Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hafta sonu indirimlerinde komili riveira 5 lt ; 45 TL...
    değerlendirilebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

25 tl paketli cips, çerez alana 5 money kampanyasında migrosun kendi paketli çerezleride dahil mi acaba ? Yoksa sadece papağan marka paketli çerezler mi dahil, bilen var mı ?

Degıl ben aldım yuklenmedı. Migrosu aradım gecerlı olmadıgnı soyledıler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkan__

quote:

Orijinalden alıntı: MaxAurilius

25 tl paketli cips, çerez alana 5 money kampanyasında migrosun kendi paketli çerezleride dahil mi acaba ? Yoksa sadece papağan marka paketli çerezler mi dahil, bilen var mı ?

Degıl ben aldım yuklenmedı. Migrosu aradım gecerlı olmadıgnı soyledıler ..

Teşekkür ederim, cevap gelmeseydi eğer yarın alıcaktım.
  • Macro center da paypal var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • srkan__ S kullanıcısına yanıt
    aynı durum benim de başıma geldi, aslında kazanılan moneylerin fişlerde anında görülmesi gerek, yüklemesini sonra yapsalar da...
  • yine sanalmarket siparişi... Yine sipariş sonrası eksik ürün telefonu...
    bu seferde Finish quantum 80 li 25 TL iken her nasılsa kampanyanın başladığı gün ürün yok!!!
    yahu kardeşim, bölge değiştirince ürünlerin mağazaya göre var ya da yok olmasını sistem görebiliyorsa, nasıl olurda gösterdiği ürünün stokunu göremiyor???

bonus puan kullanmıştık, şimdi ne olacak bakalım!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

Macro center da paypal var mı?

Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rodistanbul kullanıcısına yanıt
    Hala o fiyatsa, +%20 yeniyıl ile uygun.

Ama abartmaya gerek yok, 3 lira olanın kokusu yeni (sözdr) 8 haftalık kadar gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

Orijinalden alıntı: abmux

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

quote:

Orijinalden alıntı: abmux

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

Aralık ayı paypal kart ile nakit çekimler ücretsiz olmuş galiba bendende almıyor atm

alakası yok 1 haftadır kesiyor benden

ilginç benden niye almıyorlar acaba

işte kilit nokta orası adresi verde bari yakın olanlar faydalansın,ama yarın başka kartla bidaha deniyecem

Son 1 hafta içinde TEB atm'sinden 1000 tl lik çekim yaptım paypal karttan herhangi bir ücret kesilmedi, 5 tl kart ücreti de kesilmedi kartı yakala.co'dan almıştım.

ewt doğru söylüyosun bu gün gittim 300 çektim teb ücret almadı ,lakin migrosta işlem üreti olan 2 tl yine alındı kart ücreti senden neden alınmadı onu çözemedim hala

• quote:

Orijinalden alıntı: deaght

quote:

Yok

sitesinden baktım, Teknosa da da yükleme yapılabiliyormuş. ne kadar yükleme ücreti alıyor acaba?
  • quote:

quote:

quote:

Yok

sitesinden baktım, Teknosa da da yükleme yapılabiliyormuş. ne kadar yükleme ücreti alıyor acaba?

Geçen Migros kasiyeri Teknosa'da kart satıldığını da söyledi ama yükleme ücretini ben de merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flexi_

quote:

quote:

quote:

Yok

Geçen Migros kasiyeri Teknosa'da kart satıldığını da söyledi ama yükleme ücretini ben de merak ediyorum.

Kart satiliyor ama yüklenmiyor sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Migros son bir iki ayda el, yüz, vücut bakım ürünlerinde tam 3 kere %50 indirim yaptı. İlk indirimden ve ikinci indirimden aldıklarımız bitmeden gittik bugün yine aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Migros son bir iki ayda el, yüz, vücut bakım ürünlerinde tam 3 kere %50 indirim yaptı. İlk indirimden ve ikinci indirimden aldıklarımız bitmeden gittik bugün yine aldık.

var mı tavsiye edeceğiniz ürün? Tabii sıcak fırsat olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrok

aynı durum benim de başıma geldi, aslında kazanılan moneylerin fişlerde anında görülmesi gerek, yüklemesini sonra yapsalar da...

Pekı nasıl gerı yukletıcez ? Money bonusların son kullanma tarıhı gectı. Migrosa kayıt actırdık gereı donende yok
  • quote:

quote:

Pekı nasıl gerı yukletıcez ? Money bonusların son kullanma tarıhı gectı. Migrosa kayıt actırdık gereı donende yok

Tüketici hakem heyetine verin e-devletten, her iki firmayı da.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

quote:

Tüketici hakem heyetine verin e-devletten, her iki firmayı da.

Bu hafta zaten migroszede olduk. 50 tl yakın puanımız sılındı durduk eyre cerez kampanyasından money yuklenmedı,cıpslerde 4 al 3 ode vardı oda dusmedı mıgros bu hafta guzel oyun oynadı bana

• srkan__ S kullanıcısına yanıt
    Ver gitsin THH'ne. Forum'dan 3-5 kişi verince Avukatları sonumu gördüklerinden, cevap yazmaya üşenir, yatırtır, o rakam için.

• quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Ver gitsin THH'ne. Forum'dan 3-5 kişi verince Avukatları sonumu gördüklerinden, cevap yazmaya üşenir, yatırtır, o rakam için.

Oyle yapmak lazım yarın son kez arayalımda ne dıyecekler abakalım. Tesekkur ederım .
  • 25 TL.lik alışverişe 5 Money kampanyasından yararlanan arkadaşlara bir sorum var. Tek seferde 5 TL. toplamda en fazla 10 Money kazanılabilir yazmış açıklamalarda. Sanal marketten 50 tl. lik çay siparişi veren arkadaş varsa, kartınıza 5 Money mi yüklendi, yoksa 10 Money mi? normalde 5 yükleniyor sanırım ama tüm haklar tek seferde 10 money olarak yüklenme ihtimalini öğrenmek istedim.. cevaplayabilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.