocamdır :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün özette 1-2 tüyo vermişlerdi

Özette gösterirken , izleyen varsa ona göre oy kullanabilir

• Guaximo kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Öner Kazan Bulunmamaktadır diyor.Tamamen bitse o bölümü kaldırırlardı diyip güncelleyip devam ettirirler inşallah :))

• kampanyacı kullanıcısına yanıt
    O kadar çok soruluyor ki bunlar. .. Cevabınızın ilk mesaja eklenmesi çok iyi olur.

• Dünkü alışverişlerinden kazandıkları moneyleri yüklenenler var mı?
    Benim TBG ve saç bakım moneyleri yüklenmemiş artı alışveriş gecmişime aktarılmamış, işlem müjdelemişmiş, fatura kesilmiş ve 1 gün geçmesine rağmen provizyonda görünüyor gerçi heralde bundandır.

Anlamadığım bu pos makineleri ve kasalar günlük rapor çıkarıyor, gün sonları alınıyor. Unutulması mali sorun çıkarıyor diye biliyorum, tuhaf.

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde TBG yuklenmedi 14 tl sebze meyve alisverisine 4 money vardi, dun 15 tl sebze meyve almama ragmen yuklenmedi, buyuk ihtimal yarin yuklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Mayıs 2016; 20:52:57 >
  • Hocam yanlışlıkla linke tıkladım ben seçildi dedi ama detaylarda 21:15 diyor bilgin var mı bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

41TL'lik kırmızı et veya uzman kasap ürünü alımına 8Money hediye! kampanyası tanımlanmış kartıma.

2 tanehttp://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/47939078-30054-uzman-kasap-hamburger-kofte-360-gr : 30 lira ediyor.
    1 tane dehttp://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/56675348-30054-uzman-kasap-izgara-kofte-320-gr : 13 lira.

43 liralık alışveriş yapsam, 28 lira money mi yatacak ? süper ötesi olur öyleyse

Deneyen var mı ? :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Survivor izleyen varsa bugün birleşme partisini kim kazanır ? Önerisi olan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Survivor izleyen varsa bugün birleşme partisini kim kazanır ? Önerisi olan var mı ?

neden sordun hocam?

• uygulamada atakandan başkasını seçebilen var mı arkadaşlar
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Birleşir ve yatar Moneylerhniz..
    Güzel TBG tanımlanmış

bir de şu Survivor için bi öneri verseniz arkadaşlar,ben de hiç yok bu sene :))

• iqwert kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok nazillide yasamiyorum

• aynen saglam aday var mi bildiniz hic izlemiyorum maksat 50 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros uygulaması çöktü sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusundurucu

uygulamada atakandan başkasını seçebilen var mı arkadaşlar

aynen Atakan kendiliğinden seçildi şimdide hata veriyor uygulama. kazara Atakan kazansa bari

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Migros alışveriş geçmişi ve kredi kartı güncel işlem / provizyon bilgisi aynı o halde sende de hocam. Yarın yüklenir artik sorun olmaz :)

• Evet hocam yarin yuklenir genelde ertesi gun yukleniyor fakat azda olsa iki gunu bulduguda oluyor

• Bugunku sanalmarket siparisime hediye getirmis arkadaslar, ama rezil bisey. Para veripte almayin sakin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bealive -- 1 Mayıs 2016; 21:33:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertSA06

Bugunku sanalmarket siparisime hediye getirmis arkadaslar, ama rezil bisey. Para veripte almayin sakin.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Ne la o deniz suyu falanmı

• 
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.