Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.512
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az çok sucuk tiryakisi sayılırım köfteci yusudundan tut kasap sucuklarına kadar denemediğim yoktur, apikoğlu sarı etiket bulabilen olursa( ki izmirde sadece balçova 5 mde kaldı sanırım) vakum yaptırıp 5 kilo alın 1 sene yersiniz .Süper bir damak zevki olan bir sucuk ben her sene almaya çalışoyorum diğer sucuklar gibi karkas etten yapılmıyor , antrikot ve buttan yapılıyor .1. sıra apikoğlu 2. sıra polonez fermante kasap sucuğu derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

Orijinalden alıntı: deepndark

Az çok sucuk tiryakisi sayılırım köfteci yusudundan tut kasap sucuklarına kadar denemediğim yoktur, apikoğlu sarı etiket bulabilen olursa( ki izmirde sadece balçova 5 mde kaldı sanırım) vakum yaptırıp 5 kilo alın 1 sene yersiniz .Süper bir damak zevki olan bir sucuk ben her sene almaya çalışoyorum diğer sucuklar gibi karkas etten yapılmıyor , antrikot ve buttan yapılıyor .1. sıra apikoğlu 2. sıra polonez fermante kasap sucuğu derim.

Geldw anlat işde cahillere apik antrikoy vede but kısımdan yapılan en değerli etten çıkan bir sucuk ama diğerlerini adamlar övüyor iyi övün de apiğe neden sallarlar onu anlamam

Usta anladık Apikoğlu fahri övücüsüsün...
    Ama yeter abi...
    Sucuk konusunda yazıyon burda yazıyon öv öv nereye kadar...

Bak ne diyorum Apikoğlu bizim içinde listeye girdi bi ara, haberi oldu bitti.
    Sorun nedir Antikot yazınca bizi kandırmış mı oluyor...
    HAYIR...
    Bi kere yazdım baksucuk konusunda EN PAHALI ÜRÜN en iyi ürün değildir :)

Neyse sen böyle durup durup övdükçe bizede cevap hakkı doğuyor haberin ola...
    RENKLER zevkler tartışılmaz tabi...
    Ama cidden yeter bu Apikoğlu akrabanız mı nedir bu övme...

SUCUK SATIŞI BİTSEDE KURTULSAK...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 8 Şubat 2016; 1:20:15 >

• Arkadaşlar bizim evin oraya migros açılacak bugün branda asmışlar yakında hizmetinizde diye. Migros açılışa özel indirimler yapıyor mu? Bilginiz var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Az çok sucuk tiryakisi sayılırım köfteci yusudundan tut kasap sucuklarına kadar denemediğim yoktur, apikoğlu sarı etiket bulabilen olursa( ki izmirde sadece balçova 5 mde kaldı sanırım) vakum yaptırıp 5 kilo alın 1 sene yersiniz .Süper bir damak zevki olan bir sucuk ben her sene almaya çalışoyorum diğer sucuklar gibi karkas etten yapılmıyor , antrikot ve buttan yapılıyor .1. sıra apikoğlu 2. sıra polonez fermante kasap sucuğu derim.

Geldw anlat işde cahillere apik antrikoy vede but kısımdan yapılan en değerli etten çıkan bir sucuk ama diğerlerini adamlar övüyor iyi övün de apiğe neden sallarlar onu anlamam

Millete cahil deme curretini nerden aliyorsun? Haddini bil, 1 kere yazarsin 2 kere yazarsin ama yeter. Yeni uye olmussun zaten troll de olabilirsin. Neyse blokluyorum. Bye by

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Şu Travego bilmem ne nickli kullanıcıyı dikkate alma, her mesajında apikoğlunu övüyor. Ikisi de iyi sucukların, Apikoğlu çok daha yağlı.

Sivri zekalıya bak apikoğlu iyi diyor biz sanki aksini dedik işde gelişmiyorsa toplum yapacak bişey yok saygısızlık had safaa asalak sen önce karşındaki insanın nickini adam gibi yazmayı öğren sonra burda zırla

Troll cikti dagilin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    güzel isyan olmuş hocam
    Şu damak zevkinin herkes için ayrı olduğunu bi kabul edemedik memleketçe forumca..
    Bir de şu mu iyidir bu mu iyidir diyenler oldukça daha çok alevleniyor mevzu onu farkettim..

Şimdi birilerine göre çok iyi diye ben o ekşi tadı eksik olmayan sucuğktan kg kg niye alayım.Geçen sene beyaz bu sene sarı etiket aynı koku ve ekşi tat.Napalım Apik çöp mü diyeyim şimdi beğenmedim diye.

Hem birbirimizi kırmaya da gerek yok bi sucuk için..Kaldı zaten 1 gün.Seneye kim öle kim kala..

Bu arada sucuk konusu da Biten Fırsata taşınmış nedense onu da anlayamadım.Orada bi bilgi paylaştım buraya da yazmak isterim.
    Bu Polonez Özel Lüks Baon olandan yarın Şişli civarındaki şubelere gelecekmiş.Birmağazanın yanlış stok geçmesi sonucu yüklü adet gelmiş vs bişeyler dedi görevli.2 tane ayırttım.Yarın gidicem.Kolpalamamıştır umarım bizi İlgilenen arkadaşların bilgisine...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

quote:

Usta anladık Apikoğlu fahri övücüsüsün...
    Ama yeter abi...
    Sucuk konusunda yazıyon burda yazıyon öv öv nereye kadar...

