Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.452
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raflardaki fiyatlarını inserte yazmışlar. Bisküvit ve şampuan kampanyası. 10/3 20/5... Sanki millet marketten sadece bisküvit yiyecek. Şampuan tam komedi. Carrefour devamlı %50 indirim kampanyası yapıyorken bunlar %25 yapmışlar. Anadolu grubunda Migros yavaşlama dönemine girebilir...
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Benim bonus aidatını iptal etmediler kapattım, hala arıyorlar, çok üzgünüz vs. Ama telefondaki mh temsilcisinin o ukala tavrı kulaklarımdan gitmiyor, siz bilirsiniz tarzı, alaycı bir edayla. Vadeli yatırım vs ne varsa kapadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu migros iyice cıvıttı...1oo lira harcama yapacağım...elektirikli alet, elektronik, içki sıgara olmayacak bana da 100 liralık harcamama, 300 mil yükleyecek 10 eylülde...şuradan 15-20 lira verip 10 tane pepsi max alsam havada karada 300 mili kapacağım gibi, şansım varsa 1500 mil bile kazanabilirim......
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Beni sinirlendirip inat yaptıran da aynı tavır olmuştu.

"50 TL Bonus verebilirim, başka yapacak bir şey yok" diye arka arkaya 2-3 kez söyleyince, bende sinirlendim haliyle.

50-60 TL hadi neyse de 97 TL Kart ücreti nedir yani...

Ve müşterini memnun etme imkanın varken yalan söylemek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Money bonus ile ilgili genis capli arastirmaya yapiliyor.

Kartiniz birinci kartiniz mi?
    Garanti bankasina bagli olmasi sizin icin ne kadar onemli?
    Onceliginiz kredi karti olmasi mi, %10 indirimler mi?
    En cok istediginiz kampanya hangisi? 3X100 e 60 money falan secenekleri siralamislar.
    Bir ay boyunca iceceklerde karta ozel %10 indirim gibi surekli kampanya olabilir mi?

Falan filan sorular. Hepsini kullanici lehine isaretledim, maksat musteri kazansin

Bir yıl olacak Money Bonus aldım ama hiçbir avantajını göremedim bugüne kadar. Allahtan maaş anlaşmamış olduğundan kart aidatı ödemiyorum.
    Sizin bahsettiğiniz hususlar üzerinde görüşülen şeyler mi yani Money Bonus üyelerine adam gibi avantaj mı sağlayacaklar yoksa genel bir anket çalışması gibi birşey mi?

quote:

Orijinalden alıntı: ozaksoy

Yurtdışından gelmesi, üst kalite bir dondurma olması nedeniyle pahallı Nestle nin dondurması ayrıca.

Tamamen hikaye. Gittiğim bir kafe var, orası da Mövenpick dondurma getirtiyor, tadı yok resmen. Bildiğin meybuz. Hazır dondurmaların alayı fruktoz şurubu ve meyveli buz. Hele ki Ülker in adi ürünleri tüm pislik.
    En iyisi evde yapmak dondurmayı, o kadar da zor değil, hem de tadı mükemmel oluyor. Bundan sonra hanıma evde yaptıracağım dondurmayı.

Dediğiniz gibi fruktoz glikoz. Diye gittim delonghi dondurma makinası aldım
    Birtane dizdim dondurma yapamadım
    Ya bunlar sattıkları dondurmaya süt seker kakao harici baska seyler koyuyor yada ben beceremiyorum
    700 cc 1 kerede dondurma yapan bir makinem var tarifini verirsen sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: emirtarik

Money Bonus a 75 TL yıllık kart bedeli yansıtmışlar. İptal için aradım, kabul etmediler, farklı bir puanlı taahhüt gibi alternatif sunmadılar. İçinde puan olduğu için iptal edin de demedim. Kart Bedelini iade alabilen arkadaş var mı?

iki senedir bana aidat yansıtamıyorlar, nasıl mı, harcama yaptıgım an parayı karta yatırıyorum, bir nevi banka kartı gibi kullanıyorum kartı, bu şekilde ekstre oluşmamış oluyor, aidat da yansıtamıyorlar, geçen hafta 444 ü aradım, dedim "aidat ne zaman gelir", "ilk oluşacak ekstrede geçiricez" dedi :)) kapattım telefonu yeniden aradım, dedim "kartı kapatıroyum", "neden", "aidat geçireceksiniz", "12 ay açık kalsın %25 migros indirimi tanımlayalım (tek işlem, 100 tl alt limitli, 50 tl indirim sınırlı)", "tamam" dedim :))

tavsiye ederim...

Hocam ilginç geldi yöntem. Harcamanız olmasa bile, hatta artıda olsanız bile ekstre göndermiyorlar mı ki?

• Omomatik 6 kg fiyatı ne zamana kadar 19,50 olarak kalacak. Bilginiz var mı acaba? İnsert kampanyası değil? Niye indirimli çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dguoguz -- 6 Ağustos 2015; 1:43:48 >
  • atesoku kullanıcısına yanıt
    öner kaazn (75/15 , 100/15) iki defa aldım sorun olmadı, mağazayla ilgili olabilir sorun merkeze bildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Omomatik 6 kg fiyatı ne zamana kadar 19,50 olarak kalacak. Bilginiz var mı acaba? İnsert kampanyası değil? Niye indirimli çözemedim.

