- x
Altyazı Aramakla Uğraşmayın.
101 Cevap21467 Görüntüleme6 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2899 Mesaj
22 Nisan 2011; 3:28:06 

Bsplayer yüklüyoruz otomatik altyazı aramayı aktifleştiriyoruz yada kendi direk filmi yada diziyi açınca altyazıyı arıyor bize türkçe olanları kayıtlı sitelerden araştırıp karşımıza çıkarıyor başka media playerlerdede olabilir. Bayağı kullanışlı geldi bunu bilmiyorsan öldür kendini diyebilirsiniz benim gibi bilmeyenler site site gezenlere yardımcı olur umarım

Resimli Anlatım

Öncelikle dizi / film Bs playerle başlatıyoruz

0

Direk Karşımıza bulunan altyazılar çıkıyor İstediklerimize tik atıp seçileni indir diyoruz

0

Gördüğünüz gibi dizinin yanına bir klasör oluşturmakta alt yazıları onun içine indiriyor

0

Ve ben kmplayerde izlemek istediğim için diziyi km playerde açık alt yazıyı üzerine bırakıyorum...

0

Birgün mutlaka işinize yarar bilmeyenler için hadi selametle

bersgurs arkadaşımızın paylaşımını aynen aktarıyorum lazım olabilir.

quote:

bende altyazıları düzenlememe yardım eden geliştirdiğim programı ekleyeyim buraya belki ihtiyacı olan çıkar.Bu program klasördeki altyazı ve dizi isimlerini aynı olacak şekilde ayarlıyor medya oynatıcısında açtığınız zaman yükleniyor otomatik olarak(Vlc player da böyle diğerlerini bilmiyorum).

Herhangi bir klasöre sağ tıklayıp altyazıları düzenle demeniz yeterlidir.

Programı yüklemek için yönetici olarak çalıştırın.

Kaldırmak için ise komut satırını yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutu girin.

"C:\Program Files\Altyazı\Altyazı Adlandırıcı.exe" -sil

Link : Altyazı Adlandırıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViCt0R -- 15 Haziran 2013; 23:50:16 >

* Dexter * Lost * Arrow * House M.D * Friends * How I Met Your Mother * Prison Break * Spartacus * Game of Thrones * Da Vinci's Demons * The Mentalist * The Walking Dead * Revolution * Shameless * Sherlock * Breaking bad * Suits * The Big Bang Theory * Chuck * Person Of Interest * Southpark * Kyle XY * Two and Half Man * Blue Mountain State * Community * Supernatural * Fringe * The Blacklist * Hannibal

5012 Mesaj
22 Nisan 2011; 8:38:36 

Ben bilmiyordum.Gereksiz de buldum açıkcası.
Divxplanet ve turkcealtyazı siteleri yeterince iyi.

2001 Mesaj
22 Nisan 2011; 9:47:52 

Nasıl gereksiz olabilir ? Altyazı aramaya son, videoyu tıkla, mevcut altyazıları kendi arayıp buluyor. Klasörede ekliyor.

DP nin yeri tartışılmaz

Aslını bilmezsen bilenlere sor. Bilginlere, zanaatkarlara itibar et.

Demirdöküm kombi, Arçelik LCD, İstikbal çekyat, Sinbo kıyma makinesi, Arzum blender, Lokum, Limonlu maden suyu, Kuru Fasülye, Karışık turşu, Bir tas antep fıstığı...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
14 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
22 Nisan 2011; 9:52:36 

eve gidince bakıcam :)

409 Mesaj
22 Nisan 2011; 10:28:35 

DPye alismisken bu aklima bile gelmez dizi , film indirdigimde ama yine de tesekkurler

2899 Mesaj
22 Nisan 2011; 11:40:49 

Dp ye giriyorum ordan bakıyorum diyorsunuzda arkadaşlar kendi otomatik arıyor klasör olarak kaydediyor internet aleminde ne kadar çeviri sitesi varsa dp de dahil üstelik bs playeri kullanında diyen yok siz bs yi kurun diziyi filmi açın otomatik direk size tüm sonuçları çıkarıyor sizde indirmek istediğinize tik atın tamam deyin kapayın artık gom mu km mi ne kullanıyosanız ondan açın üstelik bazen altyazısını arayıpta bulamadığınız şeyler olur bunu deneyin yani ufak bi tavsiye

