Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rapator

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

ben dün 101TL' lik ürün aldım. 2 tane de tahsildaroğlu aldım toplam 111TL tuttu.

mağazadan mağazaya değişiyor herhalde bu durum. 100TL' ye 2 tane vermemeleri çok saçma olur.

iptal ederim 2x50 yaparım o zaman. (eğer katılmak istediğim başka bir kampanya (bonus 4x75TL gibi) yoksa)

bende senin gibi yapıcam...son bir 75 kaldı garanti kampanyası için...bugünkü gdi ürünlerini beğenmedim...yarınkiler daha uygun bana...birde hanımlar klübünden 2 çekim var...ödeme sırasında çekide kullansak gdi den çıkmıyoruz değil mi?...birde iki çekide aynı anda kullanabilir miyiz?...

Önceki mesajımı şu şekilde güncelledim;

ben dün 101TL' lik ürün aldım. 2 tane de tahsildaroğlu aldım toplam 111TL tuttu.

mağazadan mağazaya değişiyor herhalde bu durum. 100TL' ye 2 tane vermemeleri çok saçma olur.

iptal ederim 2x50 yaparım o zaman. (eğer katılmak istediğim başka bir kampanya (bonus 4x75TL gibi) yoksa)

EKLEME: Şöyle olabilir. 100TL için 50TL başına alacağınız ürünler eklenmeden alış-veriş tutarınız 100TL' yi geçerse 2 tane ürünü 5TL' den verirler. Ancak alış-veriş tutarınız örneğin 95TL ise birinci ürün için sorun yok, ama ikinci için problem ortaya çıkıyor. Şu hesap yanlış olabilir; 95TL + 14,90TL (tahsildaroğlu) = 109,90 diyerek indirim beklemek)

+

Dün ben ödeme sırasında 20TL migros çeki kullandım. GDİ' den çıkmadım. yukarıda anlattıım gibi 111TL tuttu, sonra çeki verdim 91TL tuttu.

Zaten çeki en son vereceğiniz için her türlü işler. Fişin en sonundaki tutardan düşer.

• quote:

quote:

quote:

bende senin gibi yapıcam...son bir 75 kaldı garanti kampanyası için...bugünkü gdi ürünlerini beğenmedim...yarınkiler daha uygun bana...birde hanımlar klübünden 2 çekim var...ödeme sırasında çekide kullansak gdi den çıkmıyoruz değil mi?...birde iki çekide aynı anda kullanabilir miyiz?...

Önceki mesajımı şu şekilde güncelledim;

EKLEME: Şöyle olabilir. 100TL için 50TL başına alacağınız ürünler eklenmeden alış-veriş tutarınız 100TL' yi geçerse 2 tane ürünü 5TL' den verirler. Ancak alış-veriş tutarınız örneğin 95TL ise birinci ürün için sorun yok, ama ikinci için problem ortaya çıkıyor. Şu hesap yanlış olabilir; 95TL + 14,90TL (tahsildaroğlu) = 109,90 diyerek indirim beklemek)

+

Dün ben ödeme sırasında 20TL migros çeki kullandım. GDİ' den çıkmadım. yukarıda anlattıım gibi 111TL tuttu, sonra çeki verdim 91TL tuttu.

Zaten çeki en son vereceğiniz için her türlü işler. Fişin en sonundaki tutardan düşer.

Anladım, gdi ürünlerini katmadan 100 e tamamlıyayım ben...Onlarla beraber 110 olur...

• Ben de cumartesi günü 107 liralık alışveriş yaptım 2 adet ariel aldım. Sonuçta her 50 liraya ürün vermeleri gerekir. Fiş hala duruyor.
  • Bu hafta tıkla kazan Salı günü mü Perşembe günü mü ? Geçen hafta Salı günüydü. Ama sitede reklamda yok, bildirimde.
  • quote:

quote:

hocam hanımlar klubünden 2 çeki aynı money kartlara farklı turkcell nolarıyla money mobile üyesi olarak mı aldınız?

