Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: flort

quote:

Orijinalden alıntı: boxor

ya beyler bu finansbank kampanyasından kazanılan 75tl puanı kullanabilen var mı? carreforuSA migroslarda geçmiyor benzin giyim de geçmiyor

özel puan olarak gözüküyor bu finansbankın yaptığı nedir ne kadar saçma sapan bir kampanya yapmış

Kipa'da geçiyor.

iyi ben umranıye carrefoursa ya gittim ortak pso var hep garanti bankası ortak posuyla işlem yapılıyor özel puan olarak : 75tl gözüküyor ama gel gelelim urun geçişinde Red 051 hatası ile yetersiz bakiye veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hedef kampanyasından yüklene puanların son kullanma tarihi neydi arkadaşlar

30 Eylül 2012 hedef kampanyası puanları son kullanma tarihi.

Kaynak: 9-22 Ağustos 2012 Migroskop sayfa 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6582

25/08/2012-27/08/2012 MATİK DETERJANLARDA İKİNCİSİ %50 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 TÜM İPANA VE ORAL B ÇEŞİTLERİ %40 İNDİRİMLİ
    25/08/2012-27/08/2012 DIADERMINE YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ %50 İNDİRİMLİ
    25/08/2012-27/08/2012 TEMİZLİK AMAÇLI BEZLERDE 1 ALANA 1 HEDİYE
    25/08/2012-27/08/2012 VİLEDA PASPASLARDA %40 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 TÜM ÇÖP TORBALARINDA %40 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 TÜM MASSA MARKALI PLASTİK MOBİLYALARDA %30 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 AYTUĞ MARKALI ÇORAPLARDA %50 İNDİRİM
    Tüm kampanyalar, kampanya ayrıntıları ve kampanya koşulları için danışma ve kasalardan bilgi alabilirisiniz.

http://www.facebook.com/notes/ankamall/bu-hafta-5m-migrosda-money-club-kart-veya-money-visa-kart-kampanyalar%C4%B1/10151143798864016

Teşekkürler...

• Migros 2 hafta önce akbank ile üye işyeri anlaşmasını sonlandırmış. Ben dün chip-paraları bu nedenle kullanamadım migrosta.
  • Daha önce sanal market kullanmadım hiç..
    Migros Sanal Market Eskisehir'de hizmetinizde! 50 TL ve uzeri ilk alisverisinize acilisa ozel aninda 10 TL indirim. Son gun 31 Agustos.www.sanalmarket.com.tr

Seklinde mesaj gelmiş.bu indirim hangi aşamada düşüyor acaba?
    Bir de hesabımızdaki moneyleri internetten sipariş verirken nasıl kullanıyoruz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Daha önce sanal market kullanmadım hiç..
    Migros Sanal Market Eskisehir'de hizmetinizde! 50 TL ve uzeri ilk alisverisinize acilisa ozel aninda 10 TL indirim. Son gun 31 Agustos.www.sanalmarket.com.tr

Bir de hesabımızdaki moneyleri internetten sipariş verirken nasıl kullanıyoruz ?

hocam benimkinde siparişi bitir deyince düşmüştü ama dikkat et sipraişi bitir dedikten sonra iki kere bir şeyler eklemek için ana sayfaya döndüm sonra indirim kayboldu,
    alacaklarını kesinleştir ondan sonra ödeme sayfasına git, yoksa indirim kaybolabiliyor, bir de müşteri hiz. ile uğraşma indirimi tekrar yükletmek için.

moneyler için de ödeme sayfasında ortalarda money sorgulama kısmı var oradan moneyleri kullanabiliyorsun.

Ben de Eskişehir'deyim çok fazla bilgim yok sanalmarket hakkında, umarım yardımcı olur yazdıklarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

quote:

hocam benimkinde siparişi bitir deyince düşmüştü ama dikkat et sipraişi bitir dedikten sonra iki kere bir şeyler eklemek için ana sayfaya döndüm sonra indirim kayboldu,
    alacaklarını kesinleştir ondan sonra ödeme sayfasına git, yoksa indirim kaybolabiliyor, bir de müşteri hiz. ile uğraşma indirimi tekrar yükletmek için.

moneyler için de ödeme sayfasında ortalarda money sorgulama kısmı var oradan moneyleri kullanabiliyorsun.

Ben de Eskişehir'deyim çok fazla bilgim yok sanalmarket hakkında, umarım yardımcı olur yazdıklarım.

