Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/47900254-30174-sek-sut-6x1-l-6-al-4-ode-paket
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/18236253-30174-sek-sut-4x1-l

Alacaklar dikkat etsin..

Bizim buradaki migrosta 4*1 sek süt yığılmış.. Oysa kampanyalı olan 6*1 sek süt.. Hem mağazada hem de sanalda yanlış almayın...

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

quote:

Orijinalden alıntı: fortuneteller

quote:

Orijinalden alıntı: yakaryos

84 li finish hepsi bir arada 32 tl verdiği money 20

bu ürün 12 tlye mi geliyor yani

Money dışında da 84lü hepsi bir arada 65 ve 54lü hepsi bir arada'lardan ucuz. Gerçekten ilginç. Yarın ben de alayım bir tane.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/47972120-31034-finish-hepsi-bir-arada-84-lu-tablet

Bu üründen mi bahsediyorsunuz? Hiç bir yerde göremedim 20 Money diye bir şey?

Bu konuda son durum nedir ? Bilen var mı?

• money club kartımda 115 money var, kartımı positive card olarak olarak tanıttım, sistemde 115 money ayrı görünüyor, toplam standart puan ise 11.500 olarak görünüyor, sanırım benim 115 money 11.500 moneye dönüştü, bu tutar ise 11.5 TL ediyor po yakıt sisteminde. shellde puanları aynı değerde kullanabiliyorken, burada 10 kat değersiz kullandırcaklar veya sistemlerinde hata var. Benim puanımın 115.000 görünmesi gerekir.

düzeltme, 1 money 1 TL ye eşit. Ancak sistemde sıkıntı var sanırım. 115 moneyin 115.000 positve puan yapması gerekir.

ş birliği kapsamında bulunan kartlar Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonları ve Money iş yeri olan Migros, Tansaş, MacroCenter, 5M Migros, MigrosJet mağazaları veya Migros Sanal Market’te geçerlidir. İş birliğinden Money Club Kart sahipleri ve Money özellikli diğer kartlar ile Positive Card sahipleri ve Money logolu Positive Cardlar faydalanabilir. Migros Grup Mağazalarından kazanılan puanlar Money Puan olarak adlandırılacak olup, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında ve Migros Grup Mağazalarında harcanabilecektir. 1 Money 1 TL değerindedir. Kazanılan Money Puanlar Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında 10 TL ve katları birikmesinden itibaren hediye yakıt puanı olarak harcanabilir. Bir kart üzerinde bulunan Money ve Positive Puanlar hediye yakıt puan harcaması esnasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında birlikte kullanılabilir. Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında harcanan puanlar (hediye yakıt) sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilir. Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından kazanılacak puanlar Positive Puan olarak adlandırılacak olup, sadece anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılan yakıt alışverişlerinde (akaryakıt veya otogaz) geçerlidir. Petrol Ofisi ve/veya Money Club üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerin her zaman aynı kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Puan kazanım için kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Her iki programa kayıtlı olmayan kart sahipleri kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Kampanyalar ve indirimler birleştirilemez. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kart kayıtlılık ve aktiflik detayları için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29 - 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Düzeltme 2, benim eski kartta 37000 puan vardı, bonubondan mı nereden almıştık, 37 TL ye eşitti, ben o puanların bir kısmının hala harcamadım, sanırım 10 kat değerlenmiş 370 TL olmuş.

