Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: rebellisch

hocam ben kasiyerim. o paypal karta sen istersen 100 e bölerek öde. 2 lira nakit ver 3 lira bi karttan nakit çektir 5 lira öbür karttan bonus kullan vs. hiç farketmez.

Bonus demişsiniz de bonus paypal kart a tl olarak yükletilebiliyor mu?

Yukleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

money visa yı başta geçirsende geçirmesende garanti slibinde yazı çıkıyor + msj geliyor.
    geçen hediyemkart yükletelim dedik, önce money visa yı geçtiler yükleme yapmadı. geçmeden denedik slipte yazdı+msj geldi.

Money ile baslauip money visa ile bitmesi gerekir sonradan aciklamayi degistirdilrt

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Ben paypal a yükleme yaptım ve slipte mesaj çıktı. Bugün paypal yükleme hata veriyor. Bugün deneyen oldu mu?

• tıkla kazanda barilla sos var. %50 ve %25 kalmış

http://moneyclubkart.com/icerik/3/145/Tikla-Kazan.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

Ben paypal a yükleme yaptım ve slipte mesaj çıktı. Bugün paypal yükleme hata veriyor. Bugün deneyen oldu mu?

Paypala yükleme yaparken moneyi okuttum mu önce? Bence boşa bekleme nacizane fikrim

• quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

tıkla kazanda barilla sos var. %50 ve %25 kalmış

teşekkürler kaptım %50. hiç denemedim.bu sayede alayım ama hangisini tavsiye edersiniz.acısız olacak.
    Bu sadece moneyclubkart.com sitesinde yazıyor, money.com.tr de öyle bir şart yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qontak0

tıkla kazanda barilla sos var. %50 ve %25 kalmış

Kaydınız başarıyla yapıldı. Kazandığınız indirim oranı: %50

tşk arkadaş :)

• Sadece sanalmarket için mi geçerli bu? %50 kaptım ama "Barilla Sos ürününü %50 indirimli olarak 31 Aralık 2014'e kadar ürünün satıldığı Migros mağazalarından alabilirsiniz. Kampanya Migros Jet mağazalarında geçerli değildir. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz." yazıyor.

Normal marketlerden de alabiliyor muyuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talvehtia -- 3 Aralık 2014; 13:38:37 >
    Bu saatten sonra 3 alışveriş yapamam. M.hizmetlerini arama meraklıları yüzünden bu şart eklendi. Fakat money bonus'un sitesindeki şartlarda yok. Moneyleri banka yükleyeceğinden sorun çıkmaz.

Hemen Başvur
    Money Bonus farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışverişe 60 TL Money
    Kampanya Detayları :
    Kampanya 6 Kasım - 6 Aralık 2014 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market"ten farklı günlerde ve tek seferde 3 kere 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda geçerlidir.
    Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce "MARKET" yazıp 3340"a SMS gönderilmelidir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan her müşteri sadece bir defa faydalanabilir ve en fazla 60 TL money kazanabilir.
    Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler, ekspres limit ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kazanılan Money'ler, 16 - 26 Aralık 2014 tarihleri arasında kazanılan kart ile sadece Migros, Tansaş, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet veya Migros Sanal Market"te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money'ler, geri alınacaktır.
    Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
    Kampanyada işlemler Garanti POS'undan geçmelidir.
    Gönderilen SMS"ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Katılım SMS"leri operatör tarifesinden ücretlendirilir.

• Dediği gibi jet migroslar hariç tüm migroslardan alabilirsiniz. Ama büyük marketlere gitmenizi öneririm. küçük migroslarda bu ürünü bulabileceğinizi sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 3 Aralık 2014; 13:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

money visa yı başta geçirsende geçirmesende garanti slibinde yazı çıkıyor + msj geliyor.
    geçen hediyemkart yükletelim dedik, önce money visa yı geçtiler yükleme yapmadı. geçmeden denedik slipte yazdı+msj geldi.

Money ile baslauip money visa ile bitmesi gerekir sonradan aciklamayi degistirdilrt

Bu konuda çok şey yazıldı. Herkese mesaj geliyor. Ama kafalardaki soru işareti giderilemedi. Money bonus ile başlaması gerekir mi gerekmez mi? 3 kez bu şekilde yükleme yapanlara 60 TL kazandınız diye mesaj da geldi. Ama puan yüklenme aşamasında hata olmuş diyebilirler de...

• qontak0 Q kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, 3M'de bu ürünlerin olduğunu biliyorum, oradan almayı denerim bu akşam.

