Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "fakat positive money clup kart"
  • Daha once cevaplandiysa kusura bakmayin bulamadim,simdi ben de positive kart yok,sadece money club var onu da zaten migrostan verdiler.

Money club kartim sanal markete tanimli.
    1.100 tl sanal market alisverisi,ardindan money club kartimi PO da okutarak 100 tl yakit alsam.
    2.yine 100 tl sanal market,ardindan PO money club okut 100 yakit

Boylelikle 50 puan kazanmis olacakmiyim ? Positive kartim yok bulasmak da istemiyorum xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıkla Kazan başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Tıkla Kazan başladı.

%100 olmasa da %75 yakaladık hayırlısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

petrol ofisinde yakıt alırken kart pompaya okutuluyor opetdeki gibi farklı bir kioksdan geçirilmiyor .
    migros money kartı pompa okumuyor fakat positive money clup kartını anında okuyor.
    ayrıca kart okunduktan sonra kaç TL yakıt alacağınız giriliyor ve kart o yakıtı işlemleriniz ekliyor yani hem gaz hem benzin alacak olsanız tek seferde kartda birleşmeyecek.

Diğer konuda mı yoksa bu konuda mıydı hatırlamıyorum. Money kartı positive'de geçerli olması için PO'ya gidip market tarafındaki pos cihazından aktifleştirme işlemi yapılması gerekiyor, ondan sonra geçerli oluyor. Bu sırada aktifleştirdikten sonra da ilk çekim için 60+40 şeklinde kombin yapsanız bile (LPG+benzin gibi) içerdeki görevliden ric ederseniz belki yaparlar diye yazmışlardı(ben denemedim)

• Money club kartını PO'nun sistemine kayıt ettirmen gerekiyor. Bunun içinde AKTIF moneyclubkartno ISIM SOYISIM yazıp 7627'ye yolluyorsun. Böylece Money Club Kartın aynı zamanda Positive Kart oluyor.

Bu arada yakıt almadan önce kartını okut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cekemen -- 28 Ekim 2014; 11:40:32 >
  • Migrosda kullandığım money kartı posive olarak aktif ettim zaten hata positive sitesinde görünüyor kartin şifresi var ama istasyonda kartı okumuyor

• Ne zaman açıklanacak acaba GDİ listesi? @hardcrss
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    Başka istasyonda deneme imkanınız oldumu?
  • Milupa aptamil 4 900 gr devam sutu ve milupa 250 gram sutlu irmikli ikisi birlikte 35,90.

4 numara aptamil epey satildigindan belki birisinin isine yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Tıkla Kazan başladı.

o ne ?
  • cola imiş.....

daha önce iglo varı %75 unutmuştum :)

bu arada bu erikli su nerde 3,00-TL arkadaşlar kaç gündür migrosa gidiyorum 10lt erikli 4,95....

hayat su 8 lt 3,05 şu anda en uygun bu ancak yinede pahalı geçen yaz başı 2 tl olan hayat su kampanyasından eser yok...
  • Petrol Ofıslerınde sıkıntı yasayan arkadaslar Istanbul da olanlar, bulundugum ıstasyona yolunuz duserse yardımcı oluruz elımızden geldıgınce.
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Gdi var mı hocam kasım'da ?

• quote:

Orijinalden alıntı: srkan__

Petrol Ofıslerınde sıkıntı yasayan arkadaslar Istanbul da olanlar, bulundugum ıstasyona yolunuz duserse yardımcı oluruz elımızden geldıgınce.

Nerdesin hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spacestar97

Gdi var mı hocam kasım'da ?

belli değil daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

Ankara'da sanal market siparişi teslimatı da yapan ve iş yerime yakın olan bir migros'ta sanal market üzerinde 6 al 4 öde sek süt var gözüküyordu, ama gittiğimde yoktu. danışmaya sordum, deponuzda var mıdır diye ama yokmuş. madem yok, neden güncellemiyorlar da insanı umutlandırıyorlar anlamadım..
    Aynı migros'ta taa aylar önce üretimi duran moova süt de aylardır stokta gözüküyor ama tabii ki de yok
    Herhalde bu mağazanın stok güncellemecisi azıcık tembel

O sanalmarketin hatasi. Magazada urunler kaaadan gectigi anda anlik satis kismina duser. Gun sonunda da stoktan duser.

ben de aynı sorunu geçen hafta yaşadım.. migros tereyağ aldım 3 adet, ki 100 TL lik alışverişin yarıdan fazlası oydu ve mağazada yokmuş.. bu arada neden bu migros tereyağ neredeyse hiç bir mağazada yok bu ara?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayigit -- 28 Ekim 2014; 21:52:14 >

• Ampullerde ındırım var mı acaba yakında bılgısı olan ?
  • slm arkadaşlar sanal marketten aldığımız ürünleri her yollanıyormu yoksa sadece istanbul içimi
  • Geçtiğimiz günlerdeki carrefour 7,5 kg indirimini kaçırdıktan sonra bugün migros'ta 7 kg omo matik active fresh'i 21,90'a aldım.

5 KG fiyatı'da 21.90 TL'di. 6 KG fiyatı ise 22,90'dı sanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.