• quote:

quote:

Son cümlenin cevabını bende merak ediyorum. Bende de toplam 3 kod var 2 money kart var. Diğer kodu babamın çalıştığı yerden biri vermiş. 75 TL Turkcell indirimide duruyor.

100 TL'lik alışveriş yapsak 2x GDİ + 2x10 TL Hanımlar Kulübü indirimi + 75 TL Turkcell indirimi ile 5-10 TL'ye getirebilir miyiz ?

• Foruma Genel Soru ...

neden tüm bu kampanyaları birleştirip aynı anda tüketmek için kendinizi yoruyorsunuz.

Bir daha migrosa uğramayacak mısınız?

mantığını gerçekten merak ediyorum. mesela bu hanımlar klubü çekini sonra kullanın. (50TL üstü kullanılıyor sanırım) son kullanma tarihi ne ki?

100TL harcayıp turkcell + GDİ yapmak çok iyi oluyor ama diğer araya sokmak istediklerinizi anlayamıyorum. :)
  • quote:

Foruma Genel Soru ...

neden tüm bu kampanyaları birleştirip aynı anda tüketmek için kendinizi yoruyorsunuz.

mantığını gerçekten merak ediyorum. mesela bu hanımlar klubü çekini sonra kullanın. (50TL üstü kullanılıyor sanırım) son kullanma tarihi ne ki?

100TL harcayıp turkcell + GDİ yapmak çok iyi oluyor ama diğer araya sokmak istediklerinizi anlayamıyorum. :)

hanımlar klübü çeki son kullanma tarihi 31 ağustos...ayrıca gdi ler dışında ben pek geçmiyorum 50tl yi...çok çok iyi kampanyalar yakalarsam alıyorum birşeyler...o yüzden fırsat varken kullanmak istiyorum...son zamanlarda da 2x moneyler filan pek ilgi çekici değil...

• Peki bu turkcell 75TL olayı ne zaman son?

ilk tarihi geçeni önce kullanın. hepsini birden kullanmaya çalışmak insanı biraz yıpratıyor.
  • 25 tl üzeri bayramlık çikolata ve şeker alışverişine %25 indirim veriyor. hediyelik alacaksanız güzel olur ben oldım indirimi yaptı ayrıca fişten bir şifre çıktı. şifreyi mesaj ile gönderene 50tl'ye kadar money veriyormuş .ancak bana 2 tl çıktı:( fişinizi kontrol edin şifre varsa gönderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: floods

Merhaba arkadaslar
    Numara tasima ve bonus kampanyasini bu hafta baslayarak kullanmayi dusunuyorum gecen hafta 84 tl daha harca 22 money kazan kampanyasi son gununde migrosa gittim cok fazla alacagim bisey yoktu kalani hediye ceki olarak alayim dedim saat 21.30 gibiydi bu saatte hediye ceki yukleyecek kimse yok gunduz gelin dedi kasiyer(izmit outlet center) bende dolphin migrosa gittim 5 dakka kala vardim kapanisa komple kepenkler inikti sikayet etmeye de ugrasamadim velhasilkelam 22 money uctu
    kalan kampanyalar icinde hediye karta fakli gunlerde 4 bonus cektirip ilerde kullanmak istiyorum
    Sizin tavsiyeniz varsa daha fazla somuru icin paylasirsaniz sevinirim

Kendi kendime alinti yapiyorum yok mu tavsiye verecek arkadaslar
  • Dostum konuyu takip ediyorsan az cok neler yapilabildigini gormussundur. Ayrica ilk mesajda da mevcut kampanyalar var. Second begen artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xFeeL

quote:

quote:

Son cümlenin cevabını bende merak ediyorum. Bende de toplam 3 kod var 2 money kart var. Diğer kodu babamın çalıştığı yerden biri vermiş. 75 TL Turkcell indirimide duruyor.

