Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orucbilal

hanımlar kulübü için 10 tl 8 haneli indirim şifresini sanalmarkette nasıl kullancaz bilen varmı.

Kupon çek no giriş yeri olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

quote:

hanımlar kulübü için 10 tl 8 haneli indirim şifresini sanalmarkette nasıl kullancaz bilen varmı.

maalesef 8 haneli kod girilebilecek bir yer göremedim ben.

kangurum hediyeçeki denen bir yer var. orada da hane sayısı fazla...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

quote:

@TWiST_oF_FaCe
    8 haneli kodu değilde
    kiosktan bastırılan çekteki numarayı (barkod noyu) belirttiğin kısma girmeyi denedin mi hiç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

quote:

quote:

@TWiST_oF_FaCe
    8 haneli kodu değilde
    kiosktan bastırılan çekteki numarayı (barkod noyu) belirttiğin kısma girmeyi denedin mi hiç ?

benim hiç hanımlar kulübü şifrem olmadı ki hiç...:((

• quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

Daha bir kaç gün önce indirimsiz bir şekilde sanal marketten 5.90'a aldığım 1 lt'lik selin kolonya gdi indirimine girince milletin gözünü boyamak için 10.90 tl olmuş.
    Yuh!

Migros'un eleştirilebilecek komik durumlarından bir tanesi de bu durum.Genellikle bu hataya düşmüyor ama bazen yapıyor bilerek mi yapıyor yoksa farkındamı değiller bilemiyorum.Gördüğüne İnan Kampanyası'nda verecekleri ürünün gerçek fiyatını yüksek gösteriyorlar.Gerek yok ki buna,daha düşük gösterselerde millet alır 5 TL ye yada 3 TL ye indirimli olunca.Daha önce de örnek vermiştim,piyasada nereye gitseniz 11 TL den fazlaya almıyacağınız,hatta Namlı Market-Reyon Market ve diğer alternatif marketlerde sık sık kampanyalı fiyatla 9 TL ye verilen Lipton Yellow 1 kg çayı,Migros 14.90 TL satış fiyatıyla gösterip,Gör.İn kampanyasından 5 TL ye veriyorum diye tanıtım yapıyor.Bu sadece bir örnek.

Neyse,her ne kadar eleştirsek de,Migros,eğer çok akıllıca ve iyi hesap edilerek kullanıldığında toplu alımlarda 50 TL ve üstünde almak şartıyla çok yararlı bir market.
    Migrostan zarar etmemek için,kazıklanmamak için,sürekli migros'u takip edeceksin,sistemlerini kampanyalarını iyi bileceksin,ve sürekli migrostan alışveriş yapacaksın,ama alışverişlerini kesinlikle 50 TL yi aşarak yapacaksın,ama eğer 100 TL alışveriş yapacaksan,ayrı ayrı kasalarda 50 TL - 50 TL ayrı ayrı ödeyerek ayrı fişlerle yapacaksın.Buraya dikkat.

Ben,ayda en az 50 TL alışveriş yapanlar,ve sürekli alışveriş yapanlara şiddetle Money Visa kredi kartı öneriyorum,ve tüm migros ödemelerini bu kartla yapsınlar.Kredi kartı kullanamayacaklarsa 1 TL bir kereye mahsuz ödeme ile Money Club kart alsınlar ama Money Visa daha farklı avantajlar sağlıyor ek olarak.

Hanımlar Kulbü kampanyası için,herhangi bir turkcelli tanıdığınıza 1 TL verin,Hanım yazıp 2222 ye mesaj göndersin,üye olsun sonra da Migros yazıp 2222 ye göndersin,şifreyi alsın size versin,10 TL indirim alın 50 TL üstü alışverişlerde.Bir de gördüğüne inan kampanyasına rasgelirseniz daha fazla kazancınız oluyor.Birde başka hattını Turkcell Money Mobile hattına sadece Migroslardan taşıyanlara verilen indirimleri ayarlarsanız,kesinlikle piyasada en ucuz alışverişleri yapacağınızdan emin olun.

• Gelecek Gördüklerinize Duyduklarınıza İnanın kampanyası ne zaman olacaktır, müşteri hizmetleri veya mağazalarla görüşen var mıdır? Eylül ortasına kadar olmaz mı acaba... Aslında bayramda alışveriş yapmaya teşvik için bir kampanya yaparlar diye umut ediyorum ama bugün gdi olmamasına şaşırdım
  • sordum sanal markette geçmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

Gelecek Gördüklerinize Duyduklarınıza İnanın kampanyası ne zaman olacaktır, müşteri hizmetleri veya mağazalarla görüşen var mıdır? Eylül ortasına kadar olmaz mı acaba... Aslında bayramda alışveriş yapmaya teşvik için bir kampanya yaparlar diye umut ediyorum ama bugün gdi olmamasına şaşırdım

444 10 44 ü hergün arayıp soracaksın aslında hangi gün G.İ kampanyası var diye.444 hatlarına ücret ödeyen heryöne tarife ödeyenler ise,websitesinden kendilerine yakın mağaza numarasını alıp arayıp sorabilirler.G.İ kampanyası genellikle ayın son 10 günü içerisinde oluyor diye duymuştum ama bazen ay başında da oluyor.

