Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.464
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir ara şaraplarda %25 indirim yapmıştı Migros, keşke tekrar yapsa şarapsız kaldım :(

Bu arada bir sonraki Tıkla Kazan'a kadar Salla Kazan çıkmış haberiniz olsun. Migros Mağazam uygulaması iphone için, 1lt lik dondurma veriyorlar Ülker'di sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Arkadaşlar yakın zamanda kart aidatı ile ilgili mh ile muhatap olan var mı? Niye soruyorum, çünkü haklı müşteri hattınıda aradım ama burunlarından kıl aldırmıyorlar, 65 tl kestikleri aidat için eğer önümüzdeki 3 ay boyunca 1000 er tl harcarsam 65 tl yi bonus olarak yükleyeceklermiş. şaştım kaldım. ne demeli ne etmeli kartı kapatmaya doğru gidiyorum. Bilgisi olan esirgemesin.

Hocam tüketici hakem heyetine başvuracaksınız başka şansımız yok ne yazıkki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SADECE SiZE OZEL %20 iNDiRiM! 1015 iLE BiTEN KARTINIZLA 5-31 TEMMUZ ARASI HER HARCAMANIZA %20 iNDiRiM MONEY VISA'DAN! EN FAZLA KAZANIM 30TL. money.com.tr/ind1 Bole bi msj geldi sigara dahilmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

SADECE SiZE OZEL %20 iNDiRiM! 1015 iLE BiTEN KARTINIZLA 5-31 TEMMUZ ARASI HER HARCAMANIZA %20 iNDiRiM MONEY VISA'DAN! EN FAZLA KAZANIM 30TL. money.com.tr/ind1 Bole bi msj geldi sigara dahilmi?

İndirim ekstrenizde "SIZE OZEL INDIRIM" açıklamasıyla yer alacaktır. demiş ve migros dışında da geçerli yani her türlü şeyde geçerli ama tl yüklemeleri sorun çıkarabilir. ama detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayın (garanti)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedaps

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

quote:

Arkadaşlar yakın zamanda kart aidatı ile ilgili mh ile muhatap olan var mı? Niye soruyorum, çünkü haklı müşteri hattınıda aradım ama burunlarından kıl aldırmıyorlar, 65 tl kestikleri aidat için eğer önümüzdeki 3 ay boyunca 1000 er tl harcarsam 65 tl yi bonus olarak yükleyeceklermiş. şaştım kaldım. ne demeli ne etmeli kartı kapatmaya doğru gidiyorum. Bilgisi olan esirgemesin.

kapatın de sistem otomatik olarak ödemelerinize ve garanti ile çalışma yılına göre size özel bir teklif sunuyor.
    büyük ihtimal iade alırsın,platinium kart olduğundan

bende yıldım bu garantiden 28.05.2012 de yıllık aidat gelmeden kapatmak istedim, 1 hafta içinde 50 money verelim dediler tamam dedim 04.07.2012 itibariyle gelen money olmadıgı gibi 49 tl aidat yansımış tabi bu sürede bir kaç kez daha kapattım her seferinde 50 money sözü ile geri açtılar şimdi ise tehdit gibi mail attım ilgili ses kayıtları bende de var eğer bu konuyu kısa zamanda çözmelerse ilgili ses kayıtlarını aşama aşama başta bu topic, bir çok yerde yayınlayacağım..

neyseki bugun yüklediler 50 money yerine 50 bonus yüklemişler

50 TL bonusunuz kredi kartınıza yüklenmiştir.İndirimi kullanmamanız gerekmekte olup kullanmanız durumunda ceza bedeli yansıyacaktır.

denmiş..

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

quote:

kapatın de sistem otomatik olarak ödemelerinize ve garanti ile çalışma yılına göre size özel bir teklif sunuyor.
    büyük ihtimal iade alırsın,platinium kart olduğundan

bende yıldım bu garantiden 28.05.2012 de yıllık aidat gelmeden kapatmak istedim, 1 hafta içinde 50 money verelim dediler tamam dedim 04.07.2012 itibariyle gelen money olmadıgı gibi 49 tl aidat yansımış tabi bu sürede bir kaç kez daha kapattım her seferinde 50 money sözü ile geri açtılar şimdi ise tehdit gibi mail attım ilgili ses kayıtları bende de var eğer bu konuyu kısa zamanda çözmelerse ilgili ses kayıtlarını aşama aşama başta bu topic, bir çok yerde yayınlayacağım..

