Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülker kekler güzel...Üç adet alınca tanesi 1.3 liraya geliyor...
  • iide oradaki puan zaten yüklenen %1 money değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Eksik moneyim var diyenler...Money kredi kartının puan bölümüne bakın...Benim de yüklenmemişti,kredi kartı puanı bölümünde gördüm,yüklenmiş...
    Yani Migros'tan alışveriş yapınca çıkan kasa fişinin altındaki puana değil,pos cihazından çıkan slipteki puan kısmına bakın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: orucbilal

iide oradaki puan zaten yüklenen %1 money değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Eksik moneyim var diyenler...Money kredi kartının puan bölümüne bakın...Benim de yüklenmemişti,kredi kartı puanı bölümünde gördüm,yüklenmiş...
    Yani Migros'tan alışveriş yapınca çıkan kasa fişinin altındaki puana değil,pos cihazından çıkan slipteki puan kısmına bakın...

Hem %1 hem x2 money kısmı orada gözüküyor artık
  • aslında gözükmesi gereken yer orasıydı:

%1 kazandınızda kuruş kuruş birikiyordu(güccük mani)

ama şimdi yeni migros insertte MONEYde yok! verilmeyecek (aslında tasarruf edeceğim iyi oldu sanki)

artık DOYDULAR 50 lira üstü piyangoda cebinden trcellden 1 TL.lik SMS gönder de 2,4,6 verirlerse avunacağız:yemezler!

Money Visa hedeflenin üstünde gerçekleşti nassolsa! moneye gerek yok alıştınız dediler!

moneysiz şişirilmiş fiyatlı migros mallarını kim alır artık
  • Bir veya iki insert daha bekler,sonra biletini keserim money kredi kartının...
  • bir önceki insertte garantinin tüm puanları yüklendi eksik yok
  • önceki alışverişlerimden 10 gün geçti daha sliplerde yüklenen money yok

napııyor bunlar??
  • migros gecen insertten puanları tamamladı ama garanti yarıda kaldı daha.bekliycem bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mknsm -- 8 Haziran 2011; 23:03:47 >
  • GARANTİ bugün itibariyle, önceki insertin eksik puanlarını da yüklemiş benim karta
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

önceki alışverişlerimden 10 gün geçti daha sliplerde yüklenen money yok

napııyor bunlar??

moneyler slipte gözükmüyor, ya kasada ya da internet şubesinde gözüküyor.. bir bakın lütfen
  • yüklenen hiç bişe yok x2 adına
  • dostlar yarın yine güzel indirimler var.

ilk mesajı incelemenizi tavsiye ederim...

ayrıca;

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 4 Haziran 2011; 0:16:24 >
  • ayrıca;

• Hafta sonu GDİ kampanyası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyafiyati.com

Hafta sonu GDİ kampanyası var mı?

yok maalesef

İlave kampanya;

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/campaignDetails.do?id=2969

• Arkadaşlar, migros ve garanti nin kampanyaları, money -visaları vs. si beni şaşırtmış ve "kısa sürer" dedirtmişti...

Aynen gerçekleşti gibi; yararlananlara kart bedeli vs. giydirmeden kartlarını iptal ettirsinler; yoksa bunlar "günahını vermezler" verdiklerini de çatır çatır geri alırlar

GARANTİ VE MİGROS DEYİNCE; "TEMKİNLİ OLUN " DERİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalyoncum

Arkadaşlar, migros ve garanti nin kampanyaları, money -visaları vs. si beni şaşırtmış ve "kısa sürer" dedirtmişti...

Aynen gerçekleşti gibi; yararlananlara kart bedeli vs. giydirmeden kartlarını iptal ettirsinler; yoksa bunlar "günahını vermezler" verdiklerini de çatır çatır geri alırlar

GARANTİ VE MİGROS DEYİNCE; "TEMKİNLİ OLUN " DERİM...

migros değil de, bence garanti ismini görünce/duyunca kaçın...
  • 50 liraya sms ile piyango kampanyası sanalmarkette geçmiyor.
  • dostlar bana aşağıdaki gibi bir kampanya tanımlamışlar, sanırım herkese tanımlanmıştır. bunun ne olduğunu bilen/gören/duyan var mı? adresine herhangi bir posta gelen var mı?

Promosyon Adı : Yaz Gönderisi 2011 PERSONEL
    Açıklama : Size özel olarak adresinize postalanan ürün avantajlarından 5 Haziran-31 Temmuz 2011 tarihleri arasında Money Club Kart veya bu kartınıza bağlı olan Money Card'ınızla yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Kartınıza tanımlanmış ürün listesini kiosklardan alabilirsiniz İndirimde olan ürünlerde indiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır. Ürün avantajlarının bulunduğu gönderimiz adresinize ulaşmadıysa 444 10 44 numaralı Çağrı Merkezi?nden adresinizi güncelleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

dostlar bana aşağıdaki gibi bir kampanya tanımlamışlar, sanırım herkese tanımlanmıştır. bunun ne olduğunu bilen/gören/duyan var mı? adresine herhangi bir posta gelen var mı?

Promosyon Adı : Yaz Gönderisi 2011 PERSONEL
    Açıklama : Size özel olarak adresinize postalanan ürün avantajlarından 5 Haziran-31 Temmuz 2011 tarihleri arasında Money Club Kart veya bu kartınıza bağlı olan Money Card'ınızla yapacağınız alışverişlerde yararlanabilirsiniz. Kartınıza tanımlanmış ürün listesini kiosklardan alabilirsiniz İndirimde olan ürünlerde indiriminiz teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişinize yansıyacaktır. Ürün avantajlarının bulunduğu gönderimiz adresinize ulaşmadıysa 444 10 44 numaralı Çağrı Merkezi?nden adresinizi güncelleyebilirsiniz.

kampanyalar sayfasına 12 defa yazmışlar alt alta

kiosklardan bakmak lazım işe yarar bişi varmı diye

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.