Şimdi Ara

Scythe 'dev' işlemci soğutucus Susanoo'yu Avrupa'da satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
14.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Scythe ilk detaylarını bir süre önce verdiğimiz "devasa" boyutlardaki yeni işlemci soğutucusu Susanoo'yu Avrupa'da satışa sunuyor. 210 x 210 x 160 mm boyutlarında ve 1.565 gram ağırlığında olan soğutucu, işlemciyle birlikte MOSFET'leri, bellekleri, anakartın kuzey köprüsünü ve hatta ekran kartını dahi soğutabiliyor.

D.B.S (Double Block Structure) yani çift blok altyapısını temel alan soğutucuya tam 12 adet Bakır ısı borusu eşlik ediyor. 500-2000 devir/dakika hızlarında çalışan ve en yüksek hızda 37.69 dbA gürültü yaratan 100mm çapında dört adet fan ile desteklenen soğutucu, geniş işlemci desteğiyle de dikkat çekiyor.

Scythe'nin açıkladığı bilgilere göre Susanoo, Intel'in LGA775 tabanlı modellerden günümüzde, AMD'nin ise Soket AM2 tabanlı modellerden bu yana çıkan tüm işlemcileriyle kullanılabiliyor. Sınıfındaki en büyük ve en yüksek performanslı işlemci soğutucularından birisi olan Susanoo'nun fiyatı ise 89.90 Avro.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sycthe Susanoo - 2
    Sycthe Susanoo - 2
    Sycthe Susanoo - 2
    Sycthe Susanoo - 2

• bununla anca uzay montajı olur :D
  • Şakamı bu :D
  • ...ve hatta evi bile soğutabiliyor...
  • Hacı bune :D
  • Arkadasım herseyinde buyugu makbul degildir :D Bu nedir bole altında 4 tane işlemcimi varda anca bununla soguyor.

SAYGILARLA
  • anakart o agırlıgı kaldırmaz
  • Tsunami den sonra Japon Godzilla sı karaya çıktı nihayet.
    NH-D14 bunu görünce komplekse girecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Mask -- 21 Nisan 2011; 18:21:57 >
  • Yazın klima alıcaktım bunu görünce vazgeçtim:)
  • bu kadar ağırlığı anakart taşıyamaz heralde. Kasanın üstünden felan destek alsın bari
  • Bu kasanın içine sığarmı dicem de.. Odanın içine sığarmı acaba?
  • Ben bunu alırım arkadaş. :)
  • nVidia kartlara akılan bir versiyonunu da yapsınlar...
  • Ihrenc olmus,estetik vs yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timramon

Bu kasanın içine sığarmı dicem de.. Odanın içine sığarmı acaba?

kasayı bunun içine koyuyoruz. toptan herşeyi soğutuyor. çok iyi bir çözüm bencede. yanlız sanayinden yüksek gerilim hat çekmek gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: timramon

Bu kasanın içine sığarmı dicem de.. Odanın içine sığarmı acaba?

kasayı bunun içine koyuyoruz. toptan herşeyi soğutuyor. çok iyi bir çözüm bencede. yanlız sanayinden yüksek gerilim hat çekmek gerekebilir.

Ben Red Scorpion'u sığdıramadım kasaya kapak açık kullanıyorum,bunu odaya sığdıramam herhalde

• uzaylılardan mı düşmüş aga bu
  • Çok gereksiz .
  • İyiymiş.
  • yazın ben bunu kafama bağlıyayım iyi soğutur.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.