Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hendrix789

Denizli forum çamlık avm migrosta 1 kişi bilmez mi su indirimi 1 tane yerde yazmaz mı!!! 2 seferdir soruyorum soruyorum yok böyle bir indirim yok böyle bir indirim yok efendim o sadece sodadadır... artık hiç acımayacağım yaka kartları üzerindeki isim ile direk migrosa şikayet ediceğim kaç seferdir garip garip cevaplar hiçbirşey bilmeme ayrıca yok hocam bi migroskopa bakalım yok o internette indirimdedir demeler....

bıktım valla bıktım ...

gerçi afedersiniz eşeklik migrosta koca mağzayı 5 kasiyer 5 elemanla çevirip gerisini firma elemanlarıyla çevirmeye çalışıyor hem ayrıca artık durmadan kasiyer değişiyor biryerde eleman çok değişiyor ise o iş yerinde sorun vardır....

bu su indirimi ne zamana kadar? arkadaşlar erikli su 2,45 idi 5 lt ise eğer inidirm varsa 10 a 2 ve üst limit yok ise ben 50 tane alırım evime birde bu inidirm kasada düşüyor mu yoksa money puan olarak geri mi yükleniyor.

çok sıktı artık hemde çok

Hocam gerçekten denizli forum mağazası bir ilginç.Şu migroskoptaki kappa t-shirtlere bakmaya gittim.14.95 tl yazıyor.Sonra gittim kasaya sormaya barkotu yok dedi.Aldığınız yere gidelim dedi.Neyse gittik hiçbirinde barkot yok zaten.Orda 14.95 tl fiyat varya işte bu fiyatı diyor bana.Ben de migroskopta 4.95 tl gözüküyor fiyatı deyince bir görevli daha çağırdı.O migroskop getirdi,ona gösterdim fiyatı.Sonra o tekrar biryerlere gitti,en sonunda tamam 5 tl miş diye geri geldi.Diğer kasiyerlerde geldi zaten 5 tl olduğunu duyunca. Yani forum çamlık migros mağazasında gerçekten karışıklık var.

• Arkadaşlar yeni GDİ'lerin ne zaman olacağı konusunda bilgisi olan var mı?

Bonus 100/10 kampanyasındaki bonuslar 5-15 Ağustos arası kullanılabiliyor da, 15 Ağustos'tan önce GDİ başlar mı acaba?
  • turkcell 25 tl indirim süresi ne zamanmiş ..bir de meret şeydir hala 3150 puanım var 3200 olmadı 45 gündür
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: gutshot

Bugün baya Pepsi, Fuse Tea ve Erikli Su falan aldım. 10 TL üstüne 2 TL kasada iade etti. 15 Ağustos'a kadar heralde 10+ TL alkolsöz içeceğe 2TL anında iade.

11 agustosa kadar devam edecek. Herhangi bir ust veya alt limit bilgisi yok.

Ayrixa sunu da ekleyeyim. Bu firma elemanlarina bende kil oluyorum. Cips ve efes disinda duzenli gelen yok. Hele coca colaci ile papaz olcaz bigun. Reyonun icine edip gidiyor. Duzenli gelmiyor magazada kola kalmiyor.

Siparisleri ve reyon dizilimini migrosun kendi elemanlari yapsa daha az zahmetli olur.

coca cola çalışanları öyle . hatta kendi mörşlerine okadar değer veriyolarki adamlar daha eğitimde gitceğiniz mağazada müdür yard dan daha yetkili olacaksınız tarzı şeylerle beyinlerini yıkıyorlarmış. + olarak reyon için kira parası vermiyorlarmış diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: evre2ka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gutshot

Bugün baya Pepsi, Fuse Tea ve Erikli Su falan aldım. 10 TL üstüne 2 TL kasada iade etti. 15 Ağustos'a kadar heralde 10+ TL alkolsöz içeceğe 2TL anında iade.

11 agustosa kadar devam edecek. Herhangi bir ust veya alt limit bilgisi yok.

Ayrixa sunu da ekleyeyim. Bu firma elemanlarina bende kil oluyorum. Cips ve efes disinda duzenli gelen yok. Hele coca colaci ile papaz olcaz bigun. Reyonun icine edip gidiyor. Duzenli gelmiyor magazada kola kalmiyor.

Siparisleri ve reyon dizilimini migrosun kendi elemanlari yapsa daha az zahmetli olur.

coca cola çalışanları öyle . hatta kendi mörşlerine okadar değer veriyolarki adamlar daha eğitimde gitceğiniz mağazada müdür yard dan daha yetkili olacaksınız tarzı şeylerle beyinlerini yıkıyorlarmış. + olarak reyon için kira parası vermiyorlarmış diye biliyorum.

