Şimdi Ara

LG Optimus 3D'nin 6 Haziran'da 751$'dan İngiltere pazarına giriş yapması bekleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Mobile'ın teknoloji meraklılarına gerçek anlamda 3D deneyimi vaad eden akıllı telefonu Optimus 3D için İngiltere'nin en büyük online satış firmalarından Clove, vergiler dahil olmak üzere 454,80 Pound'dan (~751$) ön sipariş alıyor ve telefonun stoklara giriş tarihi olarak 6 Haziran işaret ediliyor.

1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli TI OMAP4 platformundan ve 512 MB RAM'den güç alan telefon, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' versiyonuyla geliyor. Gelecekte Android 2.3 güncellemesinin kullanıma sunulmasının planlar dahilinde olduğu belirtiliyor. Dört band GSM şebekesine ve HSPA (HSDPA: 14.4 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısına destek veren telefonda, 4.3-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) dokunmatik üç boyutlu içerik görüntüleyebilen ekran, ivme sensörü, 3.5 mm jack girişi, 8 GB dahili flash bellek, 32 GB'a kadar microSD kart desteği, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS, 5 megapiksel çözünürlüğünde stereoskopik kamera, otomatik odaklama, led flaş, 1920 x 1080 @ 24 FPS video kaydı, 1280 x 720 @ 30 FPS 3D video kaydı, HDMI portu ve 1500 mAh batarya gibi özellikler yer alıyor.

• 3d telefonlar cıktı hala galaxy s 2 gelicek anasını satim :(
  • güzel telefon ama lg bazı özelliklerden kısmış sanki
  • Görüntü 3 boyutlu yani ekranın dışında. Eee nereye dokunuyoruz merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-TaicHi-_

Görüntü 3 boyutlu yani ekranın dışında. Eee nereye dokunuyoruz merak ettim

dışarda nerde bulursak dokunuyoruz
  • küçücük ekranda 3D bence çokta gerekli bişiy deil ama firmalar pazar kapmak için böyle gereksiz şeylere başvuruyor işte... Sen bana 2D yi çok iyi sunda 3D si eksik kalsın.
  • Güzel alet gibi. Yine de SAMOLED+ 3D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlessedSoul

Güzel alet gibi. Yine de SAMOLED+ 3D

Not: İkisinin arasında bir büyüktür işareti vardı fakat görünmüyor nedense. :/
  • şunuda belırtmek gerek ram 512 mb ddr2 :))

birde 3d gereksız dıyenlerı anlamıorum nıe gereksız olsunkı guzel bır deneyım olur ekran 4.3 ınç bence telefonda 3d ıcın yeterlı ne kdar olasmını beklıyordun kı:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

şunuda belırtmek gerek ram 512 mb ddr2 :))birde 3d gereksız dıyenlerı anlamıorum nıe gereksız olsunkı guzel bır deneyım olur ekran 4.3 ınç bence telefonda 3d ıcın yeterlı ne kdar olasmını beklıyordun kı:))

Dostum 4.3" 3D den o boyutta bir ekranda nekadar zevk alıcaksın ve internette ki yorumları oku herkes berbatlığından bahsediyor telefonu gözüne sok ve kafanı hiç kıpırdatma insan boyun fıtığı ve katarakt olur yahu :) ya tamam bu bir ek özellik ister kullan ister kullanma diyebilirsin ama bence hiç bir gereği yok olmasada olur sanki 2D de çığır aştılarda 3D ye geçtiler bu bir pazarlama stratejisi biz bunu telefonada koyalım sürelim piyasaya bi farkımız olsun satalım mevzusu...
  • Htc de 3d li telefon çıkartacak, piyasada rekabet yaratacaklar gibi geliyor. bakalım apple 3d teknolojisini telefonlarında ne zaman duyuracak telefonda başarılı olursa sıra 3d tabletlere gelir :D...
  • En fazla 750 dolar veririm üstü olursa almam dedim.LG sen kaybettin bu fiyatla satarsın bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideOyun

En fazla 750 dolar veririm üstü olursa almam dedim.LG sen kaybettin bu fiyatla satarsın bekle

Degil mi verilmez 751 dolar en fazla 750
  • Arkadaşlar bu telefonu oturup salona koyup 5 metre öteden izlemeyceksiniz, bazılar o kadar ekrandan 3d mi olur demiş de çok komik bir yorum olmuş.

