- x
MİGROS ve MONEY Kampanyaları 5 Ekim 2014
20052 Cevap1254263 Görüntüleme372 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     98 [100] 102 103 104 105 106 107      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1051 Mesaj
15 Mart 2012; 15:37:55 

@xweser küçükyalıya geli boşver beylikdüzünü :)

@mysticus tereyağ da çok iyi

@mavisim_ dostum 1x puanlar yükleniyor sorun yok. ancak 2x' da problem çıkıyor. ama farketmez, yudum yağ zaten markette 12,95TL, sanalda 7,95TL. 2x puanları feda etsen bile daha avantajlı sanal market ve başka şansın yok.

TRIDONIC - Balast Uzmanı

4948 Mesaj
15 Mart 2012; 15:37:58 

yahu çok ilginç... neden diğer yerlerde farklı görünüyor fiyat..

4948 Mesaj
15 Mart 2012; 15:40:42 

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

abi beylikdüzü değil..

başakşehir...

Not : Bizim bölgeye Halkalı Ihlamur Evler Migros bakıyor.. Devamlı kapasite dolu ve çoğu ürün bulunamıyor.. Kaç sefer mail attım. Bizim bölgeye yakın 3 adet migros var onlara yönlendirin diye. Nafile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 15 Mart 2012; 15:42:26 >

1051 Mesaj
15 Mart 2012; 15:44:46 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

abi beylikdüzü değil..

başakşehir...

Not : Bizim bölgeye Halkalı Ihlamur Evler Migros bakıyor.. Devamlı kapasite dolu ve çoğu ürün bulunamıyor.. Kaç sefer mail attım. Bizim bölgeye yakın 3 adet migros var onlara yönlendirin diye. Nafile..

yine mi yaa...

TRIDONIC - Balast Uzmanı

63 Mesaj
15 Mart 2012; 15:51:02 

quote:

az önce geldi yağlar problem yok :)

tekrar saol kampanyacı. migrosta çok hızlı maşallah..

Rica ederim, farkettiğimiz avantajlardan forumdaşları yararlandırmak hepimizin görevi.
Bu arada topic dalya demiş, bu konu başlığın açtığın için ben teşekkür ederim.

Cezalar yeterli olsaydı bu kadar suç işlenmezdi

1051 Mesaj
15 Mart 2012; 15:59:06 

dalyanın ilk mesajını bu xweser'e mi kaptırmışım. lanet olsun :)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

353 Mesaj
15 Mart 2012; 15:59:45 

quote:

Orijinalden alıntı: mysticus

yeni insert'te süt ve sucuktan başka güzel bişey yok bu sefer:(

evet haklısınız.

tansaşı istanbula istiyoruz.

geri dönsün..

4948 Mesaj
15 Mart 2012; 16:01:35 

quote:

dalyanın ilk mesajını bu xweser'e mi kaptırmışım. lanet olsun :)

abovv... harıka bir haber bu...

73 Mesaj
15 Mart 2012; 16:11:41 

@eahmet çok şükür burda tansaş var:)
@TWiST_oF_FaCe tereyağını sonra farkettim.bizim eve zeytinyağından başka bi yağ girmez. hele katı yağı aman hanım görmesin:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
15 Mart 2012; 16:11:48 

quote:

@mavisim_ dostum 1x puanlar yükleniyor sorun yok. ancak 2x' da problem çıkıyor. ama farketmez, yudum yağ zaten markette 12,95TL, sanalda 7,95TL. 2x puanları feda etsen bile daha avantajlı sanal market ve başka şansın yok.

ama nakliyesi yok mu?
birde ben mesela sanalmarket seçsem ama mağazada almak istiyorum desem nakliye ödemem di mi? (merter migrosta var mı bilmiyorum gerçi) hem o zaman ödeme içinde problem olmaz???

63 Mesaj
15 Mart 2012; 16:35:19 

Ben sanal markette yarın ve sonraki günlerde GDİ ile ürünleri almayı düünüyorum Tüm avantajları birleştirmiş oluruz.
150 TL ve üzeri siparişte masraf alınmıyor.Ürünler eksik bile gelse GDİ avantajı kaybolmuyor.

473 Mesaj
15 Mart 2012; 16:42:13 

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Ben sanal markette yarın ve sonraki günlerde GDİ ile ürünleri almayı düünüyorum Tüm avantajları birleştirmiş oluruz.
150 TL ve üzeri siparişte masraf alınmıyor.Ürünler eksik bile gelse GDİ avantajı kaybolmuyor.

GDİ li urun ne oluyor aciklayabilirmisiniz ben daha migros konusunda yeniyim

1575 Mesaj
15 Mart 2012; 16:50:29 

GDİ: Gördüğüne Duyduğuna İnan...
Bazı ürünler belirleniyor günlük olarak...O gün 50 lira ve üstü alışveriş yapan belirlenen ürünü ucuz fiyatla alıyor...
Mesela 10 lira olan ürün 50 lira üstü alışveriş yapılınca 5 liraya veriliyor...Gibi...

