Şimdi Ara

Sony 7.1 kanal ses desteği sunan yeni kablosuz kulaklığını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony yüksek ses kalitesi sunan kulaklık arayışındakiler için hazırladığı MDR-DS6500 isimli yeni modelini duyurdu. Virtualphones teknolojisi sayesinde 7.1 kanal çevresel ses desteği sunan kulaklık ayını zamanda kablosuz tasarıma sahip. Sony'nin yeni nesil televizyonlarında olduğu gibi monolitik tasarım anlayışının bir ürünü olan ve şık bir görünüm sergileyen kulaklık, 100 metreye kadar sorunsuzca çalışabiliyor.
    12 Hz ile 22,000 Hz arası frekans hassasiyetine sahip olan MDR-DS6500,
    Dolby Digital, Dolby Pro Logic IIx, DTS ve DTS ES gibi yaygın olarak kullanılan popüler ses teknolojilerine de destek sunuyor.

Sürekli kullanımda 20 saat pil ömrü sunabilen Sony MDR-DS6500'ün şarj istasyonuyla birlikte Mayıs ayı içerisinde kullanıma sunulması beklenirken, fiyatı ise açıklanmadı.

• Çok iyi bir ürün, fiyatı Logitech kadar pahalı olmazsa hemen alacağım.
  • Pek ilgilendiğim bir ürün değil şuan ancak Facebook sayfasındaki yansımasına denk geldim bir bakayım neymiş dedim.. Pil ömrü dikkatimi çekti.. Sürekli kullanımda 20 saat pil ömrü.. :O 100 metre mesafe :O Gerçi mesafe ses seviyesine göre değişiyordur ama bayağı fazla geldi kullanım süresi.. :)
    Tekrar teknolojiyi takip ettiğim gün (ihtiyaç hissettiğim gün) benzer bir kablosuz kulaklık almak isterim..
  • radyasyonlu mu !?
  • kablo yoksa radyasyon vardır .
  • yav sanki nükleer madde zaten teknoloji çağında yaşıyoruz radyasyon varmı çok mu az herşeyde insana zarar verebilcek bişeyler var
  • Guzelmis fiyatı uygun olursa alabilirim ama uygun olursa :D

SAYGILARLA
  • incelemesini görmeden almamak gerekir. çünkü fiyatlar bu gibi cihazlar için yüksektir ve alternatif , kalitesi bilindik markalarla (logitech gibi) kıyaslama yapıp doğru seçim yapmak verdiğimiz paranın en iyi şekilde değerlendirilmesi için gerekli diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4w3e

yav sanki nükleer madde zaten teknoloji çağında yaşıyoruz radyasyon varmı çok mu az herşeyde insana zarar verebilcek bişeyler var

• gacın gacın redyazyon geliyiii!!

önce cebinizdeki cep telefonunu çöpe atın ondan sonra bunlara laf etmeye hakkınız olsun. şuan yaptığınız boş konuşmaktan ileri gitmez.
  • Güzel ürünmüş umarım fazla pahalı olmaz...
  • Bence bayağı pahalı olur.
  • Ürünü takip edeceğim
  • Yurtdisi fiyati 299 dolar
  • film için(dts, dd, dd prologic destekli) kablolu bir 7+1 kulaklık bulamadım gitti, bunun kablolusu olsa hemen alırım. sharkoona 350 lira verecegime buna 450 veririrm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

film için(dts, dd, dd prologic destekli) kablolu bir 7+1 kulaklık bulamadım gitti, bunun kablolusu olsa hemen alırım. sharkoona 350 lira verecegime buna 450 veririrm.

Sana katılmamak elde değil. Bende bu günlerde bayağı sardı bu kulaklık işi.
  • Peki piyasada dts çözebilen müzik ve filmde olduğu kadar oyunlarda da başarılı, alınabilecek bir kulaklık yokmu?
  • kablolu 5+1 mi yoksa kablosuz normal mi daha mantıklı beyler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.