Şimdi Ara

iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
332
Cevap
28
Favori
117.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Tunellere girdigimde 3 boyutlu olarak gosterniyor, neden acaba ?

Gorsel ayarlar bolumunde tunelller ile ilgili birsey gostermiyor

Primo sürümünüz nedir? Cihazınızın marka ve modeli nedir?

cihaz telefunken tlf250 ama primo sürümünün ne olduğunu bilmiyorum. nereden bakıyoruz acaba

Cihazınızın sürümü Primo v1.1 . Bu sürümde Tünel Görünümü bulunmuyor

Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları

quote:

Orijinalden alıntı: dammak

TELEFUNKEN TLF 350 ve 250 5” GPS NAVİGASYON CİHAZININ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

• 5,0" Ekran
    • Sırf Atlas V İşlemci
    • 128 Mb DDR2 Ram
    • 4 Gb Dahili Bellek
    • Bluetooth Mevcut
    • FM Transmitter mevcut
    • MP3,MP4 Tüm formatları Destekler
    • Video Girişi var
    • I-GO Primo Yazılımı (versiyon 1.1)
    • Başarsoft Harita
    • Ücretsiz Harita Güncelleme
    • 5.0 inch TFT LCD Dokunmatik Panel
    • Şık ve çok ince tasarım
    • İşlemci: SiRF Atlas V, çift-çekirdekli ARM11 533MHz
    • Windows CE Net 6.0 Core (çekirdek) sürüm işletim sistemi
    • Dahili anten
    • 16 GB a kadar, SDHC i destekleyen Mikro SD (TF) kart yuvası
    • USB 2.0 yuva
    • Dahili FM Aktarıcı
    • Bluetooth özelliği
    • Seçeneğe bağlı (Türkçe ve İngilizce) sesli yönlendirme
    • Turn by turn yönlendirme (Seçilen güzergaha göre, sesli veya görsel olarak sapış noktalarının bildirilmesi)
    • Gece sürüşü ve yürüyüş konumu
    • Müzik dinleyebilme (MP3 AAC M4A AMR AWB WMA OGG MID dosyalarını destekler)
    • Video izleme (ASF MP4 3GP WMV AVI dosyalarını destekler)
    • E-kitap özelliği: TXT dosyalarını destekler
    • Fotoğraf özelliği: JPEG, BMP, PNG, GIF dosyalarını destekler
    • Ekran Dil Seçeneği: Türkçe ve İngilizce dâhil 22 dili destekler
    • Yüksek kaliteli dahili stereo hoparlör
    • 3,5 mm Stereo fiş girişi
    • Haritada bina ve arazileri üç boyutlu olarak (3D) gösterir
    • Yol uyarılarını sesli olarak bildirir
    • Yol bilgisayarı: Aracın anlık hızını, varış noktasına mesafeyi ve kalan süreyi ekranda gösterir
    • Ek olarak, ortalama ve azami hızı da gösterir
    • Varış yerine göre, paralı otoyollar, ücretsiz yollar veya feribot gibi çeşitli alternatifler de dahil farklı güzergahlar planlanabilir. (Alternatif olarak; ucuz/kısa/hızlı/kolay gibi planlama seçenekleri bulunmaktadır)
    • Belirlenen güzergâhtan çıkıp yanlış yola girildiğinde, otomatik olarak yeni güzergâh belirleme
    • Standart araç seçeneğine ek olarak, motosiklet / bisiklet ve yaya seçenekleri bulunmaktadır
    • İçinde bulunulan anı, GPS koordinatlarını ve yüksekliği gösterir
    • Dahili 1200mAh Li-polimer pil
    • Bellek: DDR 128MB, 4GB flash

NOT: Bu aralar sıkça sorulmaya başlandığı için teknik özellikleri bir kez daha yayınlamanın uygun olacağını düşündüm...