Bunu alıp elinizde tutacaksınız, 20-30cm mesafeden o ekranı izlemek, 5-6 metreden 32 inch tv izlemekle aynı şeydir.

Bunu da ben uydurmadım, bunların evrensel standart değerleri vardır, inanmayan araştırsın önce okusun, buraya gelip o kadar ufak ekrandan 3d mi olur deyince saçmalamış oluyorsunuz.
  • Bazi arkadaslari okuyorum.

Hic mi ileriyi gorme yetiniz yok sizin yahu.

Bu cihazin ekrani 4.3

3DS nin ekrani sanirim 3.5 ama herkes nedir bu gozluksuz 3d diye kuyruklara giriyor.

Alan aliyor almayanda nedir diye merakindan aliyor.

Hal boyle olunca onumuzde ki yillarda 3d ekran standart olucak.

Ha su an 3d yi fiyata bindiriyorlar o bakimdan sen sevmezsin almazsin o baska ancak ilerde standart oldugunda isteyen kullanir istemeyen kullanmaz. Ancak GEREKSIZ DEMEK teknoloji ile ters dusmek anlamina geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draconist

Arkadaşlar bu telefonu oturup salona koyup 5 metre öteden izlemeyceksiniz, bazılar o kadar ekrandan 3d mi olur demiş de çok komik bir yorum olmuş. Bunu alıp elinizde tutacaksınız, 20-30cm mesafeden o ekranı izlemek, 5-6 metreden 32 inch tv izlemekle aynı şeydir. Bunu da ben uydurmadım, bunların evrensel standart değerleri vardır, inanmayan araştırsın önce okusun, buraya gelip o kadar ufak ekrandan 3d mi olur deyince saçmalamış oluyorsunuz.

evet katılıyorum ayrıca cihaz ekrandan öteye 3d video çekiyor haliyle 3d video çeken cihazın 3d ekranı olması gerekiyor. 3d video çekip 2d ekranla izlemek çok saçma ve daha keyifsiz olurdu. Ayrıca ileride standart laşması açısından 3d ekran kullanmaları bence çok iyi olmuş.
  • arkadaşın dediği gibi 15-20 cm den bakmak yeterli. bu telefonu kullandım ben. gözlüksüz 3D nin nasıl olduğuna hakikaten inanamıyor insan :)

quote:

Arkadaşlar bu telefonu oturup salona koyup 5 metre öteden izlemeyceksiniz, bazılar o kadar ekrandan 3d mi olur demiş de çok komik bir yorum olmuş.

Bunu alıp elinizde tutacaksınız, 20-30cm mesafeden o ekranı izlemek, 5-6 metreden 32 inch tv izlemekle aynı şeydir.

Bunu da ben uydurmadım, bunların evrensel standart değerleri vardır, inanmayan araştırsın önce okusun, buraya gelip o kadar ufak ekrandan 3d mi olur deyince saçmalamış oluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusmania

arkadaşın dediği gibi 15-20 cm den bakmak yeterli. bu telefonu kullandım ben. gözlüksüz 3D nin nasıl olduğuna hakikaten inanamıyor insan :)

quote:

Arkadaşlar bu telefonu oturup salona koyup 5 metre öteden izlemeyceksiniz, bazılar o kadar ekrandan 3d mi olur demiş de çok komik bir yorum olmuş.

telefonu nasıl kulandın telefon daha satısa cıkdı mı ?

• hdmi çıkışdan bağla 150 cm 3d televizyona çektiğin 3d leri izle.hoş yani
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.