Petrol Ofisi’nin devam eden kampanyası “Yakıtınız Hiç Bitmez” ile Positive Card sahipleri her 1000 Positive Puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt veya otogaz alabilecekler.Kampanya kapsamında bugüne kadar biriktirilmiş olan Positive Puan’lar da kullanılabilecek.Kampanyadan yararlanmak isteyen Positive Card sahipleri, kartlarında biriken her 1000 Positive puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt ya da otogazı hediye olarak alabilecekler. Bugüne kadar birikmiş Positive Puan’larını kullanmayan kart sahipleri de bu puanları ile kampanyadan yararlanabilecekler. Kampanya süresince bir günde en fazla 5 adet hediye hakkı kullanılabilecek. Petrol Ofisi istasyonlarında her bir litre Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 95 oktan, Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 97 oktan, Yeni Nesil V/Max Eurodizel ürünleri 2 puan , PO/Gaz 1 puan ve Yeni Prodizel 1,5 Positive Puan kazandırıyor.Kampanyadan yararlanmak isteyen Positive Card sahipleri, kartlarında biriken her 1000 Positive puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt ya da otogazı hediye olarak alabilecekler. Positive card altyapısına uyumlu ,anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacak.Positive Card ile litre başına verilen puanlamada ürün bazında farklı puanlama sistemine geçilmiştir.Yeni puan tablosu :
    Yeni Nesil V/max Kurşunsuz 95 1 Litre 2
    Yeni Nesil V/max Kurşunsuz 97 2
    Yeni Nesil V/max Eurodizel 2
    PO/gaz 1
    Yeni ProDizel 1,5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih06 -- 25 Ekim 2014; 13:51:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğarı 460 gr doğu anadolu çiçek balı ve 225 gr marmaris datça çam balı toplamada 9 tl.
    5 tane kalmış hepsini aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spacestar97

bu ürün 12 tl'ye geliyor.

3 tane alsak zararımız 36 tl kazancımız 60 tl

Yani saf 24 tl veriyor ben mi yanlış anladım arkadaşlar ?

Hesabın yanlış

3 adet ürün aldığını varsayarak hesap yapıyorum

3*32 : 96 Senin ödediğin

3*20 : 60 Senin kazandığın

96-60 : 36 Senin asıl ödediğin oluyor.

Yani 36 TL'ye 3*84 : 252 adet Finish almış oluyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

money club kartımda 115 money var, kartımı positive card olarak olarak tanıttım, sistemde 115 money ayrı görünüyor, toplam standart puan ise 11.500 olarak görünüyor, sanırım benim 115 money 11.500 moneye dönüştü, bu tutar ise 11.5 TL ediyor po yakıt sisteminde. shellde puanları aynı değerde kullanabiliyorken, burada 10 kat değersiz kullandırcaklar veya sistemlerinde hata var. Benim puanımın 115.000 görünmesi gerekir.

düzeltme, 1 money 1 TL ye eşit. Ancak sistemde sıkıntı var sanırım. 115 moneyin 115.000 positve puan yapması gerekir.

ş birliği kapsamında bulunan kartlar Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonları ve Money iş yeri olan Migros, Tansaş, MacroCenter, 5M Migros, MigrosJet mağazaları veya Migros Sanal Market’te geçerlidir. İş birliğinden Money Club Kart sahipleri ve Money özellikli diğer kartlar ile Positive Card sahipleri ve Money logolu Positive Cardlar faydalanabilir. Migros Grup Mağazalarından kazanılan puanlar Money Puan olarak adlandırılacak olup, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında ve Migros Grup Mağazalarında harcanabilecektir. 1 Money 1 TL değerindedir. Kazanılan Money Puanlar Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında 10 TL ve katları birikmesinden itibaren hediye yakıt puanı olarak harcanabilir. Bir kart üzerinde bulunan Money ve Positive Puanlar hediye yakıt puan harcaması esnasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında birlikte kullanılabilir. Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında harcanan puanlar (hediye yakıt) sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilir. Anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından kazanılacak puanlar Positive Puan olarak adlandırılacak olup, sadece anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılan yakıt alışverişlerinde (akaryakıt veya otogaz) geçerlidir. Petrol Ofisi ve/veya Money Club üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerin her zaman aynı kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Puan kazanım için kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Her iki programa kayıtlı olmayan kart sahipleri kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Kampanyalar ve indirimler birleştirilemez. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kart kayıtlılık ve aktiflik detayları için 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0800 211 02 29 - 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Düzeltme 2, benim eski kartta 37000 puan vardı, bonubondan mı nereden almıştık, 37 TL ye eşitti, ben o puanların bir kısmının hala harcamadım, sanırım 10 kat değerlenmiş 370 TL olmuş.