Dp nin yeri tartışılmaz ona lafımız yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViCt0R -- 22 Nisan 2011; 11:44:27 >

* Dexter * Lost * Arrow * House M.D * Friends * How I Met Your Mother * Prison Break * Spartacus * Game of Thrones * Da Vinci's Demons * The Mentalist * The Walking Dead * Revolution * Shameless * Sherlock * Breaking bad * Suits * The Big Bang Theory * Chuck * Person Of Interest * Southpark * Kyle XY * Two and Half Man * Blue Mountain State * Community * Supernatural * Fringe * The Blacklist * Hannibal

1918 Mesaj
22 Nisan 2011; 11:56:05 

altyazı sitesini bs de bulunan 2 site dısında nasıl eklicez

2899 Mesaj
22 Nisan 2011; 12:04:50 

quote:

Orijinalden alıntı: exerion

altyazı sitesini bs de bulunan 2 site dısında nasıl eklicez

Bs ye sağ tıkla tercihlerden altyazılara gel oraları bir kurcala istersen ama kanaatimce bütün altyazı sitelerini open subtitles içinde barındırmış sanki yani hiç değilse ordan buluyor divxplanet çevirilerini vs..

409 Mesaj
22 Nisan 2011; 12:05:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Dp ye giriyorum ordan bakıyorum diyorsunuzda arkadaşlar kendi otomatik arıyor klasör olarak kaydediyor internet aleminde ne kadar çeviri sitesi varsa dp de dahil üstelik bs playeri kullanında diyen yok siz bs yi kurun diziyi filmi açın otomatik direk size tüm sonuçları çıkarıyor sizde indirmek istediğinize tik atın tamam deyin kapayın artık gom mu km mi ne kullanıyosanız ondan açın üstelik bazen altyazısını arayıpta bulamadığınız şeyler olur bunu deneyin yani ufak bi tavsiye

Dp nin yeri tartışılmaz ona lafımız yok

peki kafasına göre ilk buldugunu mu koyuyor yoksa fpssini dikkate aliyor mu altyazi kaymasi yapiyor mu yani

1305 Mesaj
22 Nisan 2011; 17:42:24 

SPlayer dada var bu özellik.

Procrastination katili.
C.R.E.A.M

1364 Mesaj
22 Nisan 2011; 19:59:28 

Altyazı bulma özelligi süperde BS player'ın kendisi çok berbat

o özellik olacaktı MPC'te

4067 Mesaj
22 Nisan 2011; 20:04:23 

Hiç bu tarz program yokmudur yahu? Dpden altyazı indirmek resmen işkence, altyazıyı seç o reklamlarla boğuş sonra altyazı indirme butonu açılmasını bekle falan derken kafadan 2 dk gidiyor. Tek tıkla indirebilsek güzel olurdu. Bi zamanlar Firefoxda öyle bir eklenti vardı.

1876 Mesaj
22 Nisan 2011; 20:36:10 

Media Player'da olsaydı daha iyi olurdu hiç sevmem şu BSplayer programını..

• Bloodbath

•  
    724 Mesaj
    22 Nisan 2011; 21:07:04 

KM Player'da var mı bu özellik?

|| BREAKING BAD || LOST || DEXTER || PRISON BREAK || FRINGE || CHUCK || BLUE MOUNTAIN STATE || SHERLOCK || THE WALKING DEAD || GAME OF THRONES || HIMYM || TBBT || TWO AND A HALF MEN || ARROW || MODERN FAMILY || SHAMELESS ||

3398 Mesaj
    22 Nisan 2011; 22:01:24 

Gom playerda varsa kullanabilirim,yıllardır gom playerdan vazgeçemiyorum nedense

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

1364 Mesaj
    23 Nisan 2011; 0:08:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Static-X

Media Player'da olsaydı daha iyi olurdu hiç sevmem şu BSplayer programını..

Bu özellik Media Player Classic (+ K-lite kodec 7.1 )'de olsun tek başına iktidar olur zaten öylede

2899 Mesaj
    23 Nisan 2011; 0:26:27 

Resimli Anlatım eklenmiştir bilmeyenlere yada arayıpta altyazısını bulamadığınız film dizi artık neyse birde bunla arattırın derim iyi günler

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    23 Nisan 2011; 8:47:30 

quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Ben bilmiyordum.Gereksiz de buldum açıkcası.
    Divxplanet ve turkcealtyazı siteleri yeterince iyi.

aynen
    hem küfürlü küfürsüz seçme şansın da oluyor

889 Mesaj
    23 Nisan 2011; 11:39:30 

Süper özellik bence. Bazı filmlerin altyazıları yok Divxplanet ve Türkcealtyazıda.