63 Mesaj
15 Mart 2012; 16:50:47 

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

GDİ li urun ne oluyor aciklayabilirmisiniz ben daha migros konusunda yeniyim

GDİ Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın anlamına gelir ve her 50 TL lik alışveriş karşılığında günün ürünü normal fiyatı yerine
indirimli fiyattan alınabiliyor. Mesela 16-17 Martta escafe Gold 200 gr 19,50 yerin 7 TL, 18-19 Martta Yudum Sızma 24 TL yerine
7 TL sayılıyor.
Konu ile ilgili ilk mesajı okumanı tavsiye ederim Orada Migros ve Money Visa kullanımıyla ilgli ayrıntılı bilgiler mevcut.

13 Mesaj
15 Mart 2012; 17:06:05 

money puanı yatmayan arkadaşların dikkatine : garanti bankası 2 kat money puanlarını yatırmama gibi bir alışkanlığı var.yatmayan puanları telefonla arayıp talep etmeyin ne müşteri hizmetlerinin bir bilgisi var ne bu şekilde money puan verecekleri. size söyleyecekleri ilgili birime durumu aktarıyoruz kayıt açıyoruz. bu böyle 10 15 telefon kadar sürüyor zaten verdiğiniz telefon parası moneye denk gelir. .en iyi yöntem moneyclubkart sitesinden mail yazmak .ayrıca garanti bankası haklımüşteri kısmından mail yazmak .enson ise migros genel müdürlüğüne garanti bankasının 2 kat puanlarını yatırmadığını bu yuzden alışveriş yapmakta tereddüt ettiğinizi yazarsanız bır sonuca ulaşırsınız eğer garanti bankasına kalırsanız 10 telefondan sonra 1 ihtimal money puanınızı alırsınız. bende bu durum cok olduğundan tecrube sahibi oldum. money puan konusunda garanti bankası kadar insanı parasıyla rezil den başka bir şirket olamaz.

1051 Mesaj
15 Mart 2012; 17:28:46 

sanalmarkette yakaladığınız süper fırsatları gecktirmeden alın

mesela yudum 3lt fiyatı süper. yarına kalmayabilir. çok fazla aç gözlü olmayın..

@xweser, dalyanın ilk mesajını kaybetmişsin :)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

453 Mesaj
15 Mart 2012; 17:34:24 

MERTER mağaza teslim Cumartesi sabah : 10:00-11:00 Yudum yağ aldım, bakalım siparişim ne durumda olacak::::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan_bera -- 15 Mart 2012; 18:39:07 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 Mesaj
15 Mart 2012; 17:52:58 

quote:

sanalmarkette yakaladığınız süper fırsatları gecktirmeden alın

mesela yudum 3lt fiyatı süper. yarına kalmayabilir. çok fazla aç gözlü olmayın..

@xweser, dalyanın ilk mesajını kaybetmişsin :)

sorumu cevaplayabilir misin? yukarıda yazıyor...

1075 Mesaj
15 Mart 2012; 19:15:02 

bu katalogta kazanılan Money'lerin son kullanma tarihi nasıl oluyor? bu money süresinin formülü nedir, yani nasıl hesaplanıyor?

1051 Mesaj
15 Mart 2012; 19:23:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

ama nakliyesi yok mu?
birde ben mesela sanalmarket seçsem ama mağazada almak istiyorum desem nakliye ödemem di mi? (merter migrosta var mı bilmiyorum gerçi) hem o zaman ödeme içinde problem olmaz???

Var. 75tl'ye kadar 2.75tl. Ustune 1.75tl. Bence cok fazla degıl. Bu ucretı urun basına bolsenız bırkac kurus eder. Bence gıdıp almaya degmez. Belkı de urun yok stokta yanlıs gorunuyor. Ayrıca benzın yakacaksınız? Sız sanaldan alın stokta gorunuyorsa

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1051 Mesaj
15 Mart 2012; 19:25:22 

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

bu katalogta kazanılan Money'lerin son kullanma tarihi nasıl oluyor? bu money süresinin formülü nedir, yani nasıl hesaplanıyor?

