Şimdi Ara

FileServe, FileSonic, Uploaded vb. Yavaş ?!?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1 haftadır fiber 10mbit kullanıyorum. steam, torrent ve youtube da hiç sorunum yok ama babam torrentte aradıklarını bulamıyor o yüzden eski yöntem part part jdownloader ile indiriyor hep. ama fileserver, filesonic, uploaded, duckload falan bu sitelerin hiç birinden benim gördüğüm 1.1mb ı falan hayatta göremiyor hatta çoğu zaman önceden kullandığımız 1mbit hızını hatta aşşağısını görüyor 350kb leri gördüğü oluyor onlarda stabil değil. filesonic premium buldum onla denedim yine aynı. acaba bu sorun neyden kaynaklanıyor bir bilen var mı ? çözümü var mı bunun ?

• Hocam idm ile deneyebilir misin?
  • adam jdownload kullaniyormus zaten,idm'den daha iyi
  • ya ikiside güzel sömürüyor program olarak bir sorun yok, benim sorunum barındırıcılarla.
  • up!
    yok mu sorunun nedenini bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ya ikiside güzel sömürüyor program olarak bir sorun yok, benim sorunum barındırıcılarla.

fileserve çok düştü hızları sizdede öylemi arkadaşlar *
  • galiba o siteler sorunlu diger siteleri dene bide hotfile gibi
  • Ben 2 aydır gece-gündüz fileserve'den download yapıyorum. 50mbit'ken 5mb kütür kütür iniyordu ilk ay:) şimdi de 1.1 kesintisiz iniyor.

Denemişsinizdir mutlaka ama olabildiğince fazla part aynı anda indirin,aynı parçayı da 10 kola falan bölün ki son hıza ulaşmakta zorlanmasın
  • konu yukarıya çıkınca yazayım dedim. bu konuyu açtığım sıralarda sorun vardı heralde 1-2 hafta sonra kendine geldi hatta şuan filesonic pre aldım. yine bazen 200kblerde geziyor ama o zaman çok part indiriyorum.
  • filesonic ilk zamanlar full hızla indiriyordum ama son bir haftadır yerlerdexsürünüyor.sanki dosya başına 50kb limiti var samki ,anlamadım ne oldu
  • Ben o sitelerde sorun var diye biliyorum.Superonline'dan kaynaklanmıyor herhalde torrent varsa sorun yok
  • her iki programıda kullanıyorum anladığım kadarı ile file serve de bazen özellikle 19.00 ile 01.00 arasında hızlar çok kötü diğer zamanlarda sorunsuz iniyor
  • filesonic te 700 le indiriyorum 8 mb sinirsiz ile ... sitelerde sorun var ...
  • filesonic açılmıyor açılan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: potasyumokzalat

filesonic açılmıyor açılan varmı ?

şimdi denedim açılıyor. opendns
  • Arkadaşlar ben de 2 haftadır filesonicten çok memnunum ekran görüntüsü de aldım aşağıda. bu arada ttnetin 8 mbps'e kadar paketini kullanıyorum. şaşırdım kaldım. Fileserve berbat filesonic yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 20 Haziran 2011; 20:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

Arkadaşlar ben de 2 haftadır filesonicten çok memnunum ekran görüntüsü de aldım aşağıda. bu arada ttnetin 8 mbps'e kadar paketini kullanıyorum. şaşırdım kaldım. Fileserve berbat filesonic yanında

Siz daha 10mbit i yenimi görüyorsunuz...

• 1 dosyayı 10 parta bölüp max. hız almakla memnun oluyorsanız o sizin bileceğiniz iş. Ben şahsen download için para verdiğim bir şirketten tek bağlantıda max. hız isterim. Sonuçta bu bağlantıyı ben tek başıma kullanmıyorum ve benim bir dosyaya bu şekilde abanmam demek, ailemdeki diğer internet kullanıcılarının şaftının kayması demek. Onları geçtim, benim hiç online oyun oynayamamam, adam gibi nette sörf yapamamam demek. Dolayısıyla tek bağlantıda max. hız sağlayamayan paralı hosting şirketi bence şirket falan değildir. Upload yapıp 3-5 kuruş kazanmak isteyen kullanıcıların sırtından para kazanmaya çalışan böceklerdir.

Açıkçası şu ana kadar uzun vadede verilen parayı hak eden tek şirket Rpidshare. Adamların 800 Gbit Bandwith'i var zaten başlı başına. (Türkiye'nin şu anda toplam 650 Gbit yurtdışı çıkışı var siz düşünün gerisini) Hotfile, Fileserve, Filesonic falan bunlar Rapid'in stabilliğinin yanında daha hiçbir şeyler. Gerçi Filesonic zaman zaman sıkıntı çıkarsa da diğerlerine göre daha iyi. Onun dışında Pronolar için kullandığım Oron da fena değil hız açısından ama onun da kullanıcısı kısıtlı. Biraz büyüse bu da patlar eminim. Gerisini saymıyorum bile. O derece berbatlar. Onları kullanıp işkence çekeceğime gider beleşe torrentlerde takılırım daha iyi.

Not : Bu arada forumda rpidshare neden sansürleniyor onu da anlamıyorum. Dosya barındırmak ve bunun hizmetini vermek suç oldu da bizim mi haberimiz yok ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulamadim -- 20 Haziran 2011; 23:34:16 >

• Doğru söylüyosunuz tabiki. Tek bağlantıdaki hızı olabildiğince berbat zaten. Düştüğümüz duruma bakar mısınız? 10 mbps e seviniyoruz.
    Superonline'ye geçebilsem hemen geçeceğim, ama napalım ttnete muhtacız.
  • Superonline ADSL 16 mb te kadar olan tarife ile filesonicten 1.4 mb/saniye.
    Jdownloader kullanıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.