Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (2011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20092010201120122013
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mahiyeti gereği pek ormantik insanlar değiliz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Sanal marketten hiç çiçek gönderen oldu mu? nakliye sırasında bir zarar gelir mi acaba? (hanıma çiçek işini de ucuza kapatsak.)

Hiç sanaldan çiçek sipariş eden olmadı mı?

hocam ver siparişi gitsin.not kısmına özenle dikkat edin yaz gitsin. birşey olmaz bence.
  • Fairy indirimimin yüklenip silindiğini yazdım migros'a, pişkince ekran görüntüsü istediler. Sanki 10 liralık mal için yalan söyleyeceğiz.

Ekran görüntüsü almış olup ta, paylaşabilecek var mı ?
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Benden istemediler Hocam :)

Ayrıca yüklediler daha sonra ama 10 gün sürdü 2 kere MH aradım. Sonunda hallettiler.

• Şimdi sanal marketten siparişler geldi finish 80 li bulasik makinası deterjani almistim 700 gr tuz hediyeli. Hediyesi gelmemiş aradım hediyesi olan tuzu sepete eklememissiniz o yüzden göndermedik böyle bir uygulama var mi sanal markete baktim 700 gr tuz diye ayri satilan birsey yok müşteri hizmetlerini aradim hemen savunma pozisyonuna geçti ne yapabilirim bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssmm -- 17 Şubat 2016; 13:33:39 >
  • ssmm kullanıcısına yanıt
    Sepete eklemeniz gerekiyordu, prosedur boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 17 Şubat 2016; 13:46:42 >
  • Valla migros bazen saçmaliyor otomatik tanimla milleti ne uğrastiriyorsun

• TLC tv, deki extreme kupon programını kesin seyredin

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Şimdi sanal marketten siparişler geldi finish 80 li bulasik makinası deterjani almistim 700 gr tuz hediyeli. Hediyesi gelmemiş aradım hediyesi olan tuzu sepete eklememissiniz o yüzden göndermedik böyle bir uygulama var mi sanal markete baktim 700 gr tuz diye ayri satilan birsey yok müşteri hizmetlerini aradim hemen savunma pozisyonuna geçti ne yapabilirim bu konuda

mağazaya uğrayın hediyeli olarak alın. sonra danışmana gidin. diğerini sadece deterjanı iade edin. vaktiniz ve imkanınız varsa tabii.
  • Arkadaşlar yarınki yeni kataloğa ulaşabilen varsa bizimle paylaşırsa memnun oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Seri sonu dedikleri ellerinde kalanlar degil, bir daha satilmayip stogu eritilen urunler.

5m lerde mi hocam bu reyon, biz küçük şehirdekiler, buda mı gol değil ha
  • Bukalemun kullanıcısına yanıt
    gogil amcadan bir bakayım dedim...

güzel bir program da; hep bize çakılmaz ki yav.... ekşisözlük e bakayım dedim; hemen işe bizi de katmışlar..

ekşi

bu arada harbiden TR de olursa; tecrübemiz işe yarayacak galiba))))
  • Yok hocam her magazanin elinde seri sonu delist urun bulunur bazilari isterse bunlari ayri reyonda sergiler, isterse depoda bekletir.

• amerika ve marketleri , ürünleri ile yarışamayız.

ben en çok WEB den dağıtılan ve yazıcı ile bazıp götürdükleri indirim kuponlarına şaşırdım.

mağaza kartları çok indirim veriyor, aynı üründen çok fazla alabiliyorlar.

ürünler, ambalajlar vr markalar derken biz yetişemeyiz gibi.

hopi / migros zayıf kalıyor , bizde indirimli ürünler çok nadir bedavaya geliyor yada üstüne para iadesi var.

• arkadaşlar az önce sanalmarketten bi siparişim oldu. aradılar ellerinde yeterince stok yokmuş. online ödeme yapmıştım kupon kullandığım için. geri ödemesini nasıl yapıyorlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

Arkadaşlar yarınki yeni kataloğa ulaşabilen varsa bizimle paylaşırsa memnun oluruz.

Şu an elimde katalog. Pek birşey yok. GDİ olunca kampanyalar zayıf kalıyor zaten.

Genel ksmpanyalar:
    1- ananas alana 5 money
    2- 8 tl bisküvi kek gofrete 3 money
    3- 20 tl reçel, çokokrem, tahin pekmeze 5 money.

• migros yeni katalog çıkmadımı. elektronik olanı gördüm ama normali yok.
  • Bugünkü tıkla kazandan da haber yok hala! 23:45 de mi başlayacakmış.😆

• şuan için yakaladığım tek combo bu. alacağınız bisküvilerden 5tllik kısmı milka marka olursa artı olarak 1 money daha kazanılır.
    yani 8 tllik alışverişe 4 money.

Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 20092010201120122013
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.