Şimdi Ara

TTNET Blog sayfası yenilenen arayüzüyle kullanıcıların beğenisine sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="TTNET Blog sayfası yenilenen arayüzüyle kullanıcıların beğenisine sunuldu"

TTNET, müzik ve sinema gibi etkinlikleri yakında takip etme imkânı sunduğu blog sayfası, TTNET Blog'u yeniledi.

TTNET Blog, yenilenmiş arayüzüyle daha etkileyici ve ilgi çekici bir hal aldı. Sinema ve müzik gibi sosyal aktivitelerin dışında teknoloji dünyasını yakından takip edenlerin de takibine olanak vermesi için teknoloji gündemine dair haberler TTNET Blog'da sizleri bekliyor. TTNET'in yenilenmiş blog sayfasında bu etkinlikleri, etkinlik takvimi altında kullanıcılara sunacağı belirtiliyor.

Gündelik yaşamı konu alan içeriklerin yanı sıra TTNET çalışanlarının editörlük çalışmaları sayesinde, TTNET bünyesinde yaşadıkları deneyimlere tanıklık edebileceksiniz. Standart editör kadrosuna ek olarak TTNET Blog'da belirli dönemlerde konuk yazarların paylaşımları sizleri bekliyor.

• Reklam kokan haber.. Burnumn direği kırıldı hatta .D
  • Takip eden varmıdır.
  • Ey TTNET sen ilk blogları yenilicene kabloları yenilede internetin güzel yüzünü bizde görelim.Not:Allah belanı versin inşallah batarsında bizde kurtuluruz.....
  • Arkadaşım siz bazı şeyleri kaçırmışsınız. Sadece Mümkünlüde herşey mümkün .D Mümkünlüde mi oturuyorsun? .D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi_meraklısı

Ey TTNET sen ilk blogları yenilicene kabloları yenilede internetin güzel yüzünü bizde görelim.Not:Allah belanı versin inşallah batarsında bizde kurtuluruz.....

• Çokta tın :D
  • ne işim olur ttnet'in saçma sapan blog'u ile?
  • Şu yorumları gördükçe acıyorum sana ttnet.
  • ne işim olur ttnet'in saçma sapan blog'u ile?
  • SAYIN (ttnet) siz önce santrallerinizi ve milattan oncesinden kalma kablolarınızı değiştirinde müşterilerinize vaad ettiğiniz tarifeleri yerine getirin öyle 8 mbps ye kadar olan tarifeyi 2 mbps olarak vermekle olmuyor bu işler yazık size fatura gonderirken 59 tl yi çatır çatır almayı biliyorsunuz.hakkımız olan 8 mbps yi istiyoruz sayın ttnet çunku biz müşteriyiz. (müşteri HER ZAMAN HAKLIDIR) unutmayın
  • TTNET fiyatları düşür, fiber internet getir artık! HARAM ZEHİR ZIKKIM OLSUN Tüm kazandığın paralar, FİTİL FİTİL çıkar inşALLAH batarsınız! Gerçi krolar fiber kablo döşesede telefon kutuları eski! Değiştirin artık yeter, çürüttünüz 50 Senedir aynı kutular! Smile'ye geçtim ttnet'de iken 2 AY gibi kısa süre içerisinde 8 8.5megabit gördüm son zamanlar hızım 2 2.5 1.5 3 4megabit civarlarına düşmeye başladı (havuz sistemi) yüzünden sanırım, bende smile adls'ye geçtim bildiğim kadarıyla alt yapı aynı fakat 9.5Megabit'de dosya indirdiğim çok oldu, yaklaşık 10 Megabite yaklaştığımda oldu, speed testlerde sunucu olarak hatayı seçtiğimde yaklaşık 2-3 saniyelik 21Megabit gördüm.
    Kablosuz çift antenli airties modemide ücretsiz aldım, 6 Ay yarı fiyatına 24.50TL'ye kullandım, ne olursa olsun türkiyede internet paketleri çok PAHALI! Ulan burda 40TL'ye verdikleri 1Megabit sınırsız internet finlandya'da vatandaş hakkı olarak ÜCRETSİZ! ve sınırsız, istiyen herkes kullanabiliyor!

• Yorumlar siliniyor
  • arkadaşlar (net) olmazsa (dh) de olmaz ama bilmiyorlarki müşteri olmazsa yani biz kullanıcılar olmazsak net de olmaz ttnet de.
  • iyimiş birde sansür başladı :)
  • uygun bir sekılde yazayım TTNET i kınıyorum.turkıyede tekelı elıne gecırmıs para ıcın musterılerının sorunlarını bıle dıkkate almayan bır sırket.bız musterılerden kazandıkları paraların 1 kuruşunu bıle hakkı ıle elde etmedıgıne emınım.verdıklerı vaatlerden oteye gıdemıyorlar.8 mgbit ınternet reklamı yapıp bunun daha altında bıze sunan ve ay sonu gelınce kapımıza faturasını gonderen yuzsuz bir fırma hanı yazacak bır sey bulamıyorumkı ne yazsam bos,kufurmu yazayım o da boş.
  • Yazık sana ttnet aşk olsun sanada Donanımhaber bu adamlarla iş yapıyonuzya ben olsam bu adamları siteme bile sokmam gitgide bozuyorsunuz kendinizi

Donanımhaberdeki Ttnet destek kısmında yazılan sıkıntılara verilen cvplara baktım yahu bu nedir Allah aşkına komiksiniz gerçekten verilen cevapların hepsi aynı...

"Merhaba, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olacağız. Teşekkürler."

acaba kaçını aradılar ne çözümü üretebildilermi 8 mgbit parası alıp karşılığını veremeyen kurum ah şu tekel bi kalksada sürünseniz. Ttnet'i özelleştiren zihniyette suc zaten Türkiyede tekel olan bir kurumu özelleştiriyorsun üstelik yabancılara...
  • Duvarına küçük abdestimi yapmak istediğim yegane şirket. (ciddiyim)
  • Arkadaşlar bir çoğunuz bu yorumları forumdan yazıyor ama ben haber sayfalarından yazıyorum. Yaa bu nedir ya.. bir vidyo izlicem mouse ses seviyesini ayarladığımız yere takılıyor başka yere hareket etse dahi ses açıp kapatıyor kafasına göre.Sevgili DH yetkilileri şu playerı değiştirin lütfen çok iğrenç. Birde siteye üye girişi yapıyorum. Hala şifre isteyen textbox duruyor. Yarım saatte 10 kere giriş yapıyorum. Şifrem doğru hala girmiyor. Sonra forumdan gireyim diyorum. 3dk sonra deneyin diyor. 3dk sonra yine aynı şifreyle giriş yapıyorum bu sefer giriyor. Ndir bu anlamadım gitti.
  • 8 mbit kadar tarıfe 2 mbtite sabitleyıp günde 10 sefer kopan internet sağlayıcısı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.