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

teşekkür ederim bilgi için hayırlı akşamlar
  • Arkadaşlar iphone 4s var ve en son sürüm igo primoyu yükledim.

Geçenlerde Kadıköyde hala oğluna gitmek istedim,bu navigasyon saçma sapan yerlerden götürmek istiyor,yani beni oraya götürmemek için elinden geleni yaptı diyebilirim. :)

Daha stabil bir navigasyon tavsiyeniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farrow

Arkadaşlar iphone 4s var ve en son sürüm igo primoyu yükledim.

Geçenlerde Kadıköyde hala oğluna gitmek istedim,bu navigasyon saçma sapan yerlerden götürmek istiyor,yani beni oraya götürmemek için elinden geleni yaptı diyebilirim. :)

Daha stabil bir navigasyon tavsiyeniz var mı?

Ayarlaınızda bir sorun olmasın?
  • Öncelikle konu içindeki tüm anlatımlarınızı inceledim,emeğiniz için soznsuz teşekkür ediyorum.

Ayarlarına hiç dokunmadım Default ne ise öyle duruyor.Biraderlerede hava attım bakın sizi tam evin olduğu yere çıkartıcam diye :) ama durum dediğim gibi.Sizde hiç bu tür bir sorun olmuyor mu?Diyelim bildiğiniz bir yere gideceksiniz,Adresi giriyorsunuz ama navigasyon sizi olmadık yerlere-sokaklara sokmak istiyor gibi...

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farrow

Öncelikle konu içindeki tüm anlatımlarınızı inceledim,emeğiniz için soznsuz teşekkür ediyorum.

Ayarlarına hiç dokunmadım Default ne ise öyle duruyor.Biraderlerede hava attım bakın sizi tam evin olduğu yere çıkartıcam diye :) ama durum dediğim gibi.Sizde hiç bu tür bir sorun olmuyor mu?Diyelim bildiğiniz bir yere gideceksiniz,Adresi giriyorsunuz ama navigasyon sizi olmadık yerlere-sokaklara sokmak istiyor gibi...

Saygılar.

Ben bir sorun yaşamadım bu güne kadar, en çok bir sokak sapma ile hedefe götürdü.
    Yazılmı silin tekrar kurun belki yazılımda sorun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar

Çoktandır almak istediğim navigasyon cihazımı Navitech QXV-523 Primo yu seçerek yaptım.
    Deneyimli arkadaşlarımızın yardımcı olableceklerini düşündüğüm birkaç sorum olacak.

- Navigasyon ekranında kullanma kılavuzunda değinilen ÇIKIŞ işareti bulunmuyor. Bu nedenle yazılımımı ancak cihazı kapatarak yapabiliyorum. Naviextras Toolbox u kullandığımda yazılımın yanlış kapatıldığı mesajını vermekte. Yazılımdan çıkış işareti kaldırıldı mı? yoksa herkeste mi böyle.

-Yüklenen Resim, Video ve Müzik dosyaları hangi klasörlere atılıyor? Micro SD karta yüklenmesi mi gerekiyor.
    Şimdiden teşekkürler.
  • Sayın @tekirli

Hayırlı olsun cihazınız.

İlk sorunuza yanıt vereyim; bu hata bildirimi var, ama firma düzeltileceğini şimdilik dikkate anımamasını tavsiye etmişti geçmiş zamanlardaki mesajlardan birinde.

Sorunuzun ikinci kısmını ŞU konu altında sorarsanız daha çabuk ve doğru cevaplar alırsınız.

Saygılar
  • Geri sayım başladı 2012.04 haritalar için; bakalım Haziranın ilk haftasından önce gelecek mi?
  • Ben de yazilimdan sikayetciyim.hicbir yere goturemiyor program cok fazla hata yapiyor.haritalar yanlis.Ancak bu benim telefonumdaki gps den kaynaklanabilir mi onu bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yararlı olabileceğine inandığım bir mesajı alıntılıyorum bu konu altına; ismini de iGO8 & iGO Primo Kullanım klavuzu - Favori Yönetimi verelim.