Ricotta peyniri ve cevizli sosu deneyebilirim. İlginç gözüküyor.http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/2169039-30322-barilla-pesto-sicilinna-makarna-sosu-190-gr

Fesleğenli pesto ve basilico da güzel olabilir ama ricottalı değişik geldi :)

Paylaşım için teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucar557

bir yöntemi yok 2 tl ücreti paypal a para yüklemek için alıyor. ondan sonra sen parayı nasıl ödersen öde kabul ediyor. ben 2 ykb ve 1 paraf için hergün yükletiyorum. 2 tl ücreti ödeyip çıkıyorum.

Bende bugün 2 kredi kartı ile 100 er TL yükleme yaptım hem ben hem de kasiyer bunu bilmiyordu ve 2 kart için 4 TL ödedim.
    Nasıl yapıldığını kısaca yazarsanız öğreniriz ve bilmeyen kasiyer denk gelirse ona şu şekilde yap deriz.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

quote:

Orijinalden alıntı: ucar557

bir yöntemi yok 2 tl ücreti paypal a para yüklemek için alıyor. ondan sonra sen parayı nasıl ödersen öde kabul ediyor. ben 2 ykb ve 1 paraf için hergün yükletiyorum. 2 tl ücreti ödeyip çıkıyorum.

Bende bugün 2 kredi kartı ile 100 er TL yükleme yaptım hem ben hem de kasiyer bunu bilmiyordu ve 2 kart için 4 TL ödedim.
    Nasıl yapıldığını kısaca yazarsanız öğreniriz ve bilmeyen kasiyer denk gelirse ona şu şekilde yap deriz.
    Teşekkürler

Bir yönetim yok. 2 tl paypal karta para yüklemek için alınan ücret. Eğer paypala tek seferde 300 tl ye kadar yükleme yaptırın ,ondan sonra siz migrosa ödemeyi isterseniz kuruş kuruş yapin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rebellisch

hocam ben kasiyerim. o paypal karta sen istersen 100 e bölerek öde. 2 lira nakit ver 3 lira bi karttan nakit çektir 5 lira öbür karttan bonus kullan vs. hiç farketmez.

Hocam Money Bonus kartla Paypal yükleyip GDİ'den sistemsel olarak yararlanabilir miyiz? Yani demek istediğim sistem izin veriyor mu buna, yoksa teamül olarak kasiyerler olmaz mı diyor bize?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Bu konuda çok şey yazıldı. Herkese mesaj geliyor. Ama kafalardaki soru işareti giderilemedi. Money bonus ile başlaması gerekir mi gerekmez mi? 3 kez bu şekilde yükleme yapanlara 60 TL kazandınız diye mesaj da geldi. Ama puan yüklenme aşamasında hata olmuş diyebilirler de...

Evet ay basindan itibaren sayfaya bakin paylastim saf kasiyer sigara alıyorum diye money özelliğini okutmamis tam çekerken söyledi ve yüklenir dedi mh ne aradım defalarca aradim bilir olur dedi biri olmaz dedi kafal.karmarisikti bisey olmaz dedim 100 TL lik daha alisveris yaptim sizinki gibi oldu ilk alisveris moneyden okutulmadi ama fiste bisey yazmadi 2. Alışverişimde okutuldu ve SMS geldi 1 kez daha yapin diye yani ilk money okutmadan sayilmis gibi oldu 3. Alışverişde money okutuldu onda da kazandiniz msji geldi. 3 SMS de geldi aka 2 slipte puan kampanya bilgileri yer aliyordu dayanamadim gittim migrosa 10 tl ilk daha alisveris yaptim rahatladim

• ucar557 kullanıcısına yanıt
    Kasiyer bilmediği için 1 . işlemi yapıp ödemeyi aldı ve tekrar 2. işlemi başlattı.
    Bunu öğrendiğim iyi oldu bilgi için teşekkürler bundan sonra bu şeklide yapayım..
  • Arkadaşlar parafcardın kampanyası var. Farklı günlerde yapılacak 100 liralık 5 alışverişe 50 lira değerinde parafpuan veriyor. Migrostan 100 liralık hediye kartlar alsak bu kampanyadan faydalanabilirmiyiz? Hediyem kartın ücreti kasadan herhangi bir ürün alınmış gibi geçiriliyor? Gerçi sormadım migrosta parafcard post cihazı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 3 Aralık 2014; 14:53:49 >
  • 
Sayfa: önceki 10401041104210431044
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.