Petrol Ofisi’nin devam eden kampanyası “Yakıtınız Hiç Bitmez” ile Positive Card sahipleri her 1000 Positive Puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt veya otogaz alabilecekler.Kampanya kapsamında bugüne kadar biriktirilmiş olan Positive Puan’lar da kullanılabilecek.Kampanyadan yararlanmak isteyen Positive Card sahipleri, kartlarında biriken her 1000 Positive puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt ya da otogazı hediye olarak alabilecekler. Bugüne kadar birikmiş Positive Puan’larını kullanmayan kart sahipleri de bu puanları ile kampanyadan yararlanabilecekler. Kampanya süresince bir günde en fazla 5 adet hediye hakkı kullanılabilecek. Petrol Ofisi istasyonlarında her bir litre Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 95 oktan, Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz 97 oktan, Yeni Nesil V/Max Eurodizel ürünleri 2 puan , PO/Gaz 1 puan ve Yeni Prodizel 1,5 Positive Puan kazandırıyor.Kampanyadan yararlanmak isteyen Positive Card sahipleri, kartlarında biriken her 1000 Positive puan karşılığında 10 TL’lik akaryakıt ya da otogazı hediye olarak alabilecekler. Positive card altyapısına uyumlu ,anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacak.Positive Card ile litre başına verilen puanlamada ürün bazında farklı puanlama sistemine geçilmiştir.Yeni puan tablosu :
    Yeni Nesil V/max Kurşunsuz 95 1 Litre 2
    Yeni Nesil V/max Kurşunsuz 97 2
    Yeni Nesil V/max Eurodizel 2
    PO/gaz 1
    Yeni ProDizel 1,5

1000 Positive puana 10 tl yakıt alınıyormuş.
    Bu durumda 11500/1000= 11,5 X10tl 115 tl lik yakıt alırsınız.
    http://www.positivecard.com.tr/kampanya-detay.aspx?Id=9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_80 -- 25 Ekim 2014; 14:38:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: asilmavi

quote:

Orijinalden alıntı: Spacestar97

bu ürün 12 tl'ye geliyor.

3 tane alsak zararımız 36 tl kazancımız 60 tl

Yani saf 24 tl veriyor ben mi yanlış anladım arkadaşlar ?

Hesabın yanlış

3 adet ürün aldığını varsayarak hesap yapıyorum

3*32 : 96 Senin ödediğin

3*20 : 60 Senin kazandığın

96-60 : 36 Senin asıl ödediğin oluyor.

Yani 36 TL'ye 3*84 : 252 adet Finish almış oluyorsun

Bu bilgi nerde ? sitede yok haberde.. ya da kampanyalarda..??? sanal markette de yok..

• 20 tane Migros Süt çarptım, 6lı Sek süt yoktu

Ayrıca Şampuan da stokladım
  • sek süt 6 al 4 öde mağazada yoktu sanalmarketten sipariş verdim geldi. gelen paketler 4lü ancak adet tam
  • 36 kutu süt 4 kutu şampuan aldım süt banyosuna hazırım
  • Finish'te 20 TL puan olduğu nerede yazıyor göremedim. Varsa ben de alıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the patriot

Doğarı 460 gr doğu anadolu çiçek balı ve 225 gr marmaris datça çam balı toplamada 9 tl.
    5 tane kalmış hepsini aldım.

http://m.sabah.com.tr/gundem/2014/07/04/iste-taklit-ve-tagsis-yapan-firmalar

Doğarı taklit yapan firmalar arasında, keşke almasaydınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hrvster H kullanıcısına yanıt
    İnsert in 39 sayfasinda

• Bu ürün mağazalarda yok. Ayrıca sanal markette de sepette ekle butonu yok. Ya bitti ya da şimdilik kaldırdılar.
  • sanırım bölge seçiminden dolayı sepete ekle butonu çıkmıyor. Bizim buradaki mağaza herhalde kampanyaya dahil olmadı.
  • Geçen hafta 2 çikolata alana 3.sü bedava. Şimdi devam ediyormu.

• quote:

Orijinalden alıntı: PARAFESOR

sanırım bölge seçiminden dolayı sepete ekle butonu çıkmıyor. Bizim buradaki mağaza herhalde kampanyaya dahil olmadı.

evet olabilir

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• ancora kullanıcısına yanıt
    komili ve tariş sızmanın indirimlerini bekliyorum. 15-20 kg alacağım. Ege olanlar değil ama.

gelecek ay olur mu bilgisi olanlar var mı
  • Sanalmarketde sepete suk ekledigimde ibdirim dusmuyor sizdede okuyormu arkadaslar zaten bende 6 al 4 ode diye baslik dahi yok

• 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.