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

.....

igo 8 de bu eklediğiniz mesela 50 adet kırmızı isimli poi/favori neyse hepsini haritada görebiliyormusunuz?Bir de kullanım kolaylığı boyutu var. igo8 de kayıt ettiğiniz poi bulmak için adımlar;

Bul/POI bul/Adres çevresinde/Adresi giriyoruz/poi gurup ismi bulunup seçiliyor/ve içerisinden birtanesini seçiyoruz ve haritada onu görüyoruz.

Primoda Bul/Favori/Filtrele (aradığımız ismi giriyoruz)Tüm filtre ettiğimiz isimler karşımızda dilersek Filtrelenmiş ögelerin tamamını haritada göster diyoruz yada birini seçiyoruz.

Şimdi hangisi kolay kullanım?

igo8 de eklenen kullanıcı poisine ulaşmak için geçilecek adımlar

iGO Primo Yazılımlı Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatım]

Primo için favori bulma filtreleme adımları.

Bul/Favori

Emek sarfeden arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum buradan da.

Konunun Linki:http://forum.donanimhaber.com/m_73955720/tm.htm

İncelemek isteyene duyurulur

• Tabi ki primo nunki pratik.

igo8 mi kaldı artık 5 yıl önceydi igo8
  • bende çin malı navigasyon var windows ce işletim sistemli onda çalışırmı bu eğer çalışırsa bana bununla ilgili link verebilirmisiniz yanlışlıkla haritayı sildimde yeni bir harita yüklemem gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidener01

bende çin malı navigasyon var windows ce işletim sistemli onda çalışırmı bu eğer çalışırsa bana bununla ilgili link verebilirmisiniz yanlışlıkla haritayı sildimde yeni bir harita yüklemem gerekiyor

Windows CE dediğinize göre cihazınıza ROM arıyorsunuz; bunun için cihazınızın üretici firma web sitesine bakmalısınız. Benzer bir ROM yüklemeye çalışmayın cihazı tamamen kullanılmaz hale getirebilirsiniz.

Önerdiğim yol dışında bir yönlendirmeyi Donanım Haber Forumları desteklemez ve önermez.

Geçmiş olsun.
  • Sevgili hocam,
    Bende Samsung S3 var IGO Premio var fakat GPS sinyali alınıyor yazıyor ama bir türlü bağlanamıyor. Dışarıda heryerde denedim. İnternet'e bağlanarak denedim ama başaramadım. Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Emeğinize şimdiden teşekkürler.
  • Selamlar bir süredir IGO 2.3 ve 2.4.6 sürümlerini kullanıyorum. sorum şu örneğin İstanbul da 20 tane bayim var ve ben bu bayileri bulunduğum yerin yakınlık mesafesine göre sıralayıp gitmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. favorilerde mesafeye göre sıralama var ancak favorilerde olmayan birkaç noktaya rota belirlediğim zaman mesafeye göre sıralama yapamıyorum.
    Teşekkürler
  • programı ilk açtığımzda en solda kapama düğmesi ortada trafik bilgisi kısayolu en sondada bir işaret var oraya girince bazı ayarlar var.o ayarlar bende ingilizce o ayarları tek tek açıklayabilrimisiniz.capture screen,desaturated preview map,skip preview map,cockpit type,state mode,linear compass,backlight details,show raster maps,save NMEA,compare saved routes,calibrate screen,auto close higway panel bunalr ne işe yarıyor
  • Arkadaşlar next 515 var. 3 boyutlu farklı araba galerisini nasıl indiricez bilgisi olan var mı :?
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Ben iphone için igo primo turkey yazılımını satın aldım.
    Tomtom kullanıyordum ama Ankarada Natavega-Akköprü Ziraat Bankası arasında br türlü rota planlayamadım. O kadar bilindik bir yerdi,ben de googledan cadde ismin vs. bulup elle girdim ama bu sefer yanlış yere sokup saçma sapan yerlere getirdi. Neyse dön dolaş istanbul yolunu buldum ve bankaya ulaştım.