Konunun ılk mesajına koydum sanırım. Mıgroskobu takıp eden ayın son gunune kadar kullanabılırsın

TRIDONIC - Balast Uzmanı

473 Mesaj
15 Mart 2012; 20:05:47 

10 liaralik bir urune money club 4 money veriyor money visada 8 money diyelim karta toplam yatmasi gereken money 12 moneymi yoksa 8 moneymi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 15 Mart 2012; 20:07:39 >

453 Mesaj
15 Mart 2012; 20:58:37 

Cumartesi merter mağaza teslimini değiştirerek bu akşam 19;30 ,- 22;00 arasına aldım...
Yola çıkarak merter den 5 adet yudum 3 lt. Toplam 39 kusure alındı.
Fırsat kontrol edildi.
Geçerli olduğu görüldü...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

63 Mesaj
15 Mart 2012; 21:08:33 

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

10 liaralik bir urune money club 4 money veriyor money visada 8 money diyelim karta toplam yatmasi gereken money 12 moneymi yoksa 8 moneymi

Money Visa ile başlayıp biten alışverişlerde Money topla kazan ürünlerine verilen money normalin 2 katıdır.
Yani 10 TL lik ürün Money club kart ile alındığında örnekteki gibi 4 TL money veriyorsa Money Visa ilave 4 TL daha verir.
Toplam 4+4=8 money=8 TL kart hesabına yatar.

119 Mesaj
15 Mart 2012; 21:13:21 

arkadaşlar sanal marketten alışveriş yapmamız, fırsatları görmemiz için sanal markete üye mi olmak gerekiyor?

ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM
Ayhanhami, firstbuddy78, darthmanager, oguzbalci, mcaneris

63 Mesaj
15 Mart 2012; 21:20:32 

quote:

Orijinalden alıntı: zekkayseri

arkadaşlar sanal marketten alışveriş yapmamız, fırsatları görmemiz için sanal markete üye mi olmak gerekiyor?

Kangurum'dan üye olunuyor. Sanal market için sipariş teslimat bölgesi seçiliyor ve kart tanımlanıyor.
Üye olduktan sonra karttaki 1.kat puanlar hesabım menüsünden görülebiliyor ve alışveriş sonunda kullanılabiliyor.

0 Mesaj
15 Mart 2012; 21:22:34 

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Cumartesi merter mağaza teslimini değiştirerek bu akşam 19;30 ,- 22;00 arasına aldım...
Yola çıkarak merter den 5 adet yudum 3 lt. Toplam 39 kusure alındı.
Fırsat kontrol edildi.
Geçerli olduğu görüldü...

ödemeyi nasıl yaptınız?

20 Mesaj
15 Mart 2012; 22:46:27 

yudum 3 lt, 7.95 tl fiyat ankarada 100. yıl mağazasında görünüyor. Mağazadan teslim almak istediğimde ise seçeneklerde 100. yıl görünmüyor. 100. yıl evime çok uzak olduğu için eve de istiyemiyorum. Bu ürünü 7.95 ten almanın yolu var mı?

453 Mesaj
15 Mart 2012; 23:07:04 

@mavisim_
Ustad, siparis asamasinda online olarak odeme yaptim.

1075 Mesaj
16 Mart 2012; 1:03:11 

quote:

üstad daha önce bir arkadaş sanal'dan sipariş verirken Money Visa'daki Garanti'nin verdiği X2 puanları kullandığını söylemişti. Ben de az önce denedim, üye girişi yaptıktan sonra X1 puanlar görünüyor...
sonra ödeme sayfasına geçiyorum, kart bilgilerini girince orada money sorgula gibi bir seçenek var. oraya tıklıyorum ama hata veriyor.. acaba çalışıyor mu bu kısım? hata vermediği takdirde sipariş verirken X2 money'leri de kullanabiliyor muyuz?

Edit:
hocam tamam, az önce tekrar denedim karttaki money'leri gösterdi.
......siz garanti 1 hafta oldu yatırmadı money'i.. money'i yarın yatırırsa sipariş vermeyi düşünüyorum. moneyclub'ı aradım telefondan 7 iş günü olması gerekiyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 16 Mart 2012; 1:09:06 >

490 Mesaj
16 Mart 2012; 9:25:26 

quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

7 mart moneylerim hala yatmadı
sanlaalısveris-ilk alısverisim
garantiyi aramam gerekir mi?

7 martta sanalmarketten
11 martta fiziki migrostan alısversi yaptım.
7martta 49 money*2 ,11 mart 13 *2 money gelecekti
7 mart yatmadı
az once baktım 11 mart yatmıs :)
sanalda problem old acık.ama yakında migros yok
annemlerin oraya gidince fiziki alabilimistim-orada da pek bi sey kalmıyor
bu sanaldaki sorun hep boyleyse isimiz var
moneycluba mail attım-tık yok..

490 Mesaj
16 Mart 2012; 9:38:07 

musteri hizmetleri ile uzun bir gorusme yaptım.
soyle bi bilgi verdi-dogru yanlıs bilemem.
fiziki alısverisler takip eden 7isgununde mutlaka ytar.
sanal ise katalog bitiminden itibaren 7 isgunu icinde yatar dedi
yani 14 marttan sonra 7isgunu sayın-kesin yatar dedi :)
bakalım beklyecegiz.
ayrıca ısrarla her katalogda moneylerin ne zaman sonlanacıgı bilgisi yer alır dedi.yani bir sonraki ayın sonu degil 2 ay sonrası da olabilir dedi
boyle bir bilgi bulamadım.twist hocamın yazdıgı daha dogru gibi
kataloglarda boyle bir bilgi bulan varsa yazabilir..

