Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar kangurumdan açık et veya meyve reyonundan ürün alan oldu mu? Sipariş vereceğim ama ürünler nasıl geliyor? Meyvede çürük çarıkların konulma ihtimali var mı? Ya da ette yağlı kısımların konulması gibi

Ette yağlı kısımların geldiği gibi bir durum olmadı fakat söylediğin gramajdan fazla geldiği bir çok kez başıma geldi.
    Örneğin en son üstüne basa basa yarım kilo istediğimi belirtmeme rağmen 900 gr getirmişler eti.
    Boşu boşuna fazladan ödededim etin ücretini.
    Meyve konusunda ise elbet kendi seçtiğin gibi özenerek seçmezler fakat çürük getirdiklerini görmedim şimdiye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruise06 -- 20 Ağustos 2011; 19:09:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruise06

quote:

Arkadaşlar kangurumdan açık et veya meyve reyonundan ürün alan oldu mu? Sipariş vereceğim ama ürünler nasıl geliyor? Meyvede çürük çarıkların konulma ihtimali var mı? Ya da ette yağlı kısımların konulması gibi

Ette yaplı kısımların geldiği gibi bir durum olmadı fakat söylediğin gramajdan fazla geldiği bir çok kez başıma geldi.
    Örneğin en son üstüne basa basa yarım kilo istediğimi belirtmeme rağmen 900 gr getirmişler eti.
    Meyve konusunda ise elbet kendi seçtiğin gibi özenerek seçmezler fakat çürük getirdiklerini görmedim şimdiye kadar.

Yuhh. Hadi 15 - 20 olmadı 50 gram + - anlarım da 400 gram biraz abartmışlar. Tavuk da tutturmak zordur da kırmızı ette kes işte fazlasını derler adama.

• quote:

quote:

quote:

Ette yaplı kısımların geldiği gibi bir durum olmadı fakat söylediğin gramajdan fazla geldiği bir çok kez başıma geldi.

Yuhh. Hadi 15 - 20 olmadı 50 gram + - anlarım da 400 gram biraz abartmışlar. Tavuk da tutturmak zordur da kırmızı ette kes işte fazlasını derler adama.

Bende fişi elime alınca yuh dedim ama yapacak bir şey yok o malzemeye ihtiyacımız olduğu için kullandık.
    Ama ertesi gün arayarak görüştüm mağaza müdür yardımcısı ile birdaha fazla gramajlı bir ürün gelirse almayacağımı söyledim,bu seferde artık ne söylersem eksik getiriyorlar,misal açık bri fileto sipariş ettim geçen hafta 500 gr. yazmama rağmen 430-440 civarı geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende fişi elime alınca yuh dedim ama yapacak bir şey yok o malzemeye ihtiyacımız olduğu için kullandık.
    Ama ertesi gün arayarak görüştüm mağaza müdür yardımcısı ile birdaha fazla gramajlı bir ürün gelirse almayacağımı söyledim,bu seferde artık ne söylersem eksik getiriyorlar,misal açık bri fileto sipariş ettim geçen hafta 500 gr. yazmama rağmen 430-440 civarı geldi.

şimdi 1,5 kg tavuk bonfile sipariş ettim. Bakalım ne kadar gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

bir önceki sayfada kalmış GDİ ilanları.

buyrun:
    19-20 ağustosta ariel 3kg veya kahve makinası 5 tl
    21-22 ağustosta 12*330 cola 5 tl
    23-24 ağustosta da sezon baldo pirinç 2,5 kg veya lipton 1 kg demlik poşet 5 tl

bilmeyenler için migrosta money kartınız ile 50 lira ve üzerinde alışveriş yaparsanız yukardaki kampanyalar geçerli oluyor. 19 ağustosta (yarın) mesela 100 liralık alışveriş yaptınız artı 10 liraya isterseniz 2 tane ariel alıyorsunuz ya da isterseniz 2 tane kahve makinası veya isterseniz 1 ariel 1 kahve makinesi.

bunu nereden görüyorsunuz bir türlü şu sayfayı bulamadım:)

valla ben de bilmiyorum arkadaşlar bu tüm günlerdeki ürünleri aynı anda nasıl ne nereden öğreniyorlar.

ancak mevcut günün kampanyası için aşağıya bakabilirsin.

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/shopProductListing.do?shopCategoryId=21585

• Arkadaşlar gdi indirimi bitti mi elektrikli cezve için?
    Şuan sadece tahsildaroğlu peynir ve coca-cola 12'li kutu ürünleri görünüyor?
  • quote:

Arkadaşlar gdi indirimi bitti mi elektrikli cezve için?

bitti..

Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 195 Sanal
    Açıklama : 21-22 Ağustos tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Tahsildaroglu klasik beyaz peynir 600gr veya Coca cola 12x330ml 5 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Arkadaşlar gdi indirimi bitti mi elektrikli cezve için?

bitti..