3301 Mesaj
    23 Nisan 2011; 12:40:03 

GOM Player'da yokmu ?

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<

950 Mesaj
    23 Nisan 2011; 13:47:49 

Ben uzun süredir bu şekilde izliyorum, altyazılar kaliteli öneririm.

3239 Mesaj
    23 Nisan 2011; 14:02:16 

böyle bir özellik olduğunu biliyordum ama pek gerekmiyor benim için ben kolayca buluyorum daha dizi yüklenirken ama yararlı bir program bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2899 Mesaj
    23 Nisan 2011; 15:13:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

GOM Player'da yokmu ?

Bilmiyorum kardeş belki vardır bakmak lazım programa ama gom playerin sağlam olmadığı kanısına çoktan varmış olmamla birlikte başka bir programa geçtim sorun değil bs playeri yükle altyazıyı hemen bul indir goma göm yani

@Protagonist Dediği gibi kaliteli altyazılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ViCt0R -- 23 Nisan 2011; 15:14:17 >

113 Mesaj
    23 Nisan 2011; 15:31:24 

kendimi bildim bileli DivxPlanetten altyazı arıyorum başkasına gerek yok

Das Auto.

1466 Mesaj
    23 Nisan 2011; 15:38:12 

Sağol reyis. İndirim hemen.

1367 Mesaj
    23 Nisan 2011; 16:09:46 

Bende VLCden vazgeçemiyorum

2481 Mesaj
    23 Nisan 2011; 16:49:47 

Bu yöntemi yapıyordum zaten hep,Bs kral ya

Psn: Galifianakiss

2899 Mesaj
    23 Nisan 2011; 17:06:21 

Anlatamadım galiba arkadaşlar size programı kullanın diyen yokki altyazıyı bulsun hemen diye ilk başta bs ile açıyorum programı ben bile kullanmıyorum ki

2001 Mesaj
    23 Nisan 2011; 20:39:31 

Arkadaşlar yanlış anlamayın BSplayer'in bu özelliği DP ye alternatif bir olay değil. DP yi hepimiz seviyoruz Altyazı aramakla uğraşmak istemeyenler için, 1-2 dk bile benim için önemli diyenler için. Kullanmayı bıraktığım BSplayer i sırf bu özellik için yeniden kurdum.

Taş atıp kolunuz yorulmayacak, bedava bir program. Filmi açar açmaz. Altyazı sitelerinden altyazıyı bulup filme dahil ediyor

http://www.bsplayer.com...kish/download-free.html

Demirdöküm kombi, Arçelik LCD, İstikbal çekyat, Sinbo kıyma makinesi, Arzum blender, Lokum, Limonlu maden suyu, Kuru Fasülye, Karışık turşu, Bir tas antep fıstığı...

664 Mesaj
    23 Nisan 2011; 21:10:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Ata_4

kendimi bildim bileli DivxPlanetten altyazı arıyorum başkasına gerek yok

Melali anlamayan nesle aşina değiliz

113 Mesaj
    23 Nisan 2011; 21:14:53 

Filmleri arşiv şeklinde topluyorum ve her altyazıyı DP den indirme alışkanlığı edindiğim için BSPlayer kullanma ihtiyacı duymadım.

BS Player srt dosyalarını download yapabiliyorsa onu da kullanırım :D

Das Auto.

1105 Mesaj
    23 Nisan 2011; 21:19:46 

Çok güzel bir özellik, mesaj bulunsun bir ara deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2899 Mesaj
    24 Nisan 2011; 2:51:18 

quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar yanlış anlamayın BSplayer'in bu özelliği DP ye alternatif bir olay değil. DP yi hepimiz seviyoruz Altyazı aramakla uğraşmak istemeyenler için, 1-2 dk bile benim için önemli diyenler için. Kullanmayı bıraktığım BSplayer i sırf bu özellik için yeniden kurdum.