63 Mesaj
16 Mart 2012; 10:00:48 

quote:

musteri hizmetleri ile uzun bir gorusme yaptım.
soyle bi bilgi verdi-dogru yanlıs bilemem.
fiziki alısverisler takip eden 7isgununde mutlaka ytar.
sanal ise katalog bitiminden itibaren 7 isgunu icinde yatar dedi
yani 14 marttan sonra 7isgunu sayın-kesin yatar dedi :)
bakalım beklyecegiz.
ayrıca ısrarla her katalogda moneylerin ne zaman sonlanacıgı bilgisi yer alır dedi.yani bir sonraki ayın sonu degil 2 ay sonrası da olabilir dedi
boyle bir bilgi bulamadım.twist hocamın yazdıgı daha dogru gibi
kataloglarda boyle bir bilgi bulan varsa yazabilir..

Money puanların son kullanım tarihi konusunda her 2 bilgi de doğru. Evet, money son kullanım tarihi her insertte yer alır ve
yine evet bu tarih genelde insert geçerlik süresinin bitimine göre ertesi ayın son günüdür.
Mesela şu andaki insert 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında geçerli. İnternetten Migroskop'a baktığımda sayfa 31 en üst kısımda yazıyor.
Kazanılan money puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2012 diyor. Bu da zaten insert son günü olan 4 Nisan tarihinin
ertesi ayının son gününe denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kampanyacı -- 16 Mart 2012; 10:01:46 >

1051 Mesaj
16 Mart 2012; 10:19:01 

Hatırlatma yapalım :)

SORULAR ve CevAPLAR

1-) Money Visa kartımı nasıl kayıt ettiririm?
www.moneyclubkart.com sitesini aktif kullanmak, moneyleri görmek ve kampanyaları takip etmek için kartınızı öncelikle kayt ettirmelisiniz. İlk kayıt işlemi için mutlaka Müşteri Hizmetlerini aramalısınız. Başka türlü kayıt işlemi yapılamıyor.

2-) Money Visa yıllık kart ücreti ne kadar?
Money Visa 49,00 TL Ek Kart 27,00TL
Money Visa Gold Card 55,00 TL Ek Money Visa Gold Card 30,00 TL
Money Visa Platinum Kart 65,00 TL Ek Money Visa Platinum Card 35,00 TL

3-) Bir Migroskop döneminde en fazla ne kadar MONEY kazanabilirim?
Money visa ile bir migroskoptan en fazla 200 money kazanılabilir. Bunun yarısını yani 100 moneyi Migros money olarak, diğer 100 moneyi Garanti Bankası money olarak (bonus değil) yükler. Money club kart için ise en fazla 100 money kazanılabilir.

4-) Moneylerimi nereden görebilirim?
Migros moneyleri www.moneyclubkart.com sitesinden, Kiosklardan veya 444 10 44� den, Garanti moneyleri ise internet bankacılığı �money� kısmından (bonus değil!) ya da Garanti ATM lerinden görülebilir.

5-) Alış-verişten kazandığım moneyler ne zaman yatar?
Kazanılan moneylerin migros tarafı (yarısı) alış-verişi takip eden en geç 2 iş günü içinde, garanti tarafı ise en geç bir hafta içinde yatar. (garanti tarafında genellikle sorun yaşanır, fişlerinizi saklayın ve moneylerinizi iyi not edin :) )

6-) Kazanılan money� lerin son kullanma tarihi nedir?
Mevcut migroskop dönemini takip eden ayın son gününe kadar kullanılabilir. Örneğin 1-15 şubat migroskop� undan kazanılan moneyler 31 Mart tarihine kadar harcanmalıdır.

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL� lik alış-verişin 90TL� sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.

8-) Money visa� ya başvurdum, kartım ne zaman gelir?
Üç iş günü içinde size ulaşacaktır.

9-) GDİ (Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın) Kampanyası nedir?
Özel günlerde, 50TL üzeri alış-verişlerinizde kampanyaya özel belirlenen ürünleri normal fiyatından çok daha ucuza alırsınız. Örneğin 12�li kutu kola normalde 10TL diyelim, GDİ gününde migrostan 50TL alış-veriş yaptığınızda kolayı 5TL� ye alırsınız.

