Şimdi Ara

Transcend 1TB depolama kapasites sunan, darbelere karşı dayanıklı harici disklerini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• USB belleklerden taşınabilir medya oynatıcılarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Transcend, yüksek depolama kapasitesi ve çevresel koşullara karşı yüksek dayanıklılık özelliklerini bir araya getirdiği taşınabilir disklerini duyurdu. StoreJet 25H3P ve StoreJet 25H2P isimli yeni sürücüler 1 TB depolama kapasitesi sunarken ilk model yüksek hızlı USB 3.0 arabirimini, ikinci model ise USB 2.0 teknolojisini destekliyor. Efektif kullanım için Transcend Elite içerik yönetim yazılımıyla sunulan yeni depolama sürücüleri, güçlendirilmiş özel kasa tasarımları sayesinde darbelere, iç kısımda yer alan ve süspansiyon görevi gören dabe emicileriyle de düşmelere karşı dayanıklı bir yapı sergiliyorlar.

Tek butonla yedek alma özelliğine de sahip olan sürücüler, özellikle sahada çalışan profesyonel kullanıcılar ve açık hava etkinliklerine bilgisayarıyla katılan son kullanıcılar için yüksek depolama kapasitesi sunan dikkat çekici ürünler olarak değerlendiriliyorlar. USB 3.0 versiyonu 90MB/saniye hızında veri transferine olanak tanıyan yeni sürücüler, Transcend tarafından üç yıllık garantiyle sunuluyorlar.

• fiyatı ne olaki?
  • Fiyat olarak ucmadiklari surece guzel olacaktir,ciktigi zaman bir incelemesini bekliyoruz :)
  • Güzel bir modele benziyor.
  • dış yapısı yüzünden normal 2.5 taşınaiblir hdd lerden biraz daha kaba ve ağır,ama sağlamlık olarak bende Transcend StoreJet 25M3 var arada bir masanın üstünden yere atıyorum gayet sorunsuzca çalışıyor sonradan
  • Arkadaşlar Türkiyede bu modelden satılıyormu? İstanbulda nereden bulabilirim aslında gördüm ama aynı yere gittiğimde başka kalmamıştır. Bu modelin 1 tb oluşu ve dayanıklılığı güzel gibi sizler nedersiniz kullananlar varmı? bilgi verirseniz sevinirim. Fiyatı nedir.
  • pff tamda harici hdd lasımken sss. Bu sel beni ömi bekliyordu
  • Ben dün itibariyle teknosa da bir tane buldum fiyati 279TL ye idi tek kalmış Ankara'da. gayet başarılı bir cihaz. alacak olanlara veya almayı düşünenlere tavsiye ederim.
  • Bu hard disk için 279 lira gayet iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehper -- 7 Mart 2012; 17:54:28 >
  • fiyat iyi bence :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.