- x
Toyota Corolla HB 1.4 D4-D 90HP
69 Cevap25078 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2530 Mesaj
27 Kasım 2005; 16:41:06 

Merhabalar.. Gçene gün babam aldı aile arabası olarak Citroén Saxo yu da abime verecez inş.. size soracağım şudur.. sizce bu aracı almakla nasıl yapmışız.. çok güzel gerek görünüm gerek donanım.. ve babam sürüş olarakta rahat olduğunu söyledi.. resimlerve teknik detayı birazdan koyacağım..

Aracın Tam Modeli; Toyota Corolla H/B 1.4 D-4D Sol
Resimler;
0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhano -- 27 Kasım 2005, 16:41:56 >

3959 Mesaj
27 Kasım 2005; 17:22:44 

37 Milyarlıgından alıyosunuz dimi .En sessiz dizel motor. olarak söylüyo arkadaşlar.

Mazda 3 ün dizelide bi TR ye giriş yapsa artık.

12033 Mesaj
27 Kasım 2005; 18:21:20 

Süper ve mükemmel bir seçim, Buz mavisi alsaydın ileride araba sana kalınca modifiye ederdin ve buz mavisnde çelik jant falan çok güzel duruyor. Birde altına mavi neon takardın offf offf.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

132 Mesaj
27 Kasım 2005; 21:34:10 

Ben de Sedanı var. Çok sessiz bir motor ve performansı iyi. YUol da duruşu da çok güzel..

63 Mesaj
27 Kasım 2005; 21:55:38 

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Bayisine sordum geçiştirdi. Bana reklamları tekrar etmeye kalktı. Kullanan arkadaşlar mutlaka bakmışlardır. Lütfen bakmadıysanız bakarak söyler misiniz, Toyota dizel motorda enjektör ve pompa olarak hangi markaları kullanmış. Satıcı gibi kendi markası demeyin lütfen, gerçek markayı merak ediyorum ben. Bu arada satıcı tüm ısrarıma rağmen arabayı açıp araç üstünde bana enjektör ve pompasını göstermek istemedi. Sadece Toyota inanmıyor musun moduna geçti. Göremedim. Toyota dizel sahibi arkadaşlar lütfen bakarak söyleyebilir mi acaba?

414 Mesaj
27 Kasım 2005; 22:00:46 

Satıcı bilmiyodur enjektör ve pompayıda ondan göstermemiştir.

quote:

Orjinalden alıntı: speaker_ist

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Bayisine sordum geçiştirdi. Bana reklamları tekrar etmeye kalktı. Kullanan arkadaşlar mutlaka bakmışlardır. Lütfen bakmadıysanız bakarak söyler misiniz, Toyota dizel motorda enjektör ve pompa olarak hangi markaları kullanmış. Satıcı gibi kendi markası demeyin lütfen, gerçek markayı merak ediyorum ben. Bu arada satıcı tüm ısrarıma rağmen arabayı açıp araç üstünde bana enjektör ve pompasını göstermek istemedi. Sadece Toyota inanmıyor musun moduna geçti. Göremedim. Toyota dizel sahibi arkadaşlar lütfen bakarak söyleyebilir mi acaba?

Sonuca Odaklanın!

Focuss

2530 Mesaj
28 Kasım 2005; 16:29:08 

quote:

Orjinalden alıntı: focuss

olabilir.. valla anahtar babamda.. zaten yeni geldim spordan.. şu anda bakamıyorum.. ama bi ara bakmaya çalışırım..

cevaplar için teşekkürler evet 37milyarlık olandan aldık.. bana kalması için daha var.. bana bu kalcak o kesinde .. ya bende bu dizellerin hepsimi böyleymiş diyodum.. daha önce vefakar citroen saxo muzdan başka dizele binmediğim için.. oda çok gürültülüydü.. valla saxo dan sonra elektrik motorlu gibi..

4327 Mesaj
28 Kasım 2005; 17:08:20 

ben de biras once bindim aynı modele
harbiden cok sessiz, gurultu murultu yok. ayne 37,000 ytl

not: ama donanım koymuyo herifler sol e bile yaa.. mesela bi cruise control olsa ne olurdu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 28 Kasım 2005, 17:09:07 >

Real Power is Your Soul.
(Panasonic Lumix DMC FX07,Sandisk Sansa Clip, GM Discovery)

2731 Mesaj
28 Kasım 2005; 17:12:56 

orta versiyonunu kullandım (linea veya terra idi) tek uyuz oldugum sey müzik sistemi ekranının aydınlatma sekliydi.. cok sıradan yesilimsi bi aydınlatma.. satıs temsilcisi bana bunun göz almaması icin bööle oldugunu söölesede uyuz oldum! ama pire icin yorgan yakılmaz tabi, arac mükemmel

livatya, sunullah, külefli

1441 Mesaj
28 Kasım 2005; 17:30:08 

guzel görunuyor.hayırlı olsun .

www.kardesinisec.com

Aşk Bir Uçurumdan Düşmek Gibidir,O Yüzden Sevgiliye Yar Denilir
Bir Damla Gözyaşımın Hakkı Ödenmez,Öldürmeyen Her Acı Beni Diriltir .