TRIDONIC - Balast Uzmanı

490 Mesaj
16 Mart 2012; 10:24:32 

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

Money puanların son kullanım tarihi konusunda her 2 bilgi de doğru. Evet, money son kullanım tarihi her insertte yer alır ve
yine evet bu tarih genelde insert geçerlik süresinin bitimine göre ertesi ayın son günüdür.
Mesela şu andaki insert 15 Mart-4 Nisan tarihleri arasında geçerli. İnternetten Migroskop'a baktığımda sayfa 31 en üst kısımda yazıyor.
Kazanılan money puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2012 diyor. Bu da zaten insert son günü olan 4 Nisan tarihinin
ertesi ayının son gününe denk geliyor.

Buldum bit yazısı :)

"Migros veya Sanal Market]ten 15 Mart> E "isan 2012 tarihleri arasında Money Club Kart, Money +isa veya Money Club özellikli diğer kartlarınızla bu katalogtaki Money opla ürünlerinden kazanacağınız Money]le>
rin son kullanma tarihi 31 Mayıs 2012]dir. Alışverişten önce Money +isa kullanılması ve ödemenin de Money +isa ile yapılması durumunda 2 kat Money kazanılacaktır. Kazanılan Money]ler iki gün içinde karta
yüklenecektir. Money opla ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir, ödemenin Money +isa ile yapılması durumunda maksimum kazanılacak Money tutarı 200 Money]dir. 4eniden satış amaçlı toplu satın "
alımlarında Money kazanılmamaktadır."

2 gun için de yüklenmiyor ama olsun :)

0 Mesaj
16 Mart 2012; 12:20:43 

merter migros sanal market 7,95 TL lik yağları tam alayım derkene 11,95 TL ye düzelttiler:)
kısmetsizim çok valla:)

2211 Mesaj
16 Mart 2012; 13:02:11 

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

merter migros sanal market 7,95 TL lik yağları tam alayım derkene 11,95 TL ye düzelttiler:)
kısmetsizim çok valla:)

bu sanalmarket fiyatları bir hata mı yoksa kısa süreli indirim mi bende çzöemedim bu işi.

2535 Mesaj
16 Mart 2012; 13:18:16 

Mümkünse sanal marketi kullanmayın arkadaşlar,tembellik haricinde neredeyse hiçbir faydası yok.
Bugün bir sipariş vermiştim.Bu siparişin içerisinde gıda maddeleri ile temizlik maddeleri vardı.
Neyse sipariş geldi ödemeyi yaptım,getiren herif gitti bende içeride poşetleri açmaya başladım.
Fakat poşetlerden birisinden birşey akıyordu,poşeti açtığımda sipariş ettiğim yağ çözücünün bisküvi v.b gıda maddeleri ile aynı poşete konduğunu ve yağ çözücünün ağzının açık olduğu için tamemen bu gıda maddelerinin üstüne boşaldığını gördüm.
Bende hemen siparişlerin geldiği marketin (Ankara akköprü 5m migros) sanal market birimini aradım fakat ulaşamadım.
Bunun üzerine 444-10-44 nolu telefondan durumu bildirdim.
1 saat sonra siparişi getiren eleman kapıya asık bir suratla geldi ve ''bizi şikayet etmişsiniz'' gibisinden cümleler kurdu.
Neymiş efendim siparişi hazırlayanlar hata yapabilirmiş,çağrı merkezini aramak mı gerekirmiş gibi bir şeyler geveledi.
Ve arıca giderken ''biz sizin toplu satın aldığınız siparişleri getiriyoruz ama böyle yaptınız olmadı'' diyerek yani bir daha toplu sipariş verirseniz getirmem demeye getirdi.
Biraz söz dalaşı yaptık ve çekti gitti.
İşin iyi kısmı bu yağ çözücü gibi aşırı tehlikeli bir maddeye bulanmış bisküvi ve çikolataları yeğenimin görmeyişiydi,çünkü bunlar ona alınmıştı ve eğer biz görmeden bisküvileri alıp yeseydi ne o kapıya gelen artist elemanı,ne siparişi hazırlayan hanzoyu,ne de migrosu kimse elimden alamazdı.
Aracı olan arkadaşların hem hizmet parası altında para verip hemde böyle muameleye maruz kalmamaları için mağazalardan almalarını tavsiye ederim.
Ve burdan şunu anladım ki çağrı merkezine yapılan şikayetlerden mağaza çalışanları ciddi anlamda korkuyor.Eğer sanal marketle veya mağaza ile bir sorununuz olursa mağaza yöneticisine ve çağrı merkezine şikayette bulunmaktan çekinmeyin.

161 Mesaj
16 Mart 2012; 13:25:16 

Ya bu sanalmarkette insertte Money veren bazı ürünlerde Money kısmı çifter yazıyor.

Örnegin Sütaş süt 1+1 Money veriyor ancak altında 1+1 Money daha yazıyor.

