Şimdi Ara

Portal 2 Taretleri Canları Sıkılınca Ne Yapıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Son günlerin popüler oyunu Portal 2, oyuncuların beklentisinden fazlasını karşılayarak Valve'in ne kadar başarılı bir hikaye modu hazırladığını kanıtladı. Hatta öyle ki şu an oyunun inceleme skorlarının ortalaması 100 üzerinden 96 (Metacritic). Elbette yapımcı Valve olunca, oyunun sağında solunda pek çok referans ve gizli bölüm bulmak mümkün oluyor. Bu gizli bölümlerden birinde taretlerin şarkı söylediğine tanık oluyorsunuz.

Test odalarından birinde çözüm yolunu etkilemeyen ve fazladan efor sarfederek ulaşabileceğiniz bir gizli oda bulunuyor. Bu odaya girdiğinizde dört adet taretin ritim tutarak şarkı söylediğini görüyorsunuz. Görünüşe göre bu taretlerin beklerken canları çok sıkılmış.

En baştan belirtmek gerekiyor ki video henüz oyunu oynamamış olanlar için sakıncalı görüntüler içeriyor olabilir.

• hahaha hiç güleceğim yoktu :)
  • hahaha hiç güleceğim yoktu :)
  • mükemmel ya
  • ahahha muhteşem :D
  • Sağdan ikinci süper =)
  • adamlar öle bi şarkı söylüylar ki ağlayasım geldi :D
  • ***spoiler***

oyunun sonundada bu şarkıyı sölüyolar zaten ahaha komedi ya

***spoiler***
  • ben oranın kırılacagını bilseydim ah keske bitirirken kendim gorseydim bunu :D tüyklerim diken diken olsaydı ama bulamadım :D ***spoiler*** bide borealis in varlıgına dair bir kanıt varmış onuda bulamadım oynarken sonrada izledim heyecandan neyptıgımı bilemedimki :D
  • acıdım lan öldürmeden gidicem bundan sonra
  • gözümden yaş geldi...
  • iyiymiş
  • Bu oyun komedi yav.
    ---Spolier---
    Oyunun sonunda buğday tarlalarına çıktığımızda kapı kapanıp,hemen sonrasında ise kutumuzu atmaları çok komikti. XD
    ---Spolier---
  • bu oyunu seviyorum ya vazgeçilmez!!! :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.