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Kasım 2005; 17:37:44 

quote:

Orjinalden alıntı: BlackFoX

orta versiyonunu kullandım (linea veya terra idi) tek uyuz oldugum sey müzik sistemi ekranının aydınlatma sekliydi.. cok sıradan yesilimsi bi aydınlatma.. satıs temsilcisi bana bunun göz almaması icin bööle oldugunu söölesede uyuz oldum! ama pire icin yorgan yakılmaz tabi, arac mükemmel

yeni corolla da böyle problemler yok

http://forum.softpedia....tach&type=post&id=67149

438 Mesaj
28 Kasım 2005; 17:40:37 

BENCE EN İYİ SEÇİM. ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN...

2013 POLO GTI

2530 Mesaj
28 Kasım 2005; 17:44:33 

quote:

Orjinalden alıntı: tanak

ben de biras once bindim aynı modele
harbiden cok sessiz, gurultu murultu yok. ayne 37,000 ytl

not: ama donanım koymuyo herifler sol e bile yaa.. mesela bi cruise control olsa ne olurdu yani

evet ya direksiyonda hız kontrol boşluğu var ama.. oda sadece üst modelde varmış.. mesela sunruf ta aynı hb nin benzinlisinde varmış ama damlar dizele koymamış.. koysalarmış çokta güzel olurmuş..
iyi dilekleri için herkese teşekkürler..

4327 Mesaj
28 Kasım 2005; 18:17:27 

otomatikte var hız kontrol galiba ama zaten hızı ben 80den sonra sabitlerim o da 5.vites oluyo otomatik gibi bişi.

Real Power is Your Soul.
(Panasonic Lumix DMC FX07,Sandisk Sansa Clip, GM Discovery)

6005 Mesaj
29 Kasım 2005; 8:47:10 

kazasız belasız inşallah

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

542 Mesaj
29 Kasım 2005; 11:52:56 

gerçekten çok iyi seçim.
Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin herkese.........

ilk kampanyalarını merakla bekliyorum..

neden olmasın

Güzel Gören Güzel Düşünür;
Güzel Düşünen,
Hayatından Lezzet Alır...
(B.S.N.)

777 Mesaj
29 Kasım 2005; 18:31:37 

yeni corolla ?? koyduğun resim ??? kasayı yeniliyorlarmı pardon biraz uzak kaldım haberim yok

eski nick ; brand_izmir

410 Mesaj
29 Kasım 2005; 18:39:27 

kardeş memnunmusunuz arabadan.
bizde bunun station wagonunu aldık.dizel.araba 1 haftadır showroom da plakanın çıkmasını bekliyor.
ilk kez bi dizel araba alıcağız.
toyota gerçekten sağlam araba üretiyor ama acaba dizel i de öyle mi¿bunu çok merak ediyorum ama 2 güne kadar araba gelir herhalde o zaman incelerim
Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin
Hayırlı olsun.

GaLaTaSaRaY 1905 tarih yazar
Şereftir Seni Sevmek Senle Ağlayıp Gülmek

6005 Mesaj
29 Kasım 2005; 18:57:09 

çok büyük zevk alacaksın family modelinden ve artık hep sw kullanacaksın
hayırlı olsun

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

410 Mesaj
29 Kasım 2005; 19:16:35 

quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

çok büyük zevk alacaksın family modelinden ve artık hep sw kullanacaksın
hayırlı olsun

eyvallah kardeş sağolasın.
şuanda da zaten 97 model toyota sw'ım var.sw alr çok rahat oluyor ama benim endişem sadece dizel olmasından dolayı.
ilk defa dizel araba alıcağız.
hep bu benzin fiyatlarının pahalı olmasından dolayı

1108 Mesaj
29 Kasım 2005; 22:31:08 

hayırlı olsun benim babam da beğeniyo bu modeli.