Gördüğüne İnan kampanyasını,çok tükettiğiniz ürünlerin 2. sini alana %50 indirim,yada 3 al 2 öde gibi kampanyalarla kullanırsanız daha avantajlı oluyor.

Birde Turkcell Money Mobile kampanyalarını araya sokabilirsen 1 taşla 3 kuş vuruyorsun.Ben boşta duran bir avea hattını Money Moile e geçirdim,her 50 TL alışverişte 7.5 tl indirim düşüyor ayrıca.50 TL yi aşınca %15 olarak hesaplanıyor,mesela 100 TL tutarsa alışveriş 15 TL indirim düşüyor.

Benim kullandığım Money kampanyasından sonra ilk alışverişte 75 indirim kampanyası çıkardılar,bir tanıdığımı geçiriverdim Money Mobile hattına,bir de money club kart alıverdim,gittim 120 TL alışveriş yaptım,araya başka indirimlerde girdi,75 TL money indirimini de kullanınca 28 TL ödedim çıktım.Tilkilerin kuyrullarını birbirine iyi bağlayabilirseniz Migros'tan zarar etmezsiniz,yoksa küçük alımlarda,kampanyaları kullanmadan yapılan alımlarda migros gerçekten pahalı.

• @NetAnket.Net
    Bahsetmiş olduğunuz Money Mobile kampanyasının (%15 indirim) katılım süreci malesef dolmuştur. Fakat yanlış bir bilgilendirme olmaması adına düzeltiyorum. Her ay maksimum 30 TL ye kadar indirim kazanabilirsiniz ve bu da şu demek oluyo sadece 200 liraya kadar yaptığınız alışverişlerinize kadar bu indirim yansıyacaktır.

Dediğiniz gibi migrosun kampanyalarını düzenli takip edip kullnanlar çok uygun alışveriş yapabilmektedirler.
  • her ay %15 kampanyası bir onceki kampanya. ona katılamadıgım icin uzulmustum.ayda 30tl almak icin her ay 200tl alısveris sart.oysa simdi 2 hattı tasıyıp aldıgım 75+75 ile 150tl almak icin eski kampanyaya gore 5ay boyunca ugrasmam ve 1000tl harcamam lazımdı. hayırlısı oldu yani eski kampanyayaı kacırmam. eger 2eylulde baslaması beklenen kampanya uyarsa ona da 1 hat bulurum.
  • YENİ MİGROSKOP'U ELE GEÇİRDİM :)) 1-14 EYLÜL ARASI TARİHLERDE GEÇERLİ OLACAK MİGROSKOP LİNKİNİ VERİYORUM,GİRİN 1 GÜN BEKLEMEYE GEREK KALMADAN BUGÜNDEN GÖRÜN.

http://migroskop.com.tr/migroskop18/index.html

Migroskop.com.tr ye dataya koymuşlar ama yayına vermemişler,ben zaten her zaman 3 gün kala son migroskopun rakamını yükseltip linki değiştiriyorum,bakıyorum gizli koymuşlarmı diye,genellikle 1 gün önceden linkini koyuyorlar ama yayına vermiyorlar.

Bazen,1 gün önceden yeni migroskop kampanyalarını ve fiyatlarını bilmek iyi oluyor,eğer yeni migroskopda daha iyi kampanyalar yoksa hemen gidip son gün almam gerekenleri alıyorum.Eğer yeni migroskopda daha iyi kampanyalar varsa bekliyorum yeni migroskop tarihinin gelmesini.

Sizde son migroskop kampanyası bitmeden 1 gün önce yeni migroskopu inceleyin,2 migroskop arasında seçim yapın.

http://migroskop.com.tr/migroskop18/index.html

Daha çok ilkokul öğrencilerine ürün sunulmuş.Yeni katalogdaki ürünlerin çoğu eski kataloglarda yanı fiyata verilmişti,eski kataloglardan sanki karma yapılmış.1-14 Eylül 2011 migroskopunda şimdiden almaya karar verdiğim ürünler Yenigün Pekmez,(tavsiye ederim),philips 4+2 pil (4.90), Çocuğuma Hipp Süt ( Money Visa ile harika fiyat) , birde hipp kavanoz mamaları.2li fincan yada kupa var süzgeçli onu da tavsiye ederim.Migroskoptaki diğer ürünler açıkcası bana uymadı,artık haftasonu fırsatlarını ve güncel anlık kampanyaları değerlendireceğiz,yoksa 50 TL yi doldurmak zor,doldurmazsam alışveriş de yapmam zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 31 Ağustos 2011; 6:10:04 >