Taş atıp kolunuz yorulmayacak, bedava bir program. Filmi açar açmaz. Altyazı sitelerinden altyazıyı bulup filme dahil ediyor

http://www.bsplayer.com...kish/download-free.html

Arkadaş ne var ne yok özetlemiş

2899 Mesaj
    25 Nisan 2011; 15:13:24 

Görmeyenler için konu bir kez daha güncel. İyi günler.

2588 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 19:15:55 

Kardeşim sağolasın güzel paylaşım olmuş benim görüşüm şu şekilde..
    Mesela benim ablam altyazı indirirken biraz problem yaşıyor uyumlumu değil mi diye biraz uğraştırabiliyor onun için iyi olabilir..
    Fakat bizim gibi neyi nerde bulcağımızı, BS yi acıp onu aratana kadar altyazıyıda ındırebiliriz..
    Şunu merak ettim altyazı arıyor diyoruzda indirdikleri %100 uyumlu oluyor mu olmuyorsa pek işe yaramaz

2899 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 19:16:08 

05.05.2011 Konu güncel görmeyenler için tekrar..

<sebep bazıları engelden dolayı dpye türkçe altyazı sitesine giremiyormuş>

2899 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 19:31:59 

Çoğunluğu uyumlu oluyor ama misal xvid indirirken arada hd versiyonların altyazıları geliyor şöyle söyleyeyim misal dosyanın ismi ''chuck.401.hdtv-lol'' gibiysa %99 uyumlu oluyor. Filmlerdede formatlayanın ismi v.b şeyler varsa mutlaka uyacaktır

9548 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 19:34:33 

SPlayer varken çamur gibi gösteren BS'nin yanından geçmem.

終わらなああああああい

14731 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 19:37:53 

quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

Altyazı bulma özelligi süperde BS player'ın kendisi çok berbat

o özellik olacaktı MPC'te

Hangi özelliği berbat dostum ?

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

9548 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 19:58:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Ya arkadaşlar konuyumu okumuyosunuz anlamıyorum ki görüntü kalite konusunu, programları vs.. tartışmıyoruz ki burda nerden isterseniz ordan izleyin altyazı olayını diyoruz kullana kullana neredeyse daha tarayıcı açılmadan hallediyosun işi yani bilin böyle birşey oldugunu konuyada yorum yazarken eğer ilgiliyseniz bi konuyu baştan sona okuyun arkadaşlar

Bs iyimidir değil midir bilmem kullanmıyorum zaten ben

Yok biliyorum konunun amacının o olmadığını ama BS Player'la izleyeceğime 1-2 dakika vakit kaybederim ben.

終わらなああああああい

14731 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 20:38:38 

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yok biliyorum konunun amacının o olmadığını ama BS Player'la izleyeceğime 1-2 dakika vakit kaybederim ben.

dostum bende km player + avg codec kullanıyorum

km nin açmadığı zamanda bs kullanıyorum

valla çamur gibi görüntü yok dostum

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

2588 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 21:57:49 

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Ben cevaplayım yoksa konuyu açan arkadaş delircek..Diyor kii BS Player dan altyazıyı indirirsiniz hiç tarayıcı acmadan sonra o altyazıyı ıstediginiz Media Player la izlersiniz diyor.

Uzaklaştırılmış
    5 Mayıs 2011; 22:35:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Shiftless

Ben cevaplayım yoksa konuyu açan arkadaş delircek..Diyor kii BS Player dan altyazıyı indirirsiniz hiç tarayıcı acmadan sonra o altyazıyı ıstediginiz Media Player la izlersiniz diyor.

ben yinede dpden çekerim arkadaş 1-2 dk nın hesabımı olcak hem en fazla 45 sn sürer indirmem altyazıyı

1364 Mesaj
    5 Mayıs 2011; 22:40:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Hangi özelliği berbat dostum ?

Divx Yardım - BS Player çift altyazı sorunu....‎ - 15 gönderi - 7 Şub 2010
    Encoding - bs player ses senkron sorunu‎ - 3 gönderi - 11 Tem 2008
    Divx Yardım - BSPlayer'de Ses Sorunu‎ - 15 gönderi - 23 Ağu 2007
    Divx Yardım - Bsplayer altyazı sorunu !‎ - 10 gönderi - 6 Eki 2006
    30 Tem 2007 ... Arkadaşlar,tavsiyeler üzerine sistemime bs playeri yükledim,ama avi dosyalarını açarken ses var görüntü yok.
    19 Şub 2010 ... bs player ın windows 7 ye uyum sorunu hakkında ihl sözlük yazarlarının tanımları bs player ın windows 7 ye uyum sorunu nedir

dünden bugüne çamur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AltaiR- -- 5 Mayıs 2011; 22:41:24 >

112 Mesaj
    7 Mayıs 2011; 14:23:14 

hiçbirşey beni bs player kullanmaya ikna edemez.