410 Mesaj
29 Kasım 2005; 22:41:59 

quote:

Orjinalden alıntı: oguzhano

Merhabalar.. Gçene gün babam aldı aile arabası olarak Citroén Saxo yu da abime verecez inş.. size soracağım şudur.. sizce bu aracı almakla nasıl yapmışız.. çok güzel gerek görünüm gerek donanım.. ve babam sürüş olarakta rahat olduğunu söyledi.. resimlerve teknik detayı birazdan koyacağım..

Aracın Tam Modeli; Toyota Corolla H/B 1.4 D-4D Sol
Resimler;
0

0

0

yaa kardeş baksana.bizde bunun stationını aldık.daha yeni geldi araç bize.2 saat oldu geleli araba.bi tur falan attım gayet hoş güzel
ben sana şey soraam.bu teybin altında klima kontrol düğmelerinin üzerinde siyah ince uzun bi kısım var.ekran gibi bişi.ama orada hiçbirşey göstermeyi gözükmüyo.o ne işe yarıyo acaba biliyormusun.

99 Mesaj
29 Kasım 2005; 23:46:45 

Güle güle kullanın, iyi bir seçim yapmışsınız.
Toyota dünya devi bir firmadır. En çok araba satan firma olan General Motor'u toplam satış rakamında önümüzdeki sene geçmesi bekleniyor. Bunun etkenleri bence, Toyota'nın işletme derslerinde "case study" olarak okutulan kalite anlayışı ve süreç yönetimi ile General Motor'un yüksek personel giderleri ve üretim masraflarıdır.
D4-D motor da başarılı bir dizel motordur.

-eternity5

253 Mesaj
30 Kasım 2005; 3:08:03 

quote:

büyük bi ihtimalle bosch tur markası bilader. modern dizel araçların çoğunda bosch altyapısı var.

132 Mesaj
30 Kasım 2005; 11:07:33 

quote:

Orjinalden alıntı: SpeedstaR

yaa kardeş baksana.bizde bunun stationını aldık.daha yeni geldi araç bize.2 saat oldu geleli araba.bi tur falan attım gayet hoş güzel
ben sana şey soraam.bu teybin altında klima kontrol düğmelerinin üzerinde siyah ince uzun bi kısım var.ekran gibi bişi.ama orada hiçbirşey göstermeyi gözükmüyo.o ne işe yarıyo acaba biliyormusun.

Terra modelinde bu siyah kısım bir işe yaramıyor. Anladığım kadarıyla sol de burası elektronik klima kontrolü ile ilgili. Bu arada yol bilgisyarı harcanan yakıt miktarını göstermiyor değil mi? Çok uğraştım ama yok herhalde..

107 Mesaj
30 Kasım 2005; 11:17:47 

Yol bilgisayarı ortalama hızı, anlık tüketimi ve ortalama yakıt tüketimini gösterir; kalan yakıtla gidilecek km'yi göstermez

132 Mesaj
30 Kasım 2005; 11:34:27 

quote:

Orjinalden alıntı: fyazici

Yol bilgisayarı ortalama hızı, anlık tüketimi ve ortalama yakıt tüketimini gösterir; kalan yakıtla gidilecek km'yi göstermez

Evet ne yazıkki öyle galiba. Benim 2002 megane da ; harcanan yakıtı litre olarak, kalan yakıtla gidilecek kilometreyi de gösteriyordu.

107 Mesaj
30 Kasım 2005; 11:55:37 

Bu özellik yanılmıyorsan Avensislerde var

63 Mesaj
30 Kasım 2005; 13:37:36 

quote:

_dream_ Tarih 30 Kasım 2005, 3:08:03

quote:

quote:

büyük bi ihtimalle bosch tur markası bilader. modern dizel araçların çoğunda bosch altyapısı var.

Büyük bir ihtimal Bosch değil BİLADER. En azından satıcısı bana Bosh olmadığını söyledi.Ssorumda da söyledim: Satıcı "kendi markası" dedi.

Ben tahminlerinizi değil, arabanın üstünde takıl olanı soruyorum.

Kullanan bir arkadaş yok mu, arabasına bakıp enjektör ve pompa markasını okusun da bizlerde öğrenelim.

2530 Mesaj
30 Kasım 2005; 14:30:49 

quote:

Büyük bir ihtimal Bosch değil BİLADER. En azından satıcısı bana Bosh olmadığını söyledi.Ssorumda da söyledim: Satıcı "kendi markası" dedi.

Ben tahminlerinizi değil, arabanın üstünde takıl olanı soruyorum.

Kullanan bir arkadaş yok mu, arabasına bakıp enjektör ve pompa markasını okusun da bizlerde öğrenelim.

abi bizde varda anahtar babamda olduğu için açıp bakamıyorum..