Bak ne diyorum Apikoğlu bizim içinde listeye girdi bi ara, haberi oldu bitti.
    Sorun nedir Antikot yazınca bizi kandırmış mı oluyor...
    HAYIR...
    Bi kere yazdım baksucuk konusunda EN PAHALI ÜRÜN en iyi ürün değildir :)

Neyse sen böyle durup durup övdükçe bizede cevap hakkı doğuyor haberin ola...
    RENKLER zevkler tartışılmaz tabi...
    Ama cidden yeter bu Apikoğlu akrabanız mı nedir bu övme...

SUCUK SATIŞI BİTSEDE KURTULSAK...

Bana göre en iyisi kalitesi onca marka ürünlerini yıllarca denedim he kayseri beğendik sucuklarından bir kalite tabi aşşağıda ama ona çok yakın kalite diğerleri benim zevkime uymuyor evet pahalı olan kalitedir her zamanda öyle olmuştur sadece pahalıyı alamayanlar senaryo yazarak daha aşşağıdakilerinde aynı olduğunu idda ederler hep yıllarca sana en basit örnek koleksiyonerlik yaptığım yıllarda nokia cihazların 6210 modeli vardı bukelemun kapak lazımdı efsane renk değiştiren bir kapak neyse nereye baksam orjinal bulamadım en sonunda bir yerde buldum birde yedek olsun diye en iyi a kalite kasada aldım orjinaline 50 tl yan sanayi a kaliteye 15 tl verdim takan usta ne ne dedi biliyomusun bak kardeşim bu a kalite ile ojinal aslında herşeyi aynı malzeme kalıp ama ojinalde titreşim motoru takmak için tırnak yuva var yan sanayide bu yok silikon ile tutturmamız lazım bu örnek umarım anlatmıştır ne dediğimi pahalı her zaman bir ayrıntısı bir kalitesi vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanal Market üzerinden Paypal nakit karta para yükleyebiliyor muyuz?
  • MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Sucuğun ağız (uç) kısmında ve iç kısımlarda rengi koyulaşmış kısımlar var. Bu bozulmuş anlamına mı gelir.
    Bu durumla karşılaşan ya da su konu hakkında bilgisi olan var mı? İade mi etmeliyim yoksa normal bir durum mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufboztepe

cam kampanyası (20 tlye 10 money)
    40 üzeri alışveriş yapınca 20 money yükler diye beklerken 10 money gelmiş.
    bilgilerinize.

Hocam kampanya kapsamına girmeyen bir ürün almadı iseniz, MH ni arayın. Ama sanırım aldığınız ürünlerde sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Sanal Market üzerinden Paypal nakit karta para yükleyebiliyor muyuz?

Ne yazıkki hayır. Öyle birşey olsa dadından yenmez...
  • Salla kazan dixi var

• quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/55755638-31034-fairy-platinum-kapsul-18li-ori%CC%87gi%CC%87nal

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/32073639-31034-fairy-platinum-kapsul-18

bu ikisinden biri olmalı sanırım :)
    Başlıkta 18 li yazıyor ama paket üstünde 20 li..Bi barkod vardı onu okuttuk geçen 20 li çıktı..
    Ben de daha almadım ama bu 2 üründen başkası değildir diye düşünüyorum

Fişte 20li olarak görünüyor.

• Salla kazan fairy kartımda gözükmüyor. İyice sapıttı migrosun sistemi :(
  • gezegen64 kullanıcısına yanıt
    Aynen.Ürün de 20 li zaten..Bu 18 i nerden çıkartmışlar çözemedim

Bu arada ben aşağıdaki linkteki üründen aldım.Sorunsuz düşüyor arkadaşlar

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/32073639-31034-fairy-platinum-kapsul-18
  • hafiz83 kullanıcısına yanıt
    bunun 40 lısını 10 tl ye aldım başka kamapnyadan ( migros değil )
  • bende dün 40 liralık aldım kasada da sordum 20 money gelir dedi hatta foto çektim
    http://prntscr.com/a0ircs

Birde arkadaşlar bu tip led lazımdı migrosda gezerken gördüm sıcak mı bilmem ama ben aldım gayet iyi

http://prntscr.com/a0irkp
  • Evrekas kullanıcısına yanıt
    Bende de dixi görünmüyor 60 düşmüştü

• sucre S kullanıcısına yanıt
    1 saat sonra tanımlandı benim.

• 2 çeşit DİXİ 900ml var. eğer barkodları aynıysa ve indirim düşerse hediyeli olanı alın. birde beziniz olur.
    hediyeli olan
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/54954951-31152-dixi-yabangulu-kokulu-yuzey-temi%CC%87zleyi%CC%87ci%CC%87-900-ml-%E2%80%93-parex-sari-temi%CC%87zli%CC%87k-bezi%CC%87-hedi%CC%87yeli%CC%87-paket
    Düz olan
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34377339-31152-dixi-yabangulu-kokulu-yuzey-temi%CC%87zleyi%CC%87ci%CC%87-900-ml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 8 Şubat 2016; 15:32:22 >

• 
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.