Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stoklari fulledik bu ay. Size kolay gelsin
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Ustam ek sipariş yaparsak tek fatura mı yoksa 2 faturamı geliyor birde toplam ücret mi ödüyoruz ayrı ayrı mı postan çekilir

2 ayrı fatura geliyor ödemeyi ister toplayıp tek ödeyin ister ayrı ayrı. Bu biraz sanal market elemanına bağlı bazıları cins olabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Liptonun GDİ ye girecek çaylarını kullanan var mı? Hangisini tavsiye edersiniz?

Daha önceki verdikleri gdi' de 2sinide almıştık. Siyah inciye göre ilk hasat' ı daha çok beğendim. Siyah inci hafif bergomatlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 28 Haziran 2015; 16:42:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Ustam ek sipariş yaparsak tek fatura mı yoksa 2 faturamı geliyor birde toplam ücret mi ödüyoruz ayrı ayrı mı postan çekilir

2 ayrı fatura geliyor ödemeyi ister toplayıp tek ödeyin ister ayrı ayrı. Bu biraz sanal market elemanına bağlı bazıları cins olabiliyor

Sordum ayri ayri odemek gerekmiş ustam cevap için tsk ederim

• Ankara polatlı şubesine hangi canavar girmişte talan etmiş

• Peki bir moneycard a kaç adet fairy 65 ten alabiliriz acaba? Kota var mı. Bi kart basına Max 2 tane gibi bişey yani.bilen ve deneyen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Ankara polatlı şubesine hangi canavar girmişte talan etmiş

O kadar mı kötü durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Ankara polatlı şubesine hangi canavar girmişte talan etmiş

O kadar mı kötü durum?

Abi tüm sodalar var, beypazarı yok

• demirdemirel kullanıcısına yanıt
    hocam ne aldınız öğrenebilirmiyim?
  • Bu coca Cola nın 2 adet yeşil kapak 1.5 tl. Migros kasaları alıyormu arkadaşlar.

• Hocam puanları parçalı kullanamadim world kampanyası için 100 gerekliydi çanta hediyeli ürünleri ekleyince +4 gdi bu hale geldi . ayrica dove ve niveanin çantaları guzelmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirdemirel -- 28 Haziran 2015; 21:25:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demirdemirel kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevabınız için.
  • Gdi yok mu bugün? Sanalmarkette görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: demirdemirel

Hocam puanları parçalı kullanamadim world kampanyası için 100 gerekliydi çanta hediyeli ürünleri ekleyince +4 gdi bu hale geldi . ayrica dove ve niveanin çantaları guzelmis

Hocam çantaları elle eklediniz mi sepete? Ben 2 dove şampuan 2 nivea deodarant eklememe rağmen sepetimde göremiyorum da . sizde de durum öyle miydi?
  • Ramazan kampanyasindan kazanilan 25 tl 10 money kullanim suresi ne zaman son

• cumartesi günü sanal marketten 100 tl alışveriş yaptım ama money bonus'dan ramazan kampanyasından 10 tl kazandınız mesajı gelmedi. daha önce dahil olduğu yazılmıştı, size mesaj geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravin

cumartesi günü sanal marketten 100 tl alışveriş yaptım ama money bonus'dan ramazan kampanyasından 10 tl kazandınız mesajı gelmedi. daha önce dahil olduğu yazılmıştı, size mesaj geldi mi?

sanaldan geçerli olmayabilir.kapıda ödeme diyerek. gelen cihazdan çekseniz olurdu. ben hep öyle yaptım.genede bankayı bir aramanızda fayda var.
    Benşm düşüncem sms gelmediyse kazanamadınız..
  • evet arkadaşlar.Sonunda teslim aldım.Geçen hafta Salı sanaldan vermiş olduğum siparişi.Stok bulasıya kadar. Erteleye erteleye Bugün teslim aldım.
    Tabii bu işte sanal market müdüünün yardımları.Eski migrosta çalışan sanal market teslim elemanlarının ve tabiiki stokları arayıp bulan benim yardım ve gayretlerim sonucu tamamlanmıştır.
    Başka bir şube yada sanal market müdürü olsaydı siparişim çoktan iptal olur. Aradığım zaman telefonlara bile çıkmazlardı.
    Bu arada ödemede kapıda ödeme olarak 100 tl x2 olarak. işbankası ve yapıkredi ile yapıldı.Oralardanda 10 tl x 2 puan gelicek.
    Bence muhteşem bir alışveriş oldu.
    MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 29 Haziran 2015; 10:48:25 >

• gandal07 kullanıcısına yanıt
    hocam sms veya telefonda kampanyaya kayıt oldun mu ?
    birde money ile mi yaptın alışverişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw1616

Ramazan kampanyasindan kazanilan 25 tl 10 money kullanim suresi ne zaman son

Şimdi petrol ofisinden 50 tl x2 benzin aldım.onuda sıfırladım.artık şüphe kalmadı. Kafam rahat.

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.