Şimdi Ara

FENERBAHÇE & TRABZONSPOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

FENERBAHÇE & TRABZONSPOR

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2007)
Giriş
  • Evet millet turkcell süper liginde bu hafta büyük bir maç var. Fenerbahçe trabzonspor. herkez bilirki bu iki takım arasındaki maçlar çok çetin geçer. Ve hatta birçok spor yazarının ortak görüşü bu iki takım arasındaki maçların çok çetin geçtiğidir.

Bu hafta ne olur onu allah bilir. Ama bu haftaki maç çok zevkli geçecek benim kanaatimce. Fenerbahçe bu haftayi galatasarayı yenerek kapadı ve moral kazandı. Trabzonspor ise ç.rizeyi yendi moral kazandı ve en büyük silahlarından biri takıma geri döndü. Szymkowiak.

Bu maçın trabzonspor için ayrı bir önemi var oda geçen sezonki olaylı maçın ardından ilk defa karşılaşacak olmaları buda trabzonsporu ayrı bir kamçılayacaktır.

Fenerbahçe ise beşiktaşın elinde bulunan üst üste 13 maç kazanma rekorunu egale etmek isteyecek. Ve geçen sezonki maçtaki galibeyitin hakem sayesinde olmadığını göstermek isteyecektir.

Sonuç olarak türkiye liginin en çetin maçlarından birine şahitlik edeceğiz bu hafta. Bu haftaki maçı kim kazanırsa kazansın. Ama maç dostça, kardeşce bir ortamda geçsin.

İnşallah bu haftaki maçta geçen maçtaki gibi bir hakem faciasına kurban gitmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarman61 -- 28 Kasım 2005, 9:00:44 >

• Bence bu maç Trabzon'un sezonu kurtarma maçıdır...Bir galibiyet camiaya bütün başarıszlıkları unutturur..Futbolcularda bunun farkında ancak bu hiç de kolay olamayacak..Trabzonun kayda değer 2 futbolcusu var hersey bu 2 adamın ayagına bakıyor, onları kilitleyen takımlar Trabzonu yenmeyi başarıyor..

FB ligin üstünde bir takım..Kendini azıcık sıktı mı Türkiye'deki tüm rakiplerini sürklase ediyor..Bazen bu işi son 10 dakikaya sıgdırsa bile bu 10 dakikada maçları kurtarmayı başarıyor..Bence Trabzon için çok zor maç olacak..
  • ben trabzona hiç şans tanımıyorum açıkçası fener rahat alır maçı trabzon rizeyi yendi ama bu rahat bi karşılaşma değildi yani maç gitti geldi
  • Bu maçı FB kazanacak.
  • Belli olmaz. Geçen seferki maçtan dolayı bir hırs var. Bence bu maçın kaderi trabzonda yattara ya bağlı gününde bir yattara tek başına bir takımı bitirebilir.
  • fatih ve yattara gününde ise ..ayrıca anelka tutulursa kesin yeneriz
  • Galatasaray maçındaki gibi oynarsalar Trabzon yener
  • FB asy de olmayacak kendı evınde oynayacak. geriye cekilmeycektir. ayrıca alex de takıma girecek. Büyük bir aksilik olmazsa kazanacagımızı düşünüyorum. Çünkü Ts nin defansı inanılmaz kötü. Yattara ve Tekke yi tutmak yeterli olacaktır. (maça gidebilirim)
    quote:

Orjinalden alıntı: Çarşı_Team02

Galatasaray maçındaki gibi oynarsalar Trabzon yener
  • Yaw birde hakem var. Hakem adeletli yönetsin maçı bize oda yeter. Gecen seferki maçtaki gibi kateletmesinler maçı. Maçı hakkı olan kazansın. Umarım tarbzon olur.
  • maç biletlerinden haberi olan varmı kaç lira olacak cuma günü olması kötü oldu ya insan cumartesi ye alır maçı hayret bişey yaw
  • hacı ben baktım daha acıklanmamış bilet fiyatları. cuma günü maç mı olur yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakkal Gazi -- 28 Kasım 2005, 13:32:39 >
  • Tabiki Fenerbahçe bu sorulurmu ayıp ayıp
  • Trabzonspor en kötü oynadığı zamanlarda bile Fenere kök söktürüyor. Nitekim bu seferde öyle olacak. Fakat unutulmaması gereken bir şey var üzerimizde hiçbir bir baskı yok fakat Trabzon inanılmaz bir baskı altına çıkacak karşımıza. Büyük bir şansızlık olmazsa farklı bir şekilde maçı alırız...
  • Her ne kadar Luciano kart cezalısıysa da bu maç ile rekor egale edilecek.
  • Maç Ş.saraçoğlunda bilet fiyatları açıklanmadı.

• hımzz bak ben onu düşünmemiştim de bu rekor işi FB'yi gerebilir..umarım medya çok abartmaz bu rekor işini
  • Fatih tekke ve yattara gününde olunca durdurulması okadar kolay değil kim olursa olsun farketmez yeterki
    konuştursunlar ayaklarını,tabi diğer futbolcularada çok iş düşüyor fenerin kadro üstünlüğü kabulümdür ama
    trabzonun yıldızları bu ligde hafife alınıyor küçük maçların adamları diye eleştiriliyor ama ben buna katılmıyorum yattaranın tekniği fatihin golcülüğü ve zimkonun orta sahadaki oyunkurma becerisi kendiliğinden oluşmuyor adları anılmasının sebebi büyük futbolcular olması malesef tek şanssızlıkları
    Trabzonsporda oynamaları Ronaldinyoyu alsak gene bu adam küçük maçların adamı diycekler hiç şüpeniz olmasın Trabzonspor ve yıldızlarını küçümsiyenlere
  • TS nin oyuncularına küçük takım oyuncuları dendigini inan sadece burda gördüm. ve bu çok saçma
  • maçı kim alırın cevabı perşembe günü falan ancak verilir... şuanda gözüken fener %80 ihtimalle alır maçı..... ama rekor kırdırmamalıyızzzz ...
  • bana kimse en büyük starlar bizde edebiyatı yapmasın

gördük bu yıl starları avrupada ne yapıyor

not: maça fenerli bir arkadaşla gideceğim aksilik çıkmazsa kale arkasına ... gol olursa üstüme atlamayın ama birde biz atarsak

neyse az kaldı maça

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.