Şimdi Süt 2.35 tl ve 2 Moneyi iade ediyor.Bu şartta 4 Money mi veriyor?

Karışık bir durum

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 16 Mart 2012; 13:28:04 >

Ey benim yetim gönlüm; bırak gamlı düşünmeyi. Sus ve sabret.
Gözyaşının hesabını Rabbim sorsun, sen hakkını helal et.

4948 Mesaj
16 Mart 2012; 13:28:30 

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

Ya bu sanalmarkette insertte Money veren bazı ürünlerde Money kısmı çifter yazıyor.

Örnegin Sütaş süt 1+1 Money veriyor ancak altında 1+1 Money daha yazıyor.

Şimdi Süt 2.35 tl ve 2 Moneyi iade ediyor.Bu şartta 4 Money mi veriyor?

Karışık bir durum

0

sanal market çok sağlık değil..

siz migroskoptakini dikkate alın.

32 Mesaj
16 Mart 2012; 13:29:11 

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Mümkünse sanal marketi kullanmayın arkadaşlar,tembellik haricinde neredeyse hiçbir faydası yok.
Bugün bir sipariş vermiştim.Bu siparişin içerisinde gıda maddeleri ile temizlik maddeleri vardı.
Neyse sipariş geldi ödemeyi yaptım,getiren herif gitti bende içeride poşetleri açmaya başladım.
Fakat poşetlerden birisinden birşey akıyordu,poşeti açtığımda sipariş ettiğim yağ çözücünün bisküvi v.b gıda maddeleri ile aynı poşete konduğunu ve yağ çözücünün ağzının açık olduğu için tamemen bu gıda maddelerinin üstüne boşaldığını gördüm.
Bende hemen siparişlerin geldiği marketin (Ankara akköprü 5m migros) sanal market birimini aradım fakat ulaşamadım.
1 saat sonra siparişi getiren eleman kapıya asık bir suratla geldi ve ''bizi şikayet etmişsiniz'' gibisinden cümleler kurdu.
Neymiş efendim siparişi hazırlayanlar hata yapabilirmiş,çağrı merkezini aramak mı gerekirmiş gibi bir şeyler geveledi.
Ve arıca giderken ''biz sizin toplu satın aldığınız siparişleri getiriyoruz ama böyle yaptınız olmadı'' diyerek yani bir daha toplu sipariş verirseniz getirmem demeye getirdi.
İşin iyi kısmı bu yağ çözücü gibi aşırı tehlikeli bir maddeye bulanmış bisküvi ve çikolataları yeğenimin görmeyişiydi,çünkü bunlar ona alınmıştı ve eğer biz görmeden bisküvileri alıp yeseydi ne o kapıya gelen artist elemanı,ne siparişi hazırlayan hanzoyu,ne de migrosu kimse elimden alamazdı.
Aracı olan arkadaşların hem hizmet parası altında para verip hemde böyle muameleye maruz kalmamaları için mağazalardan almalarını tavsiye ederim.
Ve burdan şunu anladım ki çağrı merkezine yapılan şikayetlerden mağaza çalışanları ciddi anlamda korkuyor.Eğer sanal marketle veya mağaza ile bir sorununuz olursa mağaza yöneticisine ve çağrı merkezine şikayette bulunmaktan çekinmeyin.

hoş şeyler yaşamamışsınız gerçekten.. biz de dün yağ aldık, babam hepsini tek tek kontrol etti, dışlarını falan(biraz titizdir bu konularda). getiren adam da her şeye tek tek bakacak mısınız diye takıldı hatta, babam da elbette bakarım dedi.. o yüzden daha fazla mağdur olmamak için teslim alırken göz atıp öyle alınabilir, en azından bir sorun olduğunda uğraşmaya gerek kalmaz..bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..

1051 Mesaj
16 Mart 2012; 13:29:54 

quote:

geçmiş olsun

arada böyle şeyler olsa da sanalmarket konusunda size pek katılmıyorum. 1,75TL' ye kapıya ürün teslimi mükemmel bir hizmettir. Aksaklık çıkma olasılığı tabii ki var ama çok fazla çeşit ürün olan ve kampanyalar için ince ayar yaptığınız alış-verişleri sanaldan yapmayın.

bu arada ben ürünler gelmeden önce siparişimin çıktısını ve fatura tutarlarını hazırlıyorum. ürünler gelince hem benim çıktıdan hem gelen faturadan hem de poşetlerden ürünleri kontrol ediyorum. problem olursa anında iade.

ayrıca toplu alım olayı maalesef mağazaya göre değişiyor. mesela 10 adet yağ almak isteseniz kimi izin verir, kimi vermez. sanırım size de bazı ürünlerde izin verilmiş ama sizi kara listeye almış olabilirler :) ayrılırken size söylediği şey bu aslında elemanın.

