Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.508
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17721773177417751776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nc.nc

Sensodyne 1+1 tüp şekilnde olanlardan stoğumuzu yaptık :)
    1+1 24 tl , aynı paketten bir de ücretsiz verince tanesi 6 tl ye geldiki muhteşem. Ama şu net stok saklıyorlar !

Sensodyne tüp pişmanlıktır

cok kalıtelıde degıl ayrıca her kullanımda sonra tüp akıtıyor pisliği cekılmıyor traş kopugu gıbı

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

sensodyn gibi bir diş macunu ve yine sensodyn mavi ile oral b ağız suları varken millet neler neler almış ne signali colgatesi de ne listernesi hepsi çöp, bu yazdıklarım tecrübe ile sabittir

sana ne birader, isteyen istediğini alır.. belki bütçemiz bu kadar ne yani olamaz mı?
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Kullanım yoğunluğuna bağlı mavi fırça telleri beyazlamaya başladığı zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sensodyn gibi bir diş macunu ve yine sensodyn mavi ile oral b ağız suları varken millet neler neler almış ne signali colgatesi de ne listernesi hepsi çöp, bu yazdıklarım tecrübe ile sabittir

+1905

• quote:

Sensodyn'ler HASSAS dişler için yapılmış ürünler olduğu için olmasın ???

Benim dişlerim hassas değil, bu sebepten ötürü HASSAS dişler için üretilmiş bir ürünü kullanmamı gerektirecek bir sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Sensodyne 1+1 tüp şekilnde olanlardan stoğumuzu yaptık :)
    1+1 24 tl , aynı paketten bir de ücretsiz verince tanesi 6 tl ye geldiki muhteşem. Ama şu net stok saklıyorlar !

Sensodyne tüp pişmanlıktır

cok kalıtelıde degıl ayrıca her kullanımda sonra tüp akıtıyor pisliği cekılmıyor traş kopugu gıbı

4 senedir ailecek kullanıyoruz kalitesiz olmasını hissettirecek bir durumla karşılaşmadık.
    6 TL ye fazlasıyla kaliteli olduğunu düşünüyorum.
    Tüpün akıtması dediğiniz gibi maalesef bizim için tek eksi yönü...

• Arkadaşlar Sensodyne SKT barkodlu kulakçığın üzerinde mi yazıyor?

• 10 liralık güzel bir alışveriş oldu. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 28 Kasım 2015; 18:53:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehber22

L'ANGELICA ORGANİK İÇERİKLİ DOĞAL BEYAZLATICI BUU DENEYEN VARMI %100 ORGANİK BU EFER PARODONTAX DEĞİLDE BUNU ALAYIM DİYORUM SANALDAN
    LKULLANAN TAVSİYE EDEN VARMI

Şahsen beyazlatıcı diş macunlarının öyle aman aman bir fonsiyona sahip olduğunu sanmıyorum. Misal; signal'in var bir tane; mavi bir şey, diş macunundan çok erimiş oyun hamuru gibi, tuhaf bir şey.

Öte yandan, L'angelica diş macunu kullanan biri olarak total protection (komple koruma) ve tea tree oil (anti plak) çeşitlerini denemenizi tavsiye ederim. Önceden 14.5 liraydı fakat maalesef fiyatları arttı, gene de en uygun bu kampanyayla alınabiliyor.
  • Sensodyne aldım çok iyi gerçekten

• Sensodyne iso active bulamadim bolu da

• Neden kimse yardımcı olmuyor? Nasıl aldığınız konusunda bilgi vermek bu kadar zor mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansevgili

bende sigara kullanıyorum hocam sensodyne kullanıyorum ne zamandır pek beyazlattığı söylenemez ondan sordum hangisini tavsiye edersiniz siz linkteki ürün daha mı ideal olur sigara kullanan biri için?

Clinomyn ikili bulursan kaçırma, linktekini kullanmadım nasıldır bilmiyorum ama sensodyneden iyi olacağı kesin :)

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Sorun nedir?
  • YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    Üstünü giyip migrosa gidiyorsun heryere reklam koymuşlar zaten 1+1 diye.
    Alacaklarını alıyorsun kasiyere parayı / kartı uzatıp ödüyorsun. Puanların varsa onları da kullan.
    Geldiğin istikametten yada farklı bir yoldan geri eve geliyorsun. Böyle çok zor değil.
  • Bizim burdaki Migros'ta reyonlardan Sensodyne leri kaldırmışlar.Diger markalar duruyor bunları kaldırmışlar.Gorevliyi göremedim Colgate Optik Beyaz aldım bakalım bu nasıl.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Sorun nedir?

Yahu kampanyadan nasıl faydalanacağım konusunda hiç kimse bilgi vermiyor. Kart nasıl alicam bilmiyorum birisi uygulama ile üye olunca kart veriyor diyor ama bana öyle bir bilgi gelmedi.

Kartım yok alışveriş için kart gerekli mi onu soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YereDusenAdam -- 28 Kasım 2015; 19:04:47 >
  • Herkese her diş macunu iyi gelecek diye bir kural yok, her saça her şampuanın iyi gelmediği gibi !

• quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

quote:

Sensodyn'ler HASSAS dişler için yapılmış ürünler olduğu için olmasın ???

Benim dişlerim hassas değil, bu sebepten ötürü HASSAS dişler için üretilmiş bir ürünü kullanmamı gerektirecek bir sebep yok.

yıllarca bu milleti ipana signal colgate diye diye kandırdılar çamur kullandırdılar bizlere o yüzden geçiniz efendim. Sensodynin hassas dişler için olmayan ve daha ucuz diş macunları da mevcut. Saygılar.

• Terbiyesizliğin lüzmu yok

• 
Sayfa: önceki 17721773177417751776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.