Şimdi Ara

Toyota Corolla HB 1.4 D4-D 90HP

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
26.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.. Gçene gün babam aldı aile arabası olarak Citroén Saxo yu da abime verecez inş.. size soracağım şudur.. sizce bu aracı almakla nasıl yapmışız.. çok güzel gerek görünüm gerek donanım.. ve babam sürüş olarakta rahat olduğunu söyledi.. resimlerve teknik detayı birazdan koyacağım..

Aracın Tam Modeli; Toyota Corolla H/B 1.4 D-4D Sol
    Resimler;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misblay -- 27 Kasım 2005, 16:41:56 >

• 37 Milyarlıgından alıyosunuz dimi .En sessiz dizel motor. olarak söylüyo arkadaşlar.

Mazda 3 ün dizelide bi TR ye giriş yapsa artık.
  • Süper ve mükemmel bir seçim, Buz mavisi alsaydın ileride araba sana kalınca modifiye ederdin ve buz mavisnde çelik jant falan çok güzel duruyor. Birde altına mavi neon takardın offf offf.
  • Ben de Sedanı var. Çok sessiz bir motor ve performansı iyi. YUol da duruşu da çok güzel..
  • Sadece merak ettiğim için soruyorum. Bayisine sordum geçiştirdi. Bana reklamları tekrar etmeye kalktı. Kullanan arkadaşlar mutlaka bakmışlardır. Lütfen bakmadıysanız bakarak söyler misiniz, Toyota dizel motorda enjektör ve pompa olarak hangi markaları kullanmış. Satıcı gibi kendi markası demeyin lütfen, gerçek markayı merak ediyorum ben. Bu arada satıcı tüm ısrarıma rağmen arabayı açıp araç üstünde bana enjektör ve pompasını göstermek istemedi. Sadece Toyota inanmıyor musun moduna geçti. Göremedim. Toyota dizel sahibi arkadaşlar lütfen bakarak söyleyebilir mi acaba?
  • Satıcı bilmiyodur enjektör ve pompayıda ondan göstermemiştir.

quote:

Orjinalden alıntı: speaker_ist

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Bayisine sordum geçiştirdi. Bana reklamları tekrar etmeye kalktı. Kullanan arkadaşlar mutlaka bakmışlardır. Lütfen bakmadıysanız bakarak söyler misiniz, Toyota dizel motorda enjektör ve pompa olarak hangi markaları kullanmış. Satıcı gibi kendi markası demeyin lütfen, gerçek markayı merak ediyorum ben. Bu arada satıcı tüm ısrarıma rağmen arabayı açıp araç üstünde bana enjektör ve pompasını göstermek istemedi. Sadece Toyota inanmıyor musun moduna geçti. Göremedim. Toyota dizel sahibi arkadaşlar lütfen bakarak söyleyebilir mi acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: focuss

Satıcı bilmiyodur enjektör ve pompayıda ondan göstermemiştir.

quote:

Orjinalden alıntı: speaker_ist

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Bayisine sordum geçiştirdi. Bana reklamları tekrar etmeye kalktı. Kullanan arkadaşlar mutlaka bakmışlardır. Lütfen bakmadıysanız bakarak söyler misiniz, Toyota dizel motorda enjektör ve pompa olarak hangi markaları kullanmış. Satıcı gibi kendi markası demeyin lütfen, gerçek markayı merak ediyorum ben. Bu arada satıcı tüm ısrarıma rağmen arabayı açıp araç üstünde bana enjektör ve pompasını göstermek istemedi. Sadece Toyota inanmıyor musun moduna geçti. Göremedim. Toyota dizel sahibi arkadaşlar lütfen bakarak söyleyebilir mi acaba?

olabilir.. valla anahtar babamda.. zaten yeni geldim spordan.. şu anda bakamıyorum.. ama bi ara bakmaya çalışırım..

cevaplar için teşekkürler evet 37milyarlık olandan aldık.. bana kalması için daha var.. bana bu kalcak o kesinde .. ya bende bu dizellerin hepsimi böyleymiş diyodum.. daha önce vefakar citroen saxo muzdan başka dizele binmediğim için.. oda çok gürültülüydü.. valla saxo dan sonra elektrik motorlu gibi..

• ben de biras once bindim aynı modele
    harbiden cok sessiz, gurultu murultu yok. ayne 37,000 ytl

not: ama donanım koymuyo herifler sol e bile yaa.. mesela bi cruise control olsa ne olurdu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 28 Kasım 2005, 17:09:07 >
  • orta versiyonunu kullandım (linea veya terra idi) tek uyuz oldugum sey müzik sistemi ekranının aydınlatma sekliydi.. cok sıradan yesilimsi bi aydınlatma.. satıs temsilcisi bana bunun göz almaması icin bööle oldugunu söölesede uyuz oldum! ama pire icin yorgan yakılmaz tabi, arac mükemmel
  • guzel görunuyor.hayırlı olsun .
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackFoX

orta versiyonunu kullandım (linea veya terra idi) tek uyuz oldugum sey müzik sistemi ekranının aydınlatma sekliydi.. cok sıradan yesilimsi bi aydınlatma.. satıs temsilcisi bana bunun göz almaması icin bööle oldugunu söölesede uyuz oldum! ama pire icin yorgan yakılmaz tabi, arac mükemmel

yeni corolla da böyle problemler yok

http://forum.softpedia.com/index.php?s=e272644bbdc4e58600bd0bf41c10f70e&act=Attach&type=post&id=67149

• BENCE EN İYİ SEÇİM. ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAYI NASİP ETSİN...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanak

ben de biras once bindim aynı modele
    harbiden cok sessiz, gurultu murultu yok. ayne 37,000 ytl

not: ama donanım koymuyo herifler sol e bile yaa.. mesela bi cruise control olsa ne olurdu yani

evet ya direksiyonda hız kontrol boşluğu var ama.. oda sadece üst modelde varmış.. mesela sunruf ta aynı hb nin benzinlisinde varmış ama damlar dizele koymamış.. koysalarmış çokta güzel olurmuş..
    iyi dilekleri için herkese teşekkürler..
  • otomatikte var hız kontrol galiba ama zaten hızı ben 80den sonra sabitlerim o da 5.vites oluyo otomatik gibi bişi.
  • kazasız belasız inşallah
  • gerçekten çok iyi seçim.
    Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin herkese.........

ilk kampanyalarını merakla bekliyorum..

neden olmasın
  • yeni corolla ?? koyduğun resim ??? kasayı yeniliyorlarmı pardon biraz uzak kaldım haberim yok
  • kardeş memnunmusunuz arabadan.
    bizde bunun station wagonunu aldık.dizel.araba 1 haftadır showroom da plakanın çıkmasını bekliyor.
    ilk kez bi dizel araba alıcağız.
    toyota gerçekten sağlam araba üretiyor ama acaba dizel i de öyle mi¿bunu çok merak ediyorum ama 2 güne kadar araba gelir herhalde o zaman incelerim
    Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin
    Hayırlı olsun.
  • çok büyük zevk alacaksın family modelinden ve artık hep sw kullanacaksın
    hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

çok büyük zevk alacaksın family modelinden ve artık hep sw kullanacaksın
    hayırlı olsun

eyvallah kardeş sağolasın.
    şuanda da zaten 97 model toyota sw'ım var.sw alr çok rahat oluyor ama benim endişem sadece dizel olmasından dolayı.
    ilk defa dizel araba alıcağız.
    hep bu benzin fiyatlarının pahalı olmasından dolayı
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.