Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efem-35

Money Club Kart Merhaba Ecem Karabulut, size özel kampanyalar bölümünde gözükmemektedir. Ürününüz kasadan anında düşecek şekilde kartınıza tanımlanmıştır.

Money kart tanımlı facebook hesabından sadece linke tıklamamız yeterli midir yani efe
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

Money Club Kart Merhaba Ecem Karabulut, size özel kampanyalar bölümünde gözükmemektedir. Ürününüz kasadan anında düşecek şekilde kartınıza tanımlanmıştır.

Money kart tanımlı facebook hesabından sadece linke tıklamamız yeterli midir yani efe

kartın burada kayıtlı ise alabilirsinhttps://apps.facebook.com/migrosmoneyclubcard/
    daha önce bugün kartını girenler günceleyenler alamaz diyordu bugün admin alabilirsiniz diyor iyice çorba olduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• size özel kampanyalarda artık görünüyor
    Promosyon Adı : 20 Eylül Facebook Hayat Su Kampanyası
    Açıklama : Money Club Facebook sayfasında Money Club kart numaranızı paylaştınız Hayat Bebek Suyu kazandınız! Hediye ürünüzü 20 Eylül 2012 tarihinde tüm 5M, Migros, Tansaş, Macrocenter mağazalarından alabilirsiniz. Kampanya karta tanımlıdır.Her müşteri 1 kere faydalanabilir.

• moneyclubkart.com üye girişi yaptıktan sonra sertifika güvenlik hatası veriyor, siz girebiliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koc000

moneyclubkart.com üye girişi yaptıktan sonra sertifika güvenlik hatası veriyor, siz girebiliyormusunuz?

pc nin sistem saatini kontrol et hocam güvenlik hatası alıyorsan ya saatin yada tarihin yanlıştır.. sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

listeyi unutmayalım bir önceki sayfada kalmış

GÜNCEL

• Ege Bölgesinde oturan arkadaşlar Tansaşlarda 6 lı Keskinoğlu yumurta 1,20 kolisi 6 liraya geliyor. şu anda yumurta toptan fiyatı 7,5 lira bayağı uygun fiyat birde eker çiftliği yogurt var1 alana 1 bedava 3,90 lira
  • Ege Bölgesinde oturan arkadaşlar Tansaşlarda 6 lı Keskinoğlu yumurta 1,20 kolisi 6 liraya geliyor. şu anda yumurta toptan fiyatı 7,5 lira bayağı uygun fiyat birde eker çiftliği yogurt var1 alana 1 bedava 3,90 fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svsglds -- 21 Eylül 2012; 20:02:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

http://arsiv.sabah.com.tr/2004/11/24/gun111.html

Ben bu haberi okuduktan sonra evdeki oda spreyini çöpe attım.

2 adet %100 almıştım ,bu haberden sonra apartmanın girişine taktım
  • Money Visa'dan Elseve Şampuan 650 ml. çeşitleri alışverişine %40 Hafta Sonu indirimi!
    Kampanya Detayları :
    Kampanya 22 - 24 Eylül 2012 tarihleri arasında Money Visa ile Migros, 5M, Tansaş, Macrocenter veya Sanal Market'ten yapılan Elseve Şampuan 650 ml. çeşitleri alışverişine %40 indirim verilecektir.
    Kampanya kapsamında bir müşteri toplamda en fazla 3 adet indirimli ürün alabilir.
    İndirimden yararlanmak için kasa işlemlerine başlamadan önce Money Visa'nın kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir.
    Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı iki gün içerisinde kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svsglds -- 21 Eylül 2012; 20:05:15 >

• Oda kokularindaki kampanya Pazartesi gunü de geçerli olacak mı acaba ?

• Hayat su 5 m de etiketi var kendi yok tu... Mantı ye salla kazan 5 m de yok... Oda parfümü %100 indirim kasada düşmedi.. iyice suyunu çıkardı bu migros devamlı danışmaya gitmekten sıkıldım..

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Hayat su 5 m de etiketi var kendi yok tu... Mantı ye salla kazan 5 m de yok... Oda parfümü %100 indirim kasada düşmedi.. iyice suyunu çıkardı bu migros devamlı danışmaya gitmekten sıkıldım..

diğer kampanyalara öncelik verdiğim için tıkla kazan kampanyasına artık katılmıyorum. Kafam rahat. Ürün yokmuş, indirim düşmedi derdim yok şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impossiblems

http://arsiv.sabah.com.tr/2004/11/24/gun111.html

Ben bu haberi okuduktan sonra evdeki oda spreyini çöpe attım.

2004 yılına ait bir haber. bütün ürünlerden bahsetmiyor 35 üründen 5 i diyor. hcam o hesaba bakarsak parfüm de sıkamamız lazım deo da. bende tuvalaette kullanıyorum o da koku olursa basıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Hayat su 5 m de etiketi var kendi yok tu... Mantı ye salla kazan 5 m de yok... Oda parfümü %100 indirim kasada düşmedi.. iyice suyunu çıkardı bu migros devamlı danışmaya gitmekten sıkıldım..

diğer kampanyalara öncelik verdiğim için tıkla kazan kampanyasına artık katılmıyorum. Kafam rahat. Ürün yokmuş, indirim düşmedi derdim yok şimdilik.

Aynen Hayat marka bebek suları o gün bende bulamadım Migros larda.Hatta mağazanın deposuna da baktım. Bende girdim sanalmarkete, İstanbul'da bir arkadaşın evine hediye gönderirken kartlardaki bütün sularıda ek yaparak sipariş verdim

Bu arada @Piri.reis görmeyeli çavuşluğa kadar düşmüşsün

• oda kokularındaki indirim ile tıkla kazan birleşiyor mu? deneyen oldu mu?

%50 indirimi tıkla kazan %50 si ile birleştirebilir miyiz? o zaman %75 olur indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: swrc

oda kokularındaki indirim ile tıkla kazan birleşiyor mu? deneyen oldu mu?

%50 indirimi tıkla kazan %50 si ile birleştirebilir miyiz? o zaman %75 olur indirim

Evet aynen birleşti. Ben %50 tıkla kazan + %50 indirimle 5.06 TL ödedim
  • bütün kokularda %50 indirim var mıydı ? cuma günü gittiğimde yedeksiz 1 cihaz bi koku olanda indirim vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candan38

bütün kokularda %50 indirim var mıydı ? cuma günü gittiğimde yedeksiz 1 cihaz bi koku olanda indirim vardı.

Hafta sonu indirimi bu sabah başladı migrosta yazı koymuşlardı tüm oda kokuları %50 indirimli diye. Herhalde hepsinde vardır çok incelemedim.
    Kampanya Pazartesi (dahil) ye kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalmarketten baktım tüm oda kokuları %50 indirimli...
  • 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.