TRIDONIC - Balast Uzmanı

327 Mesaj
16 Mart 2012; 13:45:40 

0

713 Mesaj
16 Mart 2012; 13:50:14 

merhaba bugun money visa kartım geldi su 100 tl ye %20 olayı sadece ilk alısveristemi oalcak yani bugun gittim 10 tl lik harcadım 100 tl olmadaı ama haftaya gittim 150 tl lik alısveris yaptım o zaman tmm %20 indirim tanınacak mı?

42 Mesaj
16 Mart 2012; 13:50:53 

arkadaşlar sanaldan yaptığımız alışverişte GDİ oluyor mu acaba ?

2535 Mesaj
16 Mart 2012; 13:56:00 

quote:

geçmiş olsun

arada böyle şeyler olsa da sanalmarket konusunda size pek katılmıyorum. 1,75TL' ye kapıya ürün teslimi mükemmel bir hizmettir. Aksaklık çıkma olasılığı tabii ki var ama çok fazla çeşit ürün olan ve kampanyalar için ince ayar yaptığınız alış-verişleri sanaldan yapmayın.

bu arada ben ürünler gelmeden önce siparişimin çıktısını ve fatura tutarlarını hazırlıyorum. ürünler gelince hem benim çıktıdan hem gelen faturadan hem de poşetlerden ürünleri kontrol ediyorum. problem olursa anında iade.

ayrıca toplu alım olayı maalesef mağazaya göre değişiyor. mesela 10 adet yağ almak isteseniz kimi izin verir, kimi vermez. sanırım size de bazı ürünlerde izin verilmiş ama sizi kara listeye almış olabilirler :) ayrılırken size söylediği şey bu aslında elemanın.

Teşekkür ederim.
Ben genelde sanal marketten 40-50 liralık alışverişler yaparım.75 tl üzeri siparişler için yol ücreti 1.75,75 tl altı için 2,75 olduğu için ve benim 20 siparişimin 19 tanesi 75 tl altı olduğu için ben genelde 2,75 tl yol parası veriyorum.
Hatta bazen aynı gün içerisinde 3 farklı sipariş verip üçününde teslimat ücretini öderim.
Yalnız eğer şuan aracım olsa migros mağazasına gidip,gelmek benim için en fazla 3-4 lira yol masrafı demek.
Tabi ürünleri tek tek kendi isteğine,beğenine göre seçme ve bu tarz tatsız olaylar ile karşılaşma riskinin olmaması durumu bu yol parasını çok rahat göz ardı ettirebilir.
Toptan alım konusunda ise ne migros ne de o eleman bana kapıya getirdiği toptan ürünleri bedava vermiyor,çatır,çatır parasını alıyor.
Bu arada benim aldığım bu toptan ürünler bedavaya gelen yani money veren ürünler felan değil indirimli gördüğüm ürünlerdir.Ben genelde marketlerden 1,2 adet ürün almam piyasaya göre ucuz görürsem 4-5 tane alırım.Bu 4-5 ürün alımı ise migrosa göre toptan sayılıyor malesef.
Ama o kurye'de öyle bir hava var ki sanki ''ekmeğinizi ben veriyorum,ben olmasam bunları zor alırsın'' der gibi.
Bundan sonra sanal marketten verdiğim toplu siparişler gelmez ise akköprü migros'a gittiğimde hazırlanan sanal market siparişlerine özellikle dikkat edeceğim.
Eğer bana göndermiyorlar da,başka müşterilere toptan sipariş gönderiyorlarsa tüm yetkili birimlere şikayette bulunmaya çalışacağım.
En azından artık kafalarına göre at koşturamazlar.

2211 Mesaj
16 Mart 2012; 14:04:39 

quote:

hocam 75 tl nin altında siparişler verdiğnizi yazmışsınız. görevlnin toplu dediği ürünler nedir acaba bi de kaç tane aldınız da toplu dedi sizin için mahsuru yoksa yazabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 16 Mart 2012; 14:05:46 >

42 Mesaj
16 Mart 2012; 14:37:59 

quote:

Orijinalden alıntı: muratkkk

arkadaşlar sanaldan yaptığımız alışverişte GDİ oluyor mu acaba ?

Migros Sanal Market
Sayın Müşterimiz; Gördüğünüze İnanın kampanyası Migros Sanal Market’te de geçerlidir. İndirimli ürünlerden yararlanmak için Migros Sanal Market'e üye girişi yapmanız ve üyelik bilgilerinizde Money Club Kart veya Money Vısa MIN numaranızın k...ayıtlı olması gerekmektedir. 50TL ve üzeri alışverişlerinizde, indirimli satın alabileceğiniz ürünler üyelik girişi yaparak verdiğiniz siparişlerin sepet detay sayfasında, sepetinizdeki ürünlerin altında gözükmekte ve dilerseniz siparişinizi bitirmeden önce buradan sepete eklenebilmektedir. Kampanya ürünlerine Migros Sanal Market ana sayfa Bütün Kampanyalar/Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın reyonundan da ulaşılmaktadır. Teşekkürler.

