Şimdi Ara

****LG Optimus One P503 2.3 Gingerbread Geldiiiiii****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
31.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sonunda beklenen an geldi. P503 ünüz için 2.3 güncellemesi hemde orjinal Avrupa ülkeleri için üretilen LG yazılımı.

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta: LÜTFEN BUNU HERKES DİKKATLE OKUSUN

http://forum.donanimhaber.com/m_46312847/tm.htm linkinde belirtildiği gibi bu yazılım yüklemesi de tamamlandıktan sonra cihazınız garanti dışına çıkmayacaktır. Daha sonra kendinizden eminseniz yazılım yükleme kısmına geçebilirsiniz.

Yükleme iş
    lemi:
    http://forum.donanimhaber.com/m_46312847/tm.htm bu linkteki ile yükleme işlemi tamamen aynı.

İndirme linki: P500 Europe 2.3 Gingerbread 10 Mayıs Güncel & Stabil Versiyon - http://www.wuala.com/lgistanbul/ROMs/LGP500AT-00-V20a-EUR-XX-MAY-10-2011%200-DZ.zip/

Yazılımın içinden malesef youtube çıkmıyor. Onuda http://download.ersinkoc.com/apk/20110420230634-com.google.android.youtube.apk adresinden indirebilirsiniz.

Küçük bir not : Telefonunuzun dili Türkçe iken Youtube da arama yaparsanız bağlantı hatası alırsınız. Bunun için telefonun dilini İngilizce olarak kullanırsanız böyle bir sorun olmayacaktır. Youtube un üstte linkini verdiğim uygulamasında böyle. Fakat eski versiyon bir youtube bulursanız onu yükleyip. Eski versiyonda böyle bir sorun yoktu çünki.

Ben yazılımı yükledim ve şuan sorunsuz kullanıyorum. Bu noktada bilerek bilmeyerek yaptığınız yanlışlardan dolayı cihazınız susarsa sorumluluk kabul etmiyorum. Çünki bu işlemi yapmaya başladıysanız sorumluluğu zaten üstlenmişsiniz demektir.

Bu yazılım tam stabil çalışmayabilir aklınızda olsun. 2.3 için çıkan ilk yazılım çünki. Güncellemeler elime geçtikce buradan paylaşacağım arkadaşlar.

Avrupa yazılımı olduğu için içirisinde malesef Turkiye operatorlerine ait Erişim noktaları yok. Eklemek için Ayarlar >> Kablosuz ağ ayarları >>Mobil şebekeler >> Erişim noktası adları >>Yeni APN

İsim: İstediğiniz herhangi bir şey yazın

APN: internet

Kaydet i tıklayıp Erişim noktası adlarına tekrar girin. oluşturduğunuz profilin yanındaki yuvarlak kutucuğa dokunun. yeşil olacaktır. bu adımdan sonra internete mobil ağ üzerinden sorunsuzca bağlanabilirsiniz.

Herkese başarılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimusmania -- 3 Haziran 2011; 11:04:54 >

• Teşekkürler, anladığım kadarı ile release candidate türü bir yazılım.

Diğer konuda yeni çıkan V10g sürümünü yüklemeyin demenizin nedeni bu güncelleme mi, yoksa başka bir neden mi var?
  • Bu yazılımı yükledikten sonra eski yazılıma (android 2.2 froyo) geri dönemiyor muyuz?
  • bu offical bir 2.3 sürümü değil sanırım ? Zaten LG ye 2.3 yuklenebiliyordu, onemli olangarantiyi bozmayacak LG nin offical desteginin gelmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukata

Bu yazılımı yükledikten sonra eski yazılıma (android 2.2 froyo) geri dönemiyor muyuz?

denemedim. deneyip bilgi veririm kardesim.

quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Teşekkürler, anladığım kadarı ile release candidate türü bir yazılım.

Diğer konuda yeni çıkan V10g sürümünü yüklemeyin demenizin nedeni bu güncelleme mi, yoksa başka bir neden mi var?

Eveet Rc bir yazilim henuz finalize olmadi.
    10G yi yuklmeyin diorum cunki youtube ondada yok :(

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

bu offical bir 2.3 sürümü değil sanırım ? Zaten LG ye 2.3 yuklenebiliyordu, onemli olangarantiyi bozmayacak LG nin offical desteginin gelmesi

offical yazilim tabiki ama suan tam release edilmedi. Custom rom degil bu yani :)

• O zaman garanti dahilinde resmi tam sürümü bekleyecegiz demek.
  • bekleyelim
  • İlgi ve alakan için teşekkür ederim dostum.
    Üstteki soruyu sormamın sebebi eski roma geri dönebiliyorsak, Bu rom ile garanti dışı kalan cihazımız eski roma döndüğünde tekrar garanti altına girmiş olmuyor mu mantık olarak?

Tekrar teşekkürler.
  • Biraz önce denedim. 2.2 versiyonuna sorunsuz döndü telefon

Rica ederim ufukata
  • peki 2, 2yazılımını nerden bulucaz kardeş ben 2,3 ü denemek istiyorum yanlız 2,2 ye donmem gerekırse ne yapmam lazım
  • pekı 2,3 ü denemek istiyorum yanlız 2,2 yi nerden bulurum yazılımı
  • MİLESTONEda sistem yedeği alınıyor gerektiğinde geri dönüyor lgde yapılmıyormu
  • http://forum.donanimhaber.com/m_46312847/tm.htm başlığı altında verdiğim yazılım ile sorunsuz bir şekilde 2.2 ye geri dönebilirsiniz.

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimusmania -- 28 Nisan 2011; 16:51:42 >
  • İlk stable sürüm çıkmadan geçmeyi düşünmüyorum. Tavsiye etmiyorum.
  • arkadaşlar LG servisi 2.3 ROM unun yüklenmesi halinde cihazın garanti dışı kalmayacağını iletti. Bilginize..
  • Kardeş bu stable sürüm mü?
    Kullanıyorsan yorumlarını yazar mısın?

Bi de bu sürüm ile root yapmamız mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkaneker -- 3 Haziran 2011; 10:11:56 >
  • evet kardeşim bu stabil sürüm kullanıyorum ben bir problem ile karşılaşmadım. karşılaşırsam yazarım. Root etmeyi denemedim daha. inşallah hallederiz root işinide..
  • bu arada bu ROM u biraz önce upload ettim. konuyu açarken yayımladığımı kaldırdım.
  • Dostum bu romu yükledikten sonra telefondaki bütün bilgiler uçuyormu? Yoksa normal 2.2 güncellemeleri gibi mi?
  • Yüklediğin dosya ekran görüntüsüne göre beta sürüm.
    Ne zamandan beri 'DEBUG' modda derlenen romlar, release edildi?

Ayrıca Avusturya(AT)'ya ait P500 modeline baktım ve hala v10h olarak görünüyor. Sadece GT540 modeli için v20b romu var.

Bu şekilde bir adresi yok mu?
    http://csmg.lgmobile.com:9002/swdata/WEBSW/LGP503/ATURBK/V10e_00/V10E_00.kdz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi androidmeda -- 3 Haziran 2011; 14:15:45 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.