Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jorge

link verenler kendi bölgelerinde olan marketin stoğuna göre atıyor
    sizin bölgede olmadığı için görülmüyor olabilir
    yani farkında değiller

Bolgenizde olmasa bile acilir, altta stok bulunmamaktadir diye yazar. Ana sayfaya yonlendiriyorsa sayfayi kapatip linki tekrar acin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl Sanalmarket e giriş yaptıktan sonra linke tıklayınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratdem88 M kullanıcısına yanıt
    Kapıda ödemeyi seçersen iadeyle uğraşmazsın. Eksik ürün varsa fiyattan düşerek karttan çekiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

quote:

Orijinalden alıntı: brksnck

Kapıda ödemeyi seçersen iadeyle uğraşmazsın. Eksik ürün varsa fiyattan düşerek karttan çekiyorlar.

Sağol dostum kredi kartıyla aldım da bir urun eksik geldi onun için sordum

Karttan cekilen tutar provizyonda bekliyor zaten. Gelmeyen urun tutardan dusulup tekrar cekiliyor.

• Sensodyn 1+1 2 tane bide şu termoslu signal whitenowlardan 2 tane aldım Samsun piazza avm 5m migrostan.Cidden baya ucuza geliyor.
    Diş fırçasındada oral b ler indirimdeydi vermedi 1+1 i 2 kez denettim ama olmadı.
    Bende şu colgatein aile boyumudur nedir ondan aldım 8 tane fırça 10 liraya geldi hem sert değil.
    Gdi tbg hopi filan uğraşmaya üşeniyorum ama böyle kampanyalarda kaçmaz yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: onzy

Dun bende bayagi alisveris yaptim ama o anin heyecaniyla herhalde bazı urunler ayni olmamis mesela dis fircasinin biri orta sertlik digeri yumusak olunca fiyat dusmemis. Ayrica ben oral b pro expert dis fircalarini cok severim aldim gittim baktim 1+1 yok pro expetlerde %30 indirim varmis bugun hepsini iade edecegim. Pro expert dis fircasi alan varsa dikkat etsin

pro expertlerde 1+1 paketlerde %30 indirim var ve 1 alana 1 bedavadan daha uyguna geliyor.

Dostum pro expert diş fırçasınin satis fiyati fişte 16.90 tl. %30 indirimle 11.83 tl geliyor nasil daha fiyati iyi olur yada oluyor? Sonucta 1+1 olsa 16.90tl 4 adet dis fircasi alirken simdi 11.83×2=23.66 tl 4 adet almis oldum.

• Kredi kartı ile alan arkadaşlar sanal kart ile alsın derim, bir keresinde 65 liralık alışverişe 70 lira limit tanımlamıştım.
    Kampanyalı ürün yokmuş kampanyasız ürün vereceklerdi tutar 95 liraya çıkıyordu(galiba 45 liradan 1 kg maret sucuk kakalayacaklardı)
    baktılar baktılar yapamadılar , sanal kart limiti olsa almayacağım ürünü alacaktım sonra mecbur onu çıkardılar tutar 70 liranın altına düşünce kasa onayladı fişi çıkarttı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfada tanıtımını göremedim, sepeti doldurdum ödemeye kadar geldim 1+1 göremedim?

• Sanal MArkette Ürün stoklarda kalmamış.
  • quote:

quote:

quote:

Dun bende bayagi alisveris yaptim ama o anin heyecaniyla herhalde bazı urunler ayni olmamis mesela dis fircasinin biri orta sertlik digeri yumusak olunca fiyat dusmemis. Ayrica ben oral b pro expert dis fircalarini cok severim aldim gittim baktim 1+1 yok pro expetlerde %30 indirim varmis bugun hepsini iade edecegim. Pro expert dis fircasi alan varsa dikkat etsin

pro expertlerde 1+1 paketlerde %30 indirim var ve 1 alana 1 bedavadan daha uyguna geliyor.

Dostum pro expert diş fırçasınin satis fiyati fişte 16.90 tl. %30 indirimle 11.83 tl geliyor nasil daha fiyati iyi olur yada oluyor? Sonucta 1+1 olsa 16.90tl 4 adet dis fircasi alirken simdi 11.83×2=23.66 tl 4 adet almis oldum.

bende aynı şekilde aldım bidaha geride vermedim , zaten %30 indirim olduğu için o kampanya dışı kalıyormuş

• Sanaldan Siparişler elde kalmamış iptal edelim dediler bende etmeyin daha sonra yollayın stoğa girince dedim
    Müdürleri ile konuştular dönüş yapıldı
    Eşlerinde kendilerine ayırdıkları ürünler varmış resmen Söykedi ordan hepsini tedarik etmişler şaka gibi.
    Kendine ayırabilirsin tabiki ama bunu ödemesini yap stoktan düş bizde 3 saat pc basında sakladığın sonra alacağın ürün için sipariş geçmeyelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Verdigim sanalmarket linkine bakmamissiniz sanirim. Pro expert 2 li pakette bir alana bir bedava olmasa bile yuzde 30 indirimle 2 tanesi 12 lira. Hepsiburada da tanesi 16.90 nasil hepsiburada daha uygun oluyor?

• ya bu kampanya benim sanal market uygulamasıbda gorunmuyo yeni yukledım yanlıs bısey mı tapıyorum acaba bilen varsa beni aydınlatabilir mi

• MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• Kampanya Katılım : 07 Ekim-10 Kasım olan 100/20 market kampanyasına katıldım. 20 tl puan yüklendi. İkinci market kampanyası ( 11 Kasım – 10 Aralık 2015 ) bonusflash üzerinden 7 gün önce katılıldım kabul etti. 2.99 katılım ücreti kesti kart flexi olduğu için. Bugün ekstre göndermiş banka ikinci katılım ücreti olan 2.99 tl ücreti iade edip katılımı kabul etmemiş. 200 liralık alışveriş yaptık sanalmarketten kampanya var diye. Böyle durum yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet macit -- 29 Kasım 2015; 12:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguronal2

ya bu kampanya benim sanal market uygulamasıbda gorunmuyo yeni yukledım yanlıs bısey mı tapıyorum acaba bilen varsa beni aydınlatabilir mi

Uygulamada gorunecek birsey yok hocam. Sanalmarkete uye olun adresinizi secin, money kart ekleyin zaten sistemde sorar size sonra sepete ayni urunden ikiser tane olacak sekilde atin ve odemeyi bitirin en son asamada indirimler dusecek

• AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    Diğer aldıklarına yorum yapamam ama Philips ampülü beyaz ışık alsaydınız. Ben 2 katalog önce 8.45 tlden 40 tane almıştım. Stokladım beyazı.

• Gecen yıl yaptığım Listerin stogu sanırım önümüzdeki 2016 Kasım ayını cıkarır. :))
  • ahmet macit kullanıcısına yanıt
    Karta iade tutarının 2,99 TL olduğuna emin misin?
    Eğer tutar 2,99 değil de 2,90 TL ise sanal market kargo ücreti iadesi olabilir.
  • Sadece sanal markette mi geçerli bu

• 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.