Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1045. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolcicada

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER
    quote:

Orijinalden alıntı: coolcicada
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_
    money visa yı başta geçirsende geçirmesende garanti slibinde yazı çıkıyor + msj geliyor.
    geçen hediyemkart yükletelim dedik, önce money visa yı geçtiler yükleme yapmadı. geçmeden denedik slipte yazdı+msj geldi.

Money ile baslauip money visa ile bitmesi gerekir sonradan aciklamayi degistirdilrt

Bu konuda çok şey yazıldı. Herkese mesaj geliyor. Ama kafalardaki soru işareti giderilemedi. Money bonus ile başlaması gerekir mi gerekmez mi? 3 kez bu şekilde yükleme yapanlara 60 TL kazandınız diye mesaj da geldi. Ama puan yüklenme aşamasında hata olmuş diyebilirler de...

Evet ay basindan itibaren sayfaya bakin paylastim saf kasiyer sigara alıyorum diye money özelliğini okutmamis tam çekerken söyledi ve yüklenir dedi mh ne aradım defalarca aradim bilir olur dedi biri olmaz dedi kafal.karmarisikti bisey olmaz dedim 100 TL lik daha alisveris yaptim sizinki gibi oldu ilk alisveris moneyden okutulmadi ama fiste bisey yazmadi 2. Alışverişimde okutuldu ve SMS geldi 1 kez daha yapin diye yani ilk money okutmadan sayilmis gibi oldu 3. Alışverişde money okutuldu onda da kazandiniz msji geldi. 3 SMS de geldi aka 2 slipte puan kampanya bilgileri yer aliyordu dayanamadim gittim migrosa 10 tl ilk daha alisveris yaptim rahatladim

Çalışan emekçi insanlara saf, kefal vs.. yakıştırmalar ile aşağılamanız hiç hoş değil. Herkesin her şeyi bilmesi mümkün değil. Sizi seviyeye davet ediyorum.

Hocam herkes calisiyor ben sigara aliyorum diye okutmamamsi gerekir ben dedim money visa nin money özelliğini okutmaniz lazim dedim tamam dedi hatta bunu herkes biliyor ben migrostan bit bile alsam kasiyerin okutmasi gerekir haaa okutmadi diyelim kasayi kapadi tam çekecekti karttan money olarak okuttunuz mu dedim gerek yok karttan çekince okuyor zaten dedi hem de yanindaki şefi de aynisini dedi ben isini çok yanlis yapana saf derim

Hocam money visayı yeni aldım bende 2-3 alışverişim oldu hep direk karttan çekildi, fişlere de pek dikkat etmedim Money özelliği oldu mu olmadı mı diye..

doğrusu nasıl olucak Money Club Kartta yaptıkları gibi üsteki klavyenin yanındaki yerden okutulması mı lazım öncesinde?

Bu arkadas daha iyi biliyordur

@hardcrss

hocam doğrusu nedir?

Money Visadan direk ödeme yaparsak Money özelliğinden faydalanmış oluyormuyuz? yoksa daha öncesinde kasa kapanmadan okutulması mı gerekiyor?

Urunleri indirimli fiyattan alabilmeniz icin islem basinda money visa kredi kartini kasiyere vermelisiniz. Pos cihazina karti takmasi yada temassiz ozelligi varsa yaklastirmasi gerekir. Kartiniz okutulduktan sonra urunlerin indirimli fiyatlari yansir. Odemeyi money visa kredi kartindan yapmaniz hicbirseyi degistirmez, urunler indirimsiz haliyle kasadan gecer.

Eger islem basinda money visa kart okutulur, islem sonunda da odeme money visadan yapilirsa, money visaya ekstra %10 urun indirimleri de duser.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• migros sanal market'te banka kartı geçmediğini biliyorum, peki bkm express'e banka kartı tanımlayıp ödemeyi bkm üzerinden yapabilir miyiz acaba? deneyen var mı?
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Olmuyor.
  • Migros, Tansas ve sanal market'te Isbank Maxipuan geciyor mu?
  • fiziki mağaza için : dün alışverişte bir müşteri axess uzattı puandan çekin dedi kasiyer maximum bonus world ve paraf (tam emin değilim bundan) kullanılıyor dedi yani kısaca kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 4 Aralık 2014; 16:55:47 >
  • Hangi şehirde var bu 5 veren Teb ATM'si

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 4 Aralık 2014; 17:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

Hangi şehirde var bu 5 veren Teb ATM'si

290 veriyor o zaman :) en son 3-4 ay kadar önce denemiştim ama 300 tam vermiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Migros, Tansas ve sanal market'te Isbank Maxipuan geciyor mu?

Geciyor.
  • arkadaşlar moneybonustaki moneyleri hediyem karta yükletebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 4 Aralık 2014; 18:38:05 >
  • Hayır.
  • wordkart her 100 tl ye 10 tl puan kampanyasında migrostan paypal karta yükleme geçerlimi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: Guzelyali

Migros, Tansas ve sanal market'te Isbank Maxipuan geciyor mu?

Geciyor.

axess chip para geçiyor mu
  • bugün 3x 100 paypalın sonuncusunu da direk çektirdim, 60 tl money ve 20 tl kaçmazdan bonus kazandınız diye mesaj geldi,daha öncede yazmıştım money bonusu geçirtmenize gerek yok diye bu sabittir ,2011 den beri kullanıyorum bu kartı, binlerce money kazanmışımdır abartısız ,eskiden çok daha iyiydi x2 money veriyordu hey gidi günler...
  • ustad money bonusun 3x100 kampanyasindan kazandigimiz 60moneyi kullanarak yapacagimiz alisveriste GDI den yararlanabilir miyiz ? daha once bir deneyimin oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 4 Aralık 2014; 21:52:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

bugün 3x 100 paypalın sonuncusunu da direk çektirdim, 60 tl money ve 20 tl kaçmazdan bonus kazandınız diye mesaj geldi,daha öncede yazmıştım money bonusu geçirtmenize gerek yok diye bu sabittir ,2011 den beri kullanıyorum bu kartı, binlerce money kazanmışımdır abartısız ,eskiden çok daha iyiydi x2 money veriyordu hey gidi günler...

Hakketten neydi o günler battaniye alıp üste para almıştım x2 moneyden

• @adanaliboy
    Migroslarda axess puan geçmiyor.

@elnino19
    Evet. Yaralanabilirsiniz.
  • Tesekkurler.

@elnino19 @hardcrss
  • Arkadaşlar su an mobilim ve tam bakamıyorum. Su 60 tl money + 20 tl bonus olayını açıklayacak var mi? Anladığım kadarıyla 3 kere 100 tl yatırınca 60 money 20 de bonus geliyor doğru müdür? Evet ise son tarih nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

@adanaliboy
    Migroslarda axess puan geçmiyor.

@elnino19
    Evet. Yaralanabilirsiniz.

ilgin icin tesekkurler ancak brosurde gdi sayfasinin en altinda money kullanilarak yapilan odemelerde money tutari kampanya harcama kotasina dahil degildir yaziyor
    kafami bu aciklama karistirdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Örneğin 100 tl alışveriş yapın 2 adet GDi alın. Ödeme yaparken puanı kullanıp geri kalanı nakit yada karttan çektirin. Problem olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 10431044104510461047
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.