3298 Mesaj
30 Kasım 2005; 14:32:50 

HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİZDE ALICAZ

1197 Mesaj
30 Kasım 2005; 14:41:10 

bir kaç sorum olucak...
simdi bu araba sol sa bunda çelik jant yokmu?
2. sorum ise bunun 1.6 dizeli geldimi yoksa gelicekmi?

sucker love is heaven sent
you pucker up, our passion's spent
my hearts a tart, your body's rent
my body's broken, yours is spent

132 Mesaj
30 Kasım 2005; 19:35:03 

Resimdeki araba sol değil gibi gözüküyor... Sol da çelik jant standart.. 1.6 Dizel daha yok. Bir sürede olacak gibi gözükmüyor. Yuırtdışında da yok..

quote:

Orjinalden alıntı: Slazer

bir kaç sorum olucak...
simdi bu araba sol sa bunda çelik jant yokmu?
2. sorum ise bunun 1.6 dizeli geldimi yoksa gelicekmi?

2731 Mesaj
1 Aralık 2005; 9:26:03 

resimdeki araba Sol versiyonu, krom alaşımlı ön konsol kaplaması terra'da yok! alüminyum alaşımlı jant opsiyonel olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackFoX -- 1 Aralık 2005, 19:09:41 >

2530 Mesaj
1 Aralık 2005; 13:24:31 

quote:

Orjinalden alıntı: BlackFoX

resimdeki araba Sol versiyonu, krom alaşımlı ön konsol kaplaması terra ve linea'da yok! alüminyum alaşımlı jant opsiyonel olabilir

evet sol lerde aracın ön konsolu kaplaması krom.. jant aliminyum opsiyonel diye hatırlıyorum..

1197 Mesaj
1 Aralık 2005; 13:28:09 

yuh ya hangi devirde yasıyoruz artık çelik jant standart oldu coğu arabada hem olmasa bile sol ust bir versiyon ops olarak çelik jant konulması gercekten - değer bence

sucker love is heaven sent
you pucker up, our passion's spent
my hearts a tart, your body's rent
my body's broken, yours is spent

Uzaklaştırılmış
1 Aralık 2005; 14:25:29 

O kadar para verip aliminyum alaşım Jant koymuyorlar mı??

3307 Mesaj
1 Aralık 2005; 16:32:49 

dizel versiyonlar öyle sanırım SOL larda full paket geliyor zaten jantlarıda güzel
belki sizinki terra dir ?

329 Mesaj
1 Aralık 2005; 18:27:39 

Corolla dizelde sol u koymamış. Sadece terra ve linea var.Ama o orta konsoldaki krom görünüm tartışılır.

SE Xperia™ Neo

2731 Mesaj
1 Aralık 2005; 19:05:28 

sedanların dizellerinin yok sol versiyonu! resme dikkatli bakarsan onun bir hb oldugunu anlarsın
quote:

Orjinalden alıntı: fatal_hand

Corolla dizelde sol u koymamış. Sadece terra ve linea var.Ama o orta konsoldaki krom görünüm tartışılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackFoX -- 1 Aralık 2005, 19:08:38 >

2530 Mesaj
2 Aralık 2005; 20:15:05 

quote:

Orjinalden alıntı: GobliN

dizel versiyonlar öyle sanırım SOL larda full paket geliyor zaten jantlarıda güzel
belki sizinki terra dir ?

valla bizimki SOL.. teknik olarak araç konusunda pek bilgim yok.. bilemiyom valla.. ama hb de SOL var dizelde..

68 Mesaj
4 Aralık 2005; 20:55:14 

corolla hb 4-d4 ben de almaya karar verdim ama ocak ayını bekliyorum.

alpbaser

68 Mesaj
15 Aralık 2005; 23:47:38 

Bir türlü karar veremedim 307sw 1.6 dizel de süper geldi ama corolla ile arasında 10 milyar fark var ne dersiniz?

alpbaser

537 Mesaj
16 Aralık 2005; 0:53:28 

quote:

Orjinalden alıntı: alpform

Bir türlü karar veremedim 307sw 1.6 dizel de süper geldi ama corolla ile arasında 10 milyar fark var ne dersiniz?

zamanında bi spiker gs nin avrupa kupası maçında prekazi'ye bişey demişti. ben de aynısını diyorum

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ 2006 Renault Megane II Sedan Expression dCi 100 // 2013 Opel Insignia Sedan Cosmo 1.6 SIDI

2047 Mesaj
16 Aralık 2005; 1:00:41 

quote:

Orjinalden alıntı: MaSaFeL

zamanında bi spiker gs nin avrupa kupası maçında prekazi'ye bişey demişti. ben de aynısını diyorum

Ne demişti?