neyseki bugun yüklediler 50 money yerine 50 bonus yüklemişler

50 TL bonusunuz kredi kartınıza yüklenmiştir.İndirimi kullanmamanız gerekmekte olup kullanmanız durumunda ceza bedeli yansıyacaktır.

denmiş..

hocam kulanmamanız derken neden yüklermişler o zaman bende senin gibi madurum hala gelmedi benim moneyler 2 haftadan fazla oldu

• 50 money yerine 100 tl alışverişe %25 indirim hakkı tanımlamışlardı büyük ihtimal onu kullanma diyor
  • yarın bakalım money visa'lıları beklyen boyüh süpiriz neymiş :)

birde sanalmarketten alışveriş yapanlar kuponnow hala sanalmarkette geçerli 10tl veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubar

yarın bakalım money visa'lıları beklyen boyüh süpiriz neymiş :)

birde sanalmarketten alışveriş yapanlar kuponnow hala sanalmarkette geçerli 10tl veriyor

Vermesine veriyor da 10 gündür kuponlar çalışmıyor bende. İki farklı sanalmarket üyeliğinde denedim kodlar çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Vermesine veriyor da 10 gündür kuponlar çalışmıyor bende. İki farklı sanalmarket üyeliğinde denedim kodlar çalışmıyor.

ben denemedim hocam ama aktif oldugunu gördüm ozaman yanlış yönlendirme olmasın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

kodlardan çoğu çalışmıyor

arada çalışanlar oluyor

denemenizi tavsiye ederim
  • quote:

yarın ne var ki money visalılara? kaçırdıgım bir konu mu var ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

yarın ne var ki money visalılara? kaçırdıgım bir konu mu var ki

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=475818045780601&set=a.238644956164579.72062.220716897957385&type=1&theater

bu yazıyor hocam migros sitesinden de var boyle bir ilan vardır bir hikmeti sanırım o yuzden ev alışverişini yarına bıraktım :D

• yarın bebek bezlerinde ikincisi %40 indirimliymiş..
  • En sonunda Size Özel Kampanyalar çalışmaya başladı!
  • quote:

Orijinalden alıntı: henaugurcan

En sonunda Size Özel Kampanyalar çalışmaya başladı!

kekler yok ama sucuklar görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet başlamış. hatta aşağıdakileri eklemişler..

Promosyon Adı : SANAL MARKET OUTBOND CALL YENİ MÜŞTERİ KAMPANYASI
    Açıklama : Telefon ile aranacak yeni müşterilere ilk 50 TL alışverişlerinde anında 10 TL indirim verilecektir. Bir kişi indirimden bir kere faydalanabilir.Maks 500 kişi faydalanır.

Promosyon Adı : SANAL MARKET OUTBOUND CALL PRIMA KAMPANYASI
    Açıklama : Telefon ile aranacak yeni müşterilere belirli Prima ürünleri alışverişlerinde anında 4 TL indirim verilecektir. Bir kişi indirimden bir kere faydalanabilir. Maks 1000 kişi faydalanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Açıklama : Telefon ile aranacak yeni müşterilere ilk 50 TL alışverişlerinde anında 10 TL indirim verilecektir. Bir kişi indirimden bir kere faydalanabilir.Maks 500 kişi faydalanır.

Açıklama : Telefon ile aranacak yeni müşterilere belirli Prima ürünleri alışverişlerinde anında 4 TL indirim verilecektir. Bir kişi indirimden bir kere faydalanabilir. Maks 1000 kişi faydalanabilir.

Ben de şöyle bir şey var;

Promosyon Adı : SANAL MARKET KAYIP MÜŞTERİ KAMPANYASI_2012
    Açıklama : Excel ile müşteri Money Club numaraları bildirilecektir. 2012 ilk 5 ayda en az 1 kez teslim edilmiş alışveriş yapıp 2012 Haziran ayında yapmayan, Toptan olarak işaretlenen hariç, sistemde cep telefonu numarası bulunan müşterilere (Tek defada 100 TL üzeri alışverişe ? 10 TL anında indirim) 1 kişi 1 kere faydalanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

facebook da salla kazan uyuglaması ile yorum yaptım, 1 gün sonra yoruma face'den cevap geldi ve yorumdan 2 gün sonrada telefon ile aradılar, facebookta yazdığınız iletinizi ilgili birimlere aktaracağız diye söylediler...
    bu tel olayı da nedir bir şeyler oluyor ama hayırdır...

• Money Visa yı kapattım, kart ücreti ödemeden kurtuldum...Kafam rahatladı..Boş boş kampanyalara devam..Nerede o eski money puanlı kampanyalar
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.