100 TL'lik alışveriş yapsak 2x GDİ + 2x10 TL Hanımlar Kulübü indirimi + 75 TL Turkcell indirimi ile 5-10 TL'ye getirebilir miyiz ?

hocam 2 moneycarda 3 kodu nasıl aldın? az önce money mobile üyeliği için kayıtlı bir kart numarasını farklı bir turkcel hattan tekrar gönderdim. gelen mesajda bu kart nosu sisteme başka bir telefon nosu ile kayıtlıdır diye mesaj geldi. money mobile üyeliği yapmadan direk mi gönderdin nasıl yaptın?

• quote:

Foruma Genel Soru ...

Hanımlar kulubu çeki için +40 alışveriş yapmak lazım (birde gdiye girecem derseniz net 50-55)

75 tl turkcell çekini kullandıktan sonra birdaha migrosa gitmek istemeyenler vardır mutlaka o sebeple hepsini birleştirmek istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sonmatrix1

Mİgrostan ucuz tavuk alıken dikkat edilmeli bursa nilüferdeki migrosun tavuk bölümünü açtığımda kusacak duruma geldim kokmuş resmen güya son bir kaç gün kalmışta ucuza veriyorlarmış kokutup veriyorlar palavra ayrıca geçenlerde ben ordayken bri almış geri getirip iade ediyordu tavuk kokmuş diye tavuk alırken dikkat edilmeli poşeti kenarında delip koklayıp almakta fayda var.

Dostum sana çok katılıyorum,yalnız belirttiğin durum mağazadan mağazaya değişiyor,bende et ürünlerinde aynı rezaleti sık sık görüyorum Migros da ama bu sanırım mağaza nın sorunu.Mesela açık yazmak gerekirse Şişli Golden Plaza mağazasında tavuk,hindi gibi çiğ et ürünleri rezil durumda bence.Ama Şişli Cevahir Migros da ürünler iyi korunuyor olmalı ki iyi görünüyorlar.1 senedir bu farkı görüyorum.
    Ben genellikle et ve manav ürünlerini Migrosdan yapmam ama bazen kafama yatan kampanyalarda alım yapıyorum.Banvit alıyordum eskiden,ama artık Banvit satmıyorlar,ben de Banvitten başka marka kullanmam.

Bir de diğer bir mesaja cevap olarak ekleme yapayım,şu eski çaydanlığını getir yenisini götür kampanyasında 19 Tl ye verilen çaydanlıklar çok vasat,çay kültürü olan,çaykolik olanlar kullanamaz zaten.çaydanlık özellikle altı baya büyük,işçilik berbat,çelik,çöpten eritilip dönüşümle sağlanan bir malzeme büyük ihtimalle.İçi de berbat.20 TL'ye hatta 5 TL daha verip 25 TL'ye Eminönü'n den daha küçük olmak şartıyla iyisini ve hoşunu alabilirsiniz.

Garanti Bonus kredi kartı iptal taktiğine gelince,iptal başvurusu görüşmelerinde Bankayı kötülemeyin.Başka banka kredi kartı benden yıllık ücret almıyor gibi blöf yapın ama Garantiyi kötülemeyin.Çünkü sevmeyeni zorla tutmuyor bu Garanti,kart baskı masrafım,kurye masrafım boşa gitmesin,iptal edeyim diyor kısacası.
    Normal Bonus kartı Money Vısa ile değiştireceklerini sanmıyorum,bence Money Visayı alın,gelsin,diğer kartın borcunu bitirin,arayın iptal etmek istiyorum deyin,sebep olarak da yıllık kart ücreti deyin.Aidat olmasa kullanırdım aslında deyin.Daha sonrada 1 yıl sonra Money Visa için aynı taktiği yapın,tahminim aidatlara çözüm bulurlar,ya aidat oranında bonus yüklerler.
    Yalnız bunu iyi müşteriye yaparlar,son 1 yılda kredi kartını düzenli kullanmamış olanları genellikle çiziyorlar,bunu da belirtmeden geçemiyeceğim.
    En önemli tavsiyem,iptal etme bölf taktiklerinde bankayı kötülemeyin,yıllık aidat olmasa kullanırdım,çünkü yılda 50 TL verince kazanç elden gidiyor falan deyin.
    Onlar sizin kredi kartı kullanım sıklığınızı incelerler ve sizin hakkınızda bir karar notu düşüp sizi ararlar.Eğer karar notuna," iyi müşteri kaybetmeyelim " yazdılarsa amacınıza ulaşırsınız.

