- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
atheros communications inc
7 Cevap8483 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

25 Mesaj
22 Nisan 2011; 16:43:09 

atheros communications inc(R) AR81 family gigabit / fast ethernet driver ... arkadaşlar bu program ne işe yarıyor bilgi verirmisiniz?

inanmak ve yaşamak

2043 Mesaj
22 Nisan 2011; 17:46:45 

bu program değil ağ bağdaştırıcısının sürücüsüdür. internete kablolu bağlantıyı sağlıyor. eğer kaldırırsan ethernet kablosuyla internete bağlanamazsın.

20 Mesaj
22 Nisan 2011; 17:52:58 

ağ bağdaştırıcısının yazılımı.

25 Mesaj
23 Nisan 2011; 0:35:54 

anladım. teşekkür ederim

inanmak ve yaşamak

4 Mesaj
14 Aralık 2014; 19:31:47 

Valla konuyu hortlatmak olacak ama genede yazayım dedim.
Benim toshiba satellite l855-16q model, windows 8.1 single language pc var.Pcden yanlışlıkla atheros driver birini sildim yani kaldırdım artık internete giremiyorum yani net bağlanıyor ama bir web sayfasını açmaya çalıştığımda açamıyorum.Bunun onla ilgisi olmayabilir ama en son kaldırdığım programbuydu Kaldırdıktan sonra giremez oldum.

Yüklü olan atheros Driverları aşağıda yazdım hangisi eksikse lütfen söylermisniz.Şimdiden teşekkür ederim.

-atheros Bluetoth filter Driver Package
-atheros Communications inc.(R)AR81Family Gigabit...
-atheros Driver installation Program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junk147 -- 14 Aralık 2014; 19:34:06 >

2043 Mesaj
14 Aralık 2014; 20:02:04 

quote:

Orijinalden alıntı: junk147

http://www.toshiba-turk...s.jsp?LNG=25&service=SE

bu linkten dizüstü-satellite-l855 wireless adabtör gibi kategorileri seçip ara. çıkan seçeneklerden atheros'un win8 için olan driverını indirip kurmayı dene.

4 Mesaj
Dün; 23:53:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

http://www.toshiba-turk...s.jsp?LNG=25&service=SE

bu linkten dizüstü-satellite-l855 wireless adabtör gibi kategorileri seçip ara. çıkan seçeneklerden atheros'un win8 için olan driverını indirip kurmayı dene.

Evet orya bende baktım ordan wireless Lan Driver Kurdum ama bir şey değişmedi Diğer sürücüyü deneyeceğim şimdi bilgi için teşekkür ederim. Birde wireless adabtör Seçeneğini göremedim orda.

2043 Mesaj
Bugün; 0:19:19 

quote:

Orijinalden alıntı: junk147

Evet orya bende baktım ordan wireless Lan Driver Kurdum ama bir şey değişmedi Diğer sürücüyü deneyeceğim şimdi bilgi için teşekkür ederim. Birde wireless adabtör Seçeneğini göremedim orda.

Doğru olanı kurmuşsunuz. ben ne yazdığına bakmadım bazılarında wireless lan bazılarında wireless adaptor yazabiliyor. Bilgisayarda aygıt yöneticisine bakın. driverı eksik donanım varsa ünlem işareti olarak görünür.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » atheros communications inc
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328