Yeni üyelik alıp deneyeyim bari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hedef kampanyasından yüklene puanların son kullanma tarihi neydi arkadaşlar

30 Eylül 2012 hedef kampanyası puanları son kullanma tarihi.

Kaynak: 9-22 Ağustos 2012 Migroskop sayfa 10

sağol dostum iyi süre varmış
  • quote:

Sepete ürünleri attınız, Gdi ve diğer indirimler düşüyor.
    Sonra ödeme ekranına geliyorsunuz.
    Kredi kartı veya kapıda ödemeyi seçiyorsunuz. Moneyleri kullanmak için alan hemen bunun alıtında çıkıyor, hediyem kartınızda para varsa onu da kullanabiliyorsunuz.
    İlerledikten sonra kredi kartı bilgileri girmenizin istendiği sayfada 10 TL indirim düşünüyor.

bu arada GDİ'de 700 gr Murat Bey kaşar var, 5 TL ye baya iyi.

• x2 hedef kampanyasındaki moneyler yüklendi. diğer bonus money ne zaman yüklenecek bilgisi olan var mı?
  • x2 hedef kampanyasındaki moneyler yüklendi. diğer bonus money ne zaman yüklenecek bilgisi olan var mı?
  • Hediye Moneyler, alışveriş hedefinin tutmasından itibaren 2 gün içinde karta yüklenip, 30 Eylül 2012 tarihine kadar kullanılabilecektir. Money Visa ile kazanılan Money’ler, hedefinizi geçtikten sonraki 7 gün içinde kartınıza, Garanti Bankası tarafından yüklenecektir.

diyor.
  • Adrese teslim SanalMarket'in en fazla tutacaği,en çok sipariş alacaği il,İstanbul ve Ankara'dan sonra Eskişehir'dir.Ankara'yi bile geçebilir.Öyle bir şehir Türkiye'de yok başka,Dünyada bir elin birkaç parmaği kadardir.Mütiş bir öğrenci kenti ve askeri merkez,Nato bilmem ne üssü.Çok kalabalik,parali,eğlence öğrenci kenti.2 üniversite + okumak yerine yaşamaya gelen açıköğretimlilerin oluşturduğu kalabalik öğrenci ortami.Adı Eskişehir ama Türkiye'nin en yeni kenti.Acayip bir şehir anlatimini Eskişehir için kullanabiliriz.Tüketim çok hizli ve akici.Hayat akici.Eğlence ve Eğitim ön planda.Halk ile öğrenci kaynaşmiş.Değişik ideolojiler bir arada işte demokrasi dercesine yaşaniyor.Okurken,okul bitince aşik oldum,etkisinde kaldim bu şehrin ama İstanbul sevdasi,iş imkanlari bizi bir araya gelmekten,birlikte yasamaktan alikoydu.
    Migros'un Sanalmarketi Eskisehirde yeni açmasi hata olmuş,çok önce açmaliydi.Özellikle alkollü siparişlere yetişemezler bile.Adalardaki Migros sirasini hatirliyorumda,ah eski günler,gelmez ki geri.Masal gibi hayal gibi dense abarti olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuketiciforum.Net

Adrese teslim SanalMarket'in en fazla tutacaği,en çok sipariş alacaği il,İstanbul ve Ankara'dan sonra Eskişehir'dir.Ankara'yi bile geçebilir.Öyle bir şehir Türkiye'de yok başka,Dünyada bir elin birkaç parmaği kadardir.Mütiş bir öğrenci kenti ve askeri merkez,Nato bilmem ne üssü.Çok kalabalik,parali,eğlence öğrenci kenti.2 üniversite + okumak yerine yaşamaya gelen açıköğretimlilerin oluşturduğu kalabalik öğrenci ortami.Adı Eskişehir ama Türkiye'nin en yeni kenti.Acayip bir şehir anlatimini Eskişehir için kullanabiliriz.Tüketim çok hizli ve akici.Hayat akici.Eğlence ve Eğitim ön planda.Halk ile öğrenci kaynaşmiş.Değişik ideolojiler bir arada işte demokrasi dercesine yaşaniyor.Okurken,okul bitince aşik oldum,etkisinde kaldim bu şehrin ama İstanbul sevdasi,iş imkanlari bizi bir araya gelmekten,birlikte yasamaktan alikoydu.
    Migros'un Sanalmarketi Eskisehirde yeni açmasi hata olmuş,çok önce açmaliydi.Özellikle alkollü siparişlere yetişemezler bile.Adalardaki Migros sirasini hatirliyorumda,ah eski günler,gelmez ki geri.Masal gibi hayal gibi dense abarti olmaz.

