Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: satem

Arkadaşlar 29 bebemoney puanım var,bununla 29 puanlık bebemoney ürünleri alıp üzerine 21 tl'lik alışveriş yapsam 50 tl'lik alışveriş yapmış sayılırmıyım,bilen var mı acaba?

bebe money' i kasada harcayamıyorsun. ya moneyclub sitesinden ya da marketteki kiosk' tan kartını okutup 29money ile ne almak istiyorsan tanımlıyorsun.

50TL' lik alış-veriş yapmış sayılır mısın emin değilim. kasiyere bağlı.
  • Şuanda moneymobileclub sitesine giremiyorum sorun mu var acaba..?
  • şu 75 liralık alışveriş hediye eden kampanyaya 2 hattımı taşıyarak kayıt oldum.
    mesaj attım,money mobilea hoşgeldiniz mesajı geldi atar atmaz.hediyemizi kullanabilmek için bir mesaj daha mı gelmeli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

şu 75 liralık alışveriş hediye eden kampanyaya 2 hattımı taşıyarak kayıt oldum.
    mesaj attım,money mobilea hoşgeldiniz mesajı geldi atar atmaz.hediyemizi kullanabilmek için bir mesaj daha mı gelmeli?

Bana 2. sms 1 gün sonra geldi "avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz" diye. Ondan sonra yaptım alışverişi. Bu arada sanal marketten yaparsanız üzerine nakliye ücreti de ekliyor indirimli alındığı için. Son olarak alışveriş 75 TL üzeri olsun, üzerini 1-2 lira ödeyip çıkıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

quote:

şu 75 liralık alışveriş hediye eden kampanyaya 2 hattımı taşıyarak kayıt oldum.

Bana 2. sms 1 gün sonra geldi "avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz" diye. Ondan sonra yaptım alışverişi. Bu arada sanal marketten yaparsanız üzerine nakliye ücreti de ekliyor indirimli alındığı için. Son olarak alışveriş 75 TL üzeri olsun, üzerini 1-2 lira ödeyip çıkıyorsunuz

Ya ben de form doldurdum başvurdum.. bundan sonraki süreç ne? hattın açılmasını mı bekleyeceğim? ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: satem

Arkadaşlar 29 bebemoney puanım var,bununla 29 puanlık bebemoney ürünleri alıp üzerine 21 tl'lik alışveriş yapsam 50 tl'lik alışveriş yapmış sayılırmıyım,bilen var mı acaba?

Umarım yardımcı olur

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

Tecrübesi olanlar şu sorumu yanıtlayabilir mi?

Money clup kartımda 22,50 TL değerinde molfix tanımlı, ayrıca 15 TL indirimi hemen düşmemiş ürün indirmi var.

Ayrıca 30 tl lik et (veya başka birşey) almayı düşünüyorum. böylece 30tl et+22,50tl molfix, toplam=52,50 tl sepet değeri olacak, ama molfix bedavasını ve 15 tl geçmiş ürün indirimini düşünce, sadece 15 tl kredi kartından ödemiş olcam. Peki 50 tl üstü GDİ den dolayı 5 TL ye çay alma hakkım olacakmı? Ve 29 akşamı bu dediğim alışveriş yapsam &15 türkcell indirimide alabilirmiyim? tecrübesi olan vardır umarım

Akşam üzeri bunu denedim ve oldu arkadaşlar. Sepettekiler;
    22,50 TL molfix (karta ücretsiz tanımlı) + 3 TL patates (tanımsız ) + 26 TL Fairy + 14,90 TL doğuş çay (GDİ) = 66,40 TL - 9,90 (GDİ indirimi) - 7 TL (geçmiş ürün indirimi) - 22,50 TL money clup indirimi

sonuç 27 TL kasada ödedim. Yani indirimlerden önceki sepet degerin 50 TL yi geçiyorsa GDİ den yararlanabiliyorsun

• forumun bu 75 lira hediye kampanyasını popüler konuları yapmaması ne kadar şaşırtıcı :) oysa kimse kimseye şartsız şurtsuz 75 tl hediye alışveriş vermez bu kadar basit bir şartla.
  • quote:

forumun bu 75 lira hediye kampanyasını popüler konuları yapmaması ne kadar şaşırtıcı :) oysa kimse kimseye şartsız şurtsuz 75 tl hediye alışveriş vermez bu kadar basit bir şartla.

bunu bende kendi kendime soruyordum, siz dile getirmişsiniz, hakkaten niye popüler değil bu konu, yoksa sınırlı sayıda numara taşıyana veriliyor olması mı
  • Bence alakası yok herkes içten içe geçişlerini yapmıştır diye düşünüyorum ama millette tatil vehameti varya ondan kimse ses etmiyor :)
  • "Halihazırda Turkcell abonesi olanlar yararlanamaz" koşulu vardı. Deneyip de bu kuralın işlediğini/işlemediğini gören var mı acaba? 2. bir hat alır katılırdık yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

"Halihazırda Turkcell abonesi olanlar yararlanamaz" koşulu vardı. Deneyip de bu kuralın işlediğini/işlemediğini gören var mı acaba? 2. bir hat alır katılırdık yahu.

O kosul halihazirda turkcellde olan numaralar katilamaz demek bence.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

"Halihazırda Turkcell abonesi olanlar yararlanamaz" koşulu vardı. Deneyip de bu kuralın işlediğini/işlemediğini gören var mı acaba? 2. bir hat alır katılırdık yahu.

O kosul halihazirda turkcellde olan numaralar katilamaz demek bence.

aynen öyle
  • Ben hala anlamıyorum... dandirik faturasız hattımı faturasız tcelle geçirdim diye 75 lira vercekler he.. epey cazip bence :)
  • 23-25 temmuz 2011

Tüm valiz ve spor çantalarında
    Tüm çadır ve kamp ürünlerinde

%40 indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: manyax

23-25 temmuz 2011

%40 indirim

ben bu kampanyayı moneyclub ve kangurumda göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

23-25 temmuz 2011

%40 indirim

ben bu kampanyayı moneyclub ve kangurumda göremedim?

.

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

• 75 lira hediye kampanyası kayıt tamamlama mesajı 1 gün sonra mı geliyor,yoksa 2-4 gün aralığında mı gercekten?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 24 Temmuz 2011; 10:16:51 >
  • dün akköprü migrostaki standdan numaramı turkcell e taşıdım. inşallah on bin kişi içine gireriz. konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • Bu ayın başında elektronik değildi ama bir alışverişimde yüzde 15 civarı bir indirim yapmışlardı. Bu hafta içi öğle vakti böyle indirimleri sürekli oluyor mu bir seferlikti bana mı denk geldi acaba

Ayrıca şimdi ben boşta duran hattımı türkcel kontürlüye taşısam 75 tl alabilir miyim?
  • Ben de balgat migrostan taşıdım.. boştu da..
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.