Şimdi Ara

Passion Play (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Passion Play (2010)

Passion Play (2010)

Passion Play (2010)

Passion Play (2010)

Passion Play (2010)

Filmde başrolleri Mickey Rourke ile Megan Fox canlandırıyor; filmin kötü adamını ise Bill Murray!

Senarist olarak tanıdığımız Mitch Glazer bu filmle birlikte yönetmenliğe adımını atmış oluyor. Bu filmin senaryosu yine kendine ait. Kulağa hoş gelen senaryoda Mickey Rourke eski ve başarısız bir caz trampetçisini oynuyor. Megan Fox’un canlandırdığı kanatlı doğmuş Lily ile bir sirkte tanışıyorlar. Aralarında farklı bir bağ oluşan bu ikili sirkten kaçmak suretiyle yeni bir hayata adım atmaya çalışıyorlar fakat sirkle de haşırneşir olan Happy lakaplı küçük bir mafya babası (Bill Murray burada devreye giriyor) peşlerine düşünce çatışma da doğmuş oluyor.

http://www.passionplaythefilm.com/

Passion Play’in fragmanı görücüye çıktı !

Toronto Film Festivalinde izleyici ile buluşan film 6 Mayısta amerikada sınırlı sayıda salonda gösterime girecek Mayıs sonu gibi de dvd-bluray premiere i yapılması bekleniyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• çok yaşlanmış ya bill murray...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

çok yaşlanmış ya bill murray...

ee 61 yaşına geldi artık iki yıl önce kendisine dört çocuk vermiş karısını boşadı Duymasın krize girer. Bi show programında anlatıyordu. Sırf kendini genç hissetmek için Ghostbusters 3 ü çekelim demiş. Ve işler yolunda gidince neşesi yerinde yolda ghostbustersin müziğini ıslıkla çala çala gidiyormuş. Adamın biri görmüş, tanımış Bill Murray'i bakmış ghostbusters çalıyor. ''Get over it pal'' (Aş artık bunu) demiş geçmiş yanından...

• ben de tam onu diyecektim.

dün groundhog day'i izleyip yine kendimce nostalji yaptıktan sonra bill'i böyle görmek şaşırttı. galiba bizde yaşlanıcaz aynştayn.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

ben de tam onu diyecektim.

dün groundhog day'i izleyip yine kendimce nostalji yaptıktan sonra bill'i böyle görmek şaşırttı. galiba bizde yaşlanıcaz aynştayn.gif

Bill yine fena yaşlanmadı Adam hep aynı bence John Travolta ve Val Kilmer insanı hayrete düşürecek kadar değiştiler mesela Clint Eastwood hiç değişmedi Sadece saçlar beyazladı

• mickey rourke iyi rolde bill murray ise kötü !!!

Bill murray olması işi güzelleştirse de pek de güzel bir film çıkmaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeka

quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

çok yaşlanmış ya bill murray...

ee 61 yaşına geldi artık iki yıl önce kendisine dört çocuk vermiş karısını boşadı Duymasın krize girer. Bi show programında anlatıyordu. Sırf kendini genç hissetmek için Ghostbusters 3 ü çekelim demiş. Ve işler yolunda gidince neşesi yerinde yolda ghostbustersin müziğini ıslıkla çala çala gidiyormuş. Adamın biri görmüş, tanımış Bill Murray'i bakmış ghostbusters çalıyor. ''Get over it pal'' (Aş artık bunu) demiş geçmiş yanından...

• quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

mickey rourke iyi rolde bill murray ise kötü !!!

Bill murray olması işi güzelleştirse de pek de güzel bir film çıkmaz herhalde.

Kingpin filmini izlememişsin ozaman :) Bill Murray gördüğün en hasta villain olarak karşına çıkardı

Filme gelince imdb notu çok düşük. 6!! ama toronto film festivalinde gösterildi sadece. sanmıyorum ki 214 voter ın hepsi toronto da filmi izlemiş olsun. bazıları bu tip festival filmlerini önce oylayarak artizlik yaptığını sanıyor. megan fox var diyede basmışlardır düşük notu tahminim... ama film ile ilgili yazılan tek bir comment var. yazan da kanadalı. buda güvenilir bir yorum olduğunu gösterir. torontoya gitmiş izlemiştir adam. onun yorumuna göre filmin notu 8. bill murray ve mickey rourke zaten iyi oynuyolar ama filmin asıl süprizi megan fox. beklemediği kadar iyi oynamış...

kaçırılmayacak bi film bence

• İşin içinde Mickey Rourke varsa sorgusuz sualsiz izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K
    İşin içinde Mickey Rourke varsa sorgusuz sualsiz izlerim.

hey gidi, bir zamanların en aranan jönüydü. pulp fiction filmi için gelen teklifi (Sonra bu rolü Bruce Willis kapmış idi) reddedip boks kariyerine eğilmiş. ağzı yüzü yamulunca da estetik ameliyatlar geçirmek zorunda kalmıştı ardı ardına. dandik dandik küçük yapımlarda oynadıktan sonra yine zirveye tırmandı ya. çok güçlü adam bende takdir ediyorum kendisini.
  • Mickey' in wrestler filmini izleyin derim.Tam oturmuş rolune .
  • quote:

Orijinalden alıntı: OgzTonY

Mickey' in wrestler filmini izleyin derim.Tam oturmuş rolune .

izlemeyen kalmamıştır herhalde altınküre ve bafta ödüllerini almıştı o performansıyla Ben oyunculuğu kadar kendisinin senaristliğini de takdir ederim. Homeboy filmi vardır senaryosunu yazıp oynadığı. Kendi hayatıyla çok paralel bir hikayeye sahiptir. Kendi gibi taşralı bir boksör vardır. Hayata karşı yırtık değildir sevdiği kıza açılamaz. Çok iyidir o film...
  • Bluray çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intruder

Bluray çıktı

Teşekkür hemen yığılalım üzerine...
  • Mickey Rouke alemin en dengesiz elemanlarından biridir. izletir yine de...
  • Filmi yarıda bıraktım.. Berbatdı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.