Şimdi Ara

A4Tech G9-500F kablosuz fare 'Kürk üstünde dahi yüksek hassasiyet'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
13.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları hedeflenerek üretilen kablosuz farelerin küçük alıcı ve hafiflik yanında mousepad gerektirmeden her yüzeyde çalışabilmesi de ayrı bir önem taşıyor. A4Tech, G9-500F'in kürk üzerinde dahi çalışabildiğini iddia ediyor. Firmanın bu iddiasını test edip göreceğiz.

• Bildiğim kadarıyla lazer olarak x-ışın kullanmadıkları sürece cam üzerinde başarılı olamazlar ki x-ışın kullanırlarsa da bu sefer yaralanabiliriz :) Cam diğer dalga boylarında geçirgen ve bu mouseların çalışabilmesi için yansıyan ışığa ihtiyacı var.
  • Yine bir kadın yine bir adamın kafasını ütülerken :D resim anlamlı:D
  • ...firmanın iddiasını test edip "görücez"...
    Ne güzel Türkçe bu böyle?! :S
  • Video incelemerde en azinda fiyat araliklari belirtilse cok guzel olur diye dusunuyorum. Insanlar sonucta verdikleri fiyati hakediyormu haketmiyormu rakipleri neler diye olcup bicip ole aliyorlar.
  • logitech m215 de çalışıyor her zeminde
  • neden incelemelerde bir ürünün alınabilirliğini en çok belirleyen etken FİYAT hakkında bir bilgi bulunmuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon94 -- 21 Nisan 2011; 20:42:42 >
  • 6990 incelemesi hani yayınlanacaktı? Tekrar mı bozuştunuz Amd ile?
  • vx nano saçta kafada kürkte vs. cam hariç her yerde çalışıyor... ve çıkalı nerdeyse 4 sene olacak...
  • Logitech Anywhere MX Fare ile kıyaslanamayacak kadar kötü...
    Kürk yüzeyin de çalışması önemli degil cam yüzeyde çalışması önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

neden incelemelerde bir ürünün alınabilirliğini en çok belirleyen etken FİYAT hakkında bir bilgi bulunmuyor?

Fiyatlar anlık olarak çok değişiklik gösterir ancak teknik özellikler değişmez. Bu yüzden videolarda fiyat belirtilmemesi gayet normal.

Mesela ürünün fiyatı şu an 30 TL ise ben bu incelemeyi de birkaç ay sonra izlemiş olsam güncel fiyatını değil, videonun çekildiği zamanki fiyatını öğrenmiş olacağım, bu da beni yanıltacaktır. Güncel fiyat öğrenmek zor değil, teknofiyat gibi etkili siteler kullanılabilir.
  • Çok anlamsız bir mouse. A4 ürün kalitesini yükseltiyor ama marka imajı hala çok aça çok düşük. Ne kadar orjinal ürünler çıkarırsa çıkarsın bir Logitech ve Razer asla olamaz.
  • Chaghatai Türkçeyi sen bu isimle sorgulama bence

ayrıca lazer ve optik fareler arasında ne farklılıklar var tam olarak
  • Bu fareyi kisa bir sure kullandim ve sattim.
    Fare uzun ve seklinden dolayi bir turlu rahat tutulamiyor.
    Normalde farelerde optik algilayici ortada olurken bunda ustte yer aliyor bu da bileginizden uzaklastikca tepkinin cok ve isteginiz disinda olmasina neden oluyor.
  • A4 ü neden bu kadar aşağılıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: B€RK

A4 ü neden bu kadar aşağılıyorsunuz

Çünkü malzeme kalitesi kötü. Gerçi bu fiyata bu malzeme yine iyi sayılır ama insan bir yerden sonra f/p'ye bakarken performansın ve kalitenin daha yukarılarda olmasını istiyor.
  • A4 o kadar da kötü değildir yahu... tamam razer değil ama dandik bir marka da değil. Kaldı ki fiyat farkına bakmak lazım... Logitech ve MS den sonra mutlaka A4 e bakarım ben. Fiyatları son zamanlarda yükselmediyse çok uygun fiyatlara makul ürünler sunuyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

A4 o kadar da kötü değildir yahu... tamam razer değil ama dandik bir marka da değil. Kaldı ki fiyat farkına bakmak lazım... Logitech ve MS den sonra mutlaka A4 e bakarım ben. Fiyatları son zamanlarda yükselmediyse çok uygun fiyatlara makul ürünler sunuyordu...

Dediğim gibi fiyatına bakarsan oldukça iyidir A4 çünkü piyasada bu fiyatlara bu performansı sağlayacak fazla rakibi yok. Zaten A4'ün amacı üst düzey ekipman piyasasını değil, Alt - Orta düzey piyasasını elinde tutmak. Bunu da şimdilik başarıyor.
  • Logitech mause böyle bir iddaası olmamasına rağmen çoğu düzeyde çalışıyor.A4 herzaman iyi bir alternatif olarak köşede durur ürünleri fazla kaliteli değil ama f/p oranını iyi ayarlıyorlar.
  • A4tech oyuncak gibi mouselar üretiyo mouse elindeyken kalite hissetmiyorsun bunda fiyatında etkisi var tabi fiyatları görünce ee birazda piyasayı biliyosan ister istemez kalitesizlk hissi doğuyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.