4948 Mesaj
16 Mart 2012; 14:49:39 

sanalmarketin bir yönünü sevmiyorum..

temizlik ve gıda maddeleri aynı poşete konulmuş olabiliyor. gıda ürünlerinin son kullanma tarihi yaklaşmış olabiliyor. ya da ürün ambalajları deforme olmuş olabiliyor.

bu nedenle ürünü kendim seçip, son kullanma tarihlerine bakıp en uzak tarihliyi almak benim için daha önemli..

sanalmarketi çok fazla kullanmayışımın nedeni yukarda saydıklarımla birlikte, bizim bölgeye migrosun ücretsiz servisinin oluşu..

teşekkür ederim.

2535 Mesaj
16 Mart 2012; 15:00:02 

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam 75 tl nin altında siparişler verdiğnizi yazmışsınız. görevlnin toplu dediği ürünler nedir acaba bi de kaç tane aldınız da toplu dedi sizin için mahsuru yoksa yazabilirmisiniz

Bu migrosun toptan dediği 7-8 yada 10 tane aldığım,ürünler tutup da 20-30 tane almış değilim.
Misal geçen hafta 8 lt'lik nestle su'dan 7 tane aldım,yine geçen hafta 10 tane margarin aldım,ondan önce 3 kg'lık torku şekerden 6 paket aldım.Fakar bunlar migrosa göre toptan sipariş yerie geçiyormuş,5 litrelik nestle su'dan en fazla 3 adet,3 kiloluk torku şekerden ise 2 adet verebilirlermiş.
Ama hani bana iyilik yapıyorlarmış ya o yüzden 6 paket getirmişler şekeri!

20 Mesaj
16 Mart 2012; 15:01:54 

sanal marketten alışveriş yaptığımda hangi kredi kartımı seçersem seçeyim "Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..." hatasını alıyorum.

1-Moneyclub kartım üyelik bilgilerimde tanımlı görünüyor
2-Başka bir moneyclub kart tanımladığımda da aynı hatayı alıyorum.
3-Kartım mail order ve internete açık.
4-Sadece money visa kartımı seçersem ödeyebiliyorum. Daha sonra üyellk bilgilerimden moneyclub kartı varsayılan kart yapsamda yukarıdaki hatayı alıyorum.

Bunların dışında sorun ne olabilir?

1075 Mesaj
16 Mart 2012; 15:18:01 

quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

merhaba bugun money visa kartım geldi su 100 tl ye %20 olayı sadece ilk alısveristemi oalcak yani bugun gittim 10 tl lik harcadım 100 tl olmadaı ama haftaya gittim 150 tl lik alısveris yaptım o zaman tmm %20 indirim tanınacak mı?

geçen gün ilk 100 üzeri alışverişimi yaptım. tam hesaplamamıştım 110 ve üzeri tutuyordu, öyle bir fiyat beklerken kasiyer 94 TL. dedi.. ben şaşırdım ya o kadar da hesapladık dedim, hemen bir koşu 5-10 liralık birşey daha alayım diye düşündüm o anda
sonra kasiyyere 100'ün üzerinde olması lazımdı deyince, money visa indirimi oldu dedi. anında kasada %20 indrim yaptı. ben ekstrede %20 indirim yapılır diye düşünüyordum ama kasada oluyormuş 117 tl. tutmuş aldıklarım 23 tl. indirimle 94 tl. ödedim..

yalnız dikkat edilmesi gereken elektrikli ve elektronik aletler bu kampanya dışındaymış. onun haricindeki ürünler kampanyaya dahil.

713 Mesaj
16 Mart 2012; 16:07:04 

sagolasın hocam

490 Mesaj
16 Mart 2012; 16:14:44 

10 adet sek yag
4 adet sucuk-maret
6 adet yudum-hem de 7.95 tl den (siparişi sabah vermiştim)
toplamda 92 money
alısveris tutarı 150 tl.
baska guzel urun bulamadım-kendime göre.
Tsk migros..
garanti moneyler de yatarsa süper olacak

353 Mesaj
16 Mart 2012; 16:25:33 

quote:

10 adet sek yag
4 adet sucuk-maret
6 adet yudum-hem de 7.95 tl den (siparişi sabah vermiştim)
toplamda 92 money
alısveris tutarı 150 tl.
baska guzel urun bulamadım-kendime göre.
Tsk migros..
garanti moneyler de yatarsa süper olacak

az almışsınız be arkadaşım.
4 adet sucuk kime yeter.
ben 10-15 düşünüyorum

20 Mesaj
16 Mart 2012; 16:43:00