Promosyon Adı : Gordugunuze Inanın - 195 Sanal
    Açıklama : 21-22 Ağustos tarihlerinde Money kart ile Sanal market Gördüğünüze İnanın kampanyasında 50TL alışverişe Tahsildaroglu klasik beyaz peynir 600gr veya Coca cola 12x330ml 5 TL

Kolanın fiyatı iyiymiş. Ama beyaz peynir fiyatı çokta aman aman değil. Çoğu orta sınıf peynirin kilosu 10-12 TL arasında alınabiliyor.
    Ama kolanın fiyatı ciddi anlamda iyi. Tek tek bakkala satsam 10 TL rahat alırım

• Gillette Fusion Makina + 4 Bıçak [21,90] MiGROS

Slm,
    broşürde gördümi sabahın/gecenin bu saatinde üşenmeyip konu açtım.
    ilgisi olan arkadaşlar için. migros ara ara güzel kampanyalar yapıyor.

Ben zamanında A101 den 20tlye almıştım 2 adet sıra gelmedi :)
  • Beyler Money Visa'nın 25 TL lik çikolata-şekere %25 indirimiyle, 25 TL üzerine 2-3-5-10-50 TL money boş yok kampanyasını birleştiren oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 21 Ağustos 2011; 9:55:41 >
  • 4 defa 75 tl kampanyasına kontür ve sigara alışverişleri dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

Beyler Money Visa'nın 25 TL lik çikolata-şekere %25 indirimiyle, 25 TL üzerine 2-3-5-10-50 TL money boş yok kampanyasını birleştiren oldu mu ?

25 tl üzerine kasa fişinde bir tane şifre çıkıyor, ben gönderdim 2 money verdi. Toplam fiyatı money visa indirimiyle 25 TL'nin altına düşsse bile indirimden önceki alışveriş 25 ve üzeri olduğu için yine şifre veriyor.
  • quote:

Beyler Money Visa'nın 25 TL lik çikolata-şekere %25 indirimiyle, 25 TL üzerine 2-3-5-10-50 TL money boş yok kampanyasını birleştiren oldu mu ?

Birlesmezse sacma olurdu.

@denetleme,
    Genel olarak herkesin dusuncesi su; garanti fisleri tek tek incelemez. Bu nedenle kasada gida pos cihazi kullanildigi surece istedigini alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

25 tl üzerine kasa fişinde bir tane şifre çıkıyor, ben gönderdim 2 money verdi. Toplam fiyatı money visa indirimiyle 25 TL'nin altına düşsse bile indirimden önceki alışveriş 25 ve üzeri olduğu için yine şifre veriyor.

Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 21 Ağustos 2011; 12:42:32 >
  • Beyler az once gordum, dondurmalarda ikincisi yuzde 50 indirimli. Magnum kucuk 6li olanlarin bogurtlilerini tavsiye ederim
  • quote:

Beyler az once gordum, dondurmalarda ikincisi yuzde 50 indirimli. Magnum kucuk 6li olanlarin bogurtlilerini tavsiye ederim

Sanal Market ürün sayfası hariç hiçbiryerde yazmıyor bu. Ne zamana kadar geçerli acaba?
  • tavuk aldım sabah son kullanma tarihine 2 gün vardı
    kokuyordu iade ettim eryaman 5m migros bu piliç..
  • Mİgrostan ucuz tavuk alıken dikkat edilmeli bursa nilüferdeki migrosun tavuk bölümünü açtığımda kusacak duruma geldim kokmuş resmen güya son bir kaç gün kalmışta ucuza veriyorlarmış kokutup veriyorlar palavra ayrıca geçenlerde ben ordayken bri almış geri getirip iade ediyordu tavuk kokmuş diye tavuk alırken dikkat edilmeli poşeti kenarında delip koklayıp almakta fayda var.
  • Bugün haftasonuna özel Banat Triaction diş fırçası 4,49 Tl idi. Sözde 6,5 tl den düşmüş. Üstelik bir alan bir bedava (tek paket içinde iki tane) .... Güvenmedim. Çıkıp Hatipoğlu markete gittim. Tek olanı 6,5 TL olduğunu öğrenince geri dönüp aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

quote:

Beyler az once gordum, dondurmalarda ikincisi yuzde 50 indirimli. Magnum kucuk 6li olanlarin bogurtlilerini tavsiye ederim

Sanal Market ürün sayfası hariç hiçbiryerde yazmıyor bu. Ne zamana kadar geçerli acaba?

ben mağazada gördüm.

sanal markete de şimdi baktım direk yazıyor ikincisi %50 şeklinde..

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=17864311&shopCategoryId=9937

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.