Şimdi Ara

5800 sökümü nasıl yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 5800 xm var bende. bir sre önce ekranı çatlamıştı ebay dan sipoariş verdim geldi. ekranı değiştireceğim ancak ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. birde bu tür videolar varmıdır acaba?
    teşekkürler...

• niye iPhone bölümü
  • quote:

Orijinalden alıntı: fz18

arkadaşlar 5800 xm var bende. bir sre önce ekranı çatlamıştı ebay dan sipoariş verdim geldi. ekranı değiştireceğim ancak ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. birde bu tür videolar varmıdır acaba?
    teşekkürler...

hiç uğraşma, arabana takoz olarak kullan...
  • Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Donanım sorunları, Aksesuarlar, Yedek parça »

sence de bi problem yok mu burda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

arkadaşlar 5800 xm var bende. bir sre önce ekranı çatlamıştı ebay dan sipoariş verdim geldi. ekranı değiştireceğim ancak ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. birde bu tür videolar varmıdır acaba?
    teşekkürler...

O takoz kafana gelmesin dikkat et.
  • youtube da çoğu telefonun nasıl söküldüğünü gösteren videlar var.5800 ında nasıl söküldüğü vardı.
  • quote:

quote:

teşekkürler...

vurma daha fazla bosver
  • sanırım yanlış bir yere açmışım konuyu, yöneticiler taşımış kusura bakmayın dalgınlığıma gelmiş..
    youtubeden video araştırayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

quote:

quote:

teşekkürler...

O takoz kafana gelmesin dikkat et.

5800 FANBOY detected
    sadece ve sadece
    NOT: 5800 ı 1 sene kullandım o eziyeti biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.