Adam sozde urunu kendi acacak bize yardimci olacak ama hic gelmese daha iyi. Arkasindan reyon duzeltip etiket basiyorum. Etiket falan hak getire zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Selam hocam,
    Su ve Akmina soda aldım, indirim olmadı. İndirimli ürünlerde mi geçerli değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Selam hocam,

geçen gün bende akmina ve hayat su aldım, ikiside indirimli olmasına rağmen içecek indirimi de düştü, müşteri hizmetlerini arayıp indiriminizi yükletin karta, bir dahaki alışverişinizde ne alırsanız alın geçmiş indirim olarak yansır
  • quote:

Selam hocam,

Kasiyer money karti okutmamistir. Egwr fisin basinda money kart numaraniz varsa hata olmustur. Katalog ayrimi diye birsey yok musteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kartı okutmaması söz konusu olamaz sanırım, money ile ödeme yaptım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuhsaR.55

Arkadaşlar yeni GDİ'lerin ne zaman olacağı konusunda bilgisi olan var mı?

Bonus 100/10 kampanyasındaki bonuslar 5-15 Ağustos arası kullanılabiliyor da, 15 Ağustos'tan önce GDİ başlar mı acaba?

Ben de merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

turkcell 25 tl indirim süresi ne zamanmiş ..bir de meret şeydir hala 3150 puanım var 3200 olmadı 45 gündür

O puani 25 lira migrosa harcamayin yazik mutlaka kampanya çıkar 1500 puan idi mesala su an kazik halde:))

• quote:

quote:

Selam hocam,

Kasiyer money karti okutmamistir. Egwr fisin basinda money kart numaraniz varsa hata olmustur. Katalog ayrimi diye birsey yok musteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Money puanlarla nasıl TL yüklendiğini anlatabilirmisiniz
    Dün kasiyer yükleyemedi ama yüklendiğini iyi biliyorum
    Kart Money visa idi

• quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

quote:

Selam hocam,

Kart Money visa idi

bende yüklemedim hiç böyle talep eden olmadı. ama kasiyer işlemleri > 4 > giriş > kart okutulur > hazır kart > sonrasında devam edilir, işlem onaylandığında hesap direkt kapanıyor, kendiniz kapatmıyorsunuz. o zaman karttaki money puan gözükür.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

quote:

Selam hocam,

Kart Money visa idi

bende yüklemedim hiç böyle talep eden olmadı. ama kasiyer işlemleri > 4 > giriş > kart okutulur > hazır kart > sonrasında devam edilir, işlem onaylandığında hesap direkt kapanıyor, kendiniz kapatmıyorsunuz. o zaman karttaki money puan gözükür.

Teşekkürler, gelecek sefere yazdığınız gibi denemesini isteyeceğim.
    Yüklenmediğini söyledi ama daha 15-20 gün önce kartsız alışveriş şifresi ile yüklettim

• ilk defa money bonus kart aldım. ayrıca migrostan aldığım moneyclub kartımda var. ilk sayfada money bonus kartın moneyclub sitesine ancak müşteri hizmetlerini arayarak kayıt edildiği yazıyor. kayıt işlemini 4441044 den yapacağız sanırım. Bunun dışında migros mağazalarından alışveriş yaparken alışveriş öncesi money bonusu kasiyere vermemiz mi gerekiyor? money bonus, moneyclub kart görevi görüyor mu aynı zamanda. bunu tam anlaamdım yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilemma_07

ilk defa money bonus kart aldım. ayrıca migrostan aldığım moneyclub kartımda var. ilk sayfada money bonus kartın moneyclub sitesine ancak müşteri hizmetlerini arayarak kayıt edildiği yazıyor. kayıt işlemini 4441044 den yapacağız sanırım. Bunun dışında migros mağazalarından alışveriş yaparken alışveriş öncesi money bonusu kasiyere vermemiz mi gerekiyor? money bonus, moneyclub kart görevi görüyor mu aynı zamanda. bunu tam anlaamdım yardımcı olursanız sevinirim.

money bonus kart, aynı zamanda money clup kart özelliklidir. hem bonus kredi kartı, hemde money clup kart olarak kullanılır.

alışveriş öncesi nasıl money clup kartınızı kasiyere veriyorsanız, money bonus kartınızı da kasiyere vereceksiniz. yalnız dikkat edin, ödemeyi bu kartla yapmayacaksanız belirtin çünkü işlemi kapatınca ödemeyi bu karttan alayım mı diye soruyor, kasiyer diret evet diyebilir.

• bu arada önümüzdeki hafta sonu tüm katı ve sıvı sabunlarda %40 indirim var. katalog ve pl ürünleri dahil değil.
    pl ürünleri ne demek oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

satışı hızlandırmak için ön plana çıkarılan, kasalarda satışı önerilen ürünler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AseA34

satışı hızlandırmak için ön plana çıkarılan, kasalarda satışı önerilen ürünler.

hımm teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.