Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
931
Favori
6.206.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17361737173817391740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben kesin konuşmuyorum. Benimle birlikte aynı gün alışveriş yapıpda bekleyen arkadaşlar var. Yüklendiğini söyleyen arkadaşlarda olduğu için ben de yüklenebilmesi için önce hopi mh ardından sanal market mh ile görüştüm. Onların bana kesin bir dille söylemiş olduğu şey sanalmarkette 23 kasımdan sonra başladığı şeklinde. Sizin sisteminizi bilmemekle birlikte yüklenen arkadaşların da akşam muhasebeleştirirken( fikir yürütüyorum) sanal satışları mağaza satışı olarak göndermelerinden kaynaklanmış olabilir diye düşünüyorum. Hopi mh ile görüştüğümde bana Money kullanılarak yapılan alışverişlerimi dahi söylerken sanal markete dair ekranda bir alışveriş görüntüleyemedi..
  • Arkadaşlar şimdi sanalmarket üzerinden 123 liralık alışveriş yaptım hesabımda 159 paracık olmasına rağmen kullanılabilir olarak 88 lira gösterdi neyse dedim üstünü kk ile ödedim. Şimdi bu alışverişten 10 hopi cik gelecekmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Arkadaşlar yeni insert yarın çıkacak var mı yenisi elinde olan ;)

Akşama doğru yayınlanır. Yayınlandığında bu dresten ulaşabilirsiniz:http://www.migros.com.tr/assets/insert/637/insert.pdf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivribey S kullanıcısına yanıt
    2-3 kere aldım biz kızartma da kullanıyoruz sadece en son Biryağ üretimiydi iyiydi şimdi değiştiyse bilemiyorum.

• Ağız bakım ürünleri ile ilgili kampanyadan bir haber var mı?
  • 1 ay once cay kampanyası vardı filiz caylarda fılan cok ıyıdı 2 paket aldım bıtmek uzere cok mu cay ıcıom nedır ne zaman acbaa bı cay fırsatı yaw 25 Tl idi 9 TL yapmıslardı

• bnsed kullanıcısına yanıt
    Migros sanal marketten Hopi ile yapılacak alışverişlerde Hopi kullanıcısı faturasının en fazla %70’i kadarını Hopi hesabındaki Paracık’ları ile ödeyebilir. Paracık ile yapılan ödemeden kalan bakiye Migros Sanal Market’te bulunan diğer ödeme araçları kullanılarak tamamlanır.
  • selpak gdi ne zaman ? insertü bulamıyorum
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    26-27 Kasım. İlk sayfada var gdi listesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

1 ay once cay kampanyası vardı filiz caylarda fılan cok ıyıdı 2 paket aldım bıtmek uzere cok mu cay ıcıom nedır ne zaman acbaa bı cay fırsatı yaw 25 Tl idi 9 TL yapmıslardı

Gdi üründü o, 50 TL üzerine Çaykur Filiz 9 TL olmuştu. Yakında yaparlar gene ama genelde Lipton oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yune72

Bugün 150\40 için alışveriş yapsam bonus flaş
    Yüklenir mi acaba son gün olduğu için

ben 2.ci moneyvisayla bugün 155 tl hediyem kartta yüklettim ,40 anında geldi,yarında 20 bonus ve 10 hopi gelir,toplamda 2 moneyvisayla (isimler farklı ) 120 bonus 20 hopi cepte migros 4 sene önceki x2 zamanındaki çömerligine geri döndü,ımarım böyle devam eder gençler
  • kaptan69 kullanıcısına yanıt
    Hocam hopi kaç güne geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, HOPi ile ilgili başıma gelen olayı anlatayım.

Siparişimi verdim, Selpak Tuvalet kağıdı elimizde yok dediler, GDİ olumsuz etkilenmesin diye önce ürünü almış gösterip ardından iade etmiş gösterdiler.

15 TL HOPİ yüklenmişti hesabıma, bugün baktım geri alınmış.

Müşteri hizmetlerini aradım HOPİ'nin, yapılacak hiçbir işlem olmadığını, alınan herhangi bir ürünle ilgili iade işleminin olması durumunda HOPİ lerin geri alınacagı belirtildi.

Herkesin bilgisi olsun, saçma sapan bu uygulamadan dolayı HOPİ leriniz geri alınmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenokte -- 25 Kasım 2015; 15:32:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Arkadaşlar, HOPi ile ilgili başıma gelen olayı anlatayım.

Siparişimi verdim, Selpak Tuvalet kağıdı elimizde yok dediler, GDİ olumsuz etkilenmesin diye önce ürünü almış gösterip ardından iade etmiş gösterdiler.

Müşteri hizmetlerini aradım HOPİ'nin, yapılacak hiçbir işlem olmadığını, alınan herhangi bir ürünle ilgili iade işleminin olması durumunda HOPİ lerin geri alınacagı belirtildi.

Herkesin bilgisi olsun, saçma sapan bu uygulamadan dolayı HOPİ leriniz geri alınmasın.

Kampanya sartlarinda iade durumunda paracik geri alinir diye yaziyor hocam :)

• quote:

kullanım şartlarında zaten bu yazmaktaydı

hatta reklamda dahi altta geçen yazıda bu yine yazmakta , iade durumunda hopi paralar geri alınmaktadır diye
  • Mrb bugun son gun. Bonuslar gelirmi arkadaÅŸlar. Demek istediğim bugun alışveriş yapçam sorun olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi popeyex -- 25 Kasım 2015; 15:22:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmbrn

Migros sanal marketten Hopi ile yapılacak alışverişlerde Hopi kullanıcısı faturasının en fazla %70’i kadarını Hopi hesabındaki Paracık’ları ile ödeyebilir. Paracık ile yapılan ödemeden kalan bakiye Migros Sanal Market’te bulunan diğer ödeme araçları kullanılarak tamamlanır.

Tşkler hocam bilgilendirme için

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Kampanya sartlarinda iade durumunda paracik geri alinir diye yaziyor hocam :)

Şartları okudum ama ürünle ilgili iptal iade gibi bir işlemin yapıldığını farketmedim.
    Fişe baktım biraz önce varmış, sanalmarkette normalde bir ürün iptal olacaksa ararlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpenokte -- 25 Kasım 2015; 15:31:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Sipariş verdiğiniz ürünlerde değişiklik varmı ? marka vs yönünden. ellerinde aldığınız ürün yoksa ve başka ürün verirlerse, en son tutar ona göre düşüp çıkabiliyor.

Hayır yok zaten paketl üründü

• Yüklediğimiz E-hediyem kartı mağazada kullanabilen var mı?
    Bu gün mağazada 3 farklı Müş. Temsilcisiyle görüşmemize rağmen işlemi yapamadılar.
  • 
Sayfa: önceki 17361737173817391740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.