Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.506
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

Orijinalden alynty: dguoguz

quote:

Orijinalden alynty: belo3

quote:

Orijinalden alynty: hafiz83

Seni yakynda listeye alacak Migros demedi deme
    14 ?ubat için Migros tan 3 al 2 öde bekliyordum...1+1 ya da %50 yapmaz oldular cimriler :)
    Çikolata için Carrefour ve Real i beklemedeyim..

kapydan kovsa bacadan gireriz

Hocam bu ayny kredi karty ile ödeme yapyldy diye farkly money kartla alynsa bile money yüklenmemesi konusunda senin bilgin var my? Yukaryda yazylmy?;

Orijinalden alinti: cameler11

Benzer durumu ben de yasadim. Sütleri farkli isimlere kayitli kartlarla aldigim halde ödemenin tamamini ayni kredi kartiyla yaptigim için toplu alima girmis. Ilk etapta dumura ugrasamda sonra biraz sesimi yükselttim ulan nerden biliyosunuz belki tüm akrabalarimi toplayip geldim siraya girdik aldik, herkes çikti evine dagildi, ödeme yöntemim senin ne ilgilendirir migrosta ilk defa böyle bir saçmalikla karsilasiyorum.

evet arkada?lar bugün migros genel merkezden arandym sanki çok müthi? bir i? yapmy?lar bu dedektiflik oyununu ba?aryyla yönetmi?ler gibi elimizde kayytlar görüntüler var filan epey zyrvaladyrlar. Takylmy? plak gibi ayny ?eyi söylediler, ayny kasadan farkly ki?ilere kayytly migros club kartlarla süt almy?ym, ödeme yönteminin bir önemi yokmu? v.s. Ben de açtym a?zymy yumdum gözümü sanki hyrsyzlyk yapyyoruz parasyny ödedim aldym bütün sistemleri açmy?synyz öner kazandan kaz gibi yolunurken bir?ey olmuyorda kasadan alynca my yakaladyk diye övünüyorsunuz siz zaten her?eyi biliyorsunuz böyle i?inize geliyor neyin pe?indesiniz dedim a?zyma geleni saydym kapattym.

Hocam, iyi yapmışsın, ağzına sağlık. Önce toptancıları engellesinler de sonra bizimle uğrassınlar. Adamlar koli koli götürüyor her kampanyada. Magaza müdürlerinin haberi var. Ürünün ödemesini kasadan yapıp malı depodan alıyor doğrudan. Zeytinyağı GDI de bile müşteriye kalmadı deyip toptancıya verdiler.

Sürekli mağazada gördüğüm bir adamla konuştum biraz. Onlarca aile var bu işten ekmek yiyen diyor. Onlar malı alıp götürüp toptan satıyorlarmış. Ben bakkal falan zannediyordum. Ama değilmiş. Müdürleri personeli hepsini iyi tanıyor, işini hallediyor.

bakkal değil hocam bildiğiniz toptancı. migrostan alıp başka markete satıyorlar.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    bunu net bir şekilde görebiliyoruz
    GDİ yi kaldırmasalar bari

bu arada seni gördüğüme sevindim,konunun havası,şekli değişti Migros CEO su tadında bilgilendirmeler ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: elelce

Biraz önce mağazaya uğradım fairy 18liye bakmak için dediğim gibi öyle bir ürün yok 20linin etiketi var kendisi yok. Başka birşeyler aldım geçtim kasaya o sırada da kasiyer yemeğe çıkıyormuş galiba başka birini çağırdı giderken de kasanın altına fairy ayırdım 20li haberin olsun demesin mi. Duydum tabii söyledim bende böyle böyle 18liyse 18li alacaksınız diyo dedim sağolun bilmiyordum ben :) 20li bulan biri deneyebilir mi düşüyor mu ?

bunun bu kadar kafa karıştırmasının sebebi fairy nin maliyeti azaltmak için 20 li paketi 18liye çekmesi. adetleri düşssede sistemde aynı ürün olarak gözükür.

Buna benzer bi olay yaşadım. 18li aldım fairy eve gidince fise bakayım dedim.20li diye çıkıyor fiste.. Torium 5m de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hoşgeldin arkadaşım, bida böle uzun süre kaybolma lütfen, en azından haberdar et
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

bu Uzman Kasap köftelerde mağazalarda Kasada %25 Sarı Etiketler oluyor zaman zaman.
    Acaba komboya girer mi (Normal fiyat - %Salla Kazan - %25) şeklinde

@Ölüncek Adam ın bahsettiği Pınar köfteleri ben de merak ediyorum.Kullananlardan yorum beklemedeyiz

Hocam % 25 indirimli ürünler dolapta beklemiş uzman kasap et ya da köfte ürünleri . Bazen bozuk olmasada beklemiş olmasından dolayi biraz tadı değişebiliyor.