Güzel tanımlamalar fakat Internetten alkol satışı epey süre önce yasaklandı

• quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Sepete ürünleri attınız, Gdi ve diğer indirimler düşüyor.
    Sonra ödeme ekranına geliyorsunuz.
    Kredi kartı veya kapıda ödemeyi seçiyorsunuz. Moneyleri kullanmak için alan hemen bunun alıtında çıkıyor, hediyem kartınızda para varsa onu da kullanabiliyorsunuz.
    İlerledikten sonra kredi kartı bilgileri girmenizin istendiği sayfada 10 TL indirim düşünüyor.

bu arada GDİ'de 700 gr Murat Bey kaşar var, 5 TL ye baya iyi.

düşmüyor o aşamada da ..:(

• Money Visa’dan inanılmaz hafta sonu fırsatı! 25-27 Ağustos tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Tansaş, Macrocenter, Mjet ve Migros Sanal Market’te; Huggies Bebek Bezi Jumbo Paket Çeşitleri Money Visa’ya özel %40 indirimli! 25-27 Ağustos 2012 tarihleri arasında Money Visa Kart ile Migros, 5M Migros, Mjet, Tansaş, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten yapacağınız Huggies Bebek Bezi Jumbo Paket çeşitleri alışverişinize anında %40 indirim yapılacaktır. İndirimden yararlanılması için alışverişin Money Visa ile başlatılması ve ödemenin de Money Visa ile yapılması gerekmektedir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan Money Visa karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır. Bir müşteri toplamda en fazla 3 adet indirimli ürün alabilir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanyadan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Visa MIN numaranızın kayıtlı olması ve ödemenin Money Visa ile yapılması gerekmektedir.

• 25/08/2012-27/08/2012 MATİK DETERJANLARDA İKİNCİSİ %50 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 TÜM İPANA VE ORAL B ÇEŞİTLERİ %40 İNDİRİMLİ
    25/08/2012-27/08/2012 DIADERMINE YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ %50 İNDİRİMLİ
    25/08/2012-27/08/2012 TEMİZLİK AMAÇLI BEZLERDE 1 ALANA 1 HEDİYE
    25/08/2012-27/08/2012 VİLEDA PASPASLARDA %40 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 TÜM ÇÖP TORBALARINDA %40 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 TÜM MASSA MARKALI PLASTİK MOBİLYALARDA %30 İNDİRİM
    25/08/2012-27/08/2012 AYTUĞ MARKALI ÇORAPLARDA %50 İNDİRİM
    Tüm kampanyalar, kampanya ayrıntıları ve kampanya koşulları için danışma ve kasalardan bilgi alabilirisiniz.

http://www.facebook.com/notes/ankamall/bu-hafta-5m-migrosda-money-club-kart-veya-money-visa-kart-kampanyalar%C4%B1/10151143798864016

Görmemiş olanlara

• 50 lira alisveris yapip GDI kampanyasindan yararlanabilmek icin alinabilecekler;Migroskopta Tariş 3 litre sizma zeytinyagi var 28.95 Lira , + MuratBey Naturena 1 alana 1 bedava 7.5 lira yada + Muratbey surulebilir peynir 8.95 lira + balkovan bal 11.95 lira ve saire.
    GDI kampanyasinda c.tesi-pazar 2 litre yudum sizma zeytinyagi yada Persil 2200 gr. sivi deterjan 7 liraya geliyor,markalar alaninda vasat ama fiyat uygun kacirmayin derim.Çünkü yağ,nal peynir dolapta durur bozulmaz,sonra yersiniz simdi ihtiyaç olmasada.
    Ben dün lipton çay kaptim,yarinda huggies bez + command aski alacagim 50 lira yapip persil yada yag alacagim.
    GDI yaparken gercekten indirimli ürün alirsaniz tadindan yenmez, 1 taşla 2 israil helikopteri hesabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun zamandır güncelleme yapamıyordum kusura bakmayın.

ilk mesaj günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TWiST_oF_FaCe -- 26 Ağustos 2012; 0:52:16 >
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.