Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gevrekler girmez. Size yapılan teklif muhtemelen bal reçel reyonundaki tahin ve helvalar girer... Doğrusu Migrosun tekliflerini mh bile çözemiyor. Geçen insert piliç veya hindi eti alımına teklifim vardı. Keskinoğlu buffalo tipi tavuk aldım. O kampanyaya ne kadar itiraz ettiysem kabul etmediler. Halbuki daha önceden tavuk kampanyalarında aynı ürünü alarak Money kazanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

salla kazan a bakmak için uygulamaya girdim oradan kampanyalara tıkaldım orada yazıyordu

Sana Özeldir hcm o zmn.

Katlog kampqnyasi hocam kisiye ozel degil yalniz henuz baslamadi.

o zmn detay alalım hardcrss hcm senden.normal ekmekler de dahil midir yani???

Detay yok ama normal ekmek dahil degildir muhtemelen

Hocam merhaba, katalogda da var bu migros'un sattığı antep fıstığı antep mi siirt mi bi bilginiz var mı? Kg 32,90 tl

bir bilgim yok hocam, ama öğrenirsem yazarım.

• 5 ekim, saç şekillendiriciler ve saç bakım ürünleri %50
    9 ekim, çikolatalar 3al2 ode. Diğer marketlere göre, çikolata başına 50 ila 75 kuruş avantajlı oluyor bu kampanya ile.

En sevdiğim 3 kampanyadan ikisi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 8 olayında herhangi bir gelişme olur mu acaba MAĞAZAM uygulamasını açamıyoruz resmen
  • PARAFESOR P kullanıcısına yanıt
    haklısın aradım sordum bal reçel helva nutella sarelle tarzı şeyler dahil dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

ios 8 olayında herhangi bir gelişme olur mu acaba MAĞAZAM uygulamasını açamıyoruz resmen

apple'ın size o sürümle çalışan en son sürümü indirme imkanı vermesi lazım. eski sürüm çalışmıyor mu artık?
  • Makarna ve bakliyatta ikinciye %50 kampanyasında bir limit var mı acaba? Kampanya detaylarını göremedim. (bir müşteri en fazla 10 tl indirim hakkı kullanabilir gibi)
  • quote:

ios 8 olayında herhangi bir gelişme olur mu acaba MAĞAZAM uygulamasını açamıyoruz resmen

olmaz, geliştiren firma müşteri taleplerine cevap vermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond067

ben de tahin almıştım, yatmadı. tahin dahil değil mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

tahin dahil değil.

ayrıca bu kategorilendirme de hata yapıyorlar. tambanagöre kısmı planogram sırasına göre veriliyor, ama son müşteri nasıl anlasın bunu. en iyisi kahvaltılık yerine, bal, reçel, krem çikolata, fındık fıstık ezmesi diye yazsalar daha uygun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 2 Ekim 2015; 11:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarusalem

quote:

apple'ın size o sürümle çalışan en son sürümü indirme imkanı vermesi lazım. eski sürüm çalışmıyor mu artık?

malesef açılmıyor yani açılıyor ama uygulama açılır açılmaz uyarı çıkıyor kullanabilmek için güncellemeniz gerekiyor diye, bu da yazılımcı firma tarafından engelleniyor yani başka uygulamalrı güncellemeden kullanabiliyoruz..

anladım @hrdcrss yapacak bişi yok o zaman androidden yapıcaz işlemleri

• quote:

quote:

quote:

tahin dahil değil.

Hocam şimdi baktım,
    "Kampanyaya tüm bal, reçel, helva, tahin-pekmez, krem çikolatalar ve ezme ürünleri dahildir."
    diye yazıyor detaylarda....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tahin dahil değil.

Hocam şimdi baktım,
    "Kampanyaya tüm bal, reçel, helva, tahin-pekmez, krem çikolatalar ve ezme ürünleri dahildir."

nasıl detaylandırdılar bilmiyorum ama tahinler normalde kahvaltılık diye geçmiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tahin dahil değil.

Hocam şimdi baktım,

nasıl detaylandırdılar bilmiyorum ama tahinler normalde kahvaltılık diye geçmiyor.

hepiniz haklısınız ama tahini , peyniri akşam yemeğindemi , öğlen yemeğindemi yeniliyor(yada daha çok yeniliyor).
    Bence migrosun kahvaltılık kelimesini kaldırıp başka bir isim koyması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tahin dahil değil.

Hocam şimdi baktım,

hepiniz haklısınız ama tahini , peyniri akşam yemeğindemi , öğlen yemeğindemi yeniliyor(yada daha çok yeniliyor).
    Bence migrosun kahvaltılık kelimesini kaldırıp başka bir isim koyması lazım.

Yukarida da dedigim gibi planograma gore isimlendirme yapiyorlar ama onun yerine krem cikolata, bal, recel, ezme urunleri dese daha uygun olur.

• 103.81 TL bakiyeniz bulunmaktadır. HediyeM kartınızdaki bakiyenin en fazla 35.06999999999999975131004248396493494510650634765625 TL sini kullanabilirsiniz.

Şaka gibi ya virgül sonrası rakamlar
  • İnternetten alınan (http://www.hediyemkart.com/) hediyem kartı sanalda ya da mağazada kullanabilen oldu mu?
  • uygulamadan baktıığımda tam bana göre kampanyasında 10 tl lik bisküvi, çikolata, keki gofret alımına 2 money demiş
    bu ayki migros kampanyasında da çikolata şekerleme 3 al 2 öde yapmış..çikolatadan başka ne girer ki bu gruba
  • sedna03 S kullanıcısına yanıt
    8 TLye 3 money bende de.

• quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

İnternetten alınan (http://www.hediyemkart.com/) hediyem kartı sanalda ya da mağazada kullanabilen oldu mu?

Ankarada kullanabilen kasiyer çıkmadı henüz...
    Hata veriyor sistem...
  • 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.