Ama bu ürünler için ayrica barkod çıkarıyorlar. Emin olmamakla birlikte bu barkod değişimi sebebiyle kombo olmayabilir.

%25 ekstra kasada indirim yazan barkodlar, son kullanma tarihine az kalmış taze gıda ürünleri yapıştırılıyor hocam. çöpe atılmasın, indirimli fiyattan satılsın diye böyle yapılıyor. genellikle de zaten ürünlere son kullanma tarihi yakın notu düşülür.

Hocam birkaç tecrübeme istinaden bunları yazdım. En az 10 kere %25 li ürünlerden almışımdır. 3 veya 4 tanesinde evet SKT si geçmemiş ama etin tadinda beklemesinden kaynaklı bir değişim olduğu net olarak belliydi.

Bu taze ekmekle bayat ekmek arasındaki fark gibi ama et ürünlerinde daha hassastır bu durum.

Köfte ürünlerinden bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüncek Adam -- 12 Şubat 2016; 11:19:03 >

Asgari ücret zammının her kesime etkisi haliyle olacak. Herkes artsın diyordu, birinden alacakki birine verecek. Para bassa olmaz, zam kaçınılmaz. Bunlar iyi günler bence

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Bu asgari ücret konusunda halk olarak biraz fazla olayı abarttık sanki. Çok baskı yaptık partilere. Ama sonuçta en alt gelir düzeyi olan asgari ücretin artması tabiki iyidir. Asgari ücretin üstünde maaş alanlardan çıkıyor zammın maliyesi. İyi bakalım yapacak bişey yok artık. Asgari ücretli rahat etsin biraz...

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    Olaya sadece miktar acisindan bakmamak lazim hocam. Maasim artti ne guzel demek havada kaliyor biraz. Maasin artiyor ama artis enflasyon karsisinda eriyorsa bir anlami kalmiyor. Su anda maaslar artti ama yapilan zamlarla(sadece migros degil) para eridi gitti zaten bir anlami kalmadi. Sadece asgari ucret 1300 lira olsun diye tutturmak yerine refah duzeyini yukseltebilmek oncelik olmali. Bu hareketler goz boyamak bana gore.

• Cam ürünü 20TL alışverişe 10TL money veren kampanyadan tek seferde 40TL lik alışveriş yapıp 20TL money kazanan var mı? Bugün alışveriş yapmayı düşünüyorum. Eğer bi problem yoksa 40tl lik cam ürünü alacağım. Önceki sayfalarda 40tl lik alışveriş yapıp 2. 10tl money yatmayanlar vardı diye hatırlıyorum. Sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de hemen hemen aynı şeyi söylüyorum hocam. Millet olarak asgari ücretin rakamına çok takılı kaldık.

Hocam hoş geldin. Özlettin kendini iyice. sen olmadan bu forumun tadı olmuyor.
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam

• Sevgililer gununu ozel kremlerde vs 1 alana 1 bedava falan yok mudur acaba?

• Ben aldım sıkıntı olmadı tek seferde 20 money yattı

• Hopide sana özel 10 paracık hediye kampanyası gelmiş. Hopi kimliği tanıtılarak veya hopi uygulamasına eklenmiş kartlarla yapılacak alışverişlerde geçerlidir yazıyor. Bu durumda hiç telefondan hopi uygulamasını kullanmadan sadece daha önce hopi uygulamasına eklemiş olduğum money kartı göstererek alışveriş yapsam hopi gene de gelir mi acaba. Bu anlam çıkıyor sanki, deneyen oldu mu?
  • çayçorba kullanıcısına yanıt
    Evet, hopi kimliginizi eklediginiz money kart ile alisverisi yapsaniz yeterli.

• hardss basgan haftasonu indirimini paylassana siye zahmet
  • Sabunlarda yuzde 40 var gibi hafta sonu
    Hazirlik var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Emin 101

Sabunlarda yuzde 40 var gibi hafta sonu
    Hazirlik var

bu sabunları normal fiyatından alan var mı acaba? ayda bir zaten %40 OLUYOR ZATEN...
  • Sabunu bilmiyorum ama bayan kozmetikte %50 indirim var haftasonu bide 25 tllik orkide alimina 5 money gordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19971998199920002001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.