• arkadaşlar bu tv nasıl sizce?
    http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=15211136&shopCategoryId=14961&shopCode=39400278
    hafta sonu markete gelmemiş hafta içi uğra gelir dediler. göremediğim için görüntüsü, inceliği nasıldır acaba?
  • Dondurmaları aldık. Teşekkürler TWiST_oF_FaCe .
    Birkaç migros mağazası düzgün yönetilmiyor, doğru. Ürünler bozuk oluyor vs. Bunlarıhttp://www.migros.com.tr/form_musterisikayet.aspx?IcerikId=102 sayfasından şikayet olarak iletin, ne gerekiyorsa yapıyorlar. İletişim bilgilerinizi de tam olarak doldurursanız sizi arayıp detaylı olarak dinliyorlar.
  • Arkadaşlaar .)))))) Ben migrosta kasiyerim... Tüm mesajları okumadım güncel kampanyalardan vs haberim var benden başka migrosta çalışan biri bu forumda varmı bilmiyorum varsa selam olsun .) Ayın 27 sinde bu kahpe migros düzenine yeter! diyeceğim için çok mutluyum :D İstifa ediyorum 27sinde 2. öğretim üniversite kazandım akşam saatlerinde çalışıyorum part time yim saatlerimi geri çekemezlermiş istifa edeceğim o yüzden. Migrosta bence indirim vs yooook. Sizce de olmasın bence. SOru ve sorunlarınızı dinlerim cevap vermeye çalışırım .)
  • Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 196 Sanal
    Açıklama : 23-24 Ağustos tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Sezon baldo pirinç 2.5kg veya Lipton yellow label çay 1kg 5 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanunsuzkral

Arkadaşlaar .)))))) Ben migrosta kasiyerim... Tüm mesajları okumadım güncel kampanyalardan vs haberim var benden başka migrosta çalışan biri bu forumda varmı bilmiyorum varsa selam olsun .) Ayın 27 sinde bu kahpe migros düzenine yeter! diyeceğim için çok mutluyum :D İstifa ediyorum 27sinde 2. öğretim üniversite kazandım akşam saatlerinde çalışıyorum part time yim saatlerimi geri çekemezlermiş istifa edeceğim o yüzden. Migrosta bence indirim vs yooook. Sizce de olmasın bence. SOru ve sorunlarınızı dinlerim cevap vermeye çalışırım .)

vaaayyy isyan ha...

geçen aylarda(kışın) biri vardı hep migros kampanyalarından yazan bir migros çalışanı (forumdaki migros müdavimleri hatırlayacaktır)
    ama uzun süredir sesi soluğu yok forumda,canla başla her migrosla ilgili başlıkta çalışıyor yardım ediyordu
    adı neydi unuttum kayboldu gitti ama herhalde o da istifa etmiştir gibime geliyor

kardeş migrosta aylıkmı desem part-time mı desem ne veriyorlar?sigorta yapıyorlarmı?
    neden hep migroslarda kasiyerler sık sık değişirler
    nerdeyse her hafta başka kasiyer görür dururum migroslarda

şu son türkcell hanımlar kulubü 10 TL çeki? neden migros kasalarda görünmez bu indirim?
    abi kiosktan 8 haneli SMS ile gelen şifreyi yazdırdık çek diye 50 TL üstüne indirim vermedi,yok

bu ne iştir bilgin varmı?

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.