Bundan sonra tomtom ve tabi ki teleatlastan vazgeçtim. Türkiyenin başkentinde ble yolumu kaybettiysem diğer şehirleri düşünmek bile istemiyorum. Gerçi Tomtomu İzmir,balıkesir,Bursa,Ankara,Eskişehir,Muğlada kullanmıştım genel olarak memnundum ama bu son olayda beni deli etti.

Garmin düşünüyordum ancak igo ve başarsoft kullandıktan sonra ha telefon ha navigasyon sonuçta önemli olan haritadır deyip igo primo for turkey yazılımını satın aldım. Ancak arayüz tomtom gibi olmadığı için bir kaç ayarı yapmayı beceremedim.

Henüz programı test etme şansım olmadı ama internette kullanıcılar mesafe uyarılarının çok kısa oldğunu ve bu yüzden dönüşleri kaçırdıklarından yakınmışlar. Ama menüde mesafe ayarlama diye bir ayar bulamadım.

Geri kalan ayarları yaptım. Google yerel arama özelliği süper bir olay. Açıkçası güncellemelerle bu sorun(mesafe ayarlama) belki de aşılmıştır ama yine de sizin fikrinizi almak istedim
    2. sorum ise navigasyon içerisinde var olan ayarlar ile ilgili olarak,
    Arka planda çalıştır ne demektir?
    safe mode nedir?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ben iphone için igo primo turkey yazılımını satın aldım.
    Tomtom kullanıyordum ama Ankarada Natavega-Akköprü Ziraat Bankası arasında br türlü rota planlayamadım. O kadar bilindik bir yerdi,ben de googledan cadde ismin vs. bulup elle girdim ama bu sefer yanlış yere sokup saçma sapan yerlere getirdi. Neyse dön dolaş istanbul yolunu buldum ve bankaya ulaştım.

Bundan sonra tomtom ve tabi ki teleatlastan vazgeçtim. Türkiyenin başkentinde ble yolumu kaybettiysem diğer şehirleri düşünmek bile istemiyorum. Gerçi Tomtomu İzmir,balıkesir,Bursa,Ankara,Eskişehir,Muğlada kullanmıştım genel olarak memnundum ama bu son olayda beni deli etti.

Garmin düşünüyordum ancak igo ve başarsoft kullandıktan sonra ha telefon ha navigasyon sonuçta önemli olan haritadır deyip igo primo for turkey yazılımını satın aldım. Ancak arayüz tomtom gibi olmadığı için bir kaç ayarı yapmayı beceremedim.

Henüz programı test etme şansım olmadı ama internette kullanıcılar mesafe uyarılarının çok kısa oldğunu ve bu yüzden dönüşleri kaçırdıklarından yakınmışlar. Ama menüde mesafe ayarlama diye bir ayar bulamadım.

Geri kalan ayarları yaptım. Google yerel arama özelliği süper bir olay. Açıkçası güncellemelerle bu sorun(mesafe ayarlama) belki de aşılmıştır ama yine de sizin fikrinizi almak istedim
    2. sorum ise navigasyon içerisinde var olan ayarlar ile ilgili olarak,
    Arka planda çalıştır ne demektir?
    safe mode nedir?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Safe mod: Seyir halinde kontrolleri kapatır; aracınızı durdurmadan cihaz üzerinde değişiklik yapamazsınız.
    Arka Planda Çalıştırma: Uzun bir yolculuk yaparken başka uygulamaların kullanılması gerekliliği durumunda navigasyon arka planda çalışır, yönlendirme seslerini alırsınız. Ama batarya tüketimine inanılmaz etkisi vardır; tavsiye etmem.

Saygılar, sevgiler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.