Stok eritmek icin. Pek satis olmadi cunku.

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Deterjan genelde banyo dolaplarında, lavabo altlarında, nemli ortamlarda saklanıyor ve nemle buluşan toz deterjanın işi kısa sürede bitiyor, topaçlanıyor, enzimleri çözünüyor. Ardı ardına gelen sıvı deterjan kampanyaları, sıvıların kalitesinin bariz artması toz deterjanı vurmuştur. Saklaması dert, makine haznesine dökmesi dert, fazla koyarsın, ya da düşük ısıda yıkarsın çamaşırın üzwrinde yapışır kalır, 3 kilo tozu bile bitiremedik, sıvı aldıkça kenarda yedek kaldı. Bedavaya yakın verse alır mıyım bilmem

• arkadaşlar birşey soracağım, bu katalogda 10 tl gofrete 3 tl money veriyor, ayrıca ulker 5 li gofret için money visaya %10 indirim var, ve benim money visaya %25 daha extra indirim var, şimdi 10 tl bu gofrettten alsam son ara toplamda yaklaşık 6-7 tl gibi bir fiyat çıkar, bu durumda "10 tl gofrete 3 tl money" kazanmama engel olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

arkadaşlar birşey soracağım, bu katalogda 10 tl gofrete 3 tl money veriyor, ayrıca ulker 5 li gofret için money visaya %10 indirim var, ve benim money visaya %25 daha extra indirim var, şimdi 10 tl bu gofrettten alsam son ara toplamda yaklaşık 6-7 tl gibi bir fiyat çıkar, bu durumda "10 tl gofrete 3 tl money" kazanmama engel olur mu?

olur, toplam ödediğiniz tutar 10 tl ve üzerinde olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Deterjan genelde banyo dolaplarında, lavabo altlarında, nemli ortamlarda saklanıyor ve nemle buluşan toz deterjanın işi kısa sürede bitiyor, topaçlanıyor, enzimleri çözünüyor. Ardı ardına gelen sıvı deterjan kampanyaları, sıvıların kalitesinin bariz artması toz deterjanı vurmuştur. Saklaması dert, makine haznesine dökmesi dert, fazla koyarsın, ya da düşük ısıda yıkarsın çamaşırın üzwrinde yapışır kalır, 3 kilo tozu bile bitiremedik, sıvı aldıkça kenarda yedek kaldı. Bedavaya yakın verse alır mıyım bilmem

herkes böyle düşünüyor galiba
  • 5-23 Agustos 2015'ta Positive Card'inizla Migros,Tansas veya Macrocenter'dan tek seferde 75TL alisverise 10MONEY=10 TL hediye!Kazanilan Money'ler Petrol Ofisinde YAKIT olarakta harcanabilir.Detay icin ****/1KOMSV8, Bilgi: 4441044 SMS almak istemiyorsaniz RED yaz 7627'ye gonder.MERSISNO:0729001504300023

böyle bir mesaj geldi arkadaş lar kişiye özel mi yoksa genel bir kampanya mi

• Müdür42 kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel benimde kartlarımdan birine geldi. 150 ye 10 Money diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

5-23 Agustos 2015'ta Positive Card'inizla Migros,Tansas veya Macrocenter'dan tek seferde 75TL alisverise 10MONEY=10 TL hediye!Kazanilan Money'ler Petrol Ofisinde YAKIT olarakta harcanabilir.Detay icin ****/1KOMSV8, Bilgi: 4441044 SMS almak istemiyorsaniz RED yaz 7627'ye gonder.MERSISNO:0729001504300023

kişiye özel, money miktarı kişiye göre değişiklik gösteriyor.
  • @dguoguz: Venexia dondurmanın SADE KEÇİ SÜTLÜSÜNE BİLE glukoz şurubu atıyorlar (2 gün önce baktım (4.8.2015)).

@MegaWolt38: İstanbul'lular bilir L'era Fresca adlı dondurma markasında glükoz şurubu, emülgator, gdo falan hiçbirşey yok. Migros'ların İzmir dahil çoğunda gördüm. Normal şeker, süt vs. Daha farklı bir lezzeti var, fakat haliyle daha pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talvehtia -- 6 Ağustos 2015; 13:13:38 >
  • Talvehtia kullanıcısına yanıt
    Benim şu ana kadar yediğim en iyi market dondurması. Antep fıstıklısını yemiştim, mükemmel. Yemeden anlayamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

5-23 Agustos 2015'ta Positive Card'inizla Migros,Tansas veya Macrocenter'dan tek seferde 75TL alisverise 10MONEY=10 TL hediye!Kazanilan Money'ler Petrol Ofisinde YAKIT olarakta harcanabilir.Detay icin ****/1KOMSV8, Bilgi: 4441044 SMS almak istemiyorsaniz RED yaz 7627'ye gonder.MERSISNO:0729001504300023

kişiye özel, money miktarı kişiye göre değişiklik gösteriyor.

Peki asıl money kartıma ek olarak tanımlattığım PO card ile alışveriş yapınca asıl kartıma tanımlı olan kişiye özel mesela 16TL meyve al 5moey'den de yararlanabilir miyim? Yani toplam 75TL işlem içindeki ürünleri asıl kartıma özel tanımlı kampanyalarla doldurabilir myiim?

• 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.