Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tambanagore kampanyasına sms ile katılıp dün 33 tllik sıvı yağ alımına 8 Money hediye kapsamında 2 adet Ayçiçek yağı ve sızma yağ aldım, ancak bugün tekrar yaptığım alışverişteki slipte aynı alışverişi tekrarlıyor, puan da yatmamış, müşteri temsilcisini aradım sorun mu var diye onlarda sistemimizde çalışma var sizin bilgilerinizi göremiyorum ama bir sonraki kampanyanız süt filan dedi.Bu kampanyaya katılan arkadaşlardan ricam bu tip kampanyalarda kampanya puanı ne zaman yatıyor,yeni kampanya ne zaman tanımlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayrıntıcı

Arkadaşlar tambanagore kampanyasına sms ile katılıp dün 33 tllik sıvı yağ alımına 8 Money hediye kapsamında 2 adet Ayçiçek yağı ve sızma yağ aldım, ancak bugün tekrar yaptığım alışverişteki slipte aynı alışverişi tekrarlıyor, puan da yatmamış, müşteri temsilcisini aradım sorun mu var diye onlarda sistemimizde çalışma var sizin bilgilerinizi göremiyorum ama bir sonraki kampanyanız süt filan dedi.Bu kampanyaya katılan arkadaşlardan ricam bu tip kampanyalarda kampanya puanı ne zaman yatıyor,yeni kampanya ne zaman tanımlanıyor.

genelde 2 gün içinde yükeleniyor.ama ertesi günde yüklendiği oluyor.en son bana çay kampanyasından ertesi gün yüklendi.yatmazsa ararsın yüklerler hemen.
  • bugünün gdi si zeytin 2 kg ya kadar sınırlı yazıyor. sanalda 50 tl lik alışveriş yaptım ama 2 kg zeytin indirmi düşmğyor, 1 kilo indirimi düşüyor
  • 2. gelen TAMBANAGORE teklifine de mesaj atıyor muyuz yoksa gerek yok mu? Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: world67

2. gelen TAMBANAGORE teklifine de mesaj atıyor muyuz yoksa gerek yok mu? Bilen var mı?

sms atmaya gerek yok TAMBANAGÖRE için, bu teklifleri migroslardaki kiosk'lardan yada facebook sayfasından ücretsiz yapabilirsiniz.

https://www.facebook.com/MoneyClubKart/app_1627822064112419
  • Dünkü etlere mağazada baktım çok kötüydü, affedersin ancak köpeğe verilir. Geçen seferki kıymadan almıştım o da kokuyordu. GDİ'deki etlerden uzak durmakta fayda var.
  • Bende dün kuzu kavurmalık etden aldım ama çok yağlıydı, beğenmedik. Bırak birde birer kiloluk 3 paket aldım
  • Gdi de ki etler genelde hep yagli olur arkadaslar, peynir almanizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: unsalmert75

Bence de iyi 31'ne kadar benzinde de bir indirim gelirse bal kaymak olur.

İndirim beklerken, dün akşam 6 krş zam geldi.
  • Şimdiye kadar GDI'deki et ürünlerinde bir kere, kıymada iç kısımda hafif kararma; her seferinde biraz fazla yağ dikkatimi çekti. Ancak kuzu kapama ürününde hiçbir fark görmedim. Bugün 2kg kapamalık et gelecek, bir terslik çıkmaz umarım.
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Evet ya indirimden bahsettik sanki duydular hemen zammı geçirmişler anlayacağın bal kaymağı yedirmediler.
  • Bnce marketden kırmızı et alışverişi zorda kalmadıkça yapılmamalı

• kuzu eti yağlı olur kavurmalık ette yağ birz fazla olur çünkü kendi yağında kavrulacak baharat dışı bir şey eklemeyeceksin bu arada en sağlıklı yağ iç yağdır sıkıntı yaratmaz
  • ben hem kıyma hem kuşbaşı hem kapamalık et aldım sorun yoktu kuzu eti yağlı olur dana eti gibi beklemeyin pişirmeyi bilirseniz bence en lezzetli ettir
  • 50 tl lik alışverişe 2 kilo zeytin almamız gerekmiyormu?

denediğim kadarıyla şöyle oluyor

50 tl lik alışverişe 1kg
    60 tl lik 1,2 kg
    75 tl ye 1,5 kg
    100 tl ye 2 kg alabiliyorsunuz 1 tl ye

bu herzaman böyle mi oluyor, yoksa bir hata mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: ayrıntıcı

Arkadaşlar tambanagore kampanyasına sms ile katılıp dün 33 tllik sıvı yağ alımına 8 Money hediye kapsamında 2 adet Ayçiçek yağı ve sızma yağ aldım, ancak bugün tekrar yaptığım alışverişteki slipte aynı alışverişi tekrarlıyor, puan da yatmamış, müşteri temsilcisini aradım sorun mu var diye onlarda sistemimizde çalışma var sizin bilgilerinizi göremiyorum ama bir sonraki kampanyanız süt filan dedi.Bu kampanyaya katılan arkadaşlardan ricam bu tip kampanyalarda kampanya puanı ne zaman yatıyor,yeni kampanya ne zaman tanımlanıyor.

genelde 2 gün içinde yükeleniyor.ama ertesi günde yüklendiği oluyor.en son bana çay kampanyasından ertesi gün yüklendi.yatmazsa ararsın yüklerler hemen.

Tşk bilgi için.

• Mail geldi bana özel 10 tl vermişler kod olarak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu için sürpriz indirim olacak mı bu konuda bilgisi olan varsa haberdar edebilir mi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekkayseri

50 tl lik alışverişe 2 kilo zeytin almamız gerekmiyormu?

denediğim kadarıyla şöyle oluyor

50 tl lik alışverişe 1kg
    60 tl lik 1,2 kg
    75 tl ye 1,5 kg
    100 tl ye 2 kg alabiliyorsunuz 1 tl ye

bu herzaman böyle mi oluyor, yoksa bir hata mı var?

50 tl lik alışverişe 2 kg zeytin alabiliyorsunuz. 100 tl ye 4 kg alabilirsiniz. Kısaca 50 tl ve katları alışveriş yapmanız lazım. 75 tl de yapsanız 2 kg 90 tl yapsanızda kg
  • mamatabi M kullanıcısına yanıt
    dostum sanaldan deniyorum benim dedğim gibi oluyor. senin dediğin gibi biliyordum bende
  • 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.