1420 Mesaj
    12 Şubat 2012; 17:43:52 

Bs player güzel ama win7 de çalışamdıkta sonra çamur bu işletim sistemi çıkalı kaç sene oldu yuh yani..

VLC de otomatik altyazı bulma yok

1248 Mesaj
    12 Şubat 2012; 18:14:03 

Kmp playerda bu özellik var diye biliyorum.O da çok başarılı programlardan biridir.

Kale Kule Teras
    3d Dersler
    https://www.youtube.com/user/awsalli

902 Mesaj
    12 Şubat 2012; 18:23:30 

Pot Player deneyin. Görüntüsü bs ye 10 basar. Ayrıyetten hiçbir codec gerektirmez, tüm codecleri içindedir.

LORD OF THE RINGS STORE

538 Mesaj
    13 Şubat 2012; 20:38:47 

quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

Pot Player deneyin. Görüntüsü bs ye 10 basar. Ayrıyetten hiçbir codec gerektirmez, tüm codecleri içindedir.

Let's be honest
    What doesn't kill you, actually leaves you crippled

2756 Mesaj
    29 Şubat 2012; 12:02:14 

cok kullanıslı olmayabılır cunku fılmın adı bırebır aynı olmalı ama konuyu acan arkadasa gene de tesekkurler

1817 Mesaj
    29 Şubat 2012; 12:21:57 

Bilgisayar monitöründe dizi-film mi seyredilir!!

HD indirip tvde seyrediyorum..

PSN: gcey77

SAMSUNG 55D7000 - PS4 - Digiturk HD - WD TV Live (3rd gen) - New iPAD - Iomega ScreenPlay DX HD Media Player 1 TB - iPhone 4 - Audi - BMW

2415 Mesaj
    29 Şubat 2012; 16:23:36 

Resimlerde gösterdiğin işlemleri yapana kadar girerim divxplanete iki tık indiririm daha iyi

6 Mesaj
    23 Mart 2012; 0:34:49 

adam size zorla bunu kullanın dememiş, arzu eden varsa ben böyle bişeyden haberdar oldum sizle de paylaşıyorum buyrun demiş
    nasıl muhalefet tipler varmış ya
    problemli misiniz?

saol arkadaşım paylaşım için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribu -- 23 Mart 2012; 0:37:02 >

Uzaklaştırılmış
    23 Mart 2012; 0:44:21 

quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Resimlerde gösterdiğin işlemleri yapana kadar girerim divxplanete iki tık indiririm daha iyi

Aynen, salisede indiririm, işim bu.

Uzaklaştırılmış
    23 Mart 2012; 0:46:26 

quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Bilgisayar monitöründe dizi-film mi seyredilir!!

HD indirip tvde seyrediyorum..

480P
    720P
    1080P

Gibi

6 Mesaj
    23 Mart 2012; 3:27:53 

quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

gösterilenler topu topu bs.le aç, sağ klikle altyazı bulu seç, nerde kaydoluyor onu göstermiş sadece 3.te, 4te de drag and leave
    bunlar sana işlem gb gözüküosa sil kendini netten bence.

2001 Mesaj
    23 Mart 2012; 11:00:51 

Arkadaşlar yapmanız gereken hiçbir işlem yok Filmi BSplayer ile açınca otomatik olarak altyzıyı arıyor. 2-3 saniyede arama yapıyor. Önünüze sunuyor. Yükle diyorsunuz sadece.

58 Mesaj
    5 Mayıs 2012; 17:36:55 

Yok arkadaş harbi burada da okumadığımızı belli ediyoruz ya :D ciddi anlamda amele insan çok. :D Ben BS Player'de izlemem! Sana izle diyen de yok zaten :D böylelerini vuracan

1380 Mesaj
    6 Mayıs 2012; 0:09:03