• Tesekkurler ustad
  • @NetAnket.Net teşekkürler

1,2 ürün dışında pek bişi yok gibi sanırım GDI ürünleri bekleyip bonus kampanyası için aldığım hediyem kartları kullanırım bu instert için
  • kırtasiye ürünlerinin kataloğu var mı
  • hayatımda böyle rezalet bir katalog görmedim. 75 tl bonus vereceklerdi o da mecbur bişeyler almak zorundayız.
  • ben bugün migros / bonus 75x4 ü bitirdim. 3x75 e de dahil omak için 2-4 ü arası msj da atacağım artık TUTARSA. !!

pril bulaşık tablet 60 adet/hediyeli ( 17,5 tl ) - tat salça( visa ile 2,5 tl geliyor ) - migros kaşar ( kg 7,9tl ) - feats parmak dilim patates 2,5 kg ( 6,9 tl idi )

75 TL gelsinde her türlü ürün alırım aslında ben ( sigara alıp satacağım mesela , yada eskiden TL KONTÜR alırdım )
  • Bu salak Migros hata yaptı galiba ya benim sanal market alışverişlerimde... 2 tane sanal market alışverişim vardı biri ayın 12sinde biri 27sinde. 12sindeki bir türlü açık provisyondan düşmemişti, Bugün girdim baktım 90küsür olması gereken tutar son faturamın tutarı girilmiş üstelik tarih de 29u gözüküyor. Benim şimdi bu son alışverişim böyle uzun süre askıda kalır bir de tarihi değiştirilirse gitti benim 75 TL bonus...
  • Geçtiğimiz salı tıkla kazan ne verdi ? Bilgisayar başında olamadığım için bakamadım. Hala geçen haftanın Erşan Sosis'i var ana sayfada.

Edit : Yeni insert'de daha öncede satılan bi notebook masası var çok güzel bir ürün. Geçen tesadüfen görmüştüm biraz yıpranmıştı ondan almadım tek kalmıştı zaten.
    Üzeri siyah kaplamalı sunta, alt kısım tamamen metal. Çelik ayaklar, istediğin eğimi ayarlayabiliyorsun. Harika bir ürün bence. Mouse bölümüde var ve çokta geniş bir masa.
    Fiyatıda çok iyi. Bugün alırım belki. Twitterdan gelen 5 money vardı onuda kullanırım 15 TL'ye gelir.

Edit : düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 1 Eylül 2011; 12:26:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Bu salak Migros hata yaptı galiba ya benim sanal market alışverişlerimde... 2 tane sanal market alışverişim vardı biri ayın 12sinde biri 27sinde. 12sindeki bir türlü açık provisyondan düşmemişti, Bugün girdim baktım 90küsür olması gereken tutar son faturamın tutarı girilmiş üstelik tarih de 29u gözüküyor. Benim şimdi bu son alışverişim böyle uzun süre askıda kalır bir de tarihi değiştirilirse gitti benim 75 TL bonus...

Sanalmarket alisverislerinin hesap ozetine gecmesi 15 gun suruyor normalde. Ama 27sindeki alis verisiniz hesap kesim tarihinizde mecburen hesap ozetinize dusecek, kaygilanmayin.

@xFeeL,
    O masayi kullaniyorum. Gayet guzel. Alti celik degil maalesef, ama celik olmasina gerek yok. Alabilirsin, memnun kalirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Bu salak Migros hata yaptı galiba ya benim sanal market alışverişlerimde... 2 tane sanal market alışverişim vardı biri ayın 12sinde biri 27sinde. 12sindeki bir türlü açık provisyondan düşmemişti, Bugün girdim baktım 90küsür olması gereken tutar son faturamın tutarı girilmiş üstelik tarih de 29u gözüküyor. Benim şimdi bu son alışverişim böyle uzun süre askıda kalır bir de tarihi değiştirilirse gitti benim 75 TL bonus...

Sanalmarket alisverislerinin hesap ozetine gecmesi 15 gun suruyor normalde. Ama 27sindeki alis verisiniz hesap kesim tarihinizde mecburen hesap ozetinize dusecek, kaygilanmayin.

@xFeeL,
    O masayi kullaniyorum. Gayet guzel. Alti celik degil maalesef, ama celik olmasina gerek yok. Alabilirsin, memnun kalirsin.

Çelik yazmışım metal yazacaktım. Alt aksamını diyorum ayak, eğim ayar bölümü vs. Ama gördüğüm kadarıyla çok sağlamdı.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.