102 Mesaj
16 Aralık 2005; 1:27:40 

Ohaaaa Prekazi..

2047 Mesaj
16 Aralık 2005; 7:06:57 

monaco maçı ...45 metreden gol atınca

27 Mesaj
16 Aralık 2005; 11:05:14 

sedanla 200 yaptım çok sessiz memnunuz

1761 Mesaj
16 Aralık 2005; 12:07:00 

quote:

Orjinalden alıntı: Umit

monaco maçı ...45 metreden gol atınca

Yanlış. 65 metre.

Compaq/HP 9010 dizüstüyü TV'ye bağlamak konusunda yardım ediniz.
Otomatik şanzımanlar hakkında bilgi ve yardım alınız.

666 Mesaj
16 Aralık 2005; 12:20:49 

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

O kadar para verip aliminyum alaşım Jant koymuyorlar mı??

öyle miymiş, hmmm, aynı bmw nin 3 sene once 3.16i yi o zamanın parasıyla 50 milyara satıp, kapaklı demir jantlarla vermesi gibi

İmzam kural dışıymış...

98 Mesaj
16 Aralık 2005; 14:29:50 

carolla SW kullanan var mı. SW ler bana daha güzel görünüyor. bir de her yıl enaz bir kez memlekete gidiyorum. Uzun yolda SW daha kullanışlı gibi geliyor.

Uzaklaştırılmış
16 Aralık 2005; 15:20:32 

quote:

Orjinalden alıntı: nsx

öyle miymiş, hmmm, aynı bmw nin 3 sene once 3.16i yi o zamanın parasıyla 50 milyara satıp, kapaklı demir jantlarla vermesi gibi

burada bahsettiğimiz toyotanın giriş versiyonudeğil üst versiyonu ama neyse...

Doğruluk payı var, girişte olsa koy sen BMWsin...

16 Mesaj
16 Aralık 2005; 15:28:37 

toyota dizel ile yakıt tüketimi konusunda araştırma yapan varmı? şehir içi şehir dışı 100 km de ne kadar yakıyor. yol gürültüsü nasıl? cd player performansı nasıl?

7131 Mesaj
16 Aralık 2005; 15:36:22 

quote:

Orjinalden alıntı: xplorer

toyota dizel ile yakıt tüketimi konusunda araştırma yapan varmı? şehir içi şehir dışı 100 km de ne kadar yakıyor. yol gürültüsü nasıl? cd player performansı nasıl?

burada istediğin bilgiler var
http://forum.donanimhaber.com/m_5022574/tm.htm

68 Mesaj
16 Aralık 2005; 23:18:23 

corolla d-4d terra fiyat 32.500
peugeot 307 sw preminyum 42.380

bu prekazi espirisini anlayamadım fazla zeki değilim de...

alpbaser

537 Mesaj
16 Aralık 2005; 23:48:42 

spiker "oha prekazi" diye bağırmıştı. ben de aradaki 10000 ytllik fiyat için oha demek istedim. sadece kelimeyi kullanmak istememiştim.

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ 2006 Renault Megane II Sedan Expression dCi 100 // 2013 Opel Insignia Sedan Cosmo 1.6 SIDI

323 Mesaj
17 Aralık 2005; 0:00:06 

pompa kesinlikle bosch arkadaşlar , ben açtım inceledim. sessiz bir motor. benzinlisi kadar olmasa da.... Yıllardır benzinli sol versiyonunu kullanıyorum.... Tekrar araba alacak olsam yine toyota alırım ... Bir kere TOYOTA hep TOYOTA...

local://upfiles/6662/D2C36DB9AE264F6E9BBD88ACBEAE5F01.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velihoca -- 17 Aralık 2005, 0:03:27 >

3725 Mesaj
17 Aralık 2005; 0:12:54 

arabanın orjinalini bilmesem top gibi değil derim :)

16 Mesaj
17 Aralık 2005; 12:58:53 

Ya arkadaşlar 2006 da toyota dizelin sedan sol veriyonu çıkacağı hakkında duyum alanlar varmı. en azından otomatik klima bari olsaydıda 1 milyar fazla olsaydı. opsiyon olarak bile yok. Renaultun pazarlama taktiği bu yüzden gerçekten akıllıca ne kadar paran varsa o kadar donanımlı araba alıyorsun ama sonuçta bir şekilde megane sahibi oluyorsun. toyota bu dersten maalesef sınıfta kaldı haksızmıyım?

local://upfiles/115883/0FE97AB671FF4400BA0DCE0F7EE098AC.gif

Ekteki dosya (1)

323 Mesaj
17 Aralık 2005; 15:31:09