Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.509
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu bu sanalmarketten benim memlekete sipariş veremiyorum mu? Hatay/isk. en yakın adana diyor ben böyle işe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

1 alana 1 bedava. ihtiyacı olan yağmalasın.yarınki GDI ya kadar stok kalırmı bilmem.
    Money bonusu olanlarada %10 money
    OMO SIVI ÇAMAŞIR DETERJANI ULTRA ACTIVE FRESH 40 YIKAMA 1400 ML
    Fiyat:27,50 tl.
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34240674-31066-omo-sivi-camasir-deterjani-ultra-active-fresh-40-yikama-1400-ml

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/searchInShop.do?btnUstArama.x=0&btnUstArama.y=0&searchKeyword=omokampanya&kangurumMigrosSearch=true&shopId=1&as_sfid=AAAAAAVQKL3YFVWQkRulGGVEAr28NnPI58-zTbjMq0yERC99Vegsr8EXdwIQebC5EK0Q2cmFBSp4s

Yarınkı gdı ney acaba veya bu haftakı gsı ler

Kadınlara özel kotex var . kotex çorap yada 2li kotex var .
    Başka yok. Diğer GDI ler ay sonuna doğru çıkar sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sağol

• ARKADAŞLAR MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP SORDUM,MONEY PUAN VEREN ÜRÜNLERİ MONEY PUANLA ALDIĞIMIZDA DA ARTIK MONEY PUAN YÜKLENİYORMUŞ,DİYELİM SÜT 2.5 TL VE 0.5 MONEY PUAN VERİYOR BUNU 2.5 MONEY PUAN İLE ALDIĞIMIZDA DA ARTIK 0.5 MONEY PUAN KAZANIYORMUŞUZ,MÜŞTERİ HİZMETLERİ BU UYGULAMA YENİ ÇIKTI DEDİ..
  • 100liralik sut alsak 2.65den 37 paket elli moneye de 19 sut eder ordan da 9.50money 3.5 sut eder ordan da 1.75e .5 sut eder yaklasik ki 100 liraya 60sut alabiliyor muyuz

• bcf1234 B kullanıcısına yanıt
    Money kullanarak yapilan alışverişlere money veriyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

Money kullanarak yapilan alışverişlere money veriyormu

Benden bir onceki mesajda veriliyor yazmis

• bcf1234 B kullanıcısına yanıt
    Simdi okudum kesin bilgiymis birde.
    ozaman senin kombo harika olur

• Uzun zamandir 1 litrelik zerolarda kampanya olmuyor.Anadolu gurubundan dolayi En cok indirim sunabilecekleri ürün.

• bugün deo ve stickler %50 değilmiydi ? göremiyorum sanal da
  • Çikolatalarda 3 al 2 öde Migros fiziksel mağazalarda da geçerli mi arkadaşlar?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Evet gecerli ama bir cogunun fiyatlarını arttırmıslar.Ornegin milkalar 3 tl olmus

• Deo ve stick ler %50 indirimde. Nivea nın migros 60. Yıl ozel seti vardı onda bile vardı indirim. Invisible deodorant, duş jeli ve soft krem 3 lu set 14 den 7 tl ye dusmus ki super fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Deo ve stick ler %50 indirimde. Nivea nın migros 60. Yıl ozel seti vardı onda bile vardı indirim. Invisible deodorant, duş jeli ve soft krem 3 lu set 14 den 7 tl ye dusmus ki super fiyat

stickler sanal da 8-10 tl görünüyor, mağazalarda mı var bu indirim ???
  • volcanoos V kullanıcısına yanıt
    Erkek ürünlerinde indirim yok.

• Bu süt kampanyasina kakaolu kidolar geçerlimi acaba resimde hep sade sütler var. Bugün 6x200mlx4 adet kido kakaolu aldım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 7 Mart 2015; 18:58:42 >
  • bugün migrosJet ten bonus kartımın puanıyla hediyem kartıma yükleme yapmak istedim ancak sistemin değiştiğini ve banka puanları ile yükleme yapılamayacağını belirttiler bende işlemi yapamadan çıktım.Bu durumun doğruluğu kesinmidir acaba bilgisi olan varmı ?
  • bakliyat kampanyası kişiye özel mi?
    ben süt kampanyasından 5 tl money kazandım.
    fiş de bana özel çamaşar deterjanı kampanyası yazıyordu.25 tl ürün alımına 5 tl money verilecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

yahu bu sanalmarketten benim memlekete sipariş veremiyorum mu? Hatay/isk. en yakın adana diyor ben böyle işe

Her ilde hizmet vermiyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: qazed

Bize de çıka çıka şöyle bi kampanya çıkmış ne alakaysa artık...

Promosyon Adı : Dove Her Yaşa İndirim Kampanyası Diğer - %20
    Açıklama : 5-18 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Tansaş mağazalarından veya Migros Sanal Market?ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılan Dove alışverişlerinde geçerlidir. 30 yaşına kadar olan müşteriler %20 indirim, 30-40 yaş aralığında olan müşteriler %30 indirim, 40 ve 40 üstü yaş aralığında olan müşteriler ise %40 indirimden yararlanabileceklerdir. Yapılan alışverişlerde 28 Şubat itibariyle Money Club Kart?lardaki kayıtlı yaş bilgisi dikkate alınacaktır. Bu tarihten sonra alınacak yeni kartlar ve yaş bilgisi kayıtlı olmayan müşterilerin alışverişlerinde %10 indirim gerçekleşecektir. Yeniden satış amaçlı toplu alımlarda indirim verilmemektedir. Bir müşteri en fazla 2 alışverişte olmak üzere, 1 alışverişte en fazla 5 indirimli ürün alabilir. Bu kampanya, kampanyaya dahil ürünlerde geçerli başka bir kampanya ile birleştirilemez. Aynı dönemde geçerli birden fazla kampanya olması durumunda yalnızca yüksek indirim oranı olan kampanya geçerli olacaktır. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 iş günü içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.

Sanirim money kartinizda kadin olarak gozukuyorsunuz.

Bana da aynı teklif gelmiş.. Not: Erkeğim

Sizin money kartinizi kaydederken kadin olarak kaydetmisler

• 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.