Şimdi Ara

iGo Primo iPhone’da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
10.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone’nun ve Harici GPS cihazlarının vazgeçilmez yazılımı İGO iPhone uygulaması için güncelleme yayınladı. iPhone için tasarlanan ilk uygulama İgo My Way yeni gelen güncelleme ile İGO Primo 1.2 olarak değişti ve harici GPS cihazlarında kullanılan bu yazılım iPhone kullanıcılarını için oldukca sevindireceğe benziyor. Az önce yaptığım güncelleme ile ilk izlenimlerim doğrultusunda oldukca başarılı buldum. İGO Primo’yu iPhone’da görmek ve performansından hiç bir şey kaybetmemesi tam aksine daha fazla özellik ve görsellik sunmuş olması iPhone’u Navigasyon olarak kullanmak isteyenlerin tercih edeceği bir yazılım haline geldiğini söyleyebilirim.

iGo Primo iPhone’da

iGo Primo iPhone’da

iGo Primo iPhone’da

iGo Primo iPhone’da

iGo Primo iPhone’da

• Güzel bir haber igo bence en iyi navigasyon yeni güncellemesini bende aksam bir bakayim.
  • Çok güzel olmuş. Eksiklerin çoğu giderilmiş. Hala ufak tefek eksiler var ama yakında koyarlar
  • On numara program. Yeni haliyle daha da güzel olmuş.
  • Promo lu navi cihazı alacaktim. Bunu mü satın alsam acaba.65 $ lik eastern europe var. Onu mu alacağız biz????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 21 Nisan 2011; 18:42:11 >
  • İGO ile İGO Primo farklı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06fthtky
    İGO ile İGO Primo farklı mı acaba?

Evet arayüzleri özellikleri farklı. Primo daha gelişmiş özelliklere sahip
  • Daha güzel birsey diyeyim, iPad için de uygulama yayınlamışlar. Benim iPhone için aldığım programı düşük cozunurluklu olsa da ipad'e de yüklemiştim,yeni güncelleme ile ipad'deki programim iPad için olanından olmuş :))
  • iPad ekranınızdan bir kaç görüntü paylasabilirmisiniz iPad ekranında nasıl bir görüntüsü var gercekten Cok merak ediyorum
  • Maalesef su an bilgisayar yanımda değil, paylasamayacagim, ama imkanım oldugunda paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fndacil
    iPhone’nun ve Harici GPS cihazlarının vazgeçilmez yazılımı İGO iPhone uygulaması için güncelleme yayınladı. iPhone için tasarlanan ilk uygulama İgo My Way yeni gelen güncelleme ile İGO Primo 1.2 olarak değişti ve harici GPS cihazlarında kullanılan bu yazılım iPhone kullanıcılarını için oldukca sevindireceğe benziyor. Az önce yaptığım güncelleme ile ilk izlenimlerim doğrultusunda oldukca başarılı buldum. İGO Primo’yu iPhone’da görmek ve performansından hiç bir şey kaybetmemesi tam aksine daha fazla özellik ve görsellik sunmuş olması iPhone’u Navigasyon olarak kullanmak isteyenlerin tercih edeceği bir yazılım haline geldiğini söyleyebilirim.

Yanlış yönlendirmenin ilk kurbanı ben oldum .
    primo ayrı satılıyor ve 99 $ . Ben igo diye aratınca direk my way çıktı ve 65 $ a satın aldım . Primo nun ayrı satıldığını sonradan farkettim .sanırım önceden alanları primo ya yükseltiyorlar . Neyse sağlık olsun . 50 lira fazla vermeye gerek yok diyerek kendimizi avutalım bizde :)

iGo Primo iPhone’da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 21 Nisan 2011; 20:47:25 >

• ben yanlış yönlendirme yaptığımı sanmıyorum igo diye aratınca igo primoda iki program altta listeleniyor sanırım siz biraz acele ettiniz biri 65 dolar biri 99 dolar tüm avrupa haritası yüklü olarak geliyor 99 dolara satılan pakette. Önceden 99 dolarlık paket ile 65 dolarlık paket arasında sadece harita fazlalığı vardı şimdi yazılımda farklı oldu
  • Yakında hepsini primo yaparlar merak etmeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fndacil
    ben yanlış yönlendirme yaptığımı sanmıyorum igo diye aratınca igo primoda iki program altta listeleniyor sanırım siz biraz acele ettiniz biri 65 dolar biri 99 dolar tüm avrupa haritası yüklü olarak geliyor 99 dolara satılan pakette. Önceden 99 dolarlık paket ile 65 dolarlık paket arasında sadece harita fazlalığı vardı şimdi yazılımda farklı oldu

Yanlış anlama dostum. Acele davrandım ben sadece.
  • İgo uzerine navigasyon tanimam. 99$'a satin almistim ama kurusuna kadar hakediyo program.
  • 1 2 ay sonrada igo Amigo yu verseler ozaman işte canavar olur..

İgo Amigo kullanıyorum araçta sağlam bir sistem büyük ihtimal amigoda gelir itunese
  • Bu özelliğe bayılıyorum.
  • Neden primoya update edemiyoruz 99$a programi satin alan bizler olurmu boyle sacmalik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arınç
    Neden primoya update edemiyoruz 99$a programi satin alan bizler olurmu boyle sacmalik

konuyu açan arkadaş güncelleme ile primo oldu demiş . sizinde olması lazım .
